Νέα

Θέλω να κάνω σεξ με αφέντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koutsavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
114
Like
284
Πόντοι
21
αυτο δεν εγραψα;;;
την εχω γαμησει 2 φορες μπροστα στον αντρα της1η 2011 12 καπου εκει και 2η 2019 20 καπου εκει
σπιτι της και της δυο φορες την 1η φορα εμεινα εκει γουσταρε και μου λεει μεινε αν θες θα τον εχουμε σα σκυλακι μας στα
Γνωριζεις αν κανει σεσσιονς ακομα? Αν ναι θα μπορουσες να μου στειλεις το τηλ της? Θα ηθελα πολυ να την παρω ματι ενω πηδιεται με εναν bull
αυτο δεν εγραψα;;;
την εχω γαμησει 2 φορες μπροστα στον αντρα της1η 2011 12 καπου εκει και 2η 2019 20 καπου εκει
σπιτι της και της δυο φορες την 1η φορα εμεινα εκει γουσταρε και μου λεει μεινε αν θες θα τον εχουμε σα σκυλακι μας στα ποδια μας
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Oχι τόσο έυκολα όσο γράφεται εδώ .....μάλλον πόρτα θα φάς αν ζητήσεις κάτι τέτοιο. Εχει κάτι αερογάμηδες εδω μέσα δε φαντάζεσαι :jerking:
και σεσίλια και θεανώ γαμιούνται και καλά κάνουν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.823
Πόντοι
456
Θέλε, μάλλον να σου.... κάνει σεξ εννοείς.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
367
Like
894
Πόντοι
81
Τελευταία έχω φάει κι εγώ κόλλημα με μια γκοθού αφέντρα. Όπως και ο νηματοθέτης, δεν ενδιαφέρομαι καθόλου για bdsm. Θέλω απλά να τη γαμήσω μερικές φορές και γεια σας. Μοναδικές μου ελπίδες, η εμφάνιση μου και ότι γνωρίζω αρκετά για τη goth σκηνή, αν και δεν έχω βγει ποτέ σε γκοθάδικο, πέραν από κάποιες μετρημένες post-punk συναυλίες που έχω πάει. Άρα το να την κυνηγήσω στο λημέρι της, δύσκολο σε αυτή τη φάση. Η επιχείρηση πρέπει να γίνει μέσω social. Τέλος πάντων, η ερώτηση προς όσους γνωρίζουν κάτι παραπάνω, είναι αν αυτές οι γυναίκες γουστάρουν σεξ με άντρες ή είναι κατεστραμμένες πέραν επισκευής?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Τελευταία έχω φάει κι εγώ κόλλημα με μια γκοθού αφέντρα. Όπως και ο νηματοθέτης, δεν ενδιαφέρομαι καθόλου για bdsm. Θέλω απλά να τη γαμήσω μερικές φορές και γεια σας. Μοναδικές μου ελπίδες, η εμφάνιση μου και ότι γνωρίζω αρκετά για τη goth σκηνή, αν και δεν έχω βγει ποτέ σε γκοθάδικο, πέραν από κάποιες μετρημένες post-punk συναυλίες που έχω πάει. Άρα το να την κυνηγήσω στο λημέρι της, δύσκολο σε αυτή τη φάση. Η επιχείρηση πρέπει να γίνει μέσω social. Τέλος πάντων, η ερώτηση προς όσους γνωρίζουν κάτι παραπάνω, είναι αν αυτές οι γυναίκες γουστάρουν σεξ με άντρες ή είναι κατεστραμμένες πέραν επισκευής?
Τι εννοεις κατεστραμένες ; Απο ναρκωτικά ; Οτι ισχυει για τις βιζιτες ισχυει και για αυτες σε αυτό θέμα . Αλλες παιρνουν άλλες οχι . Για το σεξ που λες εννοειται γυναικες ειναι και αυτες απλά εχουν βρει εναν πιο εξυπνο τροπο να βγαζουν λεφτα χωρις να το δινουν στον καθενα παρά μόνο εκει που γουστάρουν αυτές . Τωρα αν θα σου κατσει αυτη που λες δεν μπορουμε να μυρισουμε και τα νυχια μας ασε που δεν ξέρουμε και για ποια λες
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Τελευταία έχω φάει κι εγώ κόλλημα με μια γκοθού αφέντρα. Όπως και ο νηματοθέτης, δεν ενδιαφέρομαι καθόλου για bdsm. Θέλω απλά να τη γαμήσω μερικές φορές και γεια σας. Μοναδικές μου ελπίδες, η εμφάνιση μου και ότι γνωρίζω αρκετά για τη goth σκηνή, αν και δεν έχω βγει ποτέ σε γκοθάδικο, πέραν από κάποιες μετρημένες post-punk συναυλίες που έχω πάει. Άρα το να την κυνηγήσω στο λημέρι της, δύσκολο σε αυτή τη φάση. Η επιχείρηση πρέπει να γίνει μέσω social. Τέλος πάντων, η ερώτηση προς όσους γνωρίζουν κάτι παραπάνω, είναι αν αυτές οι γυναίκες γουστάρουν σεξ με άντρες ή είναι κατεστραμμένες πέραν επισκευής?
Αξίωμα: Δεν υπάρχουν γυναίκες που να μην γαμιούνται. Είτε γκόθ, είτε αφέντρες, είτε υποτακτικές, είτε βανίλα, είτε πουτάνες, ΌΛΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ. Βεβαίως η κάθε μία για το δικό της λόγο, άλλες για χρήματα, άλλες επειδή γουστάρουν, άλλες επειδή θέλουν αποκατάσταση, άλλες για να γκαστρωθούν, άλλες για την πλάκα τους.
Το ζήτημα είναι ότι όταν η γκόμενα δεν είναι πουτάνα, δεν γαμιέται με τον καθένα, επιλέγει με ποιόν θα πάει και καλά κάνει. Τώρα για την τύπισσα που γράφεις αν δεν πεις κάτι πάρα πάνω είναι δύσκολο να σου δώσουμε τα φώτα μας. Κατ' αρχήν που το ξέρεις ότι είναι αφέντρα, και δεν βγάζει απλά την τρέλα της σε αυτό το και καλά "γκοθ" σκηνικό? Τες πα, αφέντρα ή μη, δεν χάνεις τίποτα να το προσπαθήσεις.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
367
Like
894
Πόντοι
81
Προφανώς δε μπορώ να πω ποια έχω βάλει στο μάτι. Που ξέρω εγώ ότι δε θα πάει μετά να της το πει κάποιος μουλωχτός μουνόδουλος μόνο και μόνο για να της πιάσει την κουβέντα. Τέλος πάντων, επειδή μάλλον δεν το εξήγησα καλά στο προηγούμενο μνμ, αυτό που εννοούσα ρωτώντας αν είναι "κατεστραμμένες πέραν επισκευής" είναι αν είναι ικανές να ερεθίζονται με σεξ που α) δεν περιλαμβάνει εξτρήμ σκηνικά, και κυρίως β) που οι ρόλοι είναι 'παραδοσιακοί' (άντρας γαμάει, γυναίκα γαμιέται). Ένα πήδημα, ας πούμε, 70% gfe - 30% pse, όχι μαστίγια, όχι άπερκατ στο σαγόνι, όχι κατουρήματα.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Προφανώς δε μπορώ να πω ποια έχω βάλει στο μάτι. Που ξέρω εγώ ότι δε θα πάει μετά να της το πει κάποιος μουλωχτός μουνόδουλος μόνο και μόνο για να της πιάσει την κουβέντα. Τέλος πάντων, επειδή μάλλον δεν το εξήγησα καλά στο προηγούμενο μνμ, αυτό που εννοούσα ρωτώντας αν είναι "κατεστραμμένες πέραν επισκευής" είναι αν είναι ικανές να ερεθίζονται με σεξ που α) δεν περιλαμβάνει εξτρήμ σκηνικά, και κυρίως β) που οι ρόλοι είναι 'παραδοσιακοί' (άντρας γαμάει, γυναίκα γαμιέται). Ένα πήδημα, ας πούμε, 70% gfe - 30% pse, όχι μαστίγια, όχι άπερκατ στο σαγόνι, όχι κατουρήματα.
Φίλε, θα σταθώ σε αυτό που είπε ο @ivispet :
Αξίωμα: Δεν υπάρχουν γυναίκες που να μην γαμιούνται. Είτε γκόθ, είτε αφέντρες, είτε υποτακτικές, είτε βανίλα, είτε πουτάνες, ΌΛΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ. Βεβαίως η κάθε μία για το δικό της λόγο, άλλες για χρήματα, άλλες επειδή γουστάρουν, άλλες επειδή θέλουν αποκατάσταση, άλλες για να γκαστρωθούν, άλλες για την πλάκα τους.
Το ζήτημα είναι ότι όταν η γκόμενα δεν είναι πουτάνα, δεν γαμιέται με τον καθένα, επιλέγει με ποιόν θα πάει και καλά κάνει. Τώρα για την τύπισσα που γράφεις αν δεν πεις κάτι πάρα πάνω είναι δύσκολο να σου δώσουμε τα φώτα μας. Κατ' αρχήν που το ξέρεις ότι είναι αφέντρα, και δεν βγάζει απλά την τρέλα της σε αυτό το και καλά "γκοθ" σκηνικό? Τες πα, αφέντρα ή μη, δεν χάνεις τίποτα να το προσπαθήσεις.
Άμα βρεις το λόγο που θα θέλει να γαμηθεί μαζί σου, κέρδισες, αν όχι, απλώς προχωράς παρακάτω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom