Νέα

Θεωρείτε εύκολο ή δύσκολο να ρίξετε μια γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρείται εύκολο η δύσκολο στο να ριξετε μια γκόμενα?

  • Εύκολο

    Ψήφοι: 32 31,1%
  • Δύσκολο

    Ψήφοι: 57 55,3%
  • Δεν ξέρω/δεν ασχολούμαι

    Ψήφοι: 14 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Η πιο σωστη προσέγγιση για να γαμησεις μια γυναικα είναι να της γαμησεις πρώτα το μυαλό.ετσι φτιαχνονται οι γυναικες..τωρα τι ειναι αυτο που θα τις κάνει να σε θελουν?πολλα μπορει να είναι πχ να γουσταρει τις ατακες που λες,να γουσταρει που εισαι φραγκατος,να γουσταρει που εχεις αυτοπεπεοιθηση ή χιουμορ,να γουσταρει τους κοιλιακους σου κτλ.
το μονο σιγουρο ειναι οτι απο γκόμενα σε γκόμενα αυτο διαφέρει και αυτος είναι ο λόγος που παίζουνε τρελες αποκλίσεις στα γούστα των γυναικών οσον αφορά τους αντρες.
δυστυχώς οι γυναίκες εχουνε το πάνω χέρι στο παιχνίδι φλερτ και σεξ καθώς αυτες επιλέγουν.οι αντρες απλά διεκδικουν και κυνηγουν.αυτοι είναι οι κανόνες του παιχνιδιου μαγκες είτε σας αρέσει είτε οχι.εξαιρεση τριτοκοσμικες χώρες όπου δεν υπολογιζουνε τις γυναίκες και ο καθε αντρας επιλεγει να εχει οποια θελει και όσες θελει.
τωρα στο ερωτημα μας,οχι δεν είναι δυσκολο να ριξεις μια γκόμενα αν το προσπαθησεις,η δυσκολία είναι στο να την κρατησεις καθως αυτο απαιτεί πολλα.

Ποιο μυαλό να της γαμήσεις ρε φίλε;Ποιες έχουν μυαλό για να τους το γαμήσεις;

Ένας ουρακοτάγκος με μούσι να είσαι,με παρέες και ινσταγκραμ,μόνο αυτό φτάνει στην Ελλάδα.Μην συγκρίνετε με γυναίκες άλλων χωρών που θέλουν να'χεις μια εμφάνιση κι ένα επίπεδο.Αυτά εδώ πέρα δεν υπάρχουν.Βλέπουμε με τί κυκλοφορούν οι πιο πολλές.

Η ελλεεινίδα είναι η μόνη γυναίκα που αν περάσει δίπλα της άντρας 10αρι,δεν θα του ρίξει ματιά επειδή δεν τον ξέρει.Τί να πεις παραπάνω;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
Βγαλε ακρη τωρα με τις γυναικες

Οι καυλες μου ξεκινησαν απο 6η δημοτικου.

Απο τοτε ηθελα να τον χωσω.

Ομως τοτε δεν υπηρχε ουτε κατα διανοια το μυαλο να προσεγγισω κοπελα
Ενστικτωδως χουφτωσα κατι 12 χρονα στην παιδικη χαρα κι εφαγα φαπα που πηγε συννεφο

Αρα η κοινωνια με εκανε να πονεσω που επιζητησα ενστικτωδως την σωματικη μου απολαυση.Και δικαιως.
Δεν ειμαστε αγρια ζωα οι ανθρωποι.

Υπαρχει ο σεβασμος και στην επιθυμια του αλλου.

Μετα κρυφτηκα στο καβουκι μου

Τις γυναικες τις ετρεμα

Τις θεωρουσα κατα βαθος και λαθεμενα επικριτες των επιθυμιων μου.

Η ιδεα να παω σε πορνειο ονειρικη ηδη απο την πρωτη γυμνασιου

Προσπαθουσα να πλησιασω κοριτσια αλλα ματαια

Η ειρωνια ειναι πως ημουν ψηλος 1,86 82 κιλα με κοιλιακους και ωραιο προσωπο Πως πολλες με ελεγαν ωραιο...

Αλλα εκανα να τις πλησιασω και αμεσως ξενερωναν...σαν καταρα...ειχα τρελαθει.Τι εκανα λαθος...
Μου πηρε καιρο να καταλαβω πως η γυναικα αλλον θαυμαζει για μια εξωτετικη εμφανιση και με αλλον πηδιεται..

Στο μπουρδελο πηγα στα 16 αλλα γκομενα γαμησα λιγο πριν γινω 20.

Με πολλα παρακαλια και διεκδικηση Καλος πιρφορος ημουν.

Αγκυροβολησα εκει 3 χρονια απο αναγκη και φοβο να ολησιασω αλλες γυναικες.Βασανιστηκα

Απο τα 23 ως τα 30 καταφερα να παω με αλλες 2(!!!)

Ειλικρινα οι αριθμοι μου ηταν για τα σκουπιδια.

Ωσπου καπου διαβασα μια φραση που μου εκανε κλικ.

"Η ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΓΝΗΣΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ"

Απο τοτε κατι επαθα και επαψα να πολυ υπολογιζω την απορριψη

Και σας πληροφορω πως οι αριθμοι αυξηθηκαν

Πηδαγα 8 με 10 γυναικες(οχι ιεροδουλες)το χρονο

Τωρα ειμαι στα 41.Οι αριθμοι παλι επεσαν γιατι το βαρος.μου αυξηθηκε μαλλον.
1,86 και 104 κιλα δεν ειναι καλο για να τι παιζεις playboy

Ποτε δεν τις καταλαβα τις γυναικες ακριβως

Καταλαβα ομως κατι

Πως και αυτες θελουν σεξ οπως και εμεις

Απλα αυτες εχουν την ασφαλεια πως ακομη και μετριες της σειρας χωρις κοινωνικη η οικονομικη επιφανεια να ειναι,εχουν μεγαλη προσφορα.

Μια μετρια σκυλομουρα αρκει να βαλει ενα μινι να πεταξει εξω βυζι και να ζητησει να την γαμησουν σε ενα μπαρ οι θαμωνες Ουρα θα κανουν

Επισης οι γυναικες δεχονται πολλα καμακια

Οποτε ο ανδρας πρεπει να κοπιασει πιο πολυ

Ωστοσο μερικοι τυποι το εχουν ρε παιδια

Απλα το εχουν και γαμανε πολυ και μουναρες

Χωρις να ειναι ουτε κουκλοι ουτε πανεξυπνοι ουτε Ωνασηδες

Και ειναι γεγονος μαγκες

Οπως υπαρχουν στο αλλο ακρο και
παρθενοι ετων 30.

Μη με ρωτατε γιατι και πως.

Απλα υπαρχουν.

Η φυση ειναι σκληρη οταν μιλαμε για αναπαραγωγη και επιβιωση.Δυστυχως







 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Βγαλε ακρη τωρα με τις γυναικες

Οι καυλες μου ξεκινησαν απο 6η δημοτικου.

Απο τοτε ηθελα να τον χωσω.

Ομως τοτε δεν υπηρχε ουτε κατα διανοια το μυαλο να προσεγγισω κοπελα
Ενστικτωδως χουφτωσα κατι 12 χρονα στην παιδικη χαρα κι εφαγα φαπα που πηγε συννεφο

Αρα η κοινωνια με εκανε να πονεσω που επιζητησα ενστικτωδως την σωματικη μου απολαυση.Και δικαιως.
Δεν ειμαστε αγρια ζωα οι ανθρωποι.

Υπαρχει ο σεβασμος και στην επιθυμια του αλλου.

Μετα κρυφτηκα στο καβουκι μου

Τις γυναικες τις ετρεμα

Τις θεωρουσα κατα βαθος και λαθεμενα επικριτες των επιθυμιων μου.

Η ιδεα να παω σε πορνειο ονειρικη ηδη απο την πρωτη γυμνασιου

Προσπαθουσα να πλησιασω κοριτσια αλλα ματαια

Η ειρωνια ειναι πως ημουν ψηλος 1,86 82 κιλα με κοιλιακους και ωραιο προσωπο Πως πολλες με ελεγαν ωραιο...

Αλλα εκανα να τις πλησιασω και αμεσως ξενερωναν...σαν καταρα...ειχα τρελαθει.Τι εκανα λαθος...
Μου πηρε καιρο να καταλαβω πως η γυναικα αλλον θαυμαζει για μια εξωτετικη εμφανιση και με αλλον πηδιεται..

Στο μπουρδελο πηγα στα 16 αλλα γκομενα γαμησα λιγο πριν γινω 20.

Με πολλα παρακαλια και διεκδικηση Καλος πιρφορος ημουν.

Αγκυροβολησα εκει 3 χρονια απο αναγκη και φοβο να ολησιασω αλλες γυναικες.Βασανιστηκα

Απο τα 23 ως τα 30 καταφερα να παω με αλλες 2(!!!)

Ειλικρινα οι αριθμοι μου ηταν για τα σκουπιδια.

Ωσπου καπου διαβασα μια φραση που μου εκανε κλικ.

"Η ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΓΝΗΣΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ"

Απο τοτε κατι επαθα και επαψα να πολυ υπολογιζω την απορριψη

Και σας πληροφορω πως οι αριθμοι αυξηθηκαν

Πηδαγα 8 με 10 γυναικες(οχι ιεροδουλες)το χρονο

Τωρα ειμαι στα 41.Οι αριθμοι παλι επεσαν γιατι το βαρος.μου αυξηθηκε μαλλον.
1,86 και 104 κιλα δεν ειναι καλο για να τι παιζεις playboy

Ποτε δεν τις καταλαβα τις γυναικες ακριβως

Καταλαβα ομως κατι

Πως και αυτες θελουν σεξ οπως και εμεις

Απλα αυτες εχουν την ασφαλεια πως ακομη και μετριες της σειρας χωρις κοινωνικη η οικονομικη επιφανεια να ειναι,εχουν μεγαλη προσφορα.

Μια μετρια σκυλομουρα αρκει να βαλει ενα μινι να πεταξει εξω βυζι και να ζητησει να την γαμησουν σε ενα μπαρ οι θαμωνες Ουρα θα κανουν

Επισης οι γυναικες δεχονται πολλα καμακια

Οποτε ο ανδρας πρεπει να κοπιασει πιο πολυ

Ωστοσο μερικοι τυποι το εχουν ρε παιδια

Απλα το εχουν και γαμανε πολυ και μουναρες

Χωρις να ειναι ουτε κουκλοι ουτε πανεξυπνοι ουτε Ωνασηδες

Και ειναι γεγονος μαγκες

Οπως υπαρχουν στο αλλο ακρο και
παρθενοι ετων 30.

Μη με ρωτατε γιατι και πως.

Απλα υπαρχουν.

Η φυση ειναι σκληρη οταν μιλαμε για αναπαραγωγη και επιβιωση.Δυστυχως
ελα ρε νιμου...που ειναι οι αλλοι?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
Δε σε καταλαβα μαγκα.

Εξηγησου dodinos

Που ειναι αυτοι που γαμανε;Γυρω μας.Δεν ειχες ποτε καποιον που ειχε εκνευριστηκες επιτυχιες στις γυναικες.

Και να μη με προσφωνεις οπως με ειπες γιατι δε μ αρεσει.



 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Δε σε καταλαβα μαγκα.

Εξηγησου dodinos

Που ειναι αυτοι που γαμανε;Γυρω μας.Δεν ειχες ποτε καποιον που ειχε εκνευριστηκες επιτυχιες στις γυναικες.

Και να μη με προσφωνεις οπως με ειπες γιατι δε μ αρεσει.
καλα ρε τυπε σορρυ.....σε περασα για τον τρουμπακη.... :S
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
Μαγκα μου δικαιως θεωρω πως η κοινωνια δε με αφηνει να μαι ζωον οχι ως μετρο συγκρισης με τους αλλοδαπους που λες αλλα δικαιως περιφρουρει καποια ορια

Δηλαδη οχι και να βιασουμε ρε φιλε Αλλα και να χουφτωσουμε τι καταλαβαμε αν η αλλη μας πλακωσει στις τσαντιες η μας φερει το 100 και το 200

Οι γυναικες καλα λες.Επειδη θεωρουνται και καλα ασθενες φυλο
Δε θα ταν αστειο να καταγγειλεις τη μουναρα γειτονισα σου για βιασμο;χαχα

Λεω παντως:Δεν ειμαστε αγρια ζωα.Σημασια εχει η συνεναιση.
Να γουσταρει και η αλλη

Αν δε γουσταρει...αστα να παν
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Να ρίξεις μια κοπέλα, πανεύκολο είναι. Το δύσκολο είναι να την κρατήσεις.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.861
Like
465
Πόντοι
36
εγω εχω ξαναπει απαξιουμε ολες τις εξω γκομενες και ασχολούμαστε αποκλειστικα μονο με τον αγοραιο ερωτα.
όπως βλέπετε η πλειοψηφια ψηφιζει οτιθ είναι δυσκολο να ρηξει γκομενα,αυτο ανατρέπεται μονο με την απαξιωση.
αυτοι που επιδιωκουν να ριξουν γκομενα σπαταλάνε χρονο χρημα και ενεργεια τσαμπα και βερεσε τη στιγμη που μονο με χρημα μπορουν να πξδηξουν οποια θελουν οσο θελουν οποτε θελουν και με ότι ανωμαλια θελουν.
Συμφωνω απολυτα. :kneel: :kneel:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
Να ρίξεις μια κοπέλα, πανεύκολο είναι. Το δύσκολο είναι να την κρατήσεις.
Οριστε ο συναγωνιστης ανηκει στην κατηγορια που ειπα.Το χει με τις γυναικες.

Τις προσεγγιζει ευκολα τις κατακτα ευκολα

Καποιοι αλλοι δυσκολευονται πολυ

Και επισης δυσκολευονται να τις διωξουν μετα τις μονιμες.

Το αγκυροβολιο δε το θελουμε.

Ειναι fail
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ποιο μυαλό να της γαμήσεις ρε φίλε;Ποιες έχουν μυαλό για να τους το γαμήσεις;

Ένας ουρακοτάγκος με μούσι να είσαι,με παρέες και ινσταγκραμ,μόνο αυτό φτάνει στην Ελλάδα.Μην συγκρίνετε με γυναίκες άλλων χωρών που θέλουν να'χεις μια εμφάνιση κι ένα επίπεδο.Αυτά εδώ πέρα δεν υπάρχουν.Βλέπουμε με τί κυκλοφορούν οι πιο πολλές.

Η ελλεεινίδα είναι η μόνη γυναίκα που αν περάσει δίπλα της άντρας 10αρι,δεν θα του ρίξει ματιά επειδή δεν τον ξέρει.Τί να πεις παραπάνω;

Οι Ελληνίδες βλέπουν τους άντρες ως αξεσουάρ! Άλλες σε βλέπουν σαν αυτοκίνητο, άλλες σαν βραδυνό φόρεμα και άλλες σαν γυναικεία τσάντα. Δεν έχουν προσωπικά κριτήρια διότι δεν έχουν προσωπικότητα. Ακολουθούν την μόδα της εποχής ακόμα και στην επιλογή ερωτικού συντρόφου! Τελευταία γουστάρουν τους μουσάτους, ενώ παλαιότερα τους καράφλες.

Επίσης, περισσότερο τις ενδιαφέρει τι θα πουν για σένα οι φίλες τους καθόσον οι ίδιες συνήθως δεν ξέρουν τι έχουν περισσότερο ανάγκη πραγματικά!
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Όσοι λέτε ότι οι γυναίκες μας επιλέγουν, μας βλέπουν σαν αξεσουάρ, ότι έχουν το πάνω χέρι , ότι εμείς οι άντρες είμαστε χαζοί και αυτές είναι οι έξυπνες κλπ κλπ κλπ ... (δεν ξέρω τι λέει ο καθένας ακριβώς και σιγά μην κάτσω να διαβάσω τα πάντα με προσοχή ) Το μόνο που έχω να πω είναι κοιταχτεί να βρείτε καμία γκομενα (για το δικό σας καλό , από εκεί και πέρα κάντε ότι θέλετε και καταλαβαίνετε ) και αφήστε τις δικαιολογίες. Αν πάλι ενώ έχετε γκομενα και λέτε αυτά τα πράγματα , τότε οκ , άβισος η ψυχή του ανθρώπου
Υ.Γ. 1 Αν όλα αυτά τα λέτε για τις διάσημες η για την κατηγορία των γυναικών που είναι φιλοχρήματες τότε έχετε δίκιο . Αυτές οι γυναίκες δεν είναι για όλους αλλά  για  συγκεκριμένες κατηγορίες ανδρών
Υ.Γ.2 Αν θεωρείτε ότι όλες οι γυναίκες σε αυτήν χώρα , σε αυτόν τον κόσμο , σε αυτόν το πλανήτη είναι όλες το ίδιο και ότι εκεί έξω δεν υπάρχουν απλές θνητές για να τις προσεγγίσει κάποιος και να περάσει καλά μαζί τους τότε πρέπει να βρει στα αλήθεια μια γκομενα η έστω να προσπαθήσει η να καταλάβει  ότι δεν είναι όλα άσπρο και μαύρο :hi:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Αν η γκομενα αυτή είναι μια κανονική  θνητή γυναίκα τότε ναι είναι εύκολο να την ρίξεις (υπό την προϋπόθεση ότι δεν είσαι ντροπαλός και ξέρεις να μιλήσεις )
Από εκεί και πέρα αν η γκομενα αυτή είναι celebrity προερχόμενη από το lifestyle  η καπάτσα-αρπακτικό η φιλοχρήματη κλπ τότε σε αυτήν την περίπτωση απλά για έναν κοινό θνητό οι συγκεκριμένες γυναίκες είναι απλησίαστες  και ένα άπιαστο όνειρο
Υπο την προυποθεση οτι βλεπεσαι κ δεν εισαι σα γαμω το δια μου θελεις να πεις!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Υπο την προυποθεση οτι βλεπεσαι κ δεν εισαι σα γαμω το δια μου θελεις να πεις!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
Η απάντηση σε αυτό που έγραψες είναι και ναι και όχι . Για την ακρίβεια :
1) Ναι, οι όμορφοι άνθρωποι και γενικά όλοι οι εμφανίσιμοι κερδίζουν πόντους μόνο και μόνο από το παρουσιαστικό τους ... είναι αυτονόητο αυτό
2) Όχι, διότι ακόμα και αν και κάποιος ο οποίος εμφανισιακά είναι μέτριος η κάτω του μετρίου μπορεί να τα καταφέρει (αν όπως είπα ξέρει να μιλήσει και δεν είναι ντροπαλός ) διότι αν είσαι απλά  μορφωμένος- καλλιεργημένος , έξυπνος , καταφερτζής , κοινωνικός , άτομο με αυτοπαιπηθηση κλπ τότε έχεις τύχη 
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Η απάντηση σε αυτό που έγραψες είναι και ναι και όχι . Για την ακρίβεια :
1) Ναι, οι όμορφοι άνθρωποι και γενικά όλοι οι εμφανίσιμοι κερδίζουν πόντους μόνο και μόνο από το παρουσιαστικό τους ... είναι αυτονόητο αυτό
2) Όχι, διότι ακόμα και αν και κάποιος ο οποίος εμφανισιακά είναι μέτριος η κάτω του μετρίου μπορεί να τα καταφέρει (αν όπως είπα ξέρει να μιλήσει και δεν είναι ντροπαλός ) διότι αν είσαι απλά  μορφωμένος- καλλιεργημένος , έξυπνος , καταφερτζής , κοινωνικός , άτομο με αυτοπαιπηθηση κλπ τότε έχεις τύχη 
H εμφανιση ειναι απαραιτητη προυποθεση ρε καυλεα! Ιδιαιτερα οταν προκειται να βγεις με καποια ακυρη που γνωρισες εξω ή απο το ιντερνετ.
Αν εισαι μετριος εμφανισιακα τα πραγματα ειναι πιο δυσκολα και θα εχεις πολυ περισσοτερες πιθανοτητες να βγαλεις καμια γκομενα απο κοινους γνωστους επειδη θα εισαι καλο παιδι απο την παρεα κλπ. Ισως εκει να οφειλεται που βλεπεις μουναρες με ασχημους (εκτος αν εχουν πολυ χρημα)
Και προφανως οσο ωραιος κ να εισαι αν εισαι τερμα βλακας και κωλοζωο δε θα πηδηξεις ποτε! Εγω μιλαω για ατομα που εχουν ενα στοιχειωδες μυαλο.

Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
ο μεγας χυστης και εξολοθρευτης  :2on1:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Εγώ όσες έριχνα, δεν έφευγαν με τίποτε.
Και με κλωτσές όσες έδιωξα, κοιτάνε πάλι συνέχεια πίσω !

Είμαι γλυκοτσούτσουνος ο καριόλης.
Όσες ξεπερνάνε το αρχικό σοκ και μου κάτσουν , παθαίνουν εξάρτηση από το σπέρμα μου.
Θέλουν να το πίνουν συνέχεια.
Σε καταλαβαινω απολυτα καυλεα! Κ εγω το ιδιο παθαινω καθε φορα!
Το προβλημα με μενα ομως ειναι οτι ειμαι ασχημος και δε μου καθονται πολλες (δηλαδη οχι οσες θα ηθελα τελος παντων)
Αμα φανε τον τρομερον τον ψωλον ομως δεν ξεκολλανε οι βρωμιαρες!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :wanker:
 

Papa3187

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
54
Like
66
Πόντοι
0
Το να μιλησεις σε γκομενακια γενικα εξω δεν ειναι τιποτα τρελο και αν το κανεις συστηματικα ολο και κατι θα καθεται,ειδικα αμα εισαι σε παρεα και ειναι και αυτες γυναικοπαρεα.Πολλες φορες πλησιαζουν και οι ιδιες αμα γουσταρουν αυτο που βλεπουν ( η εστω μια απο την παρεα).

Το δυσκολο μερος ειναι μετα αφου παιξει η φαση και πως προχωρας αποδεχεσαι/ριχνεις την πιθανη αποριψη για κατι παραπανω εφοσον γουσταρεις/γουσταρει.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Όσοι λέτε ότι οι γυναίκες μας επιλέγουν, μας βλέπουν σαν αξεσουάρ, ότι έχουν το πάνω χέρι , ότι εμείς οι άντρες είμαστε χαζοί και αυτές είναι οι έξυπνες κλπ κλπ κλπ ... (δεν ξέρω τι λέει ο καθένας ακριβώς και σιγά μην κάτσω να διαβάσω τα πάντα με προσοχή ) Το μόνο που έχω να πω είναι κοιταχτεί να βρείτε καμία γκομενα (για το δικό σας καλό , από εκεί και πέρα κάντε ότι θέλετε και καταλαβαίνετε ) και αφήστε τις δικαιολογίες. Αν πάλι ενώ έχετε γκομενα και λέτε αυτά τα πράγματα , τότε οκ , άβισος η ψυχή του ανθρώπου
Υ.Γ. 1 Αν όλα αυτά τα λέτε για τις διάσημες η για την κατηγορία των γυναικών που είναι φιλοχρήματες τότε έχετε δίκιο . Αυτές οι γυναίκες δεν είναι για όλους αλλά  για  συγκεκριμένες κατηγορίες ανδρών
Υ.Γ.2 Αν θεωρείτε ότι όλες οι γυναίκες σε αυτήν χώρα , σε αυτόν τον κόσμο , σε αυτόν το πλανήτη είναι όλες το ίδιο και ότι εκεί έξω δεν υπάρχουν απλές θνητές για να τις προσεγγίσει κάποιος και να περάσει καλά μαζί τους τότε πρέπει να βρει στα αλήθεια μια γκομενα η έστω να προσπαθήσει η να καταλάβει  ότι δεν είναι όλα άσπρο και μαύρο :hi:
Ή απλα πρεπει να προσπαθησουν να την πεσουν σε χειροτερα μπαζα μεχρι καποια να κατσει  :dancing: :afro:
Ξερεις εγω ποσο εχω μπαζωσει για να φτασω εδω που εφτασα εεε?!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :zfuck:
 

hak525

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Δες στο ιντερνετ για τις  θεωριες του redpill και του Blackpill και θα καταλαβεις τι παιζει σημερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom