Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
9
Like
3.278
Πόντοι
456
Ούτε με καλάσνικοφ πάνω από το κεφάλι μου. Με σεβασμό πάντα στα γούστα του κάθε συναδέλφου, άνδρας με άνδρα το θεωρώ μη φυσιολογικό.
οπως ειπε και ενας παπας,ειναι σαν να νιωθεις ελξη για την ντουλαπα σου!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.645
Κριτικές
29
Like
7.141
Πόντοι
3.886
οπως ειπε και ενας παπας,ειναι σαν να νιωθεις ελξη για την ντουλαπα σου!
Πέρα από την ερωτική έλξη... Παίζει ρόλο και το εγκεφαλικό,σ αυτήν την περίπτωση άντρας Μ τρανς π έχει κεφάλι άντρα θα τα βρίσκουν σ πολλά θέματα
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
388
Like
1.379
Πόντοι
201
Πέρα από την ερωτική έλξη... Παίζει ρόλο και το εγκεφαλικό,σ αυτήν την περίπτωση άντρας Μ τρανς π έχει κεφάλι άντρα θα τα βρίσκουν σ πολλά θέματα

Όπως είχε γράψει κάποιος, μιλάμε για γυναίκα με την οποία μπορείς να παίξεις τάβλι και να μιλήσεις για μπάλα. The best of both worlds.
 

papadrosos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Όπως είχε γράψει κάποιος, μιλάμε για γυναίκα με την οποία μπορείς να παίξεις τάβλι και να μιλήσεις για μπάλα. The best of both worlds.
δεν ειναι γυναικα , Ειναι trans . Εαν σου αρεσει το κωλαρακι εμπα και πηγαινε . Εαν σου γουσταρει να αραξεις με τον μπαμπη , μπορειτε να αφησετε το σεξ στην ακρη . Δηλαδη με τους φιλους σου που μου μιλας για μπαλα και παιζεις ταβλι μετα γαμιεσαι μαζι τους ;;;; Δεν ισχυει το επιχειρημα σου
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Δηλαδη με τους φιλους σου που μου μιλας για μπαλα και παιζεις ταβλι μετα γαμιεσαι μαζι τους ;;;; Δεν ισχυει το επιχειρημα σου
Ο τύπος δε γουστάρει ψωλές, απλά "γυναικάρες" τράβελους :confused: Είναι δυνατόν να τον ρωτάς κάτι τέτοιο? Θα νομίζει ότι τον απαξιώνεις κιόλας :confused:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
388
Like
1.379
Πόντοι
201
Δε μου αρέσει το τάβλι. Προτιμώ το σκάκι και, στο τσακίρ κέφι, το μπιλιάρδο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.096
Πόντοι
606
δεν ειναι γυναικα , Ειναι trans . Εαν σου αρεσει το κωλαρακι εμπα και πηγαινε . Εαν σου γουσταρει να αραξεις με τον μπαμπη , μπορειτε να αφησετε το σεξ στην ακρη . Δηλαδη με τους φιλους σου που μου μιλας για μπαλα και παιζεις ταβλι μετα γαμιεσαι μαζι τους ;;;; Δεν ισχυει το επιχειρημα σου
με τ ορους θα παιζουμε ρε μουτρο !!!!!ας ειναι οτυ θελει
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
21
Και εγώ οπωσδήποτε , είχα πέρυσι κάτι παρεμφερές αλλά στράβωσε άσχημα και τώρα ούτε ως πελάτης...
Πριν χρόνια που είχα μια σχέση χάλασε μετά από πολύ καιρό...εγώ έφταιγα όμως.
Αυτή ήταν άψογη .
 
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους... Νέος στο σαϊτ... Είμαι στην προσπαθεια από μέρους μου να συναψω σχέση με τρανς κορίτσι... Τραβολογιόμαστε ένα τρίμηνο σχεδόν... Έχουμε περπατησει μαζί..
Έχουμε κάτσει να φάμε σε μαγαζί έξω....έχουμε απίστευτη ερωτική χημεία... Έχουμε την ίδια ηλικία... Μου ψήνει το ψάρι στα χείλη αλλά εκτός από έρωτα αισθάνομαι κι αλλά πραγματα... Δλδ κάνω όνειρα να συζησουμε.... Νιώθω χορτασμένος από γυναίκες αλλά για συγκατοίκηση και συντροφικότητα προτιμω τρανς... Κι όχι οποιαδήποτε.... Μόνο την συγκεκριμένη...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
388
Like
1.379
Πόντοι
201
Αν σου ψήνει το ψάρι στα χείλη, παράτα το. Όχι γιατί είναι τρανς, αλλά γιατί προέχει η ψυχική σου υγεία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.096
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους... Νέος στο σαϊτ... Είμαι στην προσπαθεια από μέρους μου να συναψω σχέση με τρανς κορίτσι... Τραβολογιόμαστε ένα τρίμηνο σχεδόν... Έχουμε περπατησει μαζί..
Έχουμε κάτσει να φάμε σε μαγαζί έξω....έχουμε απίστευτη ερωτική χημεία... Έχουμε την ίδια ηλικία... Μου ψήνει το ψάρι στα χείλη αλλά εκτός από έρωτα αισθάνομαι κι αλλά πραγματα... Δλδ κάνω όνειρα να συζησουμε.... Νιώθω χορτασμένος από γυναίκες αλλά για συγκατοίκηση και συντροφικότητα προτιμω τρανς... Κι όχι οποιαδήποτε.... Μόνο την συγκεκριμένη...
παρτης μια σχαρα μουτρο να τελειωνει τ μαρτιριο σου
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
66
Like
66
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναδελφοι αλλα και λατρεις των T girls, ειχα προχτες μια συζητηση με εναν φιλο μου πανω στο θεμα αυτο, ειμαστε και οι 2 λατρεις του ειδους και εχουμε καταθεσει τα αναλογα χρηματικα ποσα και χρονο στις κοπελες αυτες τα τελευταια 2 χρονια. Αναρωτηθηκαμε λοιπον, γνωριζεις καποια, κανετε ο ενας στον αλλον το κλικ και ταιριαζετε, αποφασιζεται να ειστε μαζι, ωραια και μετα? Θα εχεις τα κοτσια να αντιμετωπισεις τα κοινωνικα σχολια? Θα την γνωριζες στους φιλους σου? Θ ανεχοσουν την πιθανη νυχτερινη δουλεια της? Πανω στο καφε λοιπον ειχαμε αυτη την συζητηση και θελουμε να ακουσουμε αποψεις, το θεμα που ξεκιναω εδω ισως ειναι λεπτο και σκοπος δεν ειναι η προσβολη κανενος γιαυτο και παρακαλω μη γινουν αγενεις σχολιασμοι... thanx... :)

Ναι, θα έκανα σχέση με Trans - άντρα trans
 

SuggarDaddy-gay

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2024
Μηνύματα
66
Like
66
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναδελφοι αλλα και λατρεις των T girls, ειχα προχτες μια συζητηση με εναν φιλο μου πανω στο θεμα αυτο, ειμαστε και οι 2 λατρεις του ειδους και εχουμε καταθεσει τα αναλογα χρηματικα ποσα και χρονο στις κοπελες αυτες τα τελευταια 2 χρονια. Αναρωτηθηκαμε λοιπον, γνωριζεις καποια, κανετε ο ενας στον αλλον το κλικ και ταιριαζετε, αποφασιζεται να ειστε μαζι, ωραια και μετα? Θα εχεις τα κοτσια να αντιμετωπισεις τα κοινωνικα σχολια? Θα την γνωριζες στους φιλους σου? Θ ανεχοσουν την πιθανη νυχτερινη δουλεια της? Πανω στο καφε λοιπον ειχαμε αυτη την συζητηση και θελουμε να ακουσουμε αποψεις, το θεμα που ξεκιναω εδω ισως ειναι λεπτο και σκοπος δεν ειναι η προσβολη κανενος γιαυτο και παρακαλω μη γινουν αγενεις σχολιασμοι... thanx... :)

Έχουν αλλάξει τα πράγματα πια. Υπάρχουν πολλές τρανς γυναίκες που δεν δουλεύουν βράδυ.
 
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Εχω παθει πλακα παιδες... Κάθε μέρα μαζί της ανακαλύπτω άλλες πτυχές του εαυτού μου και άλλους τρόπους να χειρίζομαι τα πραγματα.... Μεγάλο σχολείο ο έρωτας μετά τα 40...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom