Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 691
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
250
Πόντοι
20
Την πεθερά θέλω να την ξεσκίσω να την ξεκωλιασω..δεν με πολύ χωνεύει ούτε και εγώ αλλά θέλω να στην σκίσω είναι γενικά ωραίο μουνι αδύνατο γύρω στα 44..είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ξενοπηδιεται και με άλλους το παλιόπουτανο
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.860
Like
5.979
Πόντοι
1.056
Την πεθερά θέλω να την ξεσκίσω να την ξεκωλιασω..δεν με πολύ χωνεύει ούτε και εγώ αλλά θέλω να στην σκίσω είναι γενικά ωραίο μουνι αδύνατο γύρω στα 44..είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ξενοπηδιεται και με άλλους το παλιόπουτανο
44 μια χαρα καύλα θα είναι...
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
10
Like
2.084
Πόντοι
3.187
Θα θέλατε να γαμήσετε την πεθερά σας;
με τα 1000. είναι 65 αλλά είναι μουνάρα. Επίσης έχω φαντασίωση ταυτόχρονο μάνα και κόρη να μου τον ρουφάνε. Επίσης μ αγαπάει πολύ η πεθερούλα μου. Την έχω πιάσει μάλιστα να θέλει να με χαιδέψει. Στα νιάτα της ήταν πολύ δυνατό τεμάχιο, είχε κάψει καρδίες και ακόμη καίει.... Ξέρει την δύναμη της και επίσης ξέρει οτι δεν μπορεί να της αντισταθεί αρσενικό σε ότι θελει. Εχω πιάσει και εγω τον εαυτό μου να υποκύπτει σε ότι μαλακία της κατέβει στο μυαλό. Το χει και μπραβο της.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
71
Like
12.490
Πόντοι
25.036
Ξέρει την δύναμη της και επίσης ξέρει οτι δεν μπορεί να της αντισταθεί αρσενικό σε ότι θελει. Εχω πιάσει και εγω τον εαυτό μου να υποκύπτει σε ότι μαλακία της κατέβει στο μυαλό. Το χει και μπραβο της.
Τώρα που μιλάμε θέλει να μου στείλεις 2 εσκορτάκια για ένα 3ώρο και να πας στο φούρνο για ψωμί...
 

papias69

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
44
Like
52
Πόντοι
0
Δεκαετία του 90 το σκέφτηκα κάποια στιγμή γιατί έδειχνε κάποια σημάδια,(λίγο βυζί, λίγο μπούτι ,σε χύμα κατάστάσεις, τρύψιμο πάνωμου κατα λάθος στον διάδρομοοο)Αρκετά γαμέυσιμη μούνα πενηντάρα ( και ο πεθερός κουκουρούκου).Τελικά δεν ενέδωσα .Έμαθα ότι την ξεκόλιαζε χωρίς έλεος ο άλλος γαμπρός και μάλιστα ,στο δίπλα δωμάτιο κοιμόταν κλειδωμένος ο πεθερός. Τώρα μένει με τον άλλο γαμπρό βέβαια γριά ξεζουμισμένη.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.915
Πόντοι
2.306
Καλα λενε λοιπον οτι η πυρηνας της Ελληνικης κοινωνίας ειναι η οικογενεια.
Που να τρεχει ο αλλος να βρει γκόμενα, να κινδυνευει απο εκβιασμους και ιστοριες….
τα φτιάχνει με την πεθερα και ειναι σιγουρος και το έχει το πηδημα και μεσα στο σπιτι, μη τρεχει σε ξενοδοχεια και τον παρει και κανενα ματι.
ευτυχως που κραταμε τις παραδοσεις την οικογενειας εδω και δεν εχουμε γινει σαν τους ανωμαλους τους Δυτικους:confused:
 

Spiliopulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Η πεθερά μου μοιάζει πάρα πολύ με την κοπέλα μου, οπότε νομίζω ότι θα την γάμαζα ευχαρίστως αν μπορούσα, είναι 50 χρονών και έχει μεγαλύτερο κώλο
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.025
Κριτικές
10
Like
5.320
Πόντοι
2.816
Η πεθερά μου μοιάζει πάρα πολύ με την κοπέλα μου, οπότε νομίζω ότι θα την γάμαζα ευχαρίστως αν μπορούσα, είναι 50 χρονών και έχει μεγαλύτερο κώλο
Θα τον δίνει κιόλας τύπε οπότε όρμα!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.488
Like
65.164
Πόντοι
11.956
Την πεθερά θέλω να την ξεσκίσω να την ξεκωλιασω..δεν με πολύ χωνεύει ούτε και εγώ αλλά θέλω να στην σκίσω είναι γενικά ωραίο μουνι αδύνατο γύρω στα 44..είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ξενοπηδιεται και με άλλους το παλιόπουτανο
Δώσε φωτογραφία να δούμε
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.543
Κριτικές
12
Like
6.339
Πόντοι
2.646
Λες και δεν είναι γεμάτος ο τόπος πουτανες, θα πάτε να ξεκωλιασετε την πατσαβούρα την πεθερά σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom