Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.359
Πόντοι
206
αν υπήρχε η χημεία γιατί οχι; αν γίνει το κλικ μετά τα αλλα περιτευουν τουλάχιστον για μένα. φυσικά με την μόνη προυπόθεση οτι μετά η "νυχτερινή δουλεια¨ θα κοβόταν μαχαίρι. θα "δουλευε" μονο για μένα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81
Είχα πέντε από πρόπερσι. Οι τρεις ήταν μόνο για σεξ. Η μία με ερωτεύτηκε και ένιωσα απαίσια όταν το τελείωσα. Η τελευταία έκανε 99 πλαστικές και έδωσε συνέντευξη στους outsiders, τώρα ούτε με θυμάται γιατί δεν ήθελα να βγω έξω μαζί της στη Θεσσαλονίκη και μας κρεμάσουν κουδούνια. Δεν έχει καμία διαφορά από κανονική σχέση με γυναίκα στο κομμάτι των προσωπικών στιγμών. Χαρά, μαλωμα, ύπνος, κτλ. Η διαφορά έγκειται στο ότι η Τρανς γυναίκα είναι ουσιαστικά άντρας, επομένως υπάρχει μια καλύτερη κατανόηση αβίαστα. Ξέρετε τι εννοώ, αλλιώς το μυαλό της γυναίκας που πρέπει να παλεύουμε να μείνουμε σε ίδια μήκη κύματος. Αυτό πιστεύω είναι και το ρεζουμέ. Ο πραγματικός λόγος έλξης των τρανς γυναικών. Παίρνεις ουσιαστικά γυναίκα με μυαλό άντρα. Βέβαια μετά διαπιστώνεις ότι σοβαρή σχέση δεν υφίσταται πιθανότητα ούτε μια στις χίλιες (θες ορμόνες, θες εσκορτινκ, θες δυσφορία ταυτότητας). Μην μπείτε σε κόπο. Επιστρέφουμε στα φυσιολογικά, λέμε ναι στο γυναικείο φύλο. Τώρα αν έχετε καυλα με προστάτη, τύψεις, παθητικό ρόλο κλπ, εκεί οι τρανς είναι μονόδρομος. Δεν υφίσταται παρόμοιο στυλ ακόμα και με αφεντρες. Ταπεινή μου αποψη όλα αυτά πηγάζουν από τραυμα. Βρείτε το και αποβάλλετε το.
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Κανένας καθαρά στρέιτ άντρας δε θα έκανε σχέση με μία τρανς γιατί πολύ απλά ένας στρέιτ άντρας δε γίνεται να νιώσει ερωτικο συναίσθημα με άτομο που ξέρει ότι είναι βιολογικός άντρας. Κακά τα ψέματα, με τρανς πάμε εκμεταλλευόμενοι το γυναικείο τους καμουφλαζ, αλλιώς θα πηγαίναμε και με άντρες . Είναι όμως καθαρά ένας σαρκικός πειραματισμός ,για να κάνεις σχέση πρέπει να βγει συναίσθημα, κι αν είσαι στρέιτ άντρας συναίσθημα σου βγάζουν οι στρέιτ βιολογικές γυναίκες. Σεβαστό απόλυτα αν κάποιοι άντρες νιώθουν άνετα να κάνουν σχέση με τρανς, αλλά μάλλον εθελοτυφλουν όσον αφορά την σεξουαλικότητά τους.

Periodt.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
231
Like
524
Πόντοι
81
Οχι. Ουτε με τραβεστι ουτε με πουτανα. Στα εκδιδομενα ατομα πας για να γαμησεις ή να γαμηθεις και φευγεις.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
Κανένας καθαρά στρέιτ άντρας δε θα έκανε σχέση με μία τρανς γιατί πολύ απλά ένας στρέιτ άντρας δε γίνεται να νιώσει ερωτικο συναίσθημα με άτομο που ξέρει ότι είναι βιολογικός άντρας. Κακά τα ψέματα, με τρανς πάμε εκμεταλλευόμενοι το γυναικείο τους καμουφλαζ, αλλιώς θα πηγαίναμε και με άντρες . Είναι όμως καθαρά ένας σαρκικός πειραματισμός ,για να κάνεις σχέση πρέπει να βγει συναίσθημα, κι αν είσαι στρέιτ άντρας συναίσθημα σου βγάζουν οι στρέιτ βιολογικές γυναίκες. Σεβαστό απόλυτα αν κάποιοι άντρες νιώθουν άνετα να κάνουν σχέση με τρανς, αλλά μάλλον εθελοτυφλουν όσον αφορά την σεξουαλικότητά τους.

Periodt.

Συγγνώμη, αλλά όσοι πηγαίνουν με τρανς και δηλώνουν στρέιτ, κοροϊδεύουν τον εαυτό τους. Αμφισεξουαλικοί είναι. Ούτε στρέιτ είναι, ούτε γκέι (οι γκέι δεν έλκονται ερωτικά από τις τρανς).
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
752
Like
3.975
Πόντοι
446
Ούτε με καλάσνικοφ πάνω από το κεφάλι μου. Με σεβασμό πάντα στα γούστα του κάθε συναδέλφου, άνδρας με άνδρα το θεωρώ μη φυσιολογικό.
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Συγγνώμη, αλλά όσοι πηγαίνουν με τρανς και δηλώνουν στρέιτ, κοροϊδεύουν τον εαυτό τους. Αμφισεξουαλικοί είναι. Ούτε στρέιτ είναι, ούτε γκέι (οι γκέι δεν έλκονται ερωτικά από τις τρανς).
Τα έχεις λίγο μπερδεμένα στο μυαλό σου, δεν ξέρεις καν τι συμβολίζει η κάθε ορολογία. Αν ήμουν μπαϊσέξουαλ θα με έλκυαν σεξουαλικα οι άντρες , δλδ ο Νίκος ο Μάκης κλπ . Δε με ελκύουν σεξουαλικα οι άντρες. Οι τρανς είναι εμφανισιακά γυναίκες και νιώθουν γυναίκες. Αυτό μου φτάνει για να λειτουργήσει το σεξουαλικό μου ένστικτο. Το συναισθηματικό μου ένστικτο όμως δεν διεγείρεται από τρανς.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
Τα έχεις λίγο μπερδεμένα στο μυαλό σου, δεν ξέρεις καν τι συμβολίζει η κάθε ορολογία. Αν ήμουν μπαϊσέξουαλ θα με έλκυαν σεξουαλικα οι άντρες , δλδ ο Νίκος ο Μάκης κλπ . Δε με ελκύουν σεξουαλικα οι άντρες. Οι τρανς είναι εμφανισιακά γυναίκες και νιώθουν γυναίκες. Αυτό μου φτάνει για να λειτουργήσει το σεξουαλικό μου ένστικτο. Το συναισθηματικό μου ένστικτο όμως δεν διεγείρεται από τρανς.
Μάλλον εσύ τα έχεις μπερδεμένα. Αν ήσουν στρέιτ, δε θα σε έλκυε ο αντρικός κώλος με τα αρχίδια να κρέμονται. Τώρα, αν αισθάνεσαι άντρακλας, πρόβλημά σου. Να ξέρεις πάντως πως δε βρέχει...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.260
Πόντοι
3.886
Μάλλον εσύ τα έχεις μπερδεμένα. Αν ήσουν στρέιτ, δε θα σε έλκυε ο αντρικός κώλος με τα αρχίδια να κρέμονται. Τώρα, αν αισθάνεσαι άντρακλας, πρόβλημά σου. Να ξέρεις πάντως πως δε βρέχει...
Ισχύει εν μέρει αυτό...Αλλά στις τρανς ελκύει το γυναικείο σώμα απλά με πουτσα
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
Οιονεί γυναικείο σώμα εννοείς. Η σωματική κατασκευή παραμένει αντρική και αυτό δε γίνεται να αλλάξει όσο πετσόκομμα και αν πέσει στο πρόσωπο. Θα συμφωνήσω πως αυτό είναι που έλκει στην τελική, ειδάλλως πας και με γυναίκα. Αλλά οι διαφορές γυναικείου και τρανς σώματος παραμένουν εκεί.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.260
Πόντοι
3.886
Οιονεί γυναικείο σώμα εννοείς. Η σωματική κατασκευή παραμένει αντρική και αυτό δε γίνεται να αλλάξει όσο πετσόκομμα και αν πέσει στο πρόσωπο. Θα συμφωνήσω πως αυτό είναι που έλκει στην τελική, ειδάλλως πας και με γυναίκα. Αλλά οι διαφορές γυναικείου και τρανς σώματος παραμένουν εκεί.
Ναι συμφωνώ...Σε ελκύει ο συνδυασμός γυναικείου κ αντρικού σώματος...Για αυτό πας κ με γυναίκα και με τρανς και όχι με άντρα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Είχα πέντε από πρόπερσι. Οι τρεις ήταν μόνο για σεξ. Η μία με ερωτεύτηκε και ένιωσα απαίσια όταν το τελείωσα. Η τελευταία έκανε 99 πλαστικές και έδωσε συνέντευξη στους outsiders, τώρα ούτε με θυμάται γιατί δεν ήθελα να βγω έξω μαζί της στη Θεσσαλονίκη και μας κρεμάσουν κουδούνια. Δεν έχει καμία διαφορά από κανονική σχέση με γυναίκα στο κομμάτι των προσωπικών στιγμών. Χαρά, μαλωμα, ύπνος, κτλ. Η διαφορά έγκειται στο ότι η Τρανς γυναίκα είναι ουσιαστικά άντρας, επομένως υπάρχει μια καλύτερη κατανόηση αβίαστα. Ξέρετε τι εννοώ, αλλιώς το μυαλό της γυναίκας που πρέπει να παλεύουμε να μείνουμε σε ίδια μήκη κύματος. Αυτό πιστεύω είναι και το ρεζουμέ. Ο πραγματικός λόγος έλξης των τρανς γυναικών. Παίρνεις ουσιαστικά γυναίκα με μυαλό άντρα. Βέβαια μετά διαπιστώνεις ότι σοβαρή σχέση δεν υφίσταται πιθανότητα ούτε μια στις χίλιες (θες ορμόνες, θες εσκορτινκ, θες δυσφορία ταυτότητας). Μην μπείτε σε κόπο. Επιστρέφουμε στα φυσιολογικά, λέμε ναι στο γυναικείο φύλο. Τώρα αν έχετε καυλα με προστάτη, τύψεις, παθητικό ρόλο κλπ, εκεί οι τρανς είναι μονόδρομος. Δεν υφίσταται παρόμοιο στυλ ακόμα και με αφεντρες. Ταπεινή μου αποψη όλα αυτά πηγάζουν από τραυμα. Βρείτε το και αποβάλλετε το.
Συμφωνώ σε όλα μαζί σου εκτός από αυτό που αναφέρεις περί "τραύματος". Δεν υπάρχει κανενός είδους τραύμα σε σεξουαλική συμπεριφορά. Και δεν χρειάζεται κάποιος να έχει ενοχές. Η σεξουαλικότητα του ανθρώπου είναι τέρμα ρευστή.
Προσωπικά δεν έχω κάνει ποτέ σχέση με τρανς και ούτε νομίζω θα έκανα ποτέ - αλλά έχω πάει αμέτρητες φορές με τρανς.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.260
Πόντοι
3.886
Είχα πέντε από πρόπερσι. Οι τρεις ήταν μόνο για σεξ. Η μία με ερωτεύτηκε και ένιωσα απαίσια όταν το τελείωσα. Η τελευταία έκανε 99 πλαστικές και έδωσε συνέντευξη στους outsiders, τώρα ούτε με θυμάται γιατί δεν ήθελα να βγω έξω μαζί της στη Θεσσαλονίκη και μας κρεμάσουν κουδούνια. Δεν έχει καμία διαφορά από κανονική σχέση με γυναίκα στο κομμάτι των προσωπικών στιγμών. Χαρά, μαλωμα, ύπνος, κτλ. Η διαφορά έγκειται στο ότι η Τρανς γυναίκα είναι ουσιαστικά άντρας, επομένως υπάρχει μια καλύτερη κατανόηση αβίαστα. Ξέρετε τι εννοώ, αλλιώς το μυαλό της γυναίκας που πρέπει να παλεύουμε να μείνουμε σε ίδια μήκη κύματος. Αυτό πιστεύω είναι και το ρεζουμέ. Ο πραγματικός λόγος έλξης των τρανς γυναικών. Παίρνεις ουσιαστικά γυναίκα με μυαλό άντρα. Βέβαια μετά διαπιστώνεις ότι σοβαρή σχέση δεν υφίσταται πιθανότητα ούτε μια στις χίλιες (θες ορμόνες, θες εσκορτινκ, θες δυσφορία ταυτότητας). Μην μπείτε σε κόπο. Επιστρέφουμε στα φυσιολογικά, λέμε ναι στο γυναικείο φύλο. Τώρα αν έχετε καυλα με προστάτη, τύψεις, παθητικό ρόλο κλπ, εκεί οι τρανς είναι μονόδρομος. Δεν υφίσταται παρόμοιο στυλ ακόμα και με αφεντρες. Ταπεινή μου αποψη όλα αυτά πηγάζουν από τραυμα. Βρείτε το και αποβάλλετε το.
Θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή σχέση με τρανς...
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Οχι. Ουτε με τραβεστι ουτε με πουτανα. Στα εκδιδομενα ατομα πας για να γαμησεις ή να γαμηθεις και φευγεις.
προσωπικά, πιο πολύ εμπιστοσύνη έχω σε εκδιδόμενη γυναίκα, ότι προσέχει για θέματα αφροδισίων & της έχω εμπιστοσύνη για το που βρίσκεται, παρά με όλες τις άλλες που μπορεί να έχω φάει κέρατα & να μη το ξέρω & να γαμιουντε με όλους ακάποτα. Εγώ σπούδασα Αγγλία. μπορεί οι Αγγλίδες να γίνονται λιάρδα από τα ξύδια, αλλά το προφυλακτικό, εκτός απο το ότι το κουβαλάνε μαζι, πάντα το βάζουν & ξέρουν & πως. Στην Ελλάδα να έχω πάει με 20 γυναίκες πάνω κάτω, Ελληνίδες, καμία μα καμία δεν ήξερε πως να βάλει προφυλακτικό. πρέπει να ήμουν ο μόνος που γαμήθηκαν με καπότα...
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
επί του θέματος, ναι τώρα που δε με νοιάζει τι θα πούνε οι φίλοι οι οποίοι ούτως ή άλλως είναι με τις οικογενειες τους, θα το τολμούσα, αλλά για να είμαι ειλικρινείς με τον εαυτό μου, πιστεύω τουλάχιστον στις πρώτες εξόδους θα ήμουν κάπως
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Είχα πέντε από πρόπερσι. Οι τρεις ήταν μόνο για σεξ. Η μία με ερωτεύτηκε και ένιωσα απαίσια όταν το τελείωσα. Η τελευταία έκανε 99 πλαστικές και έδωσε συνέντευξη στους outsiders, τώρα ούτε με θυμάται γιατί δεν ήθελα να βγω έξω μαζί της στη Θεσσαλονίκη και μας κρεμάσουν κουδούνια. Δεν έχει καμία διαφορά από κανονική σχέση με γυναίκα στο κομμάτι των προσωπικών στιγμών. Χαρά, μαλωμα, ύπνος, κτλ. Η διαφορά έγκειται στο ότι η Τρανς γυναίκα είναι ουσιαστικά άντρας, επομένως υπάρχει μια καλύτερη κατανόηση αβίαστα. Ξέρετε τι εννοώ, αλλιώς το μυαλό της γυναίκας που πρέπει να παλεύουμε να μείνουμε σε ίδια μήκη κύματος. Αυτό πιστεύω είναι και το ρεζουμέ. Ο πραγματικός λόγος έλξης των τρανς γυναικών. Παίρνεις ουσιαστικά γυναίκα με μυαλό άντρα. Βέβαια μετά διαπιστώνεις ότι σοβαρή σχέση δεν υφίσταται πιθανότητα ούτε μια στις χίλιες (θες ορμόνες, θες εσκορτινκ, θες δυσφορία ταυτότητας). Μην μπείτε σε κόπο. Επιστρέφουμε στα φυσιολογικά, λέμε ναι στο γυναικείο φύλο. Τώρα αν έχετε καυλα με προστάτη, τύψεις, παθητικό ρόλο κλπ, εκεί οι τρανς είναι μονόδρομος. Δεν υφίσταται παρόμοιο στυλ ακόμα και με αφεντρες. Ταπεινή μου αποψη όλα αυτά πηγάζουν από τραυμα. Βρείτε το και αποβάλλετε το.
Ωραία τα είπες γέροντα.
Αυτό με τια τύψεις (ενοχικά άτομα) και το τραύμα θα ήθελα να μου αναλύσεις. Έχει ενδιαφέρον.
Δεν σε ειρωνεύομαι. Πραγματικά τοποθετείσαι σωστά, αν μπορείς φτάστο λίγο παραπέρα με αυτές τις λέξεις.
Θενκς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom