Νέα

the game of love - ant1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα δινατε και την ζωη σας για :

  • Κωλο μικαελας

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Την βυζοκυριακη απο power of love

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Την ντουμπαιδιοτισσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τον ντανο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ειμαι ερειπιο, η ζωη μου δεν αξιζει ουτε για φαφουτα τσατσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Οποια και να μου κατσει, ειμαι κομπλε. Ειμαι ο αλεξανδρος

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.677
Like
14.844
Πόντοι
3.656
Οσο τον παιξατε τον παιξατε...ετοιμαστειτε για Γιαπωνεζικο πορνο με πιξελιασμα σε ολες τις σκηνες.



τυπε πρεπει να απευθυνθουμε στον καταλληλο εισαγγελεα    :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:


xeilioudaki-660_0.jpg
 

Επισκέπτης
τυπε πρεπει να απευθυνθουμε στον καταλληλο εισαγγελεα    :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:


http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/708x320/public/xeilioudaki-660_0.jpg?itok=vq0hm3ws[/img[/URL]]
[/quote]

Τυπε αυτος ασχολειται μονο με Τρανσφορμερς οχι με πλαστικοποιημενες πουτανες και τους κεραταδες τους....
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
θυμαστε νιαμου οταν βγηκε το παουερ που λεγαμε τι ποιοτικο σοου ειναι αυτο?ε αυτο το τερματισε :S :S :S
υγ και ακομα δεν εκανε πρεμιερα το αναλογο του μενιου :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.677
Like
14.844
Πόντοι
3.656
Τυπε αυτος ασχολειται μονο με Τρανσφορμερς οχι με πλαστικοποιημενες πουτανες και τους κεραταδες τους....


τυπε τοτε μονο μια λυση υπαρχει να βρουν το δικιο τους ολοι οι μπανιστιριτζηδες τυποι     :S :S :S


URL]]
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
λετε;  :S
 

Συνημμένα

  • DdV8id4X0AAyIVg.jpg
    DdV8id4X0AAyIVg.jpg
    114,8 KB · Εμφανίσεις: 14

Επισκέπτης
τυπε τοτε μονο μια λυση υπαρχει να βρουν το δικιο τους ολοι οι μπανιστιριτζηδες τυποι     :S :S :S


http://[URL unfurl="true"]www.tainieskaiseires.tv/wp-content/uploads/2017/02/%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF%81%CF%8E-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%91%CE%BD%CE%B8%CF%81%CF%8E%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%82-1966-Poster-002.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μονο αυτος ο σκληρος καριολης θα μπορουσε να βαλει τα πραγματα στη θεση τους....

[img]https://i.ytimg.com/vi/pFDreNar1ls/maxresdefault.jpg
 

Επισκέπτης
Κλήση για ακρόαση στον ΑΝT1 για το reality "Game of Love" απέστειλε το ΕΣΡ.

Μετά από πλήθος καταγγελιών για το πρόγραμμα του καναλιού που μεταδίδεται σε ώρα prime time, έχοντας έντονα τα ερωτικά στοιχεία, το ΕΣΡ καλεί σε απολογία τον τηλεοπτικό σταθμό ΑΝΤ1.

Η κλήση για ακρόαση είναι για την επόμενη Τρίτη 22 Μαϊου στις 10.00 το πρωί.


:priest: :priest: :priest: :priest:
 

Επισκέπτης
Οι αποχωρησεις με ποια κριτηρια γινονται τυποι;Οποια τσιμπουκωνει λιγοτερο και οποιος τρωει περισσοτερο κερατο;
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Στα αρχιδια σας ετσι...εγω φταιω ρε βρωμοκλανοφασολακια που ηρθα στο νημα! :S :S :S
τυπε επεσες στην παγιδα του γκουρμεδιαρη τρουμπ..σε χειριστηκε σαν πολυτιμο υλικο στα ακριβα εστιατορια που γευματιζει για να ικανοποιησει τον απαιτητικο ουρανισκο του..με μεγαλη ακριβεια κινησε τα νηματα και σε παρεσυρε στο βουρκο των τηλεοπτικων μαργαριταριων :S :S :S
:happy:

 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.717
Like
26.603
Πόντοι
5.506
Στα αρχιδια σας ετσι...εγω φταιω ρε βρωμοκλανοφασολακια που ηρθα στο νημα! :S :S :S
κατσε ρε .....
φευγουνε αυτοι που συμφωνα με την βιβλο πρεπει να φυγουν....μην απαξιωνεις
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.717
Like
26.603
Πόντοι
5.506
τυπε επεσες στην παγιδα του γκουρμεδιαρη τρουμπ..σε χειριστηκε σαν πολυτιμο υλικο στα ακριβα εστιατορια που γευματιζει για να ικανοποιησει τον απαιτητικο ουρανισκο του..με μεγαλη ακριβεια κινησε τα νηματα και σε παρεσυρε στο βουρκο των τηλεοπτικων μαργαριταριων :S :S :S
:happy:
ντροπη ρε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom