Νέα

Θεωρείτε την γυναίκα ανώτερο ή κατώτερο είδος απο τον άνδρα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 820
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κάποτε, οι γυναίκες ήταν τόσο χαζές, που παρίσταναν τις έξυπνες. Σήμερα είναι τόσο έξυπνες, ώστε παριστάνουν τις χαζές.
respect-boobs.jpg
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Παντως για να ειμαι δικαιος, κι επειδη εσουρα αρκετα προηγουμενως και εμφανιστηκα ως εμπαθης, θα πω τουτο:
Πιστευω οτι οσο αφορα στο καλλος η γυναικα εχει τον πρωτο λογο
Δυσκολα ενας αντρας να φτασει σε τοσο δυσθεωρητα επιπεδα οσο μια πανεμορφη γυναικα (ή για να το πω και αλλιως, οι καλλονες ειναι πολυ περισσοτερες απο ο,τι οι αντιστοιχοι αντρες/ γνωμη μου)


εγω ακομα δεν εχω καταλαβει σε τι συνισταται η ανωτεροτητα και βασει ποιων παραγοντων (πολιτισμικων, κοινωνικων, οικονομικων, πολιτικων) καθοριζονται οι ανωτεροι και οι κατωτεροι....
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.823
Πόντοι
2.537
για ποιο λογο σχολιαζεις τοτε τα πνευματικα προσοντα με την ομορφια οταν συζηταμε για "ανωτερα" οντα? αν εχεις καποιο επιχειρημα ως προς αυτο που λες θα ηθελα να το ακουσω :) περι ανωτεροτητας....

Καμια σχεση
Απλα θεωρω αντισταθμισμα απο την ιδια τη φυση την ομορφια, για καποιες ας πουμε "μειονεξιες" των γυναικων εναντι των ανδρων
Δηλαδη, ενα οπλο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
το προβλημα ειναι αν ειναι γαμησιμη, αν εχει προσοντα ή το ανωτερο ειδος προσδιοριζεται και απο τα δυο μαζι?

Γαμευσιμη το λεμε καλε  :cheesy: οχι γαμησιμη


καλα το θεματακι πολυ γεια σου κατασταση  :idiot: :idiot: :idiot:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.939
Κριτικές
90
Like
33.861
Πόντοι
24.700
εγω ακομα δεν εχω καταλαβει σε τι συνισταται η ανωτεροτητα και βασει ποιων παραγοντων (πολιτισμικων, κοινωνικων, οικονομικων, πολιτικων) καθοριζονται οι ανωτεροι και οι κατωτεροι....

Από το μέγεθος του μορίου  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Παντως για να ειμαι δικαιος, κι επειδη εσουρα αρκετα προηγουμενως και εμφανιστηκα ως εμπαθης, θα πω τουτο:
Πιστευω οτι οσο αφορα στο καλλος η γυναικα εχει τον πρωτο λογο
Δυσκολα ενας αντρας να φτασει σε τοσο δυσθεωρητα επιπεδα οσο μια πανεμορφη γυναικα (ή για να το πω και αλλιως, οι καλλονες ειναι πολυ περισσοτερες απο ο,τι οι αντιστοιχοι αντρες/ γνωμη μου)
θα αστειευεσαι προφανως....ο κοσμος ειναι γεματος απο γυναικες μπαζα και ομορφους αντρες....ειδικα στις νεανικες πλεον ηλικιες....εξου και η αυξηση της αντρικης ομοφυλοφιλιας.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.823
Πόντοι
2.537
Η ανωτεροτητα ειναι κατι πολυ σχετικο
Εγω απλα ειπα οτι δεν υπαρχει τομεας που οι γυναικες να ειναι ανωτερες των ανδρων με αντικειμενικα κριτηρια
That's all

ΥΓ Συμφωνω οτι το θεμα ειναι ολα τα λεφτα.... :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.939
Κριτικές
90
Like
33.861
Πόντοι
24.700
θα αστειευεσαι προφανως....ο κοσμος ειναι γεματος απο γυναικες μπαζα και ομορφους αντρες....ειδικα στις νεανικες πλεον ηλικιες....εξου και η αυξηση της αντρικης ομοφυλοφιλιας.... :grin: :grin: :grin: :grin:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τι λετε ρε  ΑγιουΒαλεντινουνιατικα

Make Love Not War

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Χρονια πολλα , καλα γαμησια
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καμια σχεση
Απλα θεωρω αντισταθμισμα απο την ιδια τη φυση την ομορφια, για καποιες ας πουμε "μειονεξιες" των γυναικων εναντι των ανδρων
Δηλαδη, ενα οπλο

η εμφανιση ειναι ενα θεμα καθαρα προσωπικο και υποκειμενικο...οποιος θελει να ειναι μπανικος ή μαναρος αντιστοιχα με τις "ομορφες" γυναικες υπαρχουν τροποι για να γινει....η ανωτεροτητα και η κατωτεροτητα καθως και τα μειονεκτηματα σε σχεση με τα προτερηματα νομιζω ειναι κατι τελειως διαφορετικο....γνωριζω οτι για τα οποια μειονεκτηματα των γυναικων υπαρχουν τα αντιστοιχα στους αντρες ειτε σωματικα ειτε αντιληπτικα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
θα αστειευεσαι προφανως....ο κοσμος ειναι γεματος απο γυναικες μπαζα και ομορφους αντρες....ειδικα στις νεανικες πλεον ηλικιες....εξου και η αυξηση της αντρικης ομοφυλοφιλιας.... :grin: :grin: :grin: :grin:

αα ετσι το παθες ε ?
κακομοιρο ...  :-
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.823
Πόντοι
2.537
η εμφανιση ειναι ενα θεμα καθαρα προσωπικο και υποκειμενικο...οποιος θελει να ειναι μπανικος ή μαναρος αντιστοιχα με τις "ομορφες" γυναικες υπαρχουν τροποι για να γινει....η ανωτεροτητα και η κατωτεροτητα καθως και τα μειονεκτηματα σε σχεση με τα προτερηματα νομιζω ειναι κατι τελειως διαφορετικο....γνωριζω οτι για τα οποια μειονεκτηματα των γυναικων υπαρχουν τα αντιστοιχα στους αντρες ειτε σωματικα ειτε αντιληπτικα

Οπως?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Η ανωτεροτητα ειναι κατι πολυ σχετικο
Εγω απλα ειπα οτι δεν υπαρχει τομεας που οι γυναικες να ειναι ανωτερες των ανδρων με αντικειμενικα κριτηρια
That's all

ΥΓ Συμφωνω οτι το θεμα ειναι ολα τα λεφτα.... :2funny:


ποιοι ειναι οι τομεις αν επιτρεπεται? να δω τι σκορ πιανω :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.939
Κριτικές
90
Like
33.861
Πόντοι
24.700
η εμφανιση ειναι ενα θεμα καθαρα προσωπικο και υποκειμενικο...οποιος θελει να ειναι μπανικος ή μαναρος αντιστοιχα με τις "ομορφες" γυναικες υπαρχουν τροποι για να γινει....η ανωτεροτητα και η κατωτεροτητα καθως και τα μειονεκτηματα σε σχεση με τα προτερηματα νομιζω ειναι κατι τελειως διαφορετικο....γνωριζω οτι για τα οποια μειονεκτηματα των γυναικων υπαρχουν τα αντιστοιχα στους αντρες ειτε σωματικα ειτε αντιληπτικα

Επαναλαμβάνω ότι όλοι οι άρρενες του παρόντος ισοτόπου είμεθα θεοί (και τον έχουμε πάνω από 20 πόντους).
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.815
Κριτικές
1
Like
31.612
Πόντοι
8.006
θα αστειευεσαι προφανως....ο κοσμος ειναι γεματος απο γυναικες μπαζα και ομορφους αντρες....ειδικα στις νεανικες πλεον ηλικιες....εξου και η αυξηση της αντρικης ομοφυλοφιλιας.... :grin: :grin: :grin: :grin:

Τι ειπες ρε φιλε, πού το σκεφτηκες αυτο?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.823
Πόντοι
2.537
ποιοι ειναι οι τομεις αν επιτρεπεται? να δω τι σκορ πιανω :2funny:

Επαγγελματα, δεξιοτεχνιες, αθλητισμος, IQ (προσεχε...ΟΧΙ εξυπναδα/ ειναι διαφορετικο), κο.κ.....
Βαλε Ο,ΤΙ θες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom