Νέα

Θέλω γκόμενα να πηδαω όλη την ώρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Profilaktika
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • Adobe_20170919_161544.jpg
    Adobe_20170919_161544.jpg
    132 KB · Εμφανίσεις: 13

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Να πω επίσης ότι δεν την θέλω μόνο για το γαμηση, θέλω να κοιμομαστε αγκαλιτσα, να πηγαίνουμε μαζί για καφέ και άλλα τέτοια

Πρεπειε να ειςαι πολυ Ουφο ρε τυπε για να κανεις τέτοιες ερωτήσεις. Αποκλείεται να βρεις εσυ κατι. Ριχτο στο τρόμπαρισμα και πάρε μια γάτα να κοιμάστε αγκαλίτσα.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Τιγκα θα ειναι τυπε.  :S :S :S
Κάτι δεν πάει καλά με αυτή τη φωτο, ο άλλος πίσω που βάζει ένα κορμό στον κώλο του τι στον πουτσο, και η άλλη μπροστά μπροστά πως είναι ετσι το κεφαλι της, τι φάση ?
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
11659-01.jpg


πόσο είσαι φίλε μου. κι εγώ θα ήθελα το αντίστοιχο, αλλά όχι από έναν μόνο :cheesy:
το nickname σου πως κι έτσι? τι παίζει? διάβασε στα θρεντ μου κάτι φαντασιώσεις που έχω για προφυλακτικά... ;)

υγ. επίσης μου αρέσει που ανοίγουν θρεντ-αγγελίες και δεν είμαι ο μόνος που ψάχνει σεξ (πούτσο) στο bou :cheesy:
ΜΠΟΥΛΟ
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Να εισαι 19χρονων μεσα στις καυλες για μουνακια,να γράφεσαι στο bou να πεις τον πονο σου και καπάκια να βλεπεις λίλα με κουτσουρο στον κώλο και ο ποδολάγνος να σε κυνηγαει για να πιει τα χύσια σου :S

 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Να εισαι 19χρονων μεσα στις καυλες για μουνακια,να γράφεσαι στο bou να πεις τον πονο σου και καπάκια να βλεπεις λίλα με κουτσουρο στον κώλο και ο ποδολάγνος να σε κυνηγαει για να πιει τα χύσια σου :S
Αυτο ρε τυπε, αφού γκόμενα είπα θέλω τι δεν καταλαβαίνουν ?
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Να εισαι 19χρονων μεσα στις καυλες για μουνακια,να γράφεσαι στο bou να πεις τον πονο σου και καπάκια να βλεπεις λίλα με κουτσουρο στον κώλο και ο ποδολάγνος να σε κυνηγαει για να πιει τα χύσια σου :S

χεχε καυλιάρη!
με ξενερώνει που με συγκρίνεται/παρομοιάζετε με λίλα και αηδίες... εγώ η μόνη λίλα που ξέρω είναι η
images


και επίσης, αφού το ξέρετε ότι η βαρβατίλα μας τραβάει σαν μαγνήτης, το ότι είστε str8 και ψάχνεται να γαμήσετε γκόμενες...
μιλάτε-γράφετε σαν γκέυ  :effemine: και θα δείτε ότι ούτε που θα μπαίνω να διαβάσω τα θρεντ σας :cheesy:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
χεχε καυλιάρη!
με ξενερώνει που με συγκρίνεται/παρομοιάζετε με λίλα και αηδίες... εγώ η μόνη λίλα που ξέρω είναι η
images


και επίσης, αφού το ξέρετε ότι η βαρβατίλα μας τραβάει σαν μαγνήτης, το ότι είστε str8 και ψάχνεται να γαμήσετε γκόμενες...
μιλάτε-γράφετε σαν γκέυ  :effemine: και θα δείτε ότι ούτε που θα μπαίνω να διαβάσω τα θρεντ σας :cheesy:



Στο επομενο thread που θα ανοιξουμε και θα μιλαει για γαμισι θα ξεκινησουμε καπως ετσι " Θελω να γαμισω αντρικο κωλαρακι". Αμεσως εχουμε απαλλαγει απο τον ποδολαγνο. Στο καπακι ο ιδιος θεματοθετης θα κανει ενα δευτερο post που θα λεει "Και τωρα αφου εφυγε ο ποδολαγνος θελω να γαμισω γυναικιο κωλαρακι" Αυτοματως φευγει και ο Λιλας.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Αγαπητε θεματοθετη. Μην αργησεις να κανεις το δευτερο post γιατι υπαρχει περιπτωσει ο Ιακωβος να σου βαλει ολη την συλλογη του ΛΙΛΑ και να μεινεις στο τελος με το στιγμα του πουστη. Χειροτερο δε η συζητηση να παρει περιεργη τροπη και να καταλληξεις να μοιραζεσαι το κουτσουρο του Λιλα με τον Λιλα.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
σταματήστε ρε τρολ... :cheesy: ο άνθρωπος θέλει τις συμβουλές σας κι εσείς ασχολείστε με τα πουστράκια του site :P
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
κ.Ποδολάγνε,συγκρίνετε τον μίζερο εαυτό σας με τον υπέροχο Λίλα?Το αίσθημα κατωτερότητας που σας διακατέχει έναντι του ανωτέρω ,εμφανώς και σας ωθεί σε παραληρηματικές συγκρίσεις οι οποίες στερούν κάθε σοβαρότητα του λόγου σας!
ΛΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕ ΚΟΡΟΪΔΟ
 

Συνημμένα

  • Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    867,6 KB · Εμφανίσεις: 40

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.519
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Τέντυ,πλήρωσε του κανένα μετάξι με συμφωνία να μπεις και εσύ στο δωμάτιο για να μαζέψεις τα χυσια.Ετοιμα τα θέλετε ολα
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
κ.Ποδολάγνε,συγκρίνετε τον μίζερο εαυτό σας με τον υπέροχο Λίλα?Το αίσθημα κατωτερότητας που σας διακατέχει έναντι του ανωτέρω ,εμφανώς και σας ωθεί σε παραληρηματικές συγκρίσεις οι οποίες στερούν κάθε σοβαρότητα του λόγου σας!
ΛΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕ ΚΟΡΟΪΔΟ


τυπε απο τα πολλα κουτσουρα πηρε φωτια η σουφρα του λιλα  :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Adobe_20170922_033816.jpg
    Adobe_20170922_033816.jpg
    84,5 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom