Νέα

the game of love - ant1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα δινατε και την ζωη σας για :

  • Κωλο μικαελας

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Την βυζοκυριακη απο power of love

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Την ντουμπαιδιοτισσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τον ντανο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ειμαι ερειπιο, η ζωη μου δεν αξιζει ουτε για φαφουτα τσατσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Οποια και να μου κατσει, ειμαι κομπλε. Ειμαι ο αλεξανδρος

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.247
Like
26.029
Πόντοι
5.506
η λεξη γλειφω ειναι δυσκολη φιλε....
προσεχε λιγο
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Γαμώτο δεν περνάνε οι ώρες μέχρι να ξαναδώ τον Γιάννη και την Άννυ  :'(
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
Το κίνημα έχασε μάγκες... :S :S

Ο ANT1 Κύπρου «έκοψε» το «Game of love»

Η θύελλα αντιδράσεων για το νέο ριάλιτι του ANT1, «Game of love», δεν έχει τέλος. Οι αρνητικές κριτικές που έχει δεχτεί και τα χαμηλά ποσοστά τηλεθέασης, που παραμένουν μονοψήφια, οδήγησαν, αυτή τη φορά, τον ANT1 Κύπρου στο να «κόψει» το πρόγραμμα.

Συγκεκριμένα, η Αρχή Ραδιοτηλεόρασης Κύπρου, σε χθεσινή της ανακοίνωση,  ανέφερε ότι εξέταζε τα παράπονα που έχει δεχθεί για το περιεχόμενο του «Game of  love», ενώ σήμερα ελήφθη η απόφαση του να σταματήσει η προβολή του  εν λόγω προγράμματος.

Άγνωστο, βέβαια,  παραμένει το μέλλον του και στον ANT1 Ελλάδας, καθώς οι ιθύνοντες του σταθμού θα πρέπει, την ερχόμενη Τρίτη, να περάσουν από ακρόαση στο Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηλεόρασης. Τα στελέχη θα πρέπει να πείσουν το ΕΣΡ ότι τηρείται η απαιτούμενη ποιότητα, αλλά και η κατάλληλη σήμανση και ώρα προβολής του ριάλιτι, πράγμα δύσκολο καθώς βγαίνει στον αέρα στις 21.00.

Ακόμη να σημειωθεί ότι ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Πρωτοδικών, Ηλίας Ζαγοραίος, διέταξε την διενέργεια κατεπείγουσας έρευνας με διπλή κατεύθυνση, καθώς αναζητά ενδεχόμενες ποινικές ευθύνες των υπευθύνων του καναλιού αλλά και των αρμόδιων στελεχών του Εθνικού Συμβουλίου Ραδιοτηλεόρασης που έχουν την αρμοδιότητα για την επίβλεψη τηλεοπτικών προγραμμάτων.

Ο εισαγγελικός λειτουργός, που θα διενεργήσει την έρευνα, έχει εντολή να εξακριβώσει αν από την πλευρά των υπευθύνων του Ant1 έχει διαπραχθεί το αδίκημα της παράβασης του νόμου περί ασέμνων. Παράλληλα, θα πρέπει να ελέγξει και αν στην υπόθεση του επίμαχου παιχνιδιού προκύπτουν στοιχεία σε βάρος των αρμοδίων του ΕΣΡ για το ενδεχόμενο διάπραξης του αδικήματος της παράβασης καθήκοντος.

 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Εγώ ξέρω ότι ο Γιαννης και ο Παναγιώτης θα τις πάρουν όλες. Ο Παναγιώτης βέβαια για το λαό εκτως έχει ένα μείον . Έχει χαζή γκομενα που της έχει δώσει αέρα και του χαλάει το ιμάτζ
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Μόλις ξύπνησα και με το που διαβάζω βίβιαν το μυαλό μου πήγε σε ένα ζώο από το power love και μου ήρθε να  :vomit:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Θα δούμε καμία πούτσα σήμερα παίδες? τι λέτε?
όλο κώλους και βυζιά δείχνει μέχρι στιγμής... τίποτα για μένα...

υγ. χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν  :-*
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.965
Κριτικές
178
Like
39.586
Πόντοι
21.896
γιατι φευγει η ρωσσιδα???
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.965
Κριτικές
178
Like
39.586
Πόντοι
21.896

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom