Νέα

Τέλειωσα μεσα στο μουνί της βίζιτας.. λέτε να μείνει έγγυος??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Τύποι μου καλησπέρα, μόλις γύρισα απο ραντεβού με βίζιτα, ολα καλά πηγαίνανε αλλα είχαμε ατύχημα, εκει που γάμαγα μπαίνω τελική ευθεία και αδειάζω μεγάλη ποσότητα σπέρματος μέσα στο μουνί της τάνας.. έσπασε το προφυλακτικό και ουτε γω ουτε αυτή δε το πήραμε γραμμή.. μένω μέσα της μισό λεπτό αφου τέλειωσα και αλληλοχαιδευόμασταν σαν ερωτευμένο ζευγάρι.. Βγαίνω κοιτάω είχε σπάσει το προφυλακτικό, το βλέπει και η τάνα απο απο κει που χαμογελούσε μετράπετε η φάτσα της στη πιο τρομαγμένη και απεγνωσμένη που χω δει στη ζωή μου.. επιανε τα χυσια που τρέχαν απο μουνί της και τρελενόταν ολο και πιό πολύ.. της λέω δε φταίω εγω εσύ φταις που παίρνεις φτηνές καπότες.. μονο που δε με σκότωσε με το βλέμμα της και φεύγει μπαίνει μπάνιο μες στα νεύρα χτυπώντας οτι έβρισκε μπροστά της και βρίζοντας στα ρώσικα.. φεύγοντας μου ζήτησε να τη πάω φαρμακείο οπως και κανα.. στη πορεία τη ρώτησα πότε πήγε σε γιατρό τελευταία φορά, με διαβεβαίωσε οτι είναι πεντακάθαρη και χαίρει άκρας υγείας.. προφανώς πηρε το χάπι της επόμενης ημέρας αρα δε μένει εγγυος προφανως? Κρίμα γιατι χέστηκε απάνω της η κακομοίρα.. Εγω ειχα κάνει εξετάσεις αιματος πριν μια βδομάδα, λέτε να ξανακάνω? Σας έχει τύχη τύποι το σκηνικό, πως το αντιμετωπίσατε?

Moυ έχει τύχει και μένα αλλά το κατάλαβε η πουτάνα και δεν τελείωσα μέσα, πάρε προληπτικά fanta πορτοκαλί με ανθρακικό και μετά απο ένα τρίμηνο κάνε εξετασεις για ηπατίτιδα β,c, αυστραλιανό αντιγόνο,hiv,vdrl
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Moυ έχει τύχει και μένα αλλά το κατάλαβε η πουτάνα και δεν τελείωσα μέσα, πάρε προληπτικά fanta πορτοκαλί με ανθρακικό και μετά απο ένα τρίμηνο κάνε εξετασεις για ηπατίτιδα β,c, αυστραλιανό αντιγόνο,hiv,vdrl
τυπε τον καφε του ερωτιαρη γιατι τον απαξιωνεις ετσι :think: :S :S  :S
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Fanta πορτοκάλι με ανθρακικό? Μπλε δεν κάνει?
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
τυπε οταν μιλουσε ο τεντι καποια ζωα δεν τον πιστευανε .τρεχα τωρα σε αφροδισιολογους και μαιευτηρες :S :S :S

Τύπε λές αν ήταν ο Τέντυ μπροστά στο συμβάν, να ρουφούσε τα φλόκια του Αμπελαλέ από την μουνότρυπα της γκόμενας με καλαμάκι??? :pipa2:
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυπε οταν μιλουσε ο τεντι καποια ζωα δεν τον πιστευανε .τρεχα τωρα σε αφροδισιολογους και μαιευτηρες :S :S :S

τωρα θα πληροσετε!


Τύπε λές αν ήταν ο Τέντυ μπροστά στο συμβάν, να ρουφούσε τα φλόκια του Αμπελαλέ από την μουνότρυπα της γκόμενας με καλαμάκι??? :pipa2:


ξερει αλχιμειες αυτο και εδω ειναι να μας πει τι θα εκανε
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ειχε μια λυση!
 

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Fanta πορτοκάλι με ανθρακικό? Μπλε δεν κάνει?

Με βάση τις κλινικές μελέτες και τους έμπρακτους πειραματισμούς σε μπουρδέλα απο έμπειρους ακάποτους μύστες έχει διαπιστωθεί ότι αν γίνει κατανάλωση της fanta με ανθρακικό και μετά απ'ευθείας κατουρημα επίτυγχάνεται καθάρισμα της "κάννης" και σε απαλλάσσει από δεύτερες και τρίτες σκέψεις.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Με βάση τις κλινικές μελέτες και τους έμπρακτους πειραματισμούς σε μπουρδέλα απο έμπειρους ακάποτους μύστες έχει διαπιστωθεί ότι αν γίνει κατανάλωση της fanta με ανθρακικό και μετά απ'ευθείας κατουρημα επίτυγχάνεται καθάρισμα της "κάννης" και σε απαλλάζει από δεύτερες και τρίτες σκέψεις.


Τύπε λές να το εκμεταλλευτούμε εμπορικά όπως το Υαλουρονικό και το Τελοπόν??? :dancing:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Τύποι μου καλησπέρα, μόλις γύρισα απο ραντεβού με βίζιτα, ολα καλά πηγαίνανε αλλα είχαμε ατύχημα, εκει που γάμαγα μπαίνω τελική ευθεία και αδειάζω μεγάλη ποσότητα σπέρματος μέσα στο μουνί της τάνας.. έσπασε το προφυλακτικό και ουτε γω ουτε αυτή δε το πήραμε γραμμή.. μένω μέσα της μισό λεπτό αφου τέλειωσα και αλληλοχαιδευόμασταν σαν ερωτευμένο ζευγάρι.. Βγαίνω κοιτάω είχε σπάσει το προφυλακτικό, το βλέπει και η τάνα απο απο κει που χαμογελούσε μετράπετε η φάτσα της στη πιο τρομαγμένη και απεγνωσμένη που χω δει στη ζωή μου.. επιανε τα χυσια που τρέχαν απο μουνί της και τρελενόταν ολο και πιό πολύ.. της λέω δε φταίω εγω εσύ φταις που παίρνεις φτηνές καπότες.. μονο που δε με σκότωσε με το βλέμμα της και φεύγει μπαίνει μπάνιο μες στα νεύρα χτυπώντας οτι έβρισκε μπροστά της και βρίζοντας στα ρώσικα.. φεύγοντας μου ζήτησε να τη πάω φαρμακείο οπως και κανα.. στη πορεία τη ρώτησα πότε πήγε σε γιατρό τελευταία φορά, με διαβεβαίωσε οτι είναι πεντακάθαρη και χαίρει άκρας υγείας.. προφανώς πηρε το χάπι της επόμενης ημέρας αρα δε μένει εγγυος προφανως? Κρίμα γιατι χέστηκε απάνω της η κακομοίρα.. Εγω ειχα κάνει εξετάσεις αιματος πριν μια βδομάδα, λέτε να ξανακάνω? Σας έχει τύχη τύποι το σκηνικό, πως το αντιμετωπίσατε?
παντρεψου να γαμησουμε...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τυπε το ότι μας σκεφτηκε και ανακοινωσε το συμβαν παρασκευη απόγευμα δεν το αξιολογεις?  :think:
τυπε μονο ως υπερ του μπορω να το εκλαβω.τωρα θα περιμενουμε υπομονετικα να μπει ο τεντι το βραδυ για να παρει φωτια το νημα :S :S :S
 

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Τύπε λές να το εκμεταλλευτούμε εμπορικά όπως το Υαλουρονικό και το Τελοπόν??? :dancing:

τι είναι το τελοπόν δεν είμαι γνώστης δεν γίνεται να το εκμεταλλευτούμε γιατί έχει brand name και υπάρχουν απο πίσω πνευματικά δικαιώματα, εγώ απλά ένιωσα την ανάγκη να δώσω την συνταγή που έχει αμφισβητηθεί όσο λίγες στο παρελθόν.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τι είναι το τελοπόν δεν είμαι γνώστης δεν γίνεται να το εκμεταλλευτούμε γιατί έχει brand name και υπάρχουν απο πίσω πνευματικά δικαιώματα, εγώ απλά ένιωσα την ανάγκη να δώσω την συνταγή που έχει αμφισβητηθεί όσο λίγες στο παρελθόν.
το ειχες αναγκη τυπε :S :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.019
Like
25.611
Πόντοι
5.506
να μην το ριξετε τυπε,αμαρτια ειναι...
να σας ζησει
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
τι είναι το τελοπόν δεν είμαι γνώστης δεν γίνεται να το εκμεταλλευτούμε γιατί έχει brand name και υπάρχουν απο πίσω πνευματικά δικαιώματα, εγώ απλά ένιωσα την ανάγκη να δώσω την συνταγή που έχει αμφισβητηθεί όσο λίγες στο παρελθόν.

Δώσε γιατροσόφι στο λαό τύπε....!!! :S :S :S
 

dreamevil

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Φαντάζεσαι να σε χρέωνε παραπάνω για έξτρα υπηρεσία;  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom