Νέα

Θέλξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panosvicious

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
183
Like
50
Πόντοι
1
0616thelxi2462010.jpg

:erection: :erection: :erection: :think: :think: :think: :think:

Που χαθηκε αυτο το μωρο;
Τι μπουτάρες και κολάρα είχε αυτό το έκφυλο πουτανόπλασμα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Παντρεύτηκε και χάθηκε...Κάποτε ήταν σε caramela,romeo,thalassa stage και γενικά στα μπουζούκια δευτεροτρίτο όνομα...Είχε τουμπανοκωλάρα,αρκετές φορές την είχα δει...Σε συμπεριφορά όμως κωλοπαίδι!Όλα για τα λεφτά....

Έχω δουλέψει σε ένα από τα μαγαζιά που αναφέρεις όταν τραγουδούσε η συγκεκριμένη και για το ότι ήταν κωλοπαίδι και φραγκokiller διαφωνώ.
Η Πιερίδη ήταν..

Η Θέλξη έβγαινε,έπαιρνε ένα 500ρικο τη βραδιά και ήταν και απο σχετικά ευκατάστατη οικογένεια.
Όσο για εμφάνιση την έχω συναντήσει και εκτός μαγαζιού,σε πλαζ και είχε σπάνια κορμάρα για ελληνιδα.
Και μια χαρά προσγειωμένη τύπισσα..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Έχω δουλέψει σε ένα από τα μαγαζιά που αναφέρεις όταν τραγουδούσε η συγκεκριμένη και για το ότι ήταν κωλοπαίδι και φραγκokiller διαφωνώ.
Η Πιερίδη ήταν..

Η Θέλξη έβγαινε,έπαιρνε ένα 500ρικο τη βραδιά και ήταν και απο σχετικά ευκατάστατη οικογένεια.
Όσο για εμφάνιση την έχω συναντήσει και εκτός μαγαζιού,σε πλαζ και είχε σπάνια κορμάρα για ελληνιδα.
Και μια χαρά προσγειωμένη τύπισσα..
Για Πιεριδη ΝΑΙ μεγαλο κωλοπαιδι.Αλλα κι αυτη εχει τυχει να την εχω δει σε κακες μερες και να μην μου αρεσει ο τροπος της...
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.320
Πόντοι
3.506

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
221
Like
152
Πόντοι
1
Ολα καλα ναι.. αλλα αυτός είναι και ο μόνος δρόμος να ξαναμπεις στις ράγες της showbiz..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom