Νέα

Θεωρειται gay καποιον που παει με τρανς?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikosgewrgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 761
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Ειναιτουλαχιστον υποκριτικο να πιστευει καποιος που παει με τραβεστί,πως είναι ενεργητικος.εστω και αν κανει τα μισα.ειναι επισης υποκριτικο να πρεπει καποιος να σου πει με ποιον/α θα πας ,και αναλογα τι εισαι.αν η κοινωνια ηταν αλλιως δομημενενη σιγουρα πολλοι θα ειχαν δοκιμασει και τα δυο φυλα.ειναι δικαιωαμα του καθενα η σεξουαλικη του συμπεριφορα.και επισης ο ορος bi είναι κατι που ισως πολλοι ξεχνουν.η ζωη είναι πολύ μικρη για να την περιορισουν αλλοι!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ειναιτουλαχιστον υποκριτικο να πιστευει καποιος που παει με τραβεστί,πως είναι ενεργητικος.εστω και αν κανει τα μισα.ειναι επισης υποκριτικο να πρεπει καποιος να σου πει με ποιον/α θα πας ,και αναλογα τι εισαι.αν η κοινωνια ηταν αλλιως δομημενενη σιγουρα πολλοι θα ειχαν δοκιμασει και τα δυο φυλα.ειναι δικαιωαμα του καθενα η σεξουαλικη του συμπεριφορα.και επισης ο ορος bi είναι κατι που ισως πολλοι ξεχνουν.η ζωη είναι πολύ μικρη για να την περιορισουν αλλοι!
μπα....δεν συμφωνω. αλλα  :tired: και παω για υπνους και μην αρχισετε παλι τις μαλακιες οσο λειπω.... :grin:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
παμε απο την αρχη μπερδευτηκα εγω δηλαδη που μονο πηδαω τη ειμαι??????τελοσ πάντων παιδια μεγαλα ειμαστε ξερουμε και που τον βαζουμε και τη κρεμεται απο κατω και ολα τα σχετηκα...αυτη ειναι μια ανομαλια του μιαλου για αυτους που ποτε δεν θα το δουν σαν κ μας.....ωρια η παρεας αλλα παω να την πεσω...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Μπορεί να το παίζετε νεργητικοί αλλά τελικά σας παίρνει ο ύπνος!  :grin:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ε, μα τα ιδια και τα ιδια έχω βαρεθεί να τα λέω, πιο γραφικός από τον αλέφαντο κοντέβω να γίνω.
Θα τοποθετηθώ αυριο αφού "καθαρίσει" το μυαλό με έναν υπνάκο.  :grin:
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
ο κάθε ενας από εμας,γραφει την γνωμη του.δεν σημαινει ότι οι αλλοι πρεπει να την πιστεψουν.μην μπαινετε στην διαδικασια να πεισετε τους αλλους τι ειστε και τι κανετε.δεν σας χαρακτηρισε καποιος.και αν το εκανε μην δινετε σημασια
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
«Να το τονίσεις, ρε φίλε, ότι είμαι straight, ότι είμαι κανονικός. Θα σε σκίσω αν δεν το γράψεις. Δεν είμαι καμιά πουστάρα εγώ».  :2funny: :2funny: :2funny:


Η νύχτα είναι εμπόριο, λεφτά και γαμήσι. Τα πάντα πωλούνται και τα πάντα αγοράζονται. Πουτάνα τραβεστί, άντρας ή γυναίκα, straight ή gay στην Ομόνοια ή στην Αχαρνών είσαι ουσιαστικά κρέας για πούλημα. Από τα όργανά σου, κάποιοι θα βγάλουν λεφτά και εσύ τα δικά σου».


«Έλα, Αντρέα. Ο Κώστας είμαι. Ο Κώστας από τον Άλιμο. Μπορείς να βρεθούμε σήμερα;». Φυσικά και μπορούσε. Ήταν από τους καλούς πελάτες, πάντα συνεπής, καθαρός, πλήρωνε καλά. Ήταν και παντρεμένος κι έτσι ποτέ δεν είχε πρόβλημα μ αυτούς, οι παντρεμένοι είναι πάντοτε οι πιο ακίνδυνοι πελάτες. Αυτοί φοβούνται πιο πολύ. Δεν ζητούσε πολλά- 30 ευρώ για πίπα- αλλά εκείνος του έδινε πάντα παραπάνω. Συνήθως, το ήθελε πιο τρυφερό μαζί του: Αγκαλιές, λίγα φιλιά πάνω από τα χείλη, δάγκωμα στις ρόγες, γλείψιμο για αρκετή ώρα εκεί, τη γλώσσα του να ανεβοκατεβαίνει στο λαιμό για κανά δεκάλεπτο, έκανε μετά σαν κοριτσάκι που του έλεγε συνέχεια «όχι πιπιλιές, όχι πιπιλιές» και μετά «έτσι το κάνεις και με τη γυναίκα σου;».


 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
[size=14pt]Ας δούμε τι λέει η επιστήμη της Ψυχιατρικής....[/size]




Τελικά, το DSM III R διέγραψε οριστικά την λέξη ομοφυλοφιλία, ενώ ο όρος «Ομοφυλοφιλία δυστονική προς το Εγώ» μετατράπηκε σε σεξουαλική διαταραχή, όπου υπάρχει «επίμονη και έντονη ενασχόληση του ατόμου για το σεξουαλικό του προσανατολισμό». Αυτό σημαίνει πιο απλά ότι πλέον η ομοφυλοφιλία δεν θεωρείται ψυχιατρική πάθηση και ότι ο ομοφυλόφιλος δεν αντιμετωπίζεται ως ψυχικά άρρωστος:grin:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Sakis
Ψαχνω για πραγματικα παχουλο τυπο.Ανω των 130κ. Ειμαι παθ/εν Για οτι προκυψει.

CHUBBY
EIMAI PATHITIKOS 186 145 KILA 48 XRONON POLI ARRENOPOS TRIX MOUSI ,PSAXNO ARRENOPO ANTRA ,PROTIMO EUSOMOUS ME PROSONTA . OXI KOKALIARIDES .

Δημήτρης
Είμαι ΑΝΤΡΑΣ 100%, απόλυτα αρρενωπός, σοβαρός, εχέμυθος, υγιής. Είμαι 30 ετών, 1.78 155 κg μελαχρινός και με διάθεση για μια καλή γνωριμία.. Είμαι αυστηρά ενεργητικός! Ψάχνω τρανς παθητική ή άντρα παθητικό, άτριχο, με δικό τους χώρο, για sex ή ότι άλλο... Όλα τα άλλα τα βρίσκουμε. ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΩΡΟ

nikos
gia top adinatous kanonikous,pou gustaroun paxoulous koilitsaΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ arenopos 1,78 100 kg!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ Κ Ο ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟΣ ΡΟΛΟΣ!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ!!!ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΧΕΣ athina!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΣ!!! oxi apokriwi aloios min perneis til katholou.na xereis ti thes kai oxi na kolas koplexares makria.Να είσαι πραγματικός άντρας,αποφασισμένος για συνάντηση και να ξέρεις τι θέλεις...

kostas
ψαχνω αρκετα παχουλο κυριο ανω των 55 ετων για καλη παρεα,ειμαι 38 χρονων 1,73- 77 κιλα,σοβαρος ,καθαρος εχεμυθος

bear120987
xontros pathitikos psaxnei energitiko me megalo ergalio

kate
Μεχρι προχθες ημουν σε αυτη την κατηγορια. Ειμαι 25 αγορι, παχουλουλικο σε σταδιο αλλαγης.. Ντυνομαι γυναικα και σε λιγο καιρο θα βαλω στηθος.. μεχρι σημερα ζουσα σαν γκει κ ειχα μακροχρονιες σχεσεις, ψαχνω για κατι σοβαρο κ σταθερο και ειμαι ενεργ κ παθ.

μανθος
geia σε ολους ειμαι 28 χρονων πολυ εμφανισημος και ψαχνω ενα αγορι 19 με 20 χρονων παχουλο για σχεση και να ειμαστε και ταυτοχρονα φιλαρακια


 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ολα καλα ολα ωραια ειμαι πουσταρα δηλαδη???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και τα μουνια που γαμαω απο τα 15 τη ειναι σε τη παραμύθι ζω ρε μαγκες .......θα χριαστω γιατρο μαλών εεεεε????????
Γιατρο ισως οχι...λεξικο σιγουρα ομως!
 

makmak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
973
Like
1.893
Πόντοι
206
Οταν καποιος του αρεσουν τα Αγοριτσια για εμενα ειναι αμφι!!!  :rockon: :rockon:

Ο καθενας βεβαια κανει οτι θελει..και καλα κανει...ολοι πρεπει να περνανε καλα!!!! 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
OP
OP
N

nikosgewrgiou

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2014
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Ποοπποποποπο τι εμπνευση μπορει να ειχα και δημιουργησα τετοια ποσταρα!!!!!
και θα σας βαλω εναν δυσκολο γριφο. ΠΩς ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΝΙΣΤΟΣ ΠΙΣΟΓΛΕΝΤΗΣ?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ποοπποποποπο τι εμπνευση μπορει να ειχα και δημιουργησα τετοια ποσταρα!!!!!
και θα σας βαλω εναν δυσκολο γριφο. ΠΩς ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΝΙΣΤΟΣ ΠΙΣΟΓΛΕΝΤΗΣ?

ποστιά ή πόστικο :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom