Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Οχι καθολου δεν ειναι κακο
 
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
βαλε κατι εξτρα..στην προσφορα ;)

δεν ειναι περιοδος εκπτωσεων τωρα αμα θες ελα μετα τις 15 !!!

παντος πλακα στην πλακα εγω εχω καταλαβει οτι σχεδον ολες οι γυναικες τρελενονται για πιπες και εχω την εντυπωση οτι οταν τους βαζουμε τον πουτσο στο στομα νιωθουν 100% γυναικες ειναι σαν να αυτοεπιβαιβεονονται !!!το βλεπω στα ματια τους λολ
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Βαλερυ μην γραφεις κεφαλαια παρακαλω.. :grin:
 

Επισκέπτης
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΤΙΚΑΝΕΙΣ? ;)
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum.

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.583
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.139
Πόντοι
14.565
pssssssssssssssssss
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Valery

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum.

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
αχ συγνωμη..οκ εγινε.. :)
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Όχι δεν είναι κακό......... :dancing: :dancing:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
απορία:
η erinal που έχει ανοίξει το θρεντ είναι η παλιά γνωστή erinal την οποία είχε κράξει το μισό (και βάλε) φόρουμ;
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
απορία:
η erinal που έχει ανοίξει το θρεντ είναι η παλιά γνωστή erinal την οποία είχε κράξει το μισό (και βάλε) φόρουμ;


Απάντηση στην απορία σου... : η ερίνα είναι η γνωστή παλιά erinal_w. 
Όσο για το κράξιμο.. ρώτα τους υπολοίπους γιατι εγώ αλλοιως τα θυμάμαι... και αλλοιως τα εξέλαβα.. μην σου πω που και αγριευτείς πρωι πρωι..  ;)
 

Επισκέπτης
Απάντηση στην απορία σου... : η ερίνα είναι η γνωστή παλιά erinal_w. 
Όσο για το κράξιμο.. ρώτα τους υπολοίπους γιατι εγώ αλλοιως τα θυμάμαι... και αλλοιως τα εξέλαβα.. μην σου πω που και αγριευτείς πρωι πρωι..  ;)

σου την επεφτε να σε γαμησει το μισο κ βαλε σαιτ δηλαδη? ειδες επιτυχιες  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.950
Πόντοι
22.785

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom