Νέα

Θεωρητική πουτανολογία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 707
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
γιατί αγόρι μου λογικές αντιφάσεις ?

όλα χρειάζονται για την ισορροπία σου , και πορνικά όργια τηρώντας τους νόμους που έχουμε γράψει , και συναίσθημα με κάποιο (ή κάποια ) πρόσωπα , το καθένα εξυπηρετεί διαφορετικές ανάγκες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και να μην το μάθει φυσικά η γκόμενα ότι πας με πουτάνες γιατί θα φας παντόφλα.  :effemine:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Και να μην το μάθει φυσικά η γκόμενα ότι πας με πουτάνες γιατί θα φας παντόφλα.  :effemine:

μην ανησυχείς η ίδια μου λέει να κλείνουμε πορνες για όργια

rigormortis =  :jerking:

Picker 16/12/2017

μην προβάλεις τις ιδεοληψίες σου ότι είσαι μαλάκας , πάνω μου
γιατί ξέρεις καταβάθος ποιος είναι ο μαλάκας της ιστορίας !
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
γιατί αγόρι μου λογικές αντιφάσεις ?

όλα χρειάζονται για την ισορροπία σου , και πορνικά όργια τηρώντας τους νόμους που έχουμε γράψει , και συναίσθημα με κάποιο (ή κάποια ) πρόσωπα , το καθένα εξυπηρετεί διαφορετικές ανάγκες
Άρα ό,τι και να κάνεις στον πορνικό χώρο θα νοιώθεις κενός,θα χρειαστείς μια ζεστή γυναικεία αγκαλιά να σε ανακουφίσει από τον ψυχικό πόνο... :grin:

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Rigormortis είσαι ηδονιστής της πούτσας αγόρι μου. Σχεσάκιας του κερατά είσαι που δεν αντέχεις χωρίς αγκαλίτσα. Είμαι σχεδόν κάθε μέρα στην πιάτσα. Εσύ γίνεσαι πόρνος 2 φορές το μήνα όταν καταφέρνεις να ξεφύγεις από το αίσθημα. Πορνομαλάκα.  :-*
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
το ιδιο μουνι το βαριεμαι να γαμαω  ο πορνικος ερωτας ειναι  για αλλαγη  και  ποικιλια  μια  σχεση κατανταει να ειναι  βαρετη  οταν περασουν χρονια  καλυτερα ελευθερος και ωραιος  και γαμας  οτι γουσταρεις 
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
το ιδιο μουνι το βαριεμαι να γαμαω  ο πορνικος ερωτας ειναι  για αλλαγη  και  ποικιλια  μια  σχεση κατανταει να ειναι  βαρετη  οταν περασουν χρονια   καλυτερα ελευθερος και ωραιος  και γαμας  οτι γουσταρεις 

Ετσι ετσι
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
...μόλις γύρισα απο μεγάλη μπουρδελότσαρκα ...ενω είχα μεγάλη ανάγκη ηδονισμού πηγάζουσα απο τη συσσωρευμένη δυσφορία απο την κοινωνία τους , και ενώ εξασφάλισα "ικανοτητα πεικης αγγειοδιαστολής...η όλη φάση μου φάνηκε παγερά αδιάφορη ...παθητικά κρέατα με ελκυστικές καμπυλοτητες  κάποιες απ'αυτές ,αλλά μουντρούχες  στη φάτσα περιμεναν να τις νοικιάσεις λιγο για να παίξουν  γρήγορα το αστείο  ρολάκι τους ...μια μαλακία και μισή δεν μπορεσε να με διεγείρει ουτε στο ελάχιστο ...και δεν γουσταρα μια ψυχαναγκαστική ανηδονική σπερματέκκριση...

                                                                          rigormortis 27/12/17
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Γιατί το κουράζεις τότε; :think: Το πιο δίκαιο για τον εαυτό σου και το thread ,του οποίου ήσουνα ο βασικότερος θεωρητικός,είναι να αποσυρθείς για να μην ακυρώνεις όλα τα πρηγούμενα χρόνια...
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Γιατί το κουράζεις τότε; :think: Το πιο δίκαιο για τον εαυτό σου και το thread ,του οποίου ήσουνα ο βασικότερος θεωρητικός,είναι να αποσυρθείς για να μην ακυρώνεις όλα τα πρηγούμενα χρόνια...

θα αποσυρθώ μόνο λιγο πριν την έναρξη της αποσυνθεσης του κρέατός μου ... πιστευω ότι ο ηδονισμός είναι μια εξελικτική πορεία ...δεν γίνεται μέχρι τέλους να καυλώνεις με τάπες , χαρτάκια πανίνι και παγωτό με το χαρτζηλίκι του μπαμπά ... είναι αστείο ...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
...κι αυτός ο περίφημος ηδονισμός πρώτον,σε τι συνίσταται θεωρητικά και πρακτικά;και δεύτερον,πού έχει όρια;
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
...κι αυτός ο περίφημος ηδονισμός πρώτον,σε τι συνίσταται θεωρητικά και πρακτικά;και δεύτερον,πού έχει όρια;

ηδονισμος σημαίνει να καυλώνεις και όρια δεν υπάρχουν ...

είναι μια συνεχής διαδικασία εξέλιξης ...εκτός και αν εσυ το εννοείς να φτάσεις 75χρονών και το μονο που θα έχεις κάνει ειναι να τρίβεσαι μονο στα παθητικά κρεατα που νοικιάζονται εκεί για μια ταχυμαλακία ...

αν καυλώνεις έτσι μαζί σου ...αν και προσωπικά μου φαίνεται μαλακία
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
ηδονισμος σημαίνει να καυλώνεις και όρια δεν υπάρχουν ..   :think:
Εγώ ας πούμε καυλώνω όταν η πουτάνα μού δίνει τα μουνόζουμα στο στόμα και γαμιέται σαν λυσσασμένη,τι άλλο παραπάνω να επιδιώξω;
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ηδονισμος σημαίνει να καυλώνεις και όρια δεν υπάρχουν ..   :think:
Εγώ ας πούμε καυλώνω όταν η πουτάνα μού δίνει τα μουνόζουμα στο στόμα και γαμιέται σαν λυσσασμένη,τι άλλο παραπάνω να επιδιώξω;

δεκτόν σε χαίρομαι ! τότε μένεις ως έχεις ...μέχρι βέβαια να καταλάβεις ότι δεν είναι και τόσο "λυσσασμενη" αλλά φτηνή παράσταση για παιδάκια ...και τα "μουνόζουμα" είναι φτηνό οργανικό λιπαντικό ...

όσο καυλώνεις έτσι ,συνεχίζεις έτσι είναι απλό ! 

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πόσο μαλάκας Θεέ μου.  :jerking:  Έχεις αφιέρωση ηδονιστή. Τράβα και τη βραδινή σου γιατί αν η μαλακία πετύχει προσφέρει μεγαλύτερη ηδονή από το γαμήσι. Εσύ σαν ηδονιστής που είσαι πρέπει να ασπάζεσαι αυτή τη θεωρία. Είμαι σίγουρος δηλαδή.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
δεκτόν σε χαίρομαι ! τότε μένεις ως έχεις ...μέχρι βέβαια να καταλάβεις ότι δεν είναι και τόσο "λυσσασμενη" αλλά φτηνή παράσταση για παιδάκια ...και τα "μουνόζουμα" είναι φτηνό οργανικό λιπαντικό ...

όσο καυλώνεις έτσι ,συνεχίζεις έτσι είναι απλό ! 
Δεκτόν ότι παίζουμε ένα θέατρο κι ότι συμμετέχουμε σ'αυτό,πού θα βρούμε τον πραγματικό ηδονισμό;
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Πόσο μαλάκας Θεέ μου.  :jerking:  Έχεις αφιέρωση ηδονιστή. Τράβα και τη βραδινή σου γιατί αν η μαλακία πετύχει προσφέρει μεγαλύτερη ηδονή από το γαμήσι. Εσύ σαν ηδονιστής που είσαι πρέπει να ασπάζεσαι αυτή τη θεωρία. Είμαι σίγουρος δηλαδή.

δυστυχώς δεν μπορώ να σε αναλάβω ...ελεημοσύνη έστω και διαδικτυακή δεν δίνω πλέον σε αναξιοπαθουντες ...

Δεκτόν ότι παίζουμε ένα θέατρο κι ότι συμμετέχουμε σ'αυτό,πού θα βρούμε τον πραγματικό ηδονισμό;

έδωσα στο παιδάκι ενος φίλου μου 3,5χρονών ένα παιχνιδάκι και καύλωσε αληθινά ήταν πραγματικός ηδονισμός γιαυτό... ξέρω γω ...αν καυλώνει όμως ένας πχ 50χρονος έτσι ...τι να πω ...τοτε έχει λυσει το προβλημα!

keep going λοιπον , δεν έχω απαντήσεις , ο καθένας όπως καυλώνει ...ανάλογα με την ποιοτητα της ηδονής που καλύπτει τον καθένα

καλό σου βράδυ!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom