Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ζω για την στιγμη που θα αρχισουν οι κατασχεσεις στα σπιτακια των πολιτων αυτης της χωρας και ειναι πολλοι...... απο τις αγιες τραπεζες βεβαιως  :2funny:

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ζω για την στιγμη που θα αρχισουν οι κατασχεσεις στα σπιτακια των πολιτων αυτης της χωρας και ειναι πολλοι...... απο τις αγιες τραπεζες βεβαιως   :2funny:
Το αστειο ειναι οτι η συντριπτικη πλειοψηφια αυτων που ειναι ετοιμοι να τους τα κατασχεσουν ειναι υποστηρικτες των νδ-πασοκ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Το αστειο ειναι οτι η συντριπτικη πλειοψηφια αυτων που ειναι ετοιμοι να τους τα κατασχεσουν ειναι υποστηρικτες των νδ-πασοκ.

Η κωμωδια που θα επακολουθησει κατα την διαδικασια των πλειστηριασμων θα ειναι απειρα αστεια.Πιο ξυλο και τι να σου πει ο βασανισμος των αναρχικων... θα τρωει μαπες ο νοικοκυραιος και θα βγαινει και η φατσα του προς εξευτελισμο στα καναλια εφοσον θα χρωσταει. Για να δουμε εκει θα θελουν να τηρηθει το συνταγμα η θα αποδεχτουν το πηδημα γλυκα και σιωπηλα και με τις σημερινες ατακες; 
 

Επισκέπτης
Μαζι σου...δεν ειπα το αντιθετο...
και θα σκοτωναν κιολας αν καποιος αντιστεκοταν.
Επρεπε να τους κανουν ασηκωτους στο ξυλο,λιγο τους ριξανε...

ΧΑΛΑΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΒΗ
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΟΠΛΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ....

Στη Νιόβης δεν υπήρχαν τόσα όπλα.
Μία χειροβομβιδούλα είχε ο Ρουμάνος ....
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
ΧΑΛΑΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΒΗ
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΟΠΛΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ....

Στη Νιόβης δεν υπήρχαν τόσα όπλα.
Μία χειροβομβιδούλα είχε ο Ρουμάνος ....


Δεν τρεχει ρε. Και η....ζαρντινιερα οπλο ειναι. ....Φονικο!  :grin:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Σήμερα στην Αθήνα όπως πάντα πάλι τα ίδια. Αναρχοάπλυτα μουνόσκυλα έσπασαν ακυρωτικά μηχανήματα και προξένησαν ζημιές. Συλλήψεις και τιμωρία ανύπαρκτες.
Τι κόλπο είναι αυτό τόσα χρόνια δεν ξέρω.
Στην Βουλή λέει σηκώθηκαν για λεπτό σιγής. Οκ τύποι μου, για τους νεκρούς της Μαρφίν
θα σηκωθεί κανένας ή συνεχώς γάργαρα; από κάτι τέτοια πρέπει να φτιαχτεί κλώνος Μανιαδάκη με Παττακό και Ρόμποκοπ
και να τον ρίξουν στον δρόμο να γαμάει κώλους.

:2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.780
Like
20.678
Πόντοι
5.006
4 χρονια απο την δολοφονια του μαθητη αλεξανδρου γρηγοροπουλου...
αχ πως περνάνε τα χρονια....
:coffee::coffee::coffee:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
4 χρονια απο την δολοφονια του μαθητη αλεξανδρου γρηγοροπουλου...
αχ πως περνάνε τα χρονια....
:coffee::coffee::coffee:
Ειχε και τρία χρόνια που κοίταξα αλλά λέω κάτσε να να το γράψω εδώ. Να μην ανοίγουμε θέμα κάθε χρόνο ρε μαν. :confused:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.097
Like
45.320
Πόντοι
6.256
Σήμερα στην Αθήνα όπως πάντα πάλι τα ίδια. Αναρχοάπλυτα μουνόσκυλα έσπασαν ακυρωτικά μηχανήματα και προξένησαν ζημιές. Συλλήψεις και τιμωρία ανύπαρκτες.
Τι κόλπο είναι αυτό τόσα χρόνια δεν ξέρω.
Στην Βουλή λέει σηκώθηκαν για λεπτό σιγής. Οκ τύποι μου, για τους νεκρούς της Μαρφίν
θα σηκωθεί κανένας ή συνεχώς γάργαρα; από κάτι τέτοια πρέπει να φτιαχτεί κλώνος Μανιαδάκη με Παττακό και Ρόμποκοπ
και να τον ρίξουν στον δρόμο να γαμάει κώλους.

:2funny:
της πλακας επεισοδια εγιναν φετος......και σχεδον ολα στα Εξαρχεια...περυσι που τους ειχαν λασκα γινανε πολλα περισσοτερα:coffee:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
της πλακας επεισοδια εγιναν φετος......και σχεδον ολα στα Εξαρχεια...περυσι που τους ειχαν λασκα γινανε πολλα περισσοτερα:coffee:
Πήγαν και στην Ομόνοια
ρε μαν και έσπασαν μηχανήματα.
Έτρωγα μπισκοτάκια Δερμίσης πορτοκάλι σοκολάτα. Μπορεί να σκοτώσω άνθρωπο αν με ενοχλεί σε τέτοια ιερή στιγμή. Για μένα αυτή είναι ιερή στιγμή. Όλοι έχουμε τις ιερές στιγμές μας.

:rockon:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.097
Like
45.320
Πόντοι
6.256
Πήγαν και στην Ομόνοια
ρε μαν και έσπασαν μηχανήματα.
Έτρωγα μπισκοτάκια Δερμίσης πορτοκάλι σοκολάτα. Μπορεί να σκοτώσω άνθρωπο αν με ενοχλεί σε τέτοια ιερή στιγμή. Για μένα αυτή είναι ιερή στιγμή. Όλοι έχουμε τις ιερές στιγμές μας.

:rockon:
ε ναι της πλακας επεισοδια σου λεω....κακο ομως που σου εκοψαν την ησυχια των μπισκοτακιων:tooth:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
ε ναι της πλακας επεισοδια σου λεω....κακο ομως που σου εκοψαν την ησυχια των μπισκοτακιων:tooth:
Αν έτρωγα τα πουράκια βρωμης του Δερμίση
με πραλινα και με ενοχλούσαν, λογικά αύριο θα ήμουν σε δίκη
για αποκεφαλισμό.
Να τα δοκιμάσεις. :rockon:
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
780
Κριτικές
15
Like
3.476
Πόντοι
1.436

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Άσχετο αλλά αυτοί είχαν κάποια δικαστική διαμάχη με τα Παπαδοπούλου; Νομίζω ότι δικαιώθηκαν κιόλας.
Είναι μακράν ο καλύτερος. Αυτο που λες μου διαφεύγει τώρα. Δεν είμαι σίγουρος.

:rockon:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.902
Like
3.734
Πόντοι
456
Είδα μια φωτογραφία από την Ομόνοια. Τα μηχανήματα που έσπασαν έχουν σταματήσει να λειτουργούν από το 2017. :2funny:
Ήταν παλιού τύπου από αυτά που έβγαζαν χάρτινο εισιτήριο, προφανώς αυτά που βρίσκονται προς έξοδο Σταδίου.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.097
Like
45.320
Πόντοι
6.256
Άσχετο αλλά αυτοί είχαν κάποια δικαστική διαμάχη με τα Παπαδοπούλου; Νομίζω ότι δικαιώθηκαν κιόλας.
ισχυει....δικαιωθηκαν
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Είδα μια φωτογραφία από την Ομόνοια. Τα μηχανήματα που έσπασαν έχουν σταματήσει να λειτουργούν από το 2017. :2funny:
Ήταν παλιού τύπου από αυτά που έβγαζαν χάρτινο εισιτήριο, προφανώς αυτά που βρίσκονται προς έξοδο Σταδίου.
Δηλαδή αύριο τύπε να πάω
να βάλω μια βόμβα σε κάτι που δεν λειτουργεί και στα παπάρια μας έτσι; αυτό μας λες;

:confused:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
805
Like
1.333
Πόντοι
206
Μισώ την αναρχία όπως μισώ και όλες τις άλλες distractive ιδεολογίες.

Πέρα από αυτό όμως πέρασαν 15 χρόνια ;!;!;!;!;
Καταλαβαίνω πως μεγάλωσα και δε μου αρέσει καθόλου.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.902
Like
3.734
Πόντοι
456
Δηλαδή αύριο τύπε να πάω
να βάλω μια βόμβα σε κάτι που δεν λειτουργεί και στα παπάρια μας έτσι; αυτό μας λες;

:confused:
Σοβαρή ζημιά, την ώρα που τρώγονται για ψίλου πήδημα εκατομμύρια. Αν βάλεις κάτω και δεις τι κύκλο κάνει το χρήμα, τα μηχανήματα μοιάζουν να κοστίζουν ούτε όσο trident τσίχλα με το 10λεπτο που έχει 2 τσίχλες μέσα. :confused:

Όσο για την ηλικία που είπε ο τύπος από κάτω. Μετά τον covid νιώθω ένα περίεργο κενό μέσα μου, σαν να πέρασε ο καιρός γρήγορα δεν μπορώ να το περιγράψω και παίρνει την μορφή βάρους στην πλάτη μου. Νιώθω πιο μικρός απ' ότι είμαι. Και γι αυτό ευθύνεται πώς για σοβαρούς λόγους ήμουν σε αδράνεια για πολύ καιρό. :undecided-old: Όταν δεν κάνεις τίποτα ο καιρός περνάει γρηγορότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom