Νέα

Θάνατος τριών παιδιών. Ίσως έχουμε εκπλήξεις. Παρενέβη ο εισαγγελέας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.373
Like
11.189
Πόντοι
3.656
Δεν θα τα πουλήσω είπες αυτά ;


Γιατί να μη βρίζω ;;;

Επειδή δεν γουστάρω να πληρώνω νοίκι για τα σπίτια μου στο δημόσιο ;;;
Επειδή βρίζω ... πάει να πει ότι πεινάω με το δικό σου μυαλό ;;;
ε κάτι λίγο οι ψόφοι κάτι η οικονομοτεχνική ανάλυση που έκανες στο δίπλα νήμα για το πως από 500 ο φόρος πήγε 3.5Κ


μου κάνει λίγο ότι σε κόβει η λόρδα :coffee:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.752
Πόντοι
3.656
μου κάνει λίγο ότι σε κόβει η λόρδα :coffee:
Με μερικές φωτογραφιούλες ... λύνονται αυτα τύπε.
Εσύ , πέρα από το να λες ότι ... δεν σε χαλάνε οι φόροι ... άρα με τις δικές σου συνεπαγωγές είσαι λεφτάς .... έχεις κάτι να δείξεις ;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.373
Like
11.189
Πόντοι
3.656
Με μερικές φωτογραφιούλες ... λύνονται αυτα τύπε.
Εσύ , πέρα από το να λες ότι ... δεν σε χαλάνε οι φόροι ... άρα με τις δικές σου συνεπαγωγές είσαι λεφτάς .... έχεις κάτι να δείξεις ;
δε με χαλάνε...σίγουρα δε θα λουκετιάσω για 3 χιλιάρικα το χρόνο.....

ότι έχω πάντως το απέκτησα ο ίδιος σε ημερομηνία που είχε το 2(000) μπροστά και όχι όταν ο σιμήτης εγκαινίαζε το ευρώ :coffee::coffee::coffee:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.752
Πόντοι
3.656
ότι έχω πάντως το απέκτησα ο ίδιος
Δεν έχεις τίποτε τύπε.
Νομίζεις ότι κάτι έχεις.
Συγκρίνεις τον εαυτό σου με τους χαμάληδες και αισθάνεσαι καλύτερος.
Ψευδαισθήσεις έχεις.
Είσαι και βλάκας, επειδή νομίζεις ότι αν λουκετιάσουν 300.000 , δεν θα σε επηρεάσει επειδή δεν είσαι στις 300.000
Όπως θεωρείς ότι δεν σε έχει επηρεάσει όλο αυτό που έγινε από το 2010.

Υ.Γ. Επί τέλους ... αν και αγράμματος του ΕΠΑΛ, μάθε ότι
το ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΕΙ υποδιαστολή !
Έλεος !
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.373
Like
11.189
Πόντοι
3.656
Δεν έχεις τίποτε τύπε.
Νομίζεις ότι κάτι έχεις.
Συγκρίνεις τον εαυτό σου με τους χαμάληδες και αισθάνεσαι καλύτερος.
Ψευδαισθήσεις έχεις.
Είσαι και βλάκας, επειδή νομίζεις ότι αν λουκετιάσουν 300.000 , δεν θα σε επηρεάσει.
Όπως θεωρείς ότι δεν σε έχει επηρεάσει όλο αυτό που έγινε από το 2010.
δεν αισθάνομαι καλύτερος από κανέναν στην δουλειά όλοι συνεργάτες είμαστε όπως έχω ξαναπεί χωρίς να τρολλάρω.

έχω σίγουρα πάνω από 3Κ να πληρώσω τον φόρο για να μη βάλω λουκέτο :confused:

δεν θα λουκετιάσουν 300.00 αυτά είναι υπερβολές. Στο εξήγησα πριν γιατί.

Το 2010 ήταν ωραία μόνο μαλακίες έκανα ούτε δουλειά ούτε μητσοτάκης ούτε τίποτα :rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.752
Πόντοι
3.656
δεν θα λουκετιάσουν 300.00 αυτά είναι υπερβολές. Στο εξήγησα πριν γιατί.
Αφού αυτοί που είναι ΧΩΡΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΟΤΗΤΑ ... είναι περισσότεροι από 300.000 !!!!!!!!!!!!

Αν δεν έχουν για ... εισφορές .... ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ 3.5Κ ;;;;;;;;;;;;


Δεν μου λες ....

σε κάτι μικρά μέρη ... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΩΝ 2500 κατοίκων όμως ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ....

Θα μείνει μίνι μάρκετ ... καντίνα .... καφενές ... ταβέρνα ... σουβλατζίδικο ;;;;

Με αυτό το φόρο και το τεκμήριο ;;;;;;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.373
Like
11.189
Πόντοι
3.656
Αφού αυτοί που είναι ΧΩΡΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΟΤΗΤΑ ... είναι περισσότεροι από 300.000 !!!!!!!!!!!!

Αν δεν έχουν για ... εισφορές .... ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ 3.5Κ ;;;;;;;;;;;;


Δεν μου λες ....

σε κάτι μικρά μέρη ... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΩΝ 2500 κατοίκων όμως ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ....

Θα μείνει μίνι μάρκετ ... καντίνα .... καφενές ... ταβέρνα ... σουβλατζίδικο ;;;;

Με αυτό το φόρο και το τεκμήριο ;;;;;;
Και γιατί κάποιος που χρωστάει στον έφκα άρα είναι πιστολιάς δεν μπορεί να χρωστάει και στην εφορία?

δηλαδή μέχρι χτες χρώσταγε πχ 30Κ στον έφκα...αλλά με το που θα σκάσει το 3.5Κ της εφορίας θα πει ''ως εδώ...δεν αντέχω άλλο να ζω στην παρανομία''

και θα λουκετιάσει? :confused:
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
331
Like
743
Πόντοι
81
Εγώ έχω καταλάβει τόσα χρόνια που παρακολουθώ την πορεία του. Πως απλά προσπαθεί να μένει επίκαιρος και χωμένος στα δρώμενα πάση θυσία. Είδε πως η υπόθεση της Πισπιρίγκου συζητιέται παντού και αποφάσισε να την αναλάβει, ίσως και με την παρανοϊκή ελπίδα να την αθωώσει. Όχι πως τον ένοιαζε όντως να αθωωθεί δηλαδή. Ούτε ο ίδιος δεν πίστευε πως ήταν πραγματικά αθώα. Ακόμα και η δυσφήμιση είναι διαφήμιση για τον πρώην τακουνομούρη, Μπέτερ Κολ Αλέξη Κούγια. Κατά τέτοιους τρόπους κινείται εδώ και πολλά χρόνια. Απαίσιο πράγμα η απληστία και η ματαιοδοξία του, η οποία τον διακατέχει σε υπερθετικό βαθμό.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
7
Like
2.922
Πόντοι
786
Εγώ έχω καταλάβει τόσα χρόνια που παρακολουθώ την πορεία του. Πως απλά προσπαθεί να μένει επίκαιρος και χωμένος στα δρώμενα πάση θυσία. Είδε πως η υπόθεση της Πισπιρίγκου συζητιέται παντού και αποφάσισε να την αναλάβει, ίσως και με την παρανοϊκή ελπίδα να την αθωώσει. Όχι πως τον ένοιαζε όντως να αθωωθεί δηλαδή. Ούτε ο ίδιος δεν πίστευε πως ήταν πραγματικά αθώα. Ακόμα και η δυσφήμιση είναι διαφήμιση για τον πρώην τακουνομούρη, Μπέτερ Κολ Αλέξη Κούγια. Κατά τέτοιους τρόπους κινείται εδώ και πολλά χρόνια. Απαίσιο πράγμα η απληστία και η ματαιοδοξία του, η οποία τον διακατέχει σε υπερθετικό βαθμό.
θα τον υπερασπιστώ: κέρδισε χρήματα, έκανε δουλειά για τα παιδιά του, είχε όμορφη γυναίκα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.752
Πόντοι
3.656
όχι γιατί εσύ θα έχεις ακόμα αυτά που αγόρασες την εποχή της πασοκάρας που ακόμα και οι πακιστανοί είχαν λεφτά στις τσέπες τους
Απόδειξη του 2024 , από το μαγαζί του λορο πιάνα στη βία ντελ κόρσο σου κάνει ;
ή από τη μπουτίκ του boss κοντά στο ντονερπρουνεν χριστούγεννα του 2023 ;;;

Είναι εποχής ... πασοκάρας αυτά ;;;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.373
Like
11.189
Πόντοι
3.656
Απόδειξη του 2024 , από το μαγαζί του λορο πιάνα στη βία ντελ κόρσο σου κάνει ;
ή από τη μπουτίκ του boss κοντά στο ντονερπρουνεν χριστούγεννα του 2023 ;;;

Είναι εποχής ... πασοκάρας αυτά ;;;
Εξαρτάται μπορεί να αγοράζεις τις αποδείξεις στη μαύρη αγορά :tooth:

αλλά ρε λάκη δεν έχουν όλοι ενδιαφέρον να ρούχα και τις καμπαρντίνες του blade :confused:

κάνα κλειδή από τη φεράρι σου πρέπει να φλεξάρεις :rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.752
Πόντοι
3.656
Εξαρτάται μπορεί να αγοράζεις τις αποδείξεις στη μαύρη αγορά :tooth:
Αν βάλω .... και τα ενδύματα στα οποία αντιστοιχούν ;;;;;
Έχω και αποδείξεις .... για ρολόγια .... μτχ πάντα .... από ενεχυροδανειστήρια έξω από μεγάλα καζίνο ....

Εκτός Ε.Ε. .....

Εσύ τι θα βάλεις μόμολο ;
Το άιφόνι ;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.373
Like
11.189
Πόντοι
3.656
Αν βάλω .... και τα ενδύματα στα οποία αντιστοιχούν ;;;;;
Έχω και αποδείξεις .... για ρολόγια .... μτχ πάντα .... από ενεχυροδανειστήρια έξω από μεγάλα καζίνο ....

Εκτός Ε.Ε. .....

Εσύ τι θα βάλεις μόμολο ;
Το άιφόνι ;
εγώ έχω κάτι vans και κάτι allstar έχω και αποδείξεις από μπουφάν volcom που πήγαινα για σκι και έχω και εισιτήρια από συναυλίες και το ipod που αγόρασα στο λύκειο και έβαζα μέσα αναρχοτράγουδα

δηλαδή την στήνεις έξω από καζίνο για να βρείς κάνα καλό ντιλ από τελειωμένο τζογαδόρο? :confused:

αυτά είναι μπαρμπάδικα πράγματα...κάνα wallet τίγκα στο eth έχεις? :rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.373
Like
11.189
Πόντοι
3.656
Έχεις πάει σε καζινο πόλεις ... εκτός ελλάδος ;
Σκι πήγαινες ... παρνασσό ;;;;;

δε σαρέσσει ο παρνασσός ε φαντάζομαι εσύ πηγαίνεις στο σαλέ σου στο σεντ μοριτζ :rockon:

δεν τζογάρω τύπε δεν περνάω ούτε απέξω από καζίνο...δεν έχω όρεξη να πάω να μου μασήσουν τα αλάνια τα λεφτά μου :confused:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
728
Κριτικές
13
Like
1.303
Πόντοι
376
Ισόβια κάθειρξη η ποινή που επιβλήθηκε από το Δικαστήριο στη Ρούλα Πισπιρίγκου για την απόπειρα ανθρωποκτονίας και την ανθρωποκτονία της κόρης της Τζωρτζίνας. Η απόφαση είναι ομόφωνη.
ομοφωνη απο τη βουλη τυπε??

περιμενουμε αποδειξεις!!!

εγω πιστευω οτι μπηκε ενας εξωγηινος και το εκανε. δυστυχως το δικαστηριο δεν απεδειξε τιποτα ουτε πηρε ομολογια...

ας μην ηταν η μομφη και τα τεμπη και μια χαρα θα επαιρνε αλλα 5 χρονια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom