Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Καλησπερα σε ολους,παρακολουθω 2 χρονια τωρα το θεμα κ ενημερωνομαι απο τους παλιοτερους για τις τρανς στην πολη μας αλλα μολις σημερα εκανα προφιλ γιατι ετυχε ενα περιστατικο..θα ηθελα την γνωμη μονο οσων γνωριζουνε καθως ειναι σημαντικο το θεμα και μου εχει προκαλεσει ηδη μεγιστο προβλημα...χθες βραδυ σε συναντηση με την Φιονα στην πιατσα απεναντι απο δικαστηρια (οι περισσοτεροι αν οχι ολοι την ξερετε οποτε συνεχιζω),ενω ημουν παθητικος καποια στιγμη αποφασισε να βγαλει το προφυλακτικο και να μπει χωρις να το καταλαβω με την μια μεχρι που το αντιληφθηκα κ σταματησαμε(δεν ειχε τελειωσει καθως το καταλαβα σχετικα γρηγορα). Θα ηθελα να ρωτησω οσους γνωριζετε καθως η ιδια δεν μου εδωσε ξεκαθαρη απαντηση (προφανως ειχε νευριασει λιγο που με ειδε αγχωμενο κ που εκανα ερωτησεις του τυπου "εχω τιποτα να φοβαμαι,εχεις εξετασεις κτλπ) αν αυτο το ατομο ειναι σωστη επαγγελματιας και εχει κανει εξετασεις?Γενικα ειναι σωστη στην δουλεια της στον τομεα υγεια? Φαινεται οτι ειναι χρονια σον τομεα και εμπειρη αλλα δεν μου εδωσε καποια σαφη απαντηση για να με καθυσηχασει περα απο το "δεν κολλανε ετσι αυτα" κ αλλα τετοια.. Αυτο με οδηγησε στο να ξεκινησω προληπτικη αγωγη για HIV. Εχει κανεις καποια αποψη πανω στο θεμα,θα παρακαλουσα να γνωριζει ο ιδιος αλλιως καλυτερα να μην με παραπληροφορησει.Ευχαριστω
Μουτρο καλό κουράγιο και στ γιατρό σου χθες όχι σήμερα για κάθε παν ενδεχόμενο αν και νομίζω ότι είσαι οκ αν τ κατάλαβες νορις
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σε ολους,παρακολουθω 2 χρονια τωρα το θεμα κ ενημερωνομαι απο τους παλιοτερους για τις τρανς στην πολη μας αλλα μολις σημερα εκανα προφιλ γιατι ετυχε ενα περιστατικο..θα ηθελα την γνωμη μονο οσων γνωριζουνε καθως ειναι σημαντικο το θεμα και μου εχει προκαλεσει ηδη μεγιστο προβλημα...χθες βραδυ σε συναντηση με την Φιονα στην πιατσα απεναντι απο δικαστηρια (οι περισσοτεροι αν οχι ολοι την ξερετε οποτε συνεχιζω),ενω ημουν παθητικος καποια στιγμη αποφασισε να βγαλει το προφυλακτικο και να μπει χωρις να το καταλαβω με την μια μεχρι που το αντιληφθηκα κ σταματησαμε(δεν ειχε τελειωσει καθως το καταλαβα σχετικα γρηγορα). Θα ηθελα να ρωτησω οσους γνωριζετε καθως η ιδια δεν μου εδωσε ξεκαθαρη απαντηση (προφανως ειχε νευριασει λιγο που με ειδε αγχωμενο κ που εκανα ερωτησεις του τυπου "εχω τιποτα να φοβαμαι,εχεις εξετασεις κτλπ) αν αυτο το ατομο ειναι σωστη επαγγελματιας και εχει κανει εξετασεις?Γενικα ειναι σωστη στην δουλεια της στον τομεα υγεια? Φαινεται οτι ειναι χρονια σον τομεα και εμπειρη αλλα δεν μου εδωσε καποια σαφη απαντηση για να με καθυσηχασει περα απο το "δεν κολλανε ετσι αυτα" κ αλλα τετοια.. Αυτο με οδηγησε στο να ξεκινησω προληπτικη αγωγη για HIV. Εχει κανεις καποια αποψη πανω στο θεμα,θα παρακαλουσα να γνωριζει ο ιδιος αλλιως καλυτερα να μην με παραπληροφορησει.Ευχαριστω
Ας τα παρουμε απο την αρχη...μιλας για ττην φιονα..και λες οτι εκανε ακαποτο σεξ....και μαλιστα ενω πηδουσε με προφυλακτικο το ΕΒΓΑΛΕ για να συνεχισει ακαποτο.Αντιεπαγκελματισμος στον μεγιστο βαθμο.
Η φιονα ειναι σωστη επαγγλματιας....αλλα για να ασχοληθω λιγο με το ατομο σου.
Σε θεωριτηκο επιπεδο κολλας καποιο αφροδισιο νοσημα ευκολοτρα απο το ειτζ.
Καταρχας επειδη στο σοι μου εχω πολλους γιατρους ρωτησα και μου ειπαν τα εξης.ΚΑΝΕΝΑΣ γιατρος δεν δινει για προληπτικους λογους φαρμακα για ειτζ αν δεν εχει διαπυστωθει η ασθενεια.ΚΑΝΕΝΑΣ φαρμακοποιος επειδη τα φαρμακα για το ειτζ ειναι πανακριβα δεν θα σου εδινε επειδη οπως λες εκανες ακαποτο σεξ..χωρις συνταγη γιατρου.Πες μας ρε φιλε ποια φαρμακα πηρες προληπτικα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: για το ειτζ να αρχισουμε καλου κακου να τα περνουν εδω μεσα μερικοι.
Επανηλθες τρολ;;;;;;;;; σου ευχομαι η κωλοτρυπιδασου να γινει τοσο μεγαλη οσο και τα ψεματα που λες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους,παρακολουθω 2 χρονια τωρα το θεμα κ ενημερωνομαι απο τους παλιοτερους για τις τρανς στην πολη μας αλλα μολις σημερα εκανα προφιλ γιατι ετυχε ενα περιστατικο..θα ηθελα την γνωμη μονο οσων γνωριζουνε καθως ειναι σημαντικο το θεμα και μου εχει προκαλεσει ηδη μεγιστο προβλημα...χθες βραδυ σε συναντηση με την Φιονα στην πιατσα απεναντι απο δικαστηρια (οι περισσοτεροι αν οχι ολοι την ξερετε οποτε συνεχιζω),ενω ημουν παθητικος καποια στιγμη αποφασισε να βγαλει το προφυλακτικο και να μπει χωρις να το καταλαβω με την μια μεχρι που το αντιληφθηκα κ σταματησαμε(δεν ειχε τελειωσει καθως το καταλαβα σχετικα γρηγορα). Θα ηθελα να ρωτησω οσους γνωριζετε καθως η ιδια δεν μου εδωσε ξεκαθαρη απαντηση (προφανως ειχε νευριασει λιγο που με ειδε αγχωμενο κ που εκανα ερωτησεις του τυπου "εχω τιποτα να φοβαμαι,εχεις εξετασεις κτλπ) αν αυτο το ατομο ειναι σωστη επαγγελματιας και εχει κανει εξετασεις?Γενικα ειναι σωστη στην δουλεια της στον τομεα υγεια? Φαινεται οτι ειναι χρονια σον τομεα και εμπειρη αλλα δεν μου εδωσε καποια σαφη απαντηση για να με καθυσηχασει περα απο το "δεν κολλανε ετσι αυτα" κ αλλα τετοια.. Αυτο με οδηγησε στο να ξεκινησω προληπτικη αγωγη για HIV. Εχει κανεις καποια αποψη πανω στο θεμα,θα παρακαλουσα να γνωριζει ο ιδιος αλλιως καλυτερα να μην με παραπληροφορησει.Ευχαριστω
μεγα τρολ εισαι "κυριε"...καλα ρε για χαζους περνας οσους εχουν σχεση με τον χωρο αυτον με αυτα που γραφεις??ψεματα και συκοφαντιες...ντροπη
 

giannhsgg4

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
@travestolagnos Ουτε ορεξη να τρολλαρω εχω ουτε να συκοφαντησω καποιον,ισα ισα εγω τραβαω το ζορι τωρα με το αγχος..Μπορεις να ψαξεις στο ιντερνετ τι λεγεται προληπτικη αγωγη PEP και θα δεις οτι ειναι απο δημοσια νοσοκομεια και σε ποιες περιπτωσεις χορηγειται(δεν ανεφερα πουθενα φαρμακοποιους). Δεν ηθελα να παρει εκτααση το θεμα απλα οτι εγραψα ειναι αληθεια μεχρι τελευταιας λεπτομερειας,δεν ξερω τον επαγγελματισμο της αλλα εμενα ετσι μου φερθηκε για αυτο κ ρωτησα μηπως γνωριζει καποιος κατι πανω στο θεμα παραπανω καθως,το ειπα κιολας,οτι δεν εχω πολυ εμπειρια. Κακως επεσες να με φας βοηθεια ζητησα δεν ηρθα να θιξω κανεναν.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Επειδη η εγκυροτητα των γραφομενον μου παντοτε με απασχολουσε στο σαιτ καθισα και ψαχτηκα περισοτερο και βγαινω και ζητω ΔΗΜΟΣΙΑ συγνωμη.Καταρχας υπαρχει προληπτικη θεραπευτικη αγωγη....τα αρχικαα της ειναι pep post-exposureprophylaxis.Κανονικα σε ολα τα νοσοκομεια πρεπει να υπαρχουν τα συγκεκριμενα πραγματα.Στην αθηνα στο μονο νοσοκομειο που βρισκεις σιγουρα ειναι στο Ανδρεας συγγρος.Στην θεσσαλονικη τα πραγματα δυσκολευουν στην επαρχια γαμησετα.
Στο κελπνο αν πας σου κανουν τεστ που βγαζει αμεσα αποτελεσμα αν εχεις κολησει τον ιο.Εαν βγει θετικο το τεστ η αν κρινει ο ιατρος τοτε σου χορηγει προληπτικη θεραπεια.
Οπως καταλαβαινεις giannhsgg4 εχεις κανει μαλακια ολκης,.και δυστηχως το σαιτ δεν λειτουργει σαν παρηγορητηριο.
Απο εκει και περα το να ζηταω στοιχειωδη σοβαροτητα απο τα ατομα που εκδιδονται αλλα κυριως απο τους πελατες που ζητουνε να γαμανε η να τους γαμανε ακαποτα θα ειμαι γραφικος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
για την Φιονα δεν γνωρίζω οποτε δεν μπορώ να πω κάτι με σιγουριά. Πάντως το μόνο σίγουρο είναι οτι κάποιες ts της πόλης μας δέχονται ακάποτο sex. Προσοχή μάγκες.
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Μια  εκπληξη  την  ενοιωσα  διαβαζοντας  το  περιστατικο.
Με  τη  Φιονα  δεν  ειμαστε  φιλες,μια  σχεση  τυπικη  θα  ελεγα,γνωριζοντας  την  αρκετα  χρονια.
Επικοινωνησα  μαζι  της  απο  περιεργεια  θα  ελεγα  περισσοτερο,για  να  μου  πει  την  δικη  της  εκδοχη.
Οντως  μου  παραδεχθηκε  οτι  συνεβη  αυτο. Ειναι  αληθες.
Με  τη  διαφορα  οτι...εσπασε  το  προφυλακτικο.Δεν  το  εβγαλε  αυτη  η  ιδια.
Εργατικο  ατυχημα  θα  το  ελεγα,συμφωνα  με  τα  λεγομενα  της.
Τωρα  το  τι  ακριβως  συνεβη  το  γνωριζουν μονο  οι  συνουσιαζομενοι.

Αναφορικα  με  καποιο  μελος  που  γραφει  οτι  καποιες  τρανς  δεχονται  πρωκτικο  σεξ  χωρις  προφυλαξη.....δυστυχως  ειναι  αληθεια....
Δεν  μπορω  παντως  να  εννοησω  πως  για  το παθος  της  στιγμης  τολμουν  να  διακινδυνευουν την υγεια  τους  και  την  υγεια  των  εφημερων  εραστων  τους.

Καποιες  φορες  η  αληθεια,το ζηταν  κ  οι  ιδιοι  οι  πελατες...Ακατανοητο  αλλα  συμβαινει.. 
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
προσωπικη εμπειρια με τη Φιονα ,πριν πολλα χρονια, να θελει να διεισδυσω χωρις προφυλακτικο ...προσοχή μαγκες πρωτα την υγεια μας για να μπορούμε να γαμαμε πολλα χρονια
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Kαλησπερα...απο το μεσημερι ειναι η 6η φορα που μπαινω στο θεμα και διαβαζω ξανα και ξανα αυτα που εχουν γραφτει και αισθανομαι ασχημα για μερικα πραγματα.
Ας τα παρουμε απο την αρχη...η υποκρισια ζει και βασιλευει ..το γιατι θα σας απαντησω θετοντας ερωτηματα..πολλα ερωτηματα.
Θεωρω πως η πλειοψηφια των αντρων που παρακολουθει το θεμα λειτουργει οπως εγω...δηλαδη παμε με τρανς αλλα παμε και με γυναικες.
Ερωτημα 1ον...Λογικα εχουμε παει ολοι σε μπουρδελλο.Αν υποθεσουμε οτι σε εμας τηρησε τους κανονες υγιεινης ξερουμε αν στον προηγουμενο πελατη εκανε το ιδιο;.
Ερωτημα2ον...οσοι πατε με εσκορτ αν μπειτε στο εσκορτνιους η πλειοψηφια για να μην πω ολες κανουν ακαποτη πιπ και οι μισες και πλεον τα παιρνουν στο στομα κανω λαθος;;;;
Ερωτημα3ον.....οταν παμε σε στρηπτιζαδικα η κωλομπαρα και γαμαμε στις καβατζες τηρουμε-τηρειται τους κανονες υγιεινης;αντε σε εσας μπορει να τηρησε στον προηγουμενο απο εσας;
Ερωτημα 4ον...ολα τα εκδιδομενα ατομα γυναικες-τρανς σε καποια φαση εχουν γκομενο...με τον γκομενο γαμιουνται ακαποτα;και οταν ο γκομενος φευγει ειναι σιγουρα τα εκδιδομενα ατομα οτι ειναι καλο παιδι;
Να συνεχισω τα ερωτηματα;;;;;;ξαφνικα ανακαλυψαμε την αμερικη...ας κοιταχτουμε λιγο στον καθρεπτη και ας κανει ο καθενας την ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ του....
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
σε κάθε περιπτωση θα πρεπει ο,τι καλο και ο,τι κακο να ανεβενει στο bou από ολες τις αποψεις μονο καλο κανει.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.469
Like
5.038
Ας τα παρουμε απο την αρχη...μιλας για ττην φιονα..και λες οτι εκανε ακαποτο σεξ....και μαλιστα ενω πηδουσε με προφυλακτικο το ΕΒΓΑΛΕ για να συνεχισει ακαποτο.Αντιεπαγκελματισμος στον μεγιστο βαθμο.
Η φιονα ειναι σωστη επαγγλματιας....αλλα για να ασχοληθω λιγο με το ατομο σου.
Σε θεωριτηκο επιπεδο κολλας καποιο αφροδισιο νοσημα ευκολοτρα απο το ειτζ.
Καταρχας επειδη στο σοι μου εχω πολλους γιατρους ρωτησα και μου ειπαν τα εξης.ΚΑΝΕΝΑΣ γιατρος δεν δινει για προληπτικους λογους φαρμακα για ειτζ αν δεν εχει διαπυστωθει η ασθενεια.ΚΑΝΕΝΑΣ φαρμακοποιος επειδη τα φαρμακα για το ειτζ ειναι πανακριβα δεν θα σου εδινε επειδη οπως λες εκανες ακαποτο σεξ..χωρις συνταγη γιατρου.Πες μας ρε φιλε ποια φαρμακα πηρες προληπτικα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: για το ειτζ να αρχισουμε καλου κακου να τα περνουν εδω μεσα μερικοι.
Επανηλθες τρολ;;;;;;;;; σου ευχομαι η κωλοτρυπιδασου να γινει τοσο μεγαλη οσο και τα ψεματα που λες.
Επανηλθε δριμυτερο! :2funny:
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Kαλησπερα σας  :hi: :hi:Εγινε το πραιντ στην αθηνα...σε γενικες γραμμες το θεωρω πετυχημενο και ερχεται και το πραιντ στην θεσσαλονικη.Το πραιντ στη αθηνα ειχε ρεκορ προσελευσης κοσμου και μεγαλη προβολη...ολα ωραια και καλα εκτος απο μια μελανη σελιδα.
Η συμμετοχη βουλευτων του συριζα στην παρελαση σηκωσε πληθος αρνητικων σχολιον.Ερωτηση κρισεως η κυβερνηση συριζα απο την στιγμη που βγηκε ψηφησε 2 μνημονια ναι η οχι;;;;Αυτα δεν οδηγουν τον κοσμο στην εξαθλιωση;;Απο την κυβερνηση που σε εφερε σε αυτο το χαλι πανηγυριζεις επειδη ο πρωθυπουργος εδωσε συνεντευξη σε γκευ περιοδικο και ο τσακαλωτος που ηταν στην παρελαση;;Πρωτα λυνεις το προβλημα της επιβιωσης και μετα ζητας να σου λυσει τα υπολοιπα προβληματα.
Κυριε Φιλη εσεις δεν εισασταν υπερ της καταργησης των παρελασεων γενικως;Στην παρελαση του πραιντ ποιος ηταν ο λογος που ηρθατε;;;;;;ΨΗΦΟΘΥΡΙΚΟΣ.
Ελπιζω αυτοι που διοργανονουν το πραιντ στην θεσσαλονικη να εχουν την στοιχειωδη εξυπναδα και να διαχωρισουν την θεση τους απο οτι κομματικο κυκλοφορησει μεσα στο πραιντ.
Θα βρισκομαι εκει και θα παρω παρουσιες.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :police: :police: :police: :police: :police:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Ειμαι αρκετα ορεξατος σημερα και επανερχομαι με ενα θεμα που εχει προκαλεσει πολλες διαμαχες μεταξυ τρανς-κρος-πελατες.Το θεμα μας σημερα ειναι..
ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΑΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΤΟ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ.
Ανοιγουμε ενα σαιτ αγγγελιων και ψαχνουμε να βρουμε τι μας αρεσει.την θελουμε κοντη ψηλη ξανθια μελαχροινη ενεργητικη παθητικη και γινεται το ξεσκαρταρισμα.Βλεπουμε τηλεφωνο και βλεπουμε την ΤΙΜΗ.
Εδω ξεκιναει το εργο...βλεπεις πχ φουλ προγραμμα στα 100 ευρω.Εσυ σαν πελατης υποθετεις οτι θα πας και θα γαμας επι μια ωρα...ΛΑΘΟΣ.Η πλειονοτητα των τρανς αλλα και των γυναικων που εκδιδονται λενε πως τα 100 ευρω που δινεις ειναι για μια εκτονωση.
Αρα αν μπεις και στο 10λεπτο τελειωσεις τοτε υπο νορμαλ συνθηκες πρεπει να σηκωθεις να φυγεις.Το αν θα καθησει γα δευτερο ημιχρονο ειναι καθαρα θεμα του εκδιδομενου ατομου.
ΠΡΟΣΟΧΗ δεν παιρνω το μερος των εκδιδομενων ατομων απλα περιγραφω μια κατασταση που ενα ατομο οταν πληρωνει για να κανει σεξ κατα πασα πιθανοτητα θα την συναντησει αρκετες φορες.Εχει τυχει και σε εμενα...
Στο δια ταυτα τι κανουμε;πως μπορουμε να προστατευτουμε;;;;;;;
Κλεινεις το ραντεβου και πας..προτου δωσεις τα λεφτα ξεκαθαριζεις ορισμενα πραγματα...τα λεφτα θα ειναι για μια εκτονωση αν τελειωσω γρηγορα δευτερο ημιχρονο θα εχει;θα μου το χρεωσεις;;;;;αν ναι ποσο;;;;;;
Ανοιξτε τα ματια διαβαστε για να γλυτωνετε κακοτοπιες...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Τελειωσε και το πραιντ στην θεσσαλονικη...ειμαι :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:και εχω και βραδυνη εξοδο.Με ελαχιστα λογια το πιο πετυχημενο πραιντ....με μια πολυ προχηρη και συντηρητικη προσσεγιση ειχε πανω απο 10 χιλιαδες κοσμο...ειδα αρματα χρωματα μουσικες ...ενας πανικος...επειδη οι υποχρεωσεις τρεχουν καποια στιγμη αυριο θα γραψω με λεπτομερειες τι ειδα και τι μου αρεσε...αν καποιος ηταν στην παρελαση καλο θα ηταν να γραψει για να δουμε και μια αλλη προσεγγιση εκτος της δικης μου.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Συναντηση μεγατονων :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:Στο ts14 μαζευτηκε η ελιτ του μπουρδελα τελεια κομ.
Τραβεστολαγνος-φακιρης -αζαζελ αλλανταλλα  μπλακ αντερ μενθρον...και γκεστ εμφανιση ο τρισμεγιστος γιορκι  που συνοδευονταν απο καυτη παρουσια :grin: :grin: :grin:.Καλεσαμε και τον προεδρο της μπουρδελοκαταστασης αξιοτιμο κ,κ μπουξο αλλα μας εγραψε στα αρχιδια του. :tickedoff: :tickedoff:
Σηζητησαμε πολλα πραγματα και ασφαλως για το τι γινεται στην θεσσαλονικη με τις κρος-τρανς.
Στο μαγαζι το αδιαχωρητο σε σημειο που δεν μπορουσα να κουνηθω..
Παμε στις παρουσιες...ζηταω προκαταβολικα συγνωμη γινονταν χαμος και ολο και καποια θα ξεχασω....
ΑΝΝΥ..με εντυπωσιακο χτενισμα..
Νικολ ντυμενη στα μαυρα...
Λαουρα....
Λια εντυπωσιακη ως ειθισται..
Γιωτα τουρμπο ονομα και πραγμα...
Νανσυ...με αρκετες εμφανισεις τωρα τελευταια..
Ασπα...μαγεψε το κοινο με το οριενταλ σωου και εκλεψε την παρασταση...
Αρκετες κρος ειχε το μαγαζι..συγνωμη αλλα οι κρος δεν ειναι το δυνατου σημειο οποτε δεν συγκρατησα ονοματα..
Καποια στιγμη πρεπει να πηρε το ματι μου την ευριδικη.....ειχε και αλλες τρανς αλλα η κουραση το ποτο και το ξενυχτι...ειμαι με 3 ωρες υπνο...φρεναρουν το μυαλο μου...
Μεινετε συντονισμενοι ακολουθει ενημερωση για το πραιντ..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
17-6 2017...Η ημερα που ολοκληρωθηκε το πραιν με μια εντυπωσιακη παρελαση.Η αφεντια μου εχοντας συνοδεια ακομα ενα φιλο ειμαστε στην παραλια.Εχει παει 5 το απογευμα και παμε στο μικελ για καφε και κοζαρουμε κινηση.Οσο περναει η ωρα το ρευμα του κοσμου που κατευθηνονταν προς τον λευκο πυργο αυξανονταν με γεωμετρικη προοδο απο νωρις φαινοταν  τι θα ακολουθουσε...
Πινουμε τον φρεντο στα γρηγορα και παμε μεσα στο πληθος του κοσμου.
Περιπτερα για λεσβιες περιπτερο συλλογο αθεων να μοιραζουν φυλαδια προφυλακτικα περιπτερο για ενημερωση για το ειτζ....περιπτερο Σ.Υ.Δ.
Μουσικη στο τερμα κοσμος να κρατα σημαιες με το ουρανιο τοξο να κοσμος να βαφει το προσωπο και το σωμα σε χρωματα πορτοκαλι πρασινο χρυσαφι.
Κοσμος...εβλεπες τα παντα γκευ-στρειτ τρανς λεσβιες ασεξουαλ γενικως ολη η λοτκι κοινοτητα μαζεμενη.
Τεσσερα αρματα ειχε η παρελαση.Το πρωτο με τα πανω του πραιντ για την θεσσαλονικη.Ενα αλλο που δεν θυμαμαι τι πανω ειχε...α ρε λαγνε απο τα 42 αρχισες να εχεις αλτσχαιμερ και το ποτο- ξενυχτι δεν τοο αντεχεις...
Ενα αρμα με τ μαγαζι ενολα που το ειχαν κανει ζουγκλα και η μορφη της ντιονα να κυριαρχει ντυμενη τζειν.
Τελος το αρμα του ts14 λιτο και απεριττο με την ασπα ...η μαλλον για την ακριβεια ο κωλος της ασπας να κλεβει την παρασταση.Δυο παληκαρια χορευτες που εδωσαν σωου και στο ts14 μετα αλλα το μυαλο του λαγνου καει ακομα καρβουνο..τωρα το θυμηθηκα.
Νωρις εκλεψε την παρασταση το σκυλακι της τζουλι απο το ενολα που το ειχε βαψει ροζ.Οπως και ενα μαυρο αγορι ιδιαιτερα γραμμωμενο που ητααν στο αρμα του ενολα.
Πολλα σαιτ εγραψαν οτι ειχε 13 χιλιαδες κοσμο...κοντα επεσα σχετικα γιατι εχθες εγραψα για 10 χιλιαδες κοσμο.
Ας κανω και μια αναφορα στο μπλοκαρισμα της παρελασης απο μεριδα κοσμου που εβαλαν καδους και εκλεισαν τον δρομο.
Το να μην γουσταρεις να γινονται αυτα τα γεγονοτα στην πολη ειναι θεμιτο.Τι κανεις;;;εχει την πολιτικη δυναμη να μπλοκαρεις την παρελαση;να μην γινει;εισαι μαγκας.Το να βαζεις καδους και να κλεινεις δρομους μου προκαλει γελιο οπως και η κυρια Λουκα που με την εικονα του χριστου ηταν αναμεσα στους χορευτες του πραιντ στην αθηνα.
Καλα να περνατε... :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ipanos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom