Νέα

Θα κάνατε σεξ με την pentagiotissa;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα κάνατε σεξ με την pentagiotissa;

  • Οχι!! Την πηδανε Πακιστανοι και σιχαινομαι!!

    Ψήφοι: 52 34,7%
  • Εννοειται!! Ειναι η γυναικα της ζωη μου!!

    Ψήφοι: 20 13,3%
  • Μονο πιπα και πολυ της ειναι

    Ψήφοι: 19 12,7%
  • Με αλλους μαζι για να μην αισθανομαστε αβολα.

    Ψήφοι: 11 7,3%
  • Ειναι αντρας πισω απ το προφιλ,επομενως Οχι

    Ψήφοι: 28 18,7%
  • Ειναι αντρας πισω απ το προφιλ,επομενως ναι

    Ψήφοι: 8 5,3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 12 8,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    150

Linemaker

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
113
Like
10
Πόντοι
1
Πιστευω πως μεγαλωσε το μεγεθος του πληκτρολογιου σας, σε αντιθεση με το μικρο εως ανυπαρκτο υποτιθεμενο μυαλουδακι σας.
Μονο να προσβαλετε ξερετε πισω απο μια οθονη ( και οχι δεν γνωριζω την πενταγιωτισσα )
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Πιστευω πως μεγαλωσε το μεγεθος του πληκτρολογιου σας, σε αντιθεση με το μικρο εως ανυπαρκτο υποτιθεμενο μυαλουδακι σας.
Μονο να προσβαλετε ξερετε πισω απο μια οθονη ( και οχι δεν γνωριζω την πενταγιωτισσα )
Να ενας σωστος ανθρωπος εδω μεσα.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.403
Like
681
Πόντοι
96
τυπε ο ντοπας το πολυ να ειναι ετσι     :S :S :S


200w.gif

Προσκυνώ  :kneel:

Χαχαχαχαχα! Και εγώ υποψιαζόμουν ότι ήταν κάποιος ξεφωνημένος.Ο Πενταγιώτης(ισσα) από μακριά φαινόταν ότι μας έχει φλομώσει στο ψέμα και απορώ πως τόσοι τσιμπάνε και ασχολούνται μαζί του.Άντε πάντως το πολύ  να είναι καμιά χοντροπουτάνα  του Μεταξουργείου που βγάζει τα κόμπλεξ της και τα εσώψυχα της εδώ!Αλβανός με μεταφυσικές ανησυχίες χαχαχαχαχαχαχα! :fuck1:
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
213
Like
404
Πόντοι
21
Τι πρόγραμμα κάνει; Έχουμε πάει με τόσες φόλες στη τελική. Σιγά. Εγώ θα πήγαινα, υπάρχουν τόσες και τόσες χειρότερες. Μια εμπειρία είναι. Ψηφίζω ναι στη παρτούζα, όντως θα ένιωθα αμηχανία. Θα ήμουν πιο απελευθερωμένος με τον Άλεξ και τον Σαββίδη, τον γειά σου και τόσους άλλους. Μη φωνάξετε τον κμαν, θα μας το χαλάσει το κορίτσι. Πωπω έχω ψηθεί άγρια τώρα. Που και πότε;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Από ότι έχω ακούσει εδώ είναι παχουλή... οπότε όχι, δεν μπορώ να λειτουργήσω με παχουλές!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.012
Like
1.426
Πόντοι
216
Καλύτερα να γινόμουν Δημητράκης και να γαμούσα λάμα και κατσίκες.
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.732
Δηλαδή αυτό δεν είναι αρκετό;
Ποιος θέλει να δει παραπάνω μετά από αυτό το χάλι;
Όποιοι πληρώνουν την Dakota ίσως της έριχναν ένα στα σκοτάδια.
η dacota φίλε μου είναι ιδέα, δεν είμαι ένα μουνι μόνο. Όσοι έρχονται, έρχονται και για το χαρακτήρα μου. Σε πολλούς αρέσουν οι γυναίκες με πνεύμα άλλωστε. Kisses από την όμορφη Κρήτη
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Πιστευω πως μεγαλωσε το μεγεθος του πληκτρολογιου σας, σε αντιθεση με το μικρο εως ανυπαρκτο υποτιθεμενο μυαλουδακι σας.
Μονο να προσβαλετε ξερετε πισω απο μια οθονη ( και οχι δεν γνωριζω την πενταγιωτισσα )
γεια σου κλωνε λευκε ιπποτη σεκιουριτα της μαρικας 5Ι
 
μπουρδελα ειναι το σαητ και αμα θελουμε τα κανουμε ολα μπουρδελο! εσυ παρακολουθουσες χρονια το σαη και αποφασισες τωρα να εγγραφεις για να μας ενημερωσεις με τις κριτικες σου η πιστευεις οτι τωρα που την υπερασπιζεσαι θα κατσει να στον παιξει με τα καλτσακια της?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.708
Κριτικές
24
Like
3.354
Πόντοι
2.846
Από ότι έχω ακούσει εδώ είναι παχουλή... οπότε όχι, δεν μπορώ να λειτουργήσω με παχουλές!
 Πολυ   σωστα   :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: παχουλη  και  με  περιττα   ξιγκια  , τωρα  πρεπει να  ειναι καπου  κοντα  στα   40  οποτε    αφου  δεν   γυμναζεται   το   εχασε  το  τρενο  :S :S :s&m_2:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.932
Κριτικές
1
Like
29.656
Πόντοι
8.006
  Πολυ  σωστα  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: παχουλη  και  με  περιττα  ξιγκια  , τωρα  πρεπει να  ειναι καπου  κοντα  στα  40  οποτε    αφου  δεν  γυμναζεται  το  εχασε  το  τρενο  :S :S :s&m_2:

Το βρηκες τύπε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Υπαρχει καμια γυναικα που να μην ειναι ψωναρα ρε φιλε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom