Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Μισώ την αναρχία όπως μισώ και όλες τις άλλες distractive ιδεολογίες.

Πέρα από αυτό όμως πέρασαν 15 χρόνια ;!;!;!;!;
Καταλαβαίνω πως μεγάλωσα και δε μου αρέσει καθόλου.
Θέλει ψυχραιμία να μην τα χάνεις. Παίξε λίγο θέατρο.
Δεν υπάρχει αναρχία.
Κάτι μούλικα είναι που εκτονώνονται και τίποτα κρατικοί ή ξενόφερτοι που μισούν τους Έλληνες. Τους φέρνουν στο κέντρο της κάθε πορείας οι μπάτσοι με την μέθοδο σπιράλ για να χαλούν τις πορείες.
Αυτό έχω ακούσει εγώ.
Απλώς αποφεύγεις το θέμα
αν έχεις πολλά νεύρα ώστε
να γυρίζεις κάθε μέρα σπίτι. Τώρα αν σου κάτσει κάνα άτυχο βαρύ επεισόδιο και νιώσεις ότι δεν ξεμπλέκεις ξεχνάς ότι είσαι άνθρωπος κι ότι γίνει. Κακιά στιγμή το λένε.

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Σοβαρή ζημιά, την ώρα που τρώγονται για ψίλου πήδημα εκατομμύρια. Αν βάλεις κάτω και δεις τι κύκλο κάνει το χρήμα, τα μηχανήματα μοιάζουν να κοστίζουν ούτε όσο trident τσίχλα με το 10λεπτο που έχει 2 τσίχλες μέσα. :confused:

Όσο για την ηλικία που είπε ο τύπος από κάτω. Μετά τον covid νιώθω ένα περίεργο κενό μέσα μου, σαν να πέρασε ο καιρός γρήγορα δεν μπορώ να το περιγράψω και παίρνει την μορφή βάρους στην πλάτη μου. Νιώθω πιο μικρός απ' ότι είμαι. Και γι αυτό ευθύνεται πώς για σοβαρούς λόγους ήμουν σε αδράνεια για πολύ καιρό. :undecided-old: Όταν δεν κάνεις τίποτα ο καιρός περνάει γρηγορότερα.
Δεν πάει έτσι μαν. Απαγορευεται η ζημιά ξένης περιουσίας. Τώρα για την κλανοδημία τι να σου πω; άλλαξαν πολλά. Εγώ ας πούμε επειδή έχω μάθει να κάνω αυτό που θέλω εγώ και με περιόρισαν, έχω γίνει άλλος άνθρωπος. Γενικώς όλοι αποκτήσαμε κουσούρια.
Μου αρέσω περισσότερο έτσι. Ευχαριστώ τον κόβιντ.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Μπορεί τελικά ο Κλάους Σβαμπ να είχε δίκιο
και ο κόβιντ να είναι αφορμή
για ριστάρτ.

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom