Νέα

Θα χωρίζατε μουνάρα αν σας έλεγε ότι είναι Αλβανίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Άνω του 1,60 έχει ;
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Ξέρω κάτι Αλβανίδες ΜΟΥΝΑΡΕΣ που να χτυπιεσαι κάτω σαν το χταπόδι δεν τις ξεχωρίζεις από Ελληνίδες, ούτε σε εμφάνιση ούτε σε παιδεία, κι ας λένε ότι θέλουν ορισμένοι κακεντρεχεις εθνικομαλακοκαυληδες. Πάνε οι καιροί που ξέρατε κύριοι, δεν είμαστε στο 1990.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015
Ξέρω κάτι Αλβανίδες ΜΟΥΝΑΡΕΣ που να χτυπιεσαι κάτω σαν το χταπόδι δεν τις ξεχωρίζεις από Ελληνίδες, ούτε σε εμφάνιση ούτε σε παιδεία, κι ας λένε ότι θέλουν ορισμένοι κακεντρεχεις εθνικομαλακοκαυληδες. Πάνε οι καιροί που ξέρατε κύριοι, δεν είμαστε στο 1990.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

pavlaras111

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2012
Μηνύματα
411
Like
18
Πόντοι
1
Ξέρω κάτι Αλβανίδες ΜΟΥΝΑΡΕΣ που να χτυπιεσαι κάτω σαν το χταπόδι δεν τις ξεχωρίζεις από Ελληνίδες, ούτε σε εμφάνιση ούτε σε παιδεία, κι ας λένε ότι θέλουν ορισμένοι κακεντρεχεις εθνικομαλακοκαυληδες. Πάνε οι καιροί που ξέρατε κύριοι, δεν είμαστε στο 1990.

ναι ρε τύπε  , αλλά - κατά την γνωμη μου πάντα -  ολες αυτές εχουν ένα μικρόβιο μέσα τους , και μπορει να σε πουλήσουν για πλάκα .. σε πολλά επίπεδα .. εγω πάντως μια κοπέλλα τέτοιας καταγωγής δεν θα την επαιρνα στα σοβαρά .. τρελά γαμησια  και δη απ τον κόλο που αυτές  το γουστάρουν και κάποια στιγμη αραίωμα ...δηλ  χάνεσαι  ...
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Ξέρω κάτι Αλβανίδες ΜΟΥΝΑΡΕΣ που να χτυπιεσαι κάτω σαν το χταπόδι δεν τις ξεχωρίζεις από Ελληνίδες, ούτε σε εμφάνιση ούτε σε παιδεία, κι ας λένε ότι θέλουν ορισμένοι κακεντρεχεις εθνικομαλακοκαυληδες. Πάνε οι καιροί που ξέρατε κύριοι, δεν είμαστε στο 1990.
 

Δηλαδή είναι χαμηλοκωλες, πλαδαρες, ηλίθιες, τεμπελες και πριγγιπισες που νομίζουν ότι το μουνι τους είναι το κέντρο του κόσμου;  Ο παραλογισμός του μέσου έλληνα που επίσης είναι αστοίχειωτος χιμπατζής φαίνεται εδώ. Ένα θρεντ «τι τρέχει με τις ελλεινιδες» και ένα πόστ «αν δεν είναι ελληνίδα μακρυά». 

Ότι. Νανε.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
 

Δηλαδή είναι χαμηλοκωλες, πλαδαρες, ηλίθιες, τεμπελες και πριγγιπισες που νομίζουν ότι το μουνι τους είναι το κέντρο του κόσμου;  Ο παραλογισμός του μέσου έλληνα που επίσης είναι αστοίχειωτος χιμπατζής φαίνεται εδώ. Ένα θρεντ «τι τρέχει με τις ελλεινιδες» και ένα πόστ «αν δεν είναι ελληνίδα μακρυά». 

Ότι. Νανε.
:thumbsup:
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
 

Δηλαδή είναι χαμηλοκωλες, πλαδαρες, ηλίθιες, τεμπελες και πριγγιπισες που νομίζουν ότι το μουνι τους είναι το κέντρο του κόσμου;  Ο παραλογισμός του μέσου έλληνα που επίσης είναι αστοίχειωτος χιμπατζής φαίνεται εδώ. Ένα θρεντ «τι τρέχει με τις ελλεινιδες» και ένα πόστ «αν δεν είναι ελληνίδα μακρυά». 

Ότι. Νανε.
Αυτό που έδωσες δηλαδή είναι η περιγραφή της μέσης Ελληνίδας έτσι; Μάγκες δε χρειάζεται να τσουβαλιαζετε και να απαξιώνετε επειδή δεν σας κάθονται. Θα μου πεις αν είσαι φαλλοκρατης και μισογύνης φυσικό επόμενο είναι.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Αυτό που έδωσες δηλαδή είναι η περιγραφή της μέσης Ελληνίδας έτσι; Μάγκες δε χρειάζεται να τσουβαλιαζετε και να απαξιώνετε επειδή δεν σας κάθονται. Θα μου πεις αν είσαι φαλλοκρατης και μισογύνης φυσικό επόμενο είναι.
αυτο που λεει ο παιχτης με τα λιγα ειναι οτι της κοντης ψολης της φταινε οι τριχες..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ξέρω κάτι Αλβανίδες ΜΟΥΝΑΡΕΣ που να χτυπιεσαι κάτω σαν το χταπόδι δεν τις ξεχωρίζεις από Ελληνίδες, ούτε σε εμφάνιση ούτε σε παιδεία, κι ας λένε ότι θέλουν ορισμένοι κακεντρεχεις εθνικομαλακοκαυληδες. Πάνε οι καιροί που ξέρατε κύριοι, δεν είμαστε στο 1990.
Εντάξει όλα αυτά ...


[size=20pt]Πάνω από 1,60 (μέτρα) είναι ;;;;[/size]


ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ !!!!!!
:heavymetalbig:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ειχα πιτσιρικας παλια ..μια  μπαροβια γκομενα αλβανιδα ...
συχναζε στα βορεια προαστια ...
μετα απο  2/3 χρονια  που τα ειχαμε  σπασει  μαθαινω πως ειναι εγκυος ...
αυτη τοτε  τα ειχε με ενα μπατσο κι  εναν μπραβο ταυτοχρονα  ... μεχρι να γεννησει κανεις δεν ηξερε την υπαρξη  του αλλου .. :pipa2:   τελικα εκανε διδυμα ..

ωραιες εποχες ....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ήταν πάνω από 1,6 m ;
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
ήταν πάνω από 1,6 m ;

Καλα δεν ειναι και όλες οι αλβανιδες κοντές. Εγω ξερω πολύ καλά απο τη γειτονιά μου πιτσιρικα ξανθια γαλανοματα 180 υψος. Σα σουηδεζα μοιαζει. Και εδω μεσα πολλοί εχουμε παρει τη γνωστη τζοα, 175 γεματο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom