Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουνιάδα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 315
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Τέκνα μου! :priest: :priest: :priest: :priest:
Εύγε σε όλους σας! :rockon: :rockon: :rockon:

Είστε ηθικά παιδιά τελικά!
Και στο σαιτ πάω στοίχημα κατά λάθως μπήκατε! :rolleyes:
όπως και γω! :P

Εύγε και πάλι! :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Οι μισοί και παραπάνω θέλουν να γαμήσουν την κουνιάδα τους
Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ,πάει να πιάσει αυτό που είναι κοντά στο χέρι του και το φτάνει, μέχρι εκεί φτάνει η προσωπικότητά του και η μαγκιά του
ΜΕΤΑ βέβαια βγαίνει και κράζει πως όλες οι ελληνίδες έχουν γίνει πουτάνες
Έλεος ρε μαλάκες, χάθηκαν οι γυναίκες? Καλά σας κάνουν μετά τάρανδους :jerking: :jerking: :jerking:

:rockon:

κι ολα οσα ειπε η δρομα :smitten:
 

Επισκέπτης
Τέκνα μου! :priest: :priest: :priest: :priest:
Εύγε σε όλους σας! :rockon: :rockon: :rockon:

Είστε ηθικά παιδιά τελικά!
Και στο σαιτ πάω στοίχημα κατά λάθως μπήκατε! :rolleyes:
όπως και γω! :P

Εύγε και πάλι! :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γτ ειναι ανηθικο να πηδας οποια θελεις επι πληρωμη ή οχι εφοσον εισαι μονος σου?
δεν εχει νοημα αυτο που λες. εδω συζητιεται να  κερατωνεις τη γυναικα σου με την αδερφη της. ειναι το ιδιο πραγμα?

 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Όπως εξίσου ανήθικο είναι, να κλέβεις στα κυβικά του μπετόν ή στο σιδέρωμα, κατά τη διάρκεια της κατασκευής. Σε μελλοντικό σεισμό πως περιμένεις να ανταπεξέλθει το αποδυναμωθέν εκ κατασκευής οίκημα? (Η μομφή, δεν είναι για τους παρόντες βέβαια. Εξαιρούνται!)

Στην τελική, η ζωή δεν είναι δίκαιη με όλους!

Βάρα την αλύπητα !!!
:s&m_1:  :s&m_1:  :s&m_1:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
γτ ειναι ανηθικο να πηδας οποια θελεις επι πληρωμη ή οχι εφοσον εισαι μονος σου?
δεν εχει νοημα αυτο που λες. εδω συζητιεται να  κερατωνεις τη γυναικα σου με την αδερφη της. ειναι το ιδιο πραγμα?
το συμπέρασμα αυτό από πού το έβγαλες?
Όοοολοι εδώ έσα είναι ελεύθερα παιδιά ε?
και ούτε καν δεσμό έχουν!
μη σου πω ότι οι πιο πολλοί είναι παρθένοι που ψάχνουν επαγγελματία να ξεπαρθενιαστούνε!
Δίκιο έχεις!
Γι αυτό η τόση έκπληξη και το σοκ για την κουνιάδα! :headbang:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
το συμπέρασμα αυτό από πού το έβγαλες?
Όοοολοι εδώ έσα είναι ελεύθερα παιδιά ε?
και ούτε καν δεσμό έχουν!
μη σου πω ότι οι πιο πολλοί είναι παρθένοι που ψάχνουν επαγγελματία να ξεπαρθενιαστούνε!
Δίκιο έχεις!
Γι αυτό η τόση έκπληξη και το σοκ για την κουνιάδα! :headbang:

ειναι το ιδιο το να πηδας την κουνιαδα σου κατααστρεφοντας οικογενειακοούς δεσμους με το να πηδας οποιαδήποτε αλλη απο τα εκατομμύρια των ελλεηνίδων ή ακόμα καλύτερα ρωσσίδων?

Την οικογένειά σας τόσο για τον πουτσο την εχετε?
 

KYRKER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
εγω θα της των εδεινα μια πιπα τουλαχιστων
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
... έλεος,δλδ γιατί παντρεύεται ο κόσμος αφού δεν γουστάρει;
ο άντρας όταν κάνει μια επιλογή(για να μην πω όταν ισχυρίζεται ότι αγαπάει αυτή που παντρεύεται)οφείλει να την στηρίξει.
αν παντρευτώ θα είναι επειδή πραγματικά το θέλω ...
Διότι φίλε μου είναι τελείως διαφορετικό το να έχεις αυτό που θέλεις από το να θέλεις αυτό που έχεις. Το δε δεύτερο ίσως είναι και το κλειδί της πραγματικής ευτυχίας.  :grouphug:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.723
Like
55
Πόντοι
16
Διότι φίλε μου είναι τελείως διαφορετικό το να έχεις αυτό που θέλεις από το να θέλεις αυτό που έχεις. Το δε δεύτερο ίσως είναι και το κλειδί της πραγματικής ευτυχίας.  :grouphug:

συμφωνώ.
προσωπικά δεν έχω επιλέξει μέχρι τώρα ούτε θα επιλέξω ποτέ τον εύκολο δρόμο.

Ευτυχία δεν είναι να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις, αλλά να θέλεις πάντα αυτό που κάνεις.(Τολστόι).
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ειναι το ιδιο το να πηδας την κουνιαδα σου κατααστρεφοντας οικογενειακοούς δεσμους με το να πηδας οποιαδήποτε αλλη απο τα εκατομμύρια των ελλεηνίδων ή ακόμα καλύτερα ρωσσίδων?

Την οικογένειά σας τόσο για τον πουτσο την εχετε?
δεν είπε κανείς ότι είναι το ίδιο,αλλά πολυ έκπληξη ρε παιδί μου!

και να στο αντιστρέψω και γω!
Δεν πειράζει ο άνδρας σου να σε κερατώνει με καμιά ρωσίδα στριπτιτζού που του τα τρώει?
με τη γειτόνισσα?
με την κολλητή σου?
με
με
με?...........

γιατί ολα αυτά τα θρεντς έχουν παιξει εδώ μέσα.
όχι ότι με την κουνιάδα είναι το ίδιο, αλλά επαναλαμβάνω:πολύ έκπληξη και θα έπρπεπε να έχετε μάθει τόσο καιρό σ αυτο το φόρουμ! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Την αδερφη της γυναικας μου θα δεν θα την πηδουσα απλα, θα της εδινα τη μητρα στο χερι. Μιλαμε για πιπινακι 17 ετων, 1,75 και γυρω στα 55-60 κιλα με μικρο στιτο βιζακι σαν λεμονακι και ρογα που κρεμας πουκαμισο. Περσι ειχε ερθει μαζι μας διακοπες και παιζαμε στη θαλασσα. Εκει συνειδητοποιησα ποσο ειχε μεγαλωσει. Πιτσιλιωμασταν με τα νερα και σηκωνονταν αυτες η ρογες της απο το κρυο και εμενα να μου γινεται καταρτι απο το θεαμα, αντε μετα να βγω απο το νερο. Καυλα η κουνιαδα, και αμα διαβαζω ηθικοπλαστικες μαλακιες απο ορισμενους με πιανουν τα γελια. Δεν θα το επιδιωκα βεβαια γιατι θα κατεστρεφα το γαμο μου αλλα το μικρο ειναι σκετη καυλα.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Την αδερφη της γυναικας μου θα δεν θα την πηδουσα απλα, θα της εδινα τη μητρα στο χερι. Μιλαμε για πιπινακι 17 ετων, 1,75 και γυρω στα 55-60 κιλα με μικρο στιτο βιζακι σαν λεμονακι και ρογα που κρεμας πουκαμισο. Περσι ειχε ερθει μαζι μας διακοπες και παιζαμε στη θαλασσα. Εκει συνειδητοποιησα ποσο ειχε μεγαλωσει. Πιτσιλιωμασταν με τα νερα και σηκωνονταν αυτες η ρογες της απο το κρυο και εμενα να μου γινεται καταρτι απο το θεαμα, αντε μετα να βγω απο το νερο. Καυλα η κουνιαδα, και αμα διαβαζω ηθικοπλαστικες μαλακιες απο ορισμενους με πιανουν τα γελια. Δεν θα το επιδιωκα βεβαια γιατι θα κατεστρεφα το γαμο μου αλλα το μικρο ειναι σκετη καυλα.
σταμάτα! έχουμε χύσει! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
(Έτσι κι αλλιώς, υποθετική είναι η συζήτηση εδώ).

Καυλα η κουνιαδα, και αμα διαβαζω ηθικοπλαστικες μαλακιες απο ορισμενους με πιανουν τα γελια. [size=12pt]Δεν θα το επιδιωκα βεβαια γιατι θα κατεστρεφα το γαμο μου αλλα το μικρο ειναι σκετη καυλα.[/size]

Ο SEX_PYR το έχει πιάσει το νόημα!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Την αδερφη της γυναικας μου θα δεν θα την πηδουσα απλα, θα της εδινα τη μητρα στο χερι. Μιλαμε για πιπινακι 17 ετων, 1,75 και γυρω στα 55-60 κιλα με μικρο στιτο βιζακι σαν λεμονακι και ρογα που κρεμας πουκαμισο. Περσι ειχε ερθει μαζι μας διακοπες και παιζαμε στη θαλασσα. Εκει συνειδητοποιησα ποσο ειχε μεγαλωσει. Πιτσιλιωμασταν με τα νερα και σηκωνονταν αυτες η ρογες της απο το κρυο και εμενα να μου γινεται καταρτι απο το θεαμα, αντε μετα να βγω απο το νερο. Καυλα η κουνιαδα, και αμα διαβαζω ηθικοπλαστικες μαλακιες απο ορισμενους με πιανουν τα γελια. Δεν θα το επιδιωκα βεβαια γιατι θα κατεστρεφα το γαμο μου αλλα το μικρο ειναι σκετη καυλα.
γαμα τα..
που να εβλεπες τη μεγαλυτερη αδερφη της πρωην μου...
1,78 52-53 κιλα,26αρα πηγαιναμε στο ιδιο τζιμ σχεδον καθε μερα...
ανετα θα της τον φοραγα αλλααααα.....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Όταν η σύζηγος σε αφήνει παραπονεμένο αυτά γίνονται, μέχρι και θυληκιά βίδα ερωτεύεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom