Νέα

Θα γαμάγατε την ξαδέρφη ή τη θεία σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeklovems
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 260
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.043
Κριτικές
1
Like
29.737
Πόντοι
8.006
η ενος ετους μικροτερη Θεια μου στην αρχη με φιλες της με ντυναν βαφαν κανονικοτατα με βαζανε να κανω πασαρελες μπροστα τους και να τις ρουφω τα ποδαρακια και το μουνακια τους, αλλα και με βγαζανε μαζι τους βολτες για παγωτο (ηλικιες 14-16). Αργοτερα στα 16-17 αρχισαν να με στραποναρουν και οταν διαπιστωσαν οτι ποτε δεν ειχα καυλες ουτε ερεθισμους ουτε σηκωμαρες και χυσιματα τοτε αρχισαν να με παιρνουν και σε παρτυ με μεγαλυτερους τελειωφοιτους και φοιτητες ως φιλη τουσ και εκει με ειχαν κανει ατραξιον των παρτυ καταληγοντας να με πασαρουν σε φιλες και αγνωστες ως παθητικη crossdresser αλλα και σε φιλους και αγνωστους για να χαρτιλικωνονται απο αυτους και αυτες. Η Θεια μου επι μια δεκαετια με γαμουσε και ξεφτελιζε ωσπου παντρευτηκε και.... νοικοκυρευτηκε κοβοντας κιολας καθε επαφη μαζι μου στο πλαισιο της "σοβαροφανειας"!!! Κι εγω ειμαι απο τοτε μεχρι και σημερα μια crossdtesser που το πρωι κανω τη μεσιτρια και αμεσως μετα ειμαι η Ραννια

Τι ειναι αυτος ρε μαλακες;Ο νεος Λιλας του σαι;:2funny::2funny:
Οχι ρε, τι νεος? Δεν θυμασαι τον απολυτο που ελεγε για καποιον "γιαννοραννιά"? Και ο απολυτος εχει εξαφανισθει πανω απο οκτω χρονια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.043
Κριτικές
1
Like
29.737
Πόντοι
8.006
Θέλω να γαμήσω πολύ γυναίκα ξαδέρφου (άρα όχι εξ αίματος ξαδέρφη) που είναι και κουμπάρα μου ταυτόχρονα... είναι έγκυρη καταχώρηση σε αυτή τη κατηγορία?
Οχι
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
προσωπικά σε 1 μήνα χωρίς σεξ θα γάμαγα την χελώνα μου, τον τοίχο, τον σκύλο του γείτονα και αν είχα μεγάλο καυλί θα το έστριβα και θα το έβαζα στον κώλο μου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
[quote author=greeklovems link= ]Επιθυμούσατε ποτέ να γάμησε την ξαδέρφη σας η την θεία σάς. [/quote]
Αυτό είναι διαστροφή
 

dremisa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
32
Like
265
Πόντοι
20
εκει στα 13 -14 ειχα κολημα με ξαδερφη της μανας μου,με κωλαρα που οπου περνουσε αληθωριζαν ολοι!Παντρεμενη αυτη με εναν ησυχο ανθρωπακο,ειχε κι ενα χαζο γιο,που αναγκαστηκα να κανω παρεα μαζι του,για να ειμαι μεσα στο σπιτι της.Καποια στιγμη με πηρε χαμπαρι,κι αρχισε να προκαλει,εβγαινε χωρις σουτιεν και καρφωνομουν στις ρωγες,καθοταν σταυροποδι στη κουζινα και σηκωνε φουστα να βλεπω τα μπουτια,με ειχε καταλαβει και με επαιζε!Το κακο ηταν οτι μολις προσπαθουσα να την ξεμοναχιασω,εμφανιζοταν ο χαζογιος της και με εκοβε.Ημουν και πιτσιρικας,δεν ειχα ελευθερες ωρες να το κηνηγισω λογω σχολειου κλπ,μου χε πρηξει τ αρχιδια κι ο γιος και τα παρατησα!μετα απο 7 8 χρονια βρεθηκαμε σ ενα γαμο κοινου συγγενη,αυτη 50ρα τοτε,και γυρναει καποια στιγμη και μου λεει στο ξεκαρφωτο....βρε μικρουλη,ολοκληρος αντρας εγινες,νομιζω σε βοηθησα πολυ σ αυτο.....,διπλα η μανα μου κοιταγε καλα καλα,εγω τις εκλεισα το ματι και της λεω....κατι εκανες!....Βεβαια τοτε ειχα αρχισει να εχω σχεσεις,με συνομιλικες,οποτε η θεια εμεινε μια ευχαριστη αναμνηση,που το μονο που μου κοστισε,ηταν ενα πεντοκιλο σπερμα!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
τύπε τρουμπαμαν απο τα λιγα στορι σου που δεν παιζει τρενάκι και ομαδικό τσιμπολόγημα:confused::confused:

Πως βρέθηκα εγώ γυμνός στο δωμάτιο κι εκείνη στο σαλόνι χωρίς ρούχα όμως τύπε?

Δε θυμάμαι τιποτα.

Κανονικά δε θα πρεπε να ξυπνήσω κοντά της?

Κι αν εκείνη είχε ξυπνήσει πλάι μου πρώτη σιγά μην έφευγε από το κρεβάτι να πάει να την πέσει στο πάτωμα του σαλονιού

Η μόνη περίπτωση να ξύπναγα εγώ πρώτος και να βρισκα τον εαυτό μου μαζί της στο πάτωμα του σαλονιού,να την παράταγα εκεί και να πήγαινα στο κρεβάτι.

Όμως στ αλήθεια ΔΕ θυμάμαι τίποτα.

Το τελευταίο που θυμάμαι είναι ότι ανεβήκαμε στο διαμέρισμα με την ξαδέρφη και τραγουδούσαμε όντας κουρούμπελα από το ποτό.

Μετά ένα κενό μνήμης.

Ανησύχησα λίγο μπας και η ξαδέρφη έμπασε στη ζούλα μέσα τον τότε γκόμενό της και πηδηχτήκαν κι έπαιξαν και μαζί μου ενώ κοιμόμουν, χωρίς να το πάρω χαμπάρι,αλλά δε θα το χα καταλάβει αν μου είχαν παραβιάσει την κωλοτρυπίδα?

Δε το θεώρησα πιθανό,αλλά ξέρεις καμμιά φορά το μυαλό κάνει σενάρια...

Ποιός έβγαλε τα ρούχα στην ξαδέρφη?

Ίσως τα βγαλε να κάνει μπάνιο και λυποθήμησε πριν φτάσει στη μπανιέρα ξέρω γω?

Μυστήριο για γερούς λύτες...
:coffee::dunno::dunno:

 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.127
Κριτικές
94
Like
46.405
Πόντοι
17.311
Ανησύχησα λίγο μπας και η ξαδέρφη έμπασε στη ζούλα μέσα τον τότε γκόμενό της και πηδηχτήκαν κι έπαιξαν και μαζί μου ενώ κοιμόμουν, χωρίς να το πάρω χαμπάρι,αλλά δε θα το χα καταλάβει αν μου είχαν παραβιάσει την κωλοτρυπίδα?

Δε το θεώρησα πιθανό,αλλά ξέρεις καμμιά φορά το μυαλό κάνει σενάρια...

κραταω αυτο μονο :tooth:
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.861
Κριτικές
62
Like
40.271
Πόντοι
8.530
jimbo24,
Ειλικρινα δεν το ηξερα ΓΕΝΙΚΩΣ για νησιωτισσες γιατι σε μικρες και κλειστες κοινωνιες μπορει να πεσεις σε τελειως ξενερωτες και αγαμητες.Εκτος αν τα νησια λογω της γεωγραφικης απομονωσης τις κανει να βρισκουν αλλες διοδους εκτονωσης και να μην ειναι τοσο μη μου απτου οπως οι στεριανες.Ηξερα μονο για την Ικαρια ιδιως σε πανηγυρια οπου εκει μπορει να γινει φαση και με τουριστες.Τυχερος εισαι παντως...ηταν εμφανισιμη και καπως θερμη η ηταν απλως διεκπεραιωτικη και εκανε τα βασικα μονο;
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
εκει στα 13 -14 ειχα κολημα με ξαδερφη της μανας μου,με κωλαρα που οπου περνουσε αληθωριζαν ολοι!Παντρεμενη αυτη με εναν ησυχο ανθρωπακο,ειχε κι ενα χαζο γιο,που αναγκαστηκα να κανω παρεα μαζι του,για να ειμαι μεσα στο σπιτι της.Καποια στιγμη με πηρε χαμπαρι,κι αρχισε να προκαλει,εβγαινε χωρις σουτιεν και καρφωνομουν στις ρωγες,καθοταν σταυροποδι στη κουζινα και σηκωνε φουστα να βλεπω τα μπουτια,με ειχε καταλαβει και με επαιζε!Το κακο ηταν οτι μολις προσπαθουσα να την ξεμοναχιασω,εμφανιζοταν ο χαζογιος της και με εκοβε.Ημουν και πιτσιρικας,δεν ειχα ελευθερες ωρες να το κηνηγισω λογω σχολειου κλπ,μου χε πρηξει τ αρχιδια κι ο γιος και τα παρατησα!μετα απο 7 8 χρονια βρεθηκαμε σ ενα γαμο κοινου συγγενη,αυτη 50ρα τοτε,και γυρναει καποια στιγμη και μου λεει στο ξεκαρφωτο....βρε μικρουλη,ολοκληρος αντρας εγινες,νομιζω σε βοηθησα πολυ σ αυτο.....,διπλα η μανα μου κοιταγε καλα καλα,εγω τις εκλεισα το ματι και της λεω....κατι εκανες!....Βεβαια τοτε ειχα αρχισει να εχω σχεσεις,με συνομιλικες,οποτε η θεια εμεινε μια ευχαριστη αναμνηση,που το μονο που μου κοστισε,ηταν ενα πεντοκιλο σπερμα!!

Ωραια διηγηση..

Καβλωσα διαβαζοντας και φανταζοντας..

..φαντασου εσυ που το εζησες κιολας

 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
110
Like
17.718
Πόντοι
20.686
τύπε τρουμπαμαν απο τα λιγα στορι σου που δεν παιζει τρενάκι και ομαδικό τσιμπολόγημα:confused::confused:

Πως βρέθηκα εγώ γυμνός στο δωμάτιο κι εκείνη στο σαλόνι χωρίς ρούχα όμως τύπε?

Δε θυμάμαι τιποτα.

Κανονικά δε θα πρεπε να ξυπνήσω κοντά της?

Κι αν εκείνη είχε ξυπνήσει πλάι μου πρώτη σιγά μην έφευγε από το κρεβάτι να πάει να την πέσει στο πάτωμα του σαλονιού

Η μόνη περίπτωση να ξύπναγα εγώ πρώτος και να βρισκα τον εαυτό μου μαζί της στο πάτωμα του σαλονιού,να την παράταγα εκεί και να πήγαινα στο κρεβάτι
Όμως στ αλήθεια ΔΕ θυμάμαι τίποτα.

Το τελευταίο που θυμάμαι είναι ότι ανεβήκαμε στο διαμέρισμα με την ξαδέρφη και τραγουδούσαμε όντας κουρούμπελα από το ποτό.

Μετά ένα κενό μνήμης.

Ανησύχησα λίγο μπας και η ξαδέρφη έμπασε στη ζούλα μέσα τον τότε γκόμενό της και πηδηχτήκαν κι έπαιξαν και μαζί μου ενώ κοιμόμουν, χωρίς να το πάρω χαμπάρι,αλλά δε θα το χα καταλάβει αν μου είχαν παραβιάσει την κωλοτρυπίδα?

Δε το θεώρησα πιθανό,αλλά ξέρεις καμμιά φορά το μυαλό κάνει σενάρια...

Ποιός έβγαλε τα ρούχα στην ξαδέρφη?

Ίσως τα βγαλε να κάνει μπάνιο και λυποθήμησε πριν φτάσει στη μπανιέρα ξέρω γω?

Μυστήριο για γερούς λύτες...
:coffee::dunno::dunno:
Συνεχιζεται.......
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
jimbo24,
Ειλικρινα δεν το ηξερα ΓΕΝΙΚΩΣ για νησιωτισσες γιατι σε μικρες και κλειστες κοινωνιες μπορει να πεσεις σε τελειως ξενερωτες και αγαμητες.Εκτος αν τα νησια λογω της γεωγραφικης απομονωσης τις κανει να βρισκουν αλλες διοδους εκτονωσης και να μην ειναι τοσο μη μου απτου οπως οι στεριανες.Ηξερα μονο για την Ικαρια ιδιως σε πανηγυρια οπου εκει μπορει να γινει φαση και με τουριστες.Τυχερος εισαι παντως...ηταν εμφανισιμη και καπως θερμη η ηταν απλως διεκπεραιωτικη και εκανε τα βασικα μονο;
ίσα-ίσα...όπως κάθε άνθρωπος που είναι καταπιεσμένος από τέτοιες καταστάσεις είναι πιο alert για αρπαχτες...συγνωμη κιόλας δηλαδη, αλλά αν νομίζετε ότι η Αθήνα κι οι μεγαλουπόλεις γενικά είναι μες στην κάβλα για σκηνικά, δεν έχετε ζήσει επαρχία να δείτε πόσο γυαλίζουν τα μάτια τους...όσο για την ξαδέρφη, στιλιαρακι ήταν, αλλά ορεξατη..από ο,τι μου έλεγε, απ' τα 13 το πήγαινε το γράμμα, τότε ήμαστε 17 κι όπως έλεγα έχει σήμερα παιδί σχεδόν 20 ετών. Είχε βρει τον προορισμό της, τεκνοποιία δηλαδή, απλά το ζούσε όσο προλάβαινε.
 

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
796
Πόντοι
301
Αν δεις στο ονειρο σου εξαδελφη σου, σημαινει απογοητευσεις και στενοχωριες. Το ονειρο αυτο προλεγει μια πικραμενη ζωη. Αν ονειρευτεις τρυφερη αλληλογραφια με εξαδελφη, ειναι προμηνυμα μοιραιας ρηξης αναμεσα σε οικογενειες.
Οποτε καλυτερα μακρια απο εξαδελφες τοσο στον υπνο οσο και στον ξυπνιο!
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
[quote author=greeklovems link= ]Επιθυμούσατε ποτέ να γάμησε την ξαδέρφη σας η την θεία σάς.
Αυτό είναι διαστροφή [/quote]
Τι λες ρε παλικάρι μου;;;; Εγώ στο χωριό το καλοκαίρι, έκανα τον Ταρζάν για να τις πάρω μάτι που έκαναν μπάνιο... Τι ακούω Θεέ μου !!!
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.681
Κριτικές
47
Like
15.267
Πόντοι
5.885
εαν ηταν καυλιαρες θα τις εσκιζα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.861
Κριτικές
62
Like
40.271
Πόντοι
8.530
Τhe saint,
Aν γουσταρεις Κατερινα Στανιση πιασε διασκευη..."ΠΡΩΚΤΙΚΕ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΑΑΑ"...τι θυμηθηκα παλι ρεεε...!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom