Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Καραμανλής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Κ.Α.Κ  ΠρΟθυπουργος της Ελλάδας !!

ΡΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ !!!!!

Σεμνα και Ταπεινα !!!!!!!!!  Χα χαχα χα χα χα χα !!

:birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σκέψου ΓΑΠ να μίλάει με Αμερικάνους για τα Σκόπια !!
Ντροπή ρε παιδία .....
Το παιδί δεν κάνει !!
Πείτε στην Χαριλάου να δώσουν αλλού το δαχτυλίδι !!

ΓΑΠ NEW DEAL !!!! :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
ΠΑΣΟΚ ΛΑΟΣ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ !!!!!!!!!
Εσύ είσαι καλό και υπάκουο παιδί τελικά.
Με το που σε φωνάζω έρχεσαι πάντα.
Ποτέ δεν μου έχεις χαλάσει χατίρι.
Σύνδρομο στέρησης Κρεμαστινέ της ψυχανάλυσης;
Βολταίρε, αυτή η ησυχία από προχθές είναι απολύτως καταθλιπτική.... :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αντε γεια Καραμανλη. Η αλλαζονεια πληρωνεται παντα! Ο Παπανδρεου μολις γινει πρωθυπουργος εχει ιερη υποχρεωση να αποσυρει τον ηλιθιο νομο πλαισιο της Νδ για τον ελεγχο των πανεπιστημιων

κι άλλα πολλά έχει υποσχεθεί ο καριολάκος...
και αν δεν τα κάνει θα τα ακούει από μένα 10 φορές πιο άγρια απ τον ΚΚ τζούνιορ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αντε να γίνω και γω μια φορά χυδαίος και οπαδικός (ειδικά τώρα που δεν με βλέπει ο Φέθρυς) για να εναρμονιστώ λίγο με το πνευμα του φιλόξενου ιστοχώρου τούτου:

[move][size=15pt]Όσο ξημερωνει η πουτσα μεγαλώνει[/size][/move]


Χωρίς πλάκα τώρα, φερτε τον Φέθρυ πίσω. Μας ανάγκαζε να είμαστε λίγο πιο pc (politically correct).

(που είναι ο Νικ8377349214 να φωνάξει ΠΑΣΟΚ - λΑΟΣ στην εξουσία?)

κι η πούτσα μεγαλώνει και η διαφορά μεγαλώνει.....
 

Επισκέπτης
κι η πούτσα μεγαλώνει και η διαφορά μεγαλώνει.....
στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο..μην εκτιθεσαι ανευ λογου..οσο το παιντι δεν εκμεταλλευεται τον capo di tutti capi(οδοντιατρο εκ δολιανων)το πασοκ θα περνει τα αρχιδια του χοντρουλη..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο..μην εκτιθεσαι ανευ λογου..οσο το παιντι δεν εκμεταλλευεται τον capo di tutti capi(οδοντιατρου εκ δολιανων)το πασοκ θα περνει τα αρχιδια του χοντρουλη..
εγώ κρίνω από αυτά που βλέπω.
εάν ο χοντρός αρχίζει και βγάζει λαγούς :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: από το βοτανικό αυτό δεν μπορώ να το προβλέψω...

Υ.Γ.
και από την άλλη μιας και ξέρεις ότι την πουλεύω εγώ γουστάρω να μείνει για πάντα εκεί για να σπάω πλάκα.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
εγώ κρίνω από αυτά που βλέπω.
εάν ο χοντρός αρχίζει και βγάζει λαγούς :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: από το βοτανικό αυτό δεν μπορώ να το προβλέψω...

Υ.Γ.
και από την άλλη μιας και ξέρεις ότι την πουλεύω εγώ γουστάρω να μείνει για πάντα εκεί για να σπάω πλάκα.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
& λαγους & πετραχηλια θα βγαλει..
ειναι τοσο μαλακες οι ελληνες που δεν χρειαζεται ιδιαιτερη μαστορια για να τους φερεις εκει που θελεις..
ο πρεζακιας κερδιζε ΠΑΝΤΑ τις εκλογες το τελευταιο δευτερολεπτο ελεω μπιρσιμ & κουλουρη ρε μαλακα..
τι να λεμε τωρα???
τελειωμενα ζωα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
το σηκωνω ετσι για να γουσταρω... :headbang:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αντι ριχτου αφοβα :2funny: :2funny:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Πόσο καθυστερημένοι είναι αυτοί στη ΝΔ. Αυτό δεν είναι κόμμα. Είναι παράρτημα του ασύλου ανιάτων. Βρεφονηπιακός σταθμός , "Χαζο παιδί , χαρά γεμάτο"
Ανοίγω αυτό το θρεντ σε ένα ιδιαίτερα προβεβλημένο σάιτ, μπας και το δει κάποιος φλούφλης εκεί στη Ρηγίλλης και ξυπνήσει από το λήθαργο τα υψηλά κλιμάκια της ΝΔ και τον Καραμανλή (πρόεδρε μη ξυπνάς, είναι εβδομάδα ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου αυτή , ξέρεις εσυ...από Δευτέρα μαζί με τη δίαιτα). Ήθελα να ήξερα ένα μάτσο παρατρεχάμενοι, σύμβουλοι και σφουγγοκωλάριοι κανένας δεν βλέπει το αυτονόητο . Η χώρα οδεύει προ μια τεραετίαπούτσας λόγω διεθνών οικονομικών συνθηκών. Με μαθηματική ακρίβεια αυτός που θα κληθεί να κυβερνήσει αυτήν την τετραετία (2009, 2010,2011,2012) θα κάνει να δει άσπρη μέρα για χρόνια. Θα χάσει χαλαρά 3 τετραετίς και θα μείνει τουλάχιστον 12 χρόνια στην αντιπολίτευση. Αυτοί στη ΝΔ ενώ βλέπουν την πούτσα που έρχεται, ενώ βλέπουν το ΠΑΣΟΚ να προηγείται στις δημοσκοπήσεις , αναβάλλουν τις εκλογές. Κύριε Καραμανλή θέλετε να φορτωθείτε ιστορικά μια από τις πιο μαύρες περιόδους της χώρας? Κάντε το. Εγώ προσωπικά που είμαι απο εξυπνος από εσάς (σιγά το δύσκολο, θα μου πείτε) θα προχωρούσα ΑΜΕΣΑ σε εκλογές . Τώρα,αυτήν την Κυριακή, γίνεται ? Άσε να αναλάβει ο Γιωργάκης ο έξυπνος να δει τη γλύκα της τσάμπα μαγκιάς... Λέει ότι θα βρει λεφτά,,, Άφήστε τον να δούμε πού θα τα βρει...
Η τετραετία μέχρι και το 2012 είναι σαν την ελληνίδα , κανείς δεν θα έπρεπε να τη θέλει αλλά δυστυχώς όλοι τρέχουν ξωπίσω της. Σαν τη νύφη την πολύφερνη. Βρεεε ούυυστ! Μακριά από εμάς... Θα τα πάρει όλα και θα φυγει και πίσω της θα αφήσει συντρίμμια...
ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλά δεν παίζει μέχρι το καλοκαίρι καν να μην γίνουν εκλογές
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
καλά δεν παίζει μέχρι το καλοκαίρι καν να μην γίνουν εκλογές
Πίστεψέ με , εκτός από τις Ευρωεκλογές δεν θα γίνουν μέχρι Ιούνιο τουλάχιστον. Πάμε για Σεπτεμβροκτώβρη και αν... Αν πάλι είναι το ΠΑΣΟΚ πρώτο στα γκάλοπ ούτε τότε... Τους τρώει ο κώλος τους...
Χεστήκαμε , η Θρυλάρα να σηκώνει κούπες ... θα σκάσουμε για αυτούς...
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Και να μην την βγαλει την παρελαση ΑΥΤΟΣ και Η ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΙ των κολο τους σωμενο των εχουνε εμεις να δουμε πως θα σωθουμε
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Πίστεψέ με , εκτός από τις Ευρωεκλογές δεν θα γίνουν μέχρι Ιούνιο τουλάχιστον. Πάμε για Σεπτεμβροκτώβρη και αν... Αν πάλι είναι το ΠΑΣΟΚ πρώτο στα γκάλοπ ούτε τότε... Τους τρώει ο κώλος τους...
Χεστήκαμε , η Θρυλάρα να σηκώνει κούπες ... θα σκάσουμε για αυτούς...
Ο γαύρος θα σηκώσει κούπα είναι σίγουρο. Μακάρι να πάρει και το UEFA (είμαι φανατικός Παναθηναϊκός).
Για τον Καραμανλή βλέπω εκλογές Μάϊο που ναι παχύ το χορτάρι.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.399
Κριτικές
10
Like
2.860
Πόντοι
3.385
Πόσο καθυστερημένοι είναι αυτοί στη ΝΔ. Αυτό δεν είναι κόμμα. Είναι παράρτημα του ασύλου ανιάτων. Βρεφονηπιακός σταθμός , "Χαζο παιδί , χαρά γεμάτο"
Ανοίγω αυτό το θρεντ σε ένα ιδιαίτερα προβεβλημένο σάιτ, μπας και το δει κάποιος φλούφλης εκεί στη Ρηγίλλης και ξυπνήσει από το λήθαργο τα υψηλά κλιμάκια της ΝΔ και τον Καραμανλή (πρόεδρε μη ξυπνάς, είναι εβδομάδα ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου αυτή , ξέρεις εσυ...από Δευτέρα μαζί με τη δίαιτα). Ήθελα να ήξερα ένα μάτσο παρατρεχάμενοι, σύμβουλοι και σφουγγοκωλάριοι κανένας δεν βλέπει το αυτονόητο . Η χώρα οδεύει προ μια τεραετίαπούτσας λόγω διεθνών οικονομικών συνθηκών. Με μαθηματική ακρίβεια αυτός που θα κληθεί να κυβερνήσει αυτήν την τετραετία (2009, 2010,2011,2012) θα κάνει να δει άσπρη μέρα για χρόνια. Θα χάσει χαλαρά 3 τετραετίς και θα μείνει τουλάχιστον 12 χρόνια στην αντιπολίτευση. Αυτοί στη ΝΔ ενώ βλέπουν την πούτσα που έρχεται, ενώ βλέπουν το ΠΑΣΟΚ να προηγείται στις δημοσκοπήσεις , αναβάλλουν τις εκλογές. Κύριε Καραμανλή θέλετε να φορτωθείτε ιστορικά μια από τις πιο μαύρες περιόδους της χώρας? Κάντε το. Εγώ προσωπικά που είμαι απο εξυπνος από εσάς (σιγά το δύσκολο, θα μου πείτε) θα προχωρούσα ΑΜΕΣΑ σε εκλογές . Τώρα,αυτήν την Κυριακή, γίνεται ? Άσε να αναλάβει ο Γιωργάκης ο έξυπνος να δει τη γλύκα της τσάμπα μαγκιάς... Λέει ότι θα βρει λεφτά,,, Άφήστε τον να δούμε πού θα τα βρει...
Η τετραετία μέχρι και το 2012 είναι σαν την ελληνίδα , κανείς δεν θα έπρεπε να τη θέλει αλλά δυστυχώς όλοι τρέχουν ξωπίσω της. Σαν τη νύφη την πολύφερνη. Βρεεε ούυυστ! Μακριά από εμάς... Θα τα πάρει όλα και θα φυγει και πίσω της θα αφήσει συντρίμμια...
ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
΄
Συμφωνώ με τα παραπάνω συμπεράσατα του φίλου μου, πλην όμως διαφωνώ με τις πρόωρες εκλόγές. Γι' αυτό θα πρέπει ο κ. Παπανδρέου να συναινέσει στην εκλογή του Προέδρου της Δημοκρατίας του χρόνου, και η παρούσα κυβέρνηση, η οποία ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ θΕΣΜΟΥΣ (ως με στόμφο διακηρύσσει ο κ. πρωθυπουργός), να εξαντλήσει την τετραετία και μετά να πάμε σε εκλογές. Για 4 χρόνια δεν  εκλέχτηκε; ε, ας κυβερνήσει 4 χρόνια να δούμε τα χάλια της σε όλο τους το μεγαλείο..........
 

Επισκέπτης
΄
Συμφωνώ με τα παραπάνω συμπεράσατα του φίλου μου, πλην όμως διαφωνώ με τις πρόωρες εκλόγές. Γι' αυτό θα πρέπει ο κ. Παπανδρέου να συναινέσει στην εκλογή του Προέδρου της Δημοκρατίας του χρόνου, και η παρούσα κυβέρνηση, η οποία ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ θΕΣΜΟΥΣ (ως με στόμφο διακηρύσσει ο κ. πρωθυπουργός), να εξαντλήσει την τετραετία και μετά να πάμε σε εκλογές. Για 4 χρόνια δεν  εκλέχτηκε; ε, ας κυβερνήσει 4 χρόνια να δούμε τα χάλια της σε όλο τους το μεγαλείο..........
συμφωνω απολυτα εξαντληση της τετραετιας για την ολοκληρωση της μεταρυθμιστικης πολιτικης . η μονη μου ενσταση ειναι θα αντεξει ο κοσμος για αλλα 2,5χρονια οι θα εχουμε εξεγερεις χριστουγεννιατικες παλι;
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.399
Κριτικές
10
Like
2.860
Πόντοι
3.385
συμφωνω απολυτα εξαντληση της τετραετιας για την ολοκληρωση της μεταρυθμιστικης πολιτικης . η μονη μου ενσταση ειναι θα αντεξει ο κοσμος για αλλα 2,5χρονια οι θα εχουμε εξεγερεις χριστουγεννιατικες παλι;
Ναι φίλε μου, να εξαντληθεί η τετραετία για να ολοκληρωθούν και οι μεταρρυθμίσεις, και η επανίδρυση του κράτους, και η πάταξη της διαφθοράς!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εξάλλου, ο λαός τους εξέλεξε, και όταν την ''ρίχνουμε'' (την ψήφο εννοώ....) θα πρέπει να προσέχουμε.............Και να θυμόμαστε ότι εκλέγουμε κυβερνήσεις για 4 χρόνια και όχι για καμία εβδομάδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom