Νέα

Θα χωρίζατε μουνάρα αν σας έλεγε ότι είναι Αλβανίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το να την γαμισει απλα ειναι προσωπικο θεμα.αλλα για καποιους ανετους/τες που το βρισκουν τοσο φυσιολογικο να παντρευτουν αλβανιδα αντε να σας δω καμαρια μου..χριστουγεννα πασχα στα τιρανα με το συγγενολοι, τα παιδια να μιλανε Ελληνικα/Αλβανικα στο σπιτι να λεγονται μπερισα και χοτζα και στο σχολειο τα υπολοιπα να τα φωναζουν ΄γυφτε αλβανε'..
ετσι οπως τα θετεις ειναι ....σκληρη η πραγματικοτητα..... :grin:
 

Επισκέπτης
το να την γαμισει απλα ειναι προσωπικο θεμα.αλλα για καποιους ανετους/τες που το βρισκουν τοσο φυσιολογικο να παντρευτουν αλβανιδα αντε να σας δω καμαρια μου..χριστουγεννα πασχα στα τιρανα με το συγγενολοι, τα παιδια να μιλανε Ελληνικα/Αλβανικα στο σπιτι να λεγονται μπερισα και χοτζα και στο σχολειο τα υπολοιπα να τα φωναζουν ΄γυφτε αλβανε'..

Αν ηταν ετσι θα επαιρνα τη γυναικα μου και τα παιδια μου και θα πηγαιναμε να ζησουμε στην Αλβανια... Πραγματικα θα το προτιμουσα απο το να καθομαι να ακουω τον καθε ξεφτυλα τουρκοσπορο Ελληναρα να βριζει τα παιδια μου.
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
το να την γαμισει απλα ειναι προσωπικο θεμα.αλλα για καποιους ανετους/τες που το βρισκουν τοσο φυσιολογικο να παντρευτουν αλβανιδα αντε να σας δω καμαρια μου..χριστουγεννα πασχα στα τιρανα με το συγγενολοι, τα παιδια να μιλανε Ελληνικα/Αλβανικα στο σπιτι να λεγονται μπερισα και χοτζα και στο σχολειο τα υπολοιπα να τα φωναζουν ΄γυφτε αλβανε'..
φιλε λες μαλακιες να ξερεις.οτι γκομενα και να παντρευτεις,ειτε ειναι-ρωσσιδα-αλβανιδα και οτι αλλο σκατα να ειναι,δεν εισαι υποχρεωμενος να τρεχεις με τα σογια τις.εκτος αν με αυτο που λες,ετοιμαζεσε να γινεις χαφτωμουνις οταν παντρευτεις.οσο για το τι θα λενε στο σχολειο στα παιδια,αυτο φιλε δεν ειναι τοσο προβλημα,οσο να μεγαλωνουν τα παιδια με χωρισμενους γονεις,και να τα πετανε απο την μια γιαγια στην αλλη.ο καθενας ας κοιταει πρωτα τα χαλια του,και μετα τους αλλους.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
το να την γαμισει απλα ειναι προσωπικο θεμα.αλλα για καποιους ανετους/τες που το βρισκουν τοσο φυσιολογικο να παντρευτουν αλβανιδα αντε να σας δω καμαρια μου..χριστουγεννα πασχα στα τιρανα με το συγγενολοι, τα παιδια να μιλανε Ελληνικα/Αλβανικα στο σπιτι να λεγονται μπερισα και χοτζα και στο σχολειο τα υπολοιπα να τα φωναζουν ΄γυφτε αλβανε'..

αν παντρευτείς ρωσίδα δηλ το γιο σου θα το βγάλεις Γιούρη? και όχι πχ Γιάννη που λένε το μπαμπά σου? :headbang: :headbang:

και στο φινάλε ρε μάγκες,το όλο θρεντ δε λέει για γάμο! :uglystupid:

λέει για ένα μαλάκα, που όταν έμαθε ότι ήταν αλβανίδα την έκανε! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
γμτ μυαλά σας για θέματα που ανεβάζετε , σας έχει φάει η μαλακια τα μυαλά .Τι να χωρίσω να είναι Αλβανίδα , και αν είναι μουνάρα και εντάξει παιδί τι θα με χαλάει .Μάλλον τις πατσαβούρες τις δικιές μας τις έχετε για πολύ ανώτερες από όλες τις άλλες , λάθος φιλαράκι
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καταρχην μου ειναι αδιαφορη η εθνικοτητα.....

Αν μου προσφερε οτι ζηταω στον αισθηματικο τομεα
περαν της κατανοησης ....


Γιατι οχι και γαμο ?

Ειδικα οπως εχουν γινει οι Ελλεεινιδες ......
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
αν παντρευτείς ρωσίδα δηλ το γιο σου θα το βγάλεις Γιούρη? και όχι πχ Γιάννη που λένε το μπαμπά σου? :headbang: :headbang:

και στο φινάλε ρε μάγκες,το όλο θρεντ δε λέει για γάμο! :uglystupid:

λέει για ένα μαλάκα, που όταν έμαθε ότι ήταν αλβανίδα την έκανε! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ρε τζειμς τι ψαχνεις τωρα να βρεις?
εχει μερικους εδω μεσα που πανε να την κανουν την καθε πουτσοτροχα σκοινι.
αλλος την παντρευτικε κιολας και πηγε να κανει στα τιρανα γιορτες και εγραψε και τα παιδια στο σχολειο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν κοιτανε να γαμησουν καμια μουναρα οταν τους πεφτει.

ειναι αυτο που λεει και η παροιμια.
τους δινει τζαμπα αλογο και αυτοι το κοιτανε στα δοντια. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
επ....αυτο ειναι κρητικο εθιμο :2funny: :2funny:

Δεν το γνωριζα αυτο? Αληθεια?

γιατι κατι ελληνοφατσες-ρωσσοποντιοφατσες και γενικα ολες οι σκατοφατσες,δεν εχουν γαμισει ελληνιδες?

κατι αγγλιδες που τις γαμαει ο καθε μεθυσμενος μαλακας καλυτερα ειναι?

κατι ρωσσιδες που τις γαμανε κατι κολογεροι 70 χρονων με κατουρημενα-χεσμενα βρακια καλυτερα ειναι?

οταν πας να γαμησεις καμια πουτανα σε μπουρδελο-στουντιο-βιζιτα,ξερεις ποιος ητανε ο προηγουμενος που την γαμουσε? τις κανεις και γλυφωμουνια ομως.

αντε ξεκολιστε ρε μαλακες και μην βαζετε ταυτοτητες στα μουνια,και ειδικα στις μουναρες.

Καθε λαος εχει αλλη νοοτροπια. Και εγω δεν τους γουσταρω τους Αλβανους. Εχω δει πολυ ασχημα χαρακτηριστικα πανω τους. Επισης προσωπικα παω σε στουντιο που τρωνε πορτα Αλβανοι και πακηδες.

Αν ηταν ετσι θα επαιρνα τη γυναικα μου και τα παιδια μου και θα πηγαιναμε να ζησουμε στην Αλβανια... Πραγματικα θα το προτιμουσα απο το να καθομαι να ακουω τον καθε ξεφτυλα τουρκοσπορο Ελληναρα να βριζει τα παιδια μου.

Νομιζεις οτι ολοι θα ασχολουνταν μαζι σου? Ασε σε προλαβαμε γιατι την καναμε απο την Ελλαδα, και δεν χρειαζεται να ζω αναμεσα σε 1 εκατομυριο λαθρομεταναστες καθε ειδους.


γμτ μυαλά σας για θέματα που ανεβάζετε , σας έχει φάει η μαλακια τα μυαλά .Τι να χωρίσω να είναι Αλβανίδα , και αν είναι μουνάρα και εντάξει παιδί τι θα με χαλάει .Μάλλον τις πατσαβούρες τις δικιές μας τις έχετε για πολύ ανώτερες από όλες τις άλλες , λάθος φιλαράκι

Κοιτα εδω κραζουμε τις Ελληνιδες. Επισης μην ξεχνατε οτι αυτες ειναι μουσουλμανες συνηθως. Εκτος απο το ζευγαρι υπαρχουν πολλοι εξωτερικοι παραγοντες που επηρεαζουν την κατασταση. Μην το ξεχνατε αυτο.

Καταρχην μου ειναι αδιαφορη η εθνικοτητα.....

Αν μου προσφερε οτι ζηταω στον αισθηματικο τομεα
περαν της κατανοησης ....


Γιατι οχι και γαμο ?

Ειδικα οπως εχουν γινει οι Ελλεεινιδες ......

Ρωσια κοιτα. Οι αλβανιδες κανουν κρα για να παντρευτουν ελληνες...για ευνοητους λογους.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ρε τζειμς τι ψαχνεις τωρα να βρεις?
εχει μερικους εδω μεσα που πανε να την κανουν την καθε πουτσοτροχα σκοινι.
αλλος την παντρευτικε κιολας και πηγε να κανει στα τιρανα γιορτες και εγραψε και τα παιδια στο σχολειο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν κοιτανε να γαμησουν καμια μουναρα οταν τους πεφτει.

ειναι αυτο που λεει και η παροιμια.
τους δινει τζαμπα αλογο και αυτοι το κοιτανε στα δοντια. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για γαμησι ΟΚ. Θεμα γουστου ειναι. Για παραπανω οχι...
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
Αλβανιδα?????Μα τοσο χαμηλα?Ουτε για ενα πουτσο.....
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
Για γαμησι ΟΚ. Θεμα γουστου ειναι. Για παραπανω οχι...
ετσι και εγω.αν και δεν μπορω να καταλαβω την λογικη ΄σου καθησε μουναρα μη χασεις την ευκαιρια' δλδ ελληνιδα μουναρα την εχει ξεγραψει ο αλλος? και μηπως επειδη ειναι μουναρα να της κανουμε και τεμεναδες? τετοια λενε κατι τυποι εδω μεσα και βλεπω απο που παιρνουν τροφη οι ελλεινιδες που κατηγορειτε
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ρε τζειμς τι ψαχνεις τωρα να βρεις?
εχει μερικους εδω μεσα που πανε να την κανουν την καθε πουτσοτροχα σκοινι.
αλλος την παντρευτικε κιολας και πηγε να κανει στα τιρανα γιορτες και εγραψε και τα παιδια στο σχολειο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν κοιτανε να γαμησουν καμια μουναρα οταν τους πεφτει.

ειναι αυτο που λεει και η παροιμια.
τους δινει τζαμπα αλογο και αυτοι το κοιτανε στα δοντια. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε μαλάκα!

αυτός που χώρισε τη μουνάρα την αλβανίδα, θα παρακαλάει τώρα καμιά πατσαβούρα ελληνίδα με τον κώλο ως το πάτωμα και κυταρίττιδα σα σάπιο πορτοκάλι, κι αυτή θα του τη λέει κιόλας όταν το μάθει, για το πόσο σαβουρογάμης ήταν που γάμησε κάποτε αλβανίδα! :headbang:

κι αυτός θα νιώθει και τύψεις! :uglystupid: :uglystupid:

μιλάμε για τόσο λοβοτομημένους ανθρώπους! :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
Για γαμησι ΟΚ. Θεμα γουστου ειναι. Για παραπανω οχι...
για γαμησι λεμε ρε φιλε,δεν ειπαμε να την παντρευτεις.και στην τελικη αμα τα βρισκεις με καποια ειτε ειναι ρωσσιδα-ουκρανιδα-αλβανιδα και οτι σκατα αλλο να ειναι,καλυτερα να παντρευτεις μια τετοια,παρα να παρεις μια ελληνιδα και να χωρισεις σε 2-3 χρονια.
ο αλλαν και ο πιτσιλιστης ειναι ηρωες ρε κανουνε 15 ωρες οδικος μεχρι την μολδαβια για να γαμησουν.εχεις την εντυπωση αμα εβρισκαν μια ακρη με μουναρες στα τιρανα δεν θα πηγαιναν?το γαμησι και οι μουναρες δεν εχουν συνορα  και ταυτοτητες και πατριδες να ξερεις.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ετσι και εγω.αν και δεν μπορω να καταλαβω την λογικη ΄σου καθησε μουναρα μη χασεις την ευκαιρια' δλδ ελληνιδα μουναρα την εχει ξεγραψει ο αλλος? και μηπως επειδη ειναι μουναρα να της κανουμε και τεμεναδες? τετοια λενε κατι τυποι εδω μεσα και βλεπω απο που παιρνουν τροφη οι ελλεινιδες που κατηγορειτε

ρε τι τεμενάδες? :headbang:

ο άλλος σου λέει ότι μόλις έμαθε από πού είναι την έκανε Λούης! :headbang: :headbang:

χωρίς άλλο λόγο!

αυτός θα είναι και ο μεγαλύτερος μουνόδουλος στην επόμενη πατσαβούρα-ελλεηνίδα! :uglystupid:

θυμήσου το! ;)
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
ρε μαλάκα!

αυτός που χώρισε τη μουνάρα την αλβανίδα, θα παρακαλάει τώρα καμιά πατσαβούρα ελληνίδα με τον κώλο ως το πάτωμα και κυταρίττιδα σα σάπιο πορτοκάλι, κι αυτή θα του τη λέει κιόλας όταν το μάθει, για το πόσο σαβουρογάμης ήταν που γάμησε κάποτε αλβανίδα! :headbang:

κι αυτός θα νιώθει και τύψεις! :uglystupid: :uglystupid:

μιλάμε για τόσο λοβοτομημένους ανθρώπους! :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιατι ρε μαγκες? ομορφες ελληνιδες με κωλαρες δεν υπαρχουν?παμε καλα τωρα? τα μονα μουνια θελετε να μας πειτε οτι ειναι οι αλβανιδες? τοσο καμμενοι απο ελληνιδες ειστε και δειχνετε τετοιο μενος?
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
ρε τι τεμενάδες? :headbang:

ο άλλος σου λέει ότι μόλις έμαθε από πού είναι την έκανε Λούης! :headbang: :headbang:

χωρίς άλλο λόγο!

αυτός θα είναι και ο μεγαλύτερος μουνόδουλος στην επόμενη πατσαβούρα-ελλεηνίδα! :uglystupid:

θυμήσου το! ;)
και εγω ετσι θα εκανα.οχι επειδη δεν τους συμπαθω σαν ρατσα..μου χαλανε την αισθητικη.βρισκω οτι εχουν πολυ εντονα χαρακτηριστικα τα οποια με χαλανε.σκεψου μονο κατι.οταν περπατας στον δρομο σου ειναι δυσκολο να ξεχωρισεις αλβανους/αλβανιδες?
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
ρε μαλάκα!

αυτός που χώρισε τη μουνάρα την αλβανίδα, θα παρακαλάει τώρα καμιά πατσαβούρα ελληνίδα με τον κώλο ως το πάτωμα και κυταρίττιδα σα σάπιο πορτοκάλι, κι αυτή θα του τη λέει κιόλας όταν το μάθει, για το πόσο σαβουρογάμης ήταν που γάμησε κάποτε αλβανίδα! :headbang:

κι αυτός θα νιώθει και τύψεις! :uglystupid: :uglystupid:

μιλάμε για τόσο λοβοτομημένους ανθρώπους! :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλακα λενε μαλακιες μην ασχολησε.
προχθες πηγα στο καρφουρ και ειχε μια γκομενα(μουναρα) στα σαμπουαν και σε ζαλιζε τα αρχιδια,για ενα σαμπουαν που ητανε σε προσφορα.την επιασα στην συζητηση ταχα για το σαμπουαν,ειχε τρελες βιζαρες η γκομενα γιαυτο κολλησα.οταν την ρωτισα απο που ειναι,μου ειπε οτι ειναι απο αρμενια,και το ειπε τοσο φυσιολογικα σαν μου ελεγε οτι ειναι απο αθηνα η θεσσαλονικη.αν δεν μου ελεγε οτι ειναι απο εκει δεν θα την επερνα χαμπαρι με τιποτα,μιλουσε τελεια τα ελληνικα.
ας μου επεφτε αυτο, το μουνι για κανενα γαμησι και στα αρχιδια μου,ας ηταν και εξωγηινη που λεει και ο αρχηγος ο γκιασου. :rockon: :rockon: :rockon:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
θα ιχα προβλιμα μωνω στι περπτοσι που χτιπαγα ρουμανα κε ιτα;ν αλβανιδα στουσ τροπουσ :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom