Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
το ερώτημα είναι ρητορικό φαντάζομαι;;;
πάντος εγώ δεν θα σε άφηνα να μου κάνεις μόνο κάτι τέτοιο σαν τους υπόλοιπους που συμβιβάζονται, θέλω φουλ σερβις γιατί είμαι μερακλής....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: οπότε έρι δε έχει παθιαρικη πούτσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παθιαρικη ε?....χμμμμμμ....ενδιαφέρον....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μορι ξεκολιασμενι και ξεβρακοκεφαλι ελεινιδα γαμο τιν αγια πατατα μορι φεμινιστρια ετσι και σου δοσο τιν βοιδοπουτσα μου μεσα στο μικρο σου και αβολο στοματακι ενασ χιμαροσ απο φλοκια που θα χιθει μεσα σου σαν τον νιαγαρα θα βουλοσι τισ αρτιριεσ σου και θα πεθανισ ακαριεα...γι αυτο προσεχε και μιν γραφεις μεγαλα λογια...... ακουσ βρομιαρα? :jerking: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
μορι ξεκολιασμενι και ξεβρακοκεφαλι ελεινιδα γαμο τιν αγια πατατα μορι φεμινιστρια ετσι και σου δοσο τιν βοιδοπουτσα μου μεσα στο μικρο σου και αβολο στοματακι ενασ χιμαροσ απο φλοκια που θα χιθει μεσα σου σαν τον νιαγαρα θα βουλοσι τισ αρτιριεσ σου και θα πεθανισ ακαριεα...γι αυτο προσεχε και μιν γραφεις μεγαλα λογια...... ακουσ βρομιαρα? :jerking: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιητης ειναι ο ατιμος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Στ' αρχίδια μου! Μακριά από τον κώλο μου και ασ ειν στα πέντε μέτρα
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
μορι ξεκολιασμενι και ξεβρακοκεφαλι ελεινιδα γαμο τιν αγια πατατα μορι φεμινιστρια ετσι και σου δοσο τιν βοιδοπουτσα μου μεσα στο μικρο σου και αβολο στοματακι ενασ χιμαροσ απο φλοκια που θα χιθει μεσα σου σαν τον νιαγαρα θα βουλοσι τισ αρτιριεσ σου και θα πεθανισ ακαριεα...γι αυτο προσεχε και μιν γραφεις μεγαλα λογια...... ακουσ βρομιαρα? :jerking: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απόφθεγμα λογοτεχνικής μελέτης....... :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
μορι ξεκολιασμενι και ξεβρακοκεφαλι ελεινιδα γαμο τιν αγια πατατα μορι φεμινιστρια ετσι και σου δοσο τιν βοιδοπουτσα μου μεσα στο μικρο σου και αβολο στοματακι ενασ χιμαροσ απο φλοκια που θα χιθει μεσα σου σαν τον νιαγαρα θα βουλοσι τισ αρτιριεσ σου και θα πεθανισ ακαριεα...γι αυτο προσεχε και μιν γραφεις μεγαλα λογια...... ακουσ βρομιαρα? :jerking: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συναγωνιστή, προτείνω για τιμωρία+συμμόρφωση... να την βάλουμε να πρωταγωνι-στύσει στην συνέχεια του ΣΟΚ+ΠΕΟΣ 2 :rockon:
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
μορι ξεκολιασμενι και ξεβρακοκεφαλι ελεινιδα γαμο τιν αγια πατατα μορι φεμινιστρια ετσι και σου δοσο τιν βοιδοπουτσα μου μεσα στο μικρο σου και αβολο στοματακι ενασ χιμαροσ απο φλοκια που θα χιθει μεσα σου σαν τον νιαγαρα θα βουλοσι τισ αρτιριεσ σου και θα πεθανισ ακαριεα...γι αυτο προσεχε και μιν γραφεις μεγαλα λογια...... ακουσ βρομιαρα? :jerking: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Xαρη θα της κανεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή, προτείνω για τιμωρία+συμμόρφωση... να την βάλουμε να πρωταγωνι-στύσει στην συνέχεια του ΣΟΚ+ΠΕΟΣ 2 :rockon:
Πρέπει να περάσει απο καστιγκ πρώτα, δεν μπορεί η κάθε πατσαβούρα αγάμητη που ούτε ο ύπνος δεν την παίρνει να πρωταγωνιστεί σε τέτοια αριστουργήματα της 7ης τέχνης! :rockon:
 

Επισκέπτης
αν εχει αντερα ι κσεκατινιασμενι κλοσα ασ ερθει να προταγονιστισει στα
πιπερατα βιντεο τονπροκτικον εξτρεμιστον!
αλλα σιγα μιν ερθει...μονο λογια ειναι ολες τουσ...τισ εχουμε μαθει πλεον ντυρασελ μου!
ειναι διλεσ και απατιλες και προπαντον φοβουνται να παλευουν με αγρια και αξιμεροτα θιρια.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
Πρέπει να περάσει απο καστιγκ πρώτα, δεν μπορεί η κάθε πατσαβούρα αγάμητη που ούτε ο ύπνος δεν την παίρνει να πρωταγωνιστεί σε τέτοια αριστουργήματα της 7ης τέχνης! :rockon:
έκτακτη είδηση......την συνέχεια της ταινίας ΣΟΚ ΠΕΟΣ....ζήτησε να την σκηνοθετήσει ο σπίλμπεργκ.....θέλει να κάνει ένα επικό δημιούργημα ανάλογο του ....άρχοντα των δακτυλιδιών......αναμένεται απάντηση απο τον πρωταγωνιστή πίτσι στον διάσημο σκηνοθέτη........όλοι ελπίζουμε σε καταφατική για το καλό της 7ης τέχνης............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
αν εχει αντερα ι κσεκατινιασμενι κλοσα ασ ερθει να προταγονιστισει στα
πιπερατα βιντεο τονπροκτικον εξτρεμιστον!
αλλα σιγα μιν ερθει...μονο λογια ειναι ολες τουσ...τισ εχουμε μαθει πλεον ντυρασελ μου!
ειναι διλεσ και απατιλες και προπαντον φοβουνται να παλευουν με αγρια και αξιμεροτα θιρια.....

έκτακτη είδηση......την συνέχεια της ταινίας ΣΟΚ ΠΕΟΣ....ζήτησε να την σκηνοθετήσει ο σπίλμπεργκ.....θέλει να κάνει ένα επικό δημιούργημα ανάλογο του ....άρχοντα των δακτυλιδιών......αναμένεται απάντηση απο τον πρωταγωνιστή πίτσι στον διάσημο σκηνοθέτη........όλοι ελπίζουμε σε καταφατική για το καλό της 7ης τέχνης............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Eχω σκεφτεί κ το σενάριο...

ΣΟΚ+ΠΕΟΣ II

Στο σαλόνι κάθεται το cosmogirl διαβάζοντας φυσικά το αγαπημένο της περιοδικό, ενώ ταυτόχρονα μιλάει στο κινητό κ βλέπει στην τηλεόραση τις γνωστές μεσημεριανές κουτσομπολίστικες εκπομπές... μέχρι που ο σύζηγος επιστρέφει κουρασμένος από την δουλειά, την ρωτάει τι έχει μαγειρέψει... αλλά αυτή στην κοσμάρα της... κι αυτός, τσαντισμένος για να την τιμωρήσει τηλεφωνεί σε μερικούς φίλους του να έρθουν σπίτι... (η συνέχεια επί της οθόνης) !!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
πιτσι πολυ κακουλης εγινες τελευταιως

με τρομαζεις *P
 

Επισκέπτης
Eχω σκεφτεί κ το σενάριο...

ΣΟΚ+ΠΕΟΣ II

Στο σαλόνι κάθεται το cosmogirl διαβάζοντας φυσικά το αγαπημένο της περιοδικό, ενώ ταυτόχρονα μιλάει στο κινητό κ βλέπει στην τηλεόραση τις γνωστές μεσημεριανές κουτσομπολίστικες εκπομπές... μέχρι που ο σύζηγος επιστρέφει κουρασμένος από την δουλειά, την ρωτάει τι έχει μαγειρέψει... αλλά αυτή στην κοσμάρα της... κι αυτός, τσαντισμένος για να την τιμωρήσει τηλεφωνεί σε μερικούς φίλους του να έρθουν σπίτι... (η συνέχεια επί της οθόνης) !!!
ξεροχινο μονο κι μονο που το σκευτομαι!!!!φοβερο σεναριο για πορνοοσκαρ!
 

Επισκέπτης
έκτακτη είδηση......την συνέχεια της ταινίας ΣΟΚ ΠΕΟΣ....ζήτησε να την σκηνοθετήσει ο σπίλμπεργκ.....θέλει να κάνει ένα επικό δημιούργημα ανάλογο του ....άρχοντα των δακτυλιδιών......αναμένεται απάντηση απο τον πρωταγωνιστή πίτσι στον διάσημο σκηνοθέτη........όλοι ελπίζουμε σε καταφατική για το καλό της 7ης τέχνης............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελιοσα λεμεεεεε...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ξεροχινο μονο κι μονο που το σκευτομαι!!!!φοβερο σεναριο για πορνοοσκαρ!

Χαίρομαι που σ' άρεσε Μύστη της Ηδονής! Το δεύτερο μέρος μπορούμε να το γυρίσουμε με 3-4 κάμερες (έχω κ μπορώ να φέρω) για να έχουμε περισσότερες επιλογές (γωνίες, φωτισμούς κλπ) στο μοντάζ... ;)
 

Επισκέπτης
Χαίρομαι που σ' άρεσε Μύστη της Ηδονής! Το δεύτερο μέρος μπορούμε να το γυρίσουμε με 3-4 κάμερες (έχω κ μπορώ να φέρω) για να έχουμε περισσότερες επιλογές (γωνίες, φωτισμούς κλπ) στο μοντάζ... ;)
Θα φέρουμε 180 κάμερες για να το γυρίσουμε σε στυλ Μάτριξ την ώρα του πιτσιλίσματος! :rockon:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Θα φέρουμε 180 κάμερες για να το γυρίσουμε σε στυλ Μάτριξ την ώρα του πιτσιλίσματος! :rockon:

Θα ερχοντε τα φλοκια απο μακρυα με φορα και αυτη θα σκιβει προς τα πισο και θα τα αποφευγει??

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom