Νέα

Θέλουμε Bourdela.com app για Android - iOs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα άρρωστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

άρρωστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
43
Like
721
Πόντοι
990
Αγαπητοί συναγωνιστές,

Έχετε βαρεθεί να ψάχνετε μάταια υπολογιστή στη δουλειά, σε φίλους, σε internet cafe για να πάρετε τις τελευταίες πληροφορίες από το bourdela.com για μπουρδέλα, στουντιο, call girls και να συνδυάσετε την επιστροφή στο σπίτι με ένα ωραίο "πακέτο";

Θέλω λοιπόν να παρακαλέσω τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας να κάνουν το bourdela.com σε app για android / iOs για να λύσουμε αυτό το φλέγον πρόβλημα που βασανίζει χιλιάδες από εμάς...

Συμφωνείτε; Ιδέες;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εγω δε λεω για ολο το μπου σε ανδροιντ αλλα για το neewsfeed των κριτικων..

Για ολο το Μπου μπορει να φτιαχτει mobile version απο browser κανονικα να ανοίγει.. αν και ετσι οπως ειναι κομπλε σερφαρεις και απο κινητο..

Οκ.

Τώρα που διευκρινήστηκε επακριβώς μπορεί να είναι δύσκολο τεχνικά αλλά θα το κοιτάξουμε αν και τι μπορεί να γίνει.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.001
Κριτικές
47
Like
6.243
Πόντοι
11.445
Εγω νομιζω χρειαζομαστε app να βρισκουμε real time availability και τιμες των πουτανων του bourdela , που θα ηταν και το πιο σωστο ... :takethis:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Εγω νομιζω χρειαζομαστε app να βρισκουμε real time availability και τιμες των πουτανων του bourdela , που θα ηταν και το πιο σωστο ... :takethis:

Αυτο δε γινετε προφανως.. σιγα μη πατας και ενα κουμπι και να καθεται στον πουτσο σου η πουτανα με αλεξίπτωτο..  :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Οκ.

Τώρα που διευκρινήστηκε επακριβώς μπορεί να είναι δύσκολο τεχνικά αλλά θα το κοιτάξουμε αν και τι μπορεί να γίνει.

Εφαρμογη για τις κριτικες δυσκολο? Σου βρίσκω developer και στο χει ετοιμο σε μια εβδομάδα το πολυ..
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εφαρμογη για τις κριτικες δυσκολο? Σου βρίσκω developer και στο χει ετοιμο σε μια εβδομάδα το πολυ..

:coffee:

Ένα πιπινομωράκι  :babycry: που είχες διαθέσιμο παίζει ακόμη να μας το πασάρεις;  :afro:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.001
Κριτικές
47
Like
6.243
Πόντοι
11.445
Αυτο δε γινετε προφανως.. σιγα μη πατας και ενα κουμπι και να καθεται στον πουτσο σου η πουτανα με αλεξίπτωτο..  :grin:

δεν εχουν τα γραφεια το know how και οι τηλεφωνητριες ειναι ασχετες , αλλιως πολυ ευκολο .... :grin:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
38
Like
4.921
Πόντοι
2.696
Μήπως με την άνοδο της χρήσης των κινητών τηλεφώνων πρέπει να δείτε τη δημιουργία ενός applicatin για android/ios ώστε να ποστάρουμε πιο εύκολα;Και σε ενημερώσεις μπουρδέλων,ιδίως κάποιοι που θέλουν να ενημερώσουν για καινούριο "πλάσμα" σε κάποιο σπίτι αλλά και για άλλα θέματα.Θα απογείωνε το φόρουμ.Ήθελα εχθές να δώσω πρόταση για το στοίχημα και δεν μπορούσα να μπω από το τηλέφωνο...Με ένα application θα ήταν πιο εύκολο σίγουρα να ποστάρω.Ή στην τελευταία ανάλυση μια σύνδεση με το tapatalk όπως έχουν κάνει πολλά forums θα εξυπηρετούσε πολύ.
 

Επισκέπτης
Θα καταστρεψει το επαγγελμα των ενημερωτων κατι τετοιο. Προφανως και θα το ειχε φτιαξει ο ιδιοκτητης αν ηταν επιθυμητο.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
38
Like
4.921
Πόντοι
2.696

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
273
Πόντοι
281
Θα έχεις στο κινητό σου app με το όνομα bourdela
Άκρως ενδιαφέρον :rockon: :rockon:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Ότι η εφαρμογή συνδέετε με το google account δε λέει κάτι;
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
μπορεί κάλλιστα η εφαρμογή για παραπλάνηση των ελλεηνιδων να ονομάζεται "Bourbela" στυλ.."abibas"  :headbaning1:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
38
Like
4.921
Πόντοι
2.696
Θα έχεις στο κινητό σου app με το όνομα bourdela
Άκρως ενδιαφέρον :rockon: :rockon:

Γιατι όχι;Δεν είμαι παντρεμένος να ψάχνει η γυναίκα μου το κινητό μου.Και είναι κλειδωμένο να το δει άλλος.Αν εσένα η γυναικα σου/οι γονείς σου/οι φίλοι και οι συγγενείς σου ψάχνουν τι εφαρμογές έχεις στο κινητό,κάτι έχεις κάνει λάθος.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
38
Like
4.921
Πόντοι
2.696
Ότι η εφαρμογή συνδέετε με το google account δε λέει κάτι;

Τι να λέει;Ότι μπαίνεις από chrome/exporer/Mozila και ότι το φόρουμ σίγουρα έχει google analytics νομίζεις ότι δεν καταχωρείσαι τι επισκέπτεσαι;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Τι να λέει;Ότι μπαίνεις από chrome/exporer/Mozila και ότι το φόρουμ σίγουρα έχει google analytics νομίζεις ότι δεν καταχωρείσαι τι επισκέπτεσαι;

Τα δεδομενα του google analytics χρησιμοποιούνται για την αποθήκευση στοιχείων μη προσωπικής ταυτοποίησης..

Το google account ταυτοποιειτε..

Όχι ότι είναι πρόβλημα αυτό..

...αλλα το αγοραίο σεξ είναι μια ασχολία που ανήκει στη ιδιωτική σφαίρα κάποιου και σπανια κάποιος δηλώνει στο περίγυρο του αυτή του τη συνήθεια.. οπότε το αίσθημα της μυστικότητας είναι επιθυμητό έτσι απλά για να αισθανόμαστε εμείς καλύτερα.. προσωπικα δε πιστεύω ότι κάποιος ενδιαφέρεται ποιος είμαι πως με λένε κτλ αλλά για να αισθάνομαι εγώ καλύτερα δε θα ήθελα  να με γνωρίζουν κιόλας... Αυτό σαν σκέψη εκπροσωπεί τη πλειοψηφια των ανθρώπων που αγοράζουν τανες..  ;)
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
38
Like
4.921
Πόντοι
2.696
Τα δεδομενα του google analytics χρησιμοποιούνται για την αποθήκευση στοιχείων μη προσωπικής ταυτοποίησης..

Το google account ταυτοποιειτε..

Όχι ότι είναι πρόβλημα αυτό..

...αλλα το αγοραίο σεξ είναι μια ασχολία που ανήκει στη ιδιωτική σφαίρα κάποιου και σπανια κάποιος δηλώνει στο περίγυρο του αυτή του τη συνήθεια.. οπότε το αίσθημα της μυστικότητας είναι επιθυμητό έτσι απλά για να αισθανόμαστε εμείς καλύτερα.. προσωπικα δε πιστεύω ότι κάποιος ενδιαφέρεται ποιος είμαι πως με λένε κτλ αλλά για να αισθάνομαι εγώ καλύτερα δε θα ήθελα  να με γνωρίζουν κιόλας... Αυτό σαν σκέψη εκπροσωπεί τη πλειοψηφια των ανθρώπων που αγοράζουν τανες..  ;)

Νομίζεις!

Δε σου ζήτησε κανείς να αποκαλύψεις ποιος είσαι.Η πλειοψηφία εδώ μέσα χρησιμοποιεί δευτερεύοντες και τριτεύοντες λο/σμους email κλπ.Απ΄ότι είδα την "ιδέα" δεν την είχα μόνο εγώ,αλλά και άλλο 3 χρόνια πριν.Αυτό είναι καλό!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Λέτε θα ήταν εφικτή η δημιουργία μιας τέτοιας εφαρμογής android πχ να την κατεβάζεις από πλέι στορς;;;

Αλλά το interface να μην ήταν "bourdela" αλλά να είχες την δυνατότητα να αλλάξεις εσύ μετά το όνομα "πχ πυξίδα" και φυσικά να είχες κωδικό να μπεις
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.788
Πόντοι
39.662
Tο μπου.κομ σε εφαρμογη δε νομιζω οτι εχει να προσφερει κατι ..
Η δημιουργια live chat τυπου facebook  μεταξυ φιλων στο μπου και με τους moderators θα ηταν πιο χρηστικο.
 

Wonderwall239

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές,

Έχετε βαρεθεί να ψάχνετε μάταια υπολογιστή στη δουλειά, σε φίλους, σε internet cafe για να πάρετε τις τελευταίες πληροφορίες από το bourdela.com για μπουρδέλα, στουντιο, call girls και να συνδυάσετε την επιστροφή στο σπίτι με ένα ωραίο "πακέτο";

Θέλω λοιπόν να παρακαλέσω τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας να κάνουν το bourdela.com σε app για android / iOs για να λύσουμε αυτό το φλέγον πρόβλημα που βασανίζει χιλιάδες από εμάς...

Συμφωνείτε; Ιδέες;
Συμφωνώ. Μακραν πιο εύκολο θα ήταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom