Νέα

Τεκνοθεσία Ομόφυλων Ζευγαριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiriakoboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Είστε υπέρ ή κατά για την τεκνοθεσία ομόφυλων ζευγαριών

  • Υπέρ

  • Κατά, δεν το συζητάω καν


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.275
Like
1.967
Πόντοι
216
Το γράφω με επιφύλαξη:
Σχολιαστές σε άλλες ιστοσελίδες, αναφέρουν ότι την ιστορία την ξεκίνησε ομάδα αλλοδαπών.
Καλά θα πάει αυτό...Αυτούς που στηρίζουν, θα τους τη φορέσουν στο τέλος.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
842
Like
1.407
Πόντοι
206
Ρε τύποι, εγώ που δεν φορώ φούστα, σκουλαρίκια, τακούνια ούτε και έχω βυζια με ορμόνες, όταν κυκλοφορώ, και μάλιστα ανάμεσα σε μεγάλο πλήθος, δεν προκαλώ γενικώς ούτε και πάω για τσαμπουκάδες.
Υπόψιν ότι δεν είμαι σωματικά ο μέσος όρος ανθρώπου και έχω ασχοληθεί με πράγματα στο παρελθόν.

Αυτοί πέρασαν με φουστιτσες και βαψίματα και χίλια δύο, μέσα από πλήθος νεαρών, αγνώστου νοητικής αντίληψης και συνείδησης. Αίσθηση αυτοσυντηρησης, προφύλαξης, δεν έχουν ;

Σαν να Περπατά γυναίκα 2 το πρωί με μίνι μέχρι την κωλοτρυπιδα , Πατησίων, Αχαρνών και λοιπά, μόνη, ανάμεσα στα πλήθη λαθροισλαμιων... δεν θα έχει καλό τέλος.

Καταδικαστεο το γεγονός των βωμολοχιών όπως είδα και ψυχολογικής βίας, δεν παρατήρησα σωματική εμπλοκή στο βίντεο.
Αυτός ακριβώς.

Άμα βάλω μπλούζα με το Τσε Γκεβάρα και πάω κάτω από γραφεία της χρυσής αυγής φωνάζοντας " γαμιέται ο φασισμός " υπάρχει μια τεράστια πιθανότητα να κατέβουν καμιά 20αριά χρυσαυγίτες και να με σπάσουν στο ξύλο.

Άμα είναι gay και βάψω το μαλλί μου ροζ και βάλω και σκουλαρίκια πρέπει τουλάχιστον να προσέχω που κυκλοφορώ και προφανώς ανάμεσα σε ένα μάτσο φρενοβλαβή διελυμένα πιτσιρίκια από τη τραπ και το χόρτο που την είδαν καγκουράκια ( όλοι ξέρουμε τι κυκλοφορεί κατά εκεί ) τότε μπορεί να τις φάω.

Δε λέω " καλά τους έκαναν " προφανώς αλλά λέω " Μάγκες πρέπει να προσέχετε λίγο παραπάνω " είναι κοινή λογική και αίσθημα αυτοσυντήρησης.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.339
Κριτικές
1
Like
812
Πόντοι
96
Αυτό συνέβη λόγω του ότι ο κόσμος μπούχτισε από τη συνεχή προπαγάνδα. Η τηλεόραση .....μας παίζει κάθε μέρα ως πρώτο θέμα τα δικαιώματα των γκέι και την τεκνοθεσία.

Μιλαμε κι για νεα παιδια που δεν θα πάνε στο κεντρο αλλα στα ακρα . Δηλαδη ή με την σημαια με το ουρανιο τόξο ή στους απέναντι. Οι νεοι ριζοσπαστικοποιουνται με την συνεχη προπαγανδα , οι πιο μεγαλοι φιλτραρουν και λιγο την προπαγανδα .

Αυτοί πέρασαν με φουστιτσες και βαψίματα και χίλια δύο, μέσα από πλήθος νεαρών, αγνώστου νοητικής αντίληψης και συνείδησης. Αίσθηση αυτοσυντηρησης, προφύλαξης, δεν έχουν ;

Σαν να Περπατά γυναίκα 2 το πρωί με μίνι μέχρι την κωλοτρυπιδα , Πατησίων, Αχαρνών και λοιπά, μόνη, ανάμεσα στα πλήθη λαθροισλαμιων... δεν θα έχει καλό τέλος.

ειναι η νεα μοδα "να μαθετε τα παιδια να σεβονται τις γυναικες / τους ομοφυλόφιλους κλπ"

Ειχε παθει λέει κατι αντιστοιχο στην Κατερινη ο κουηρ . Καλα ρε λεβεντη μου δεν σου διδαξε τιποτα η προηγουμενη εμπειρία???

Απο την αλλη αν ενας πατερας απαγορευσει στο γιο να βάλει φουστα κλαρωτη ή στην κορη να κυκλοφορει με τα βυζια εξω τοτε "καταδικαζουμε την πατριαρχια". Αλλα ειναι υποχρεωση τον γονιων να πιέζουμε τα παιδια μας να σεβονται τους trans. Δηλαδη πρεπει να λέμε στα παιδια μας οτι βολευει την woke κουλτουρα .

Ασε που ο μεσος εφηβος γραφει στα παπαρια του τους γονεις του . Τολμησε να παρεις το playstation (που εσυ αγορασες) απο το παιδι σου για να ανοιξει κανα βιβλιο και μπορει να βρεθεις μαχαιρωμενος ή στο τμημα για κακοποιηση ανηλίκου.

Τελος η αστυνομια που βουτηξε μαλλον στην τυχη 20 ατομα τωρα ειναι καλη ενω οταν κυνηγαει διαδηλωτες με τα γκλομπ ειναι κακη . Με την αστυνομια , τα δικαστηρια και τις φυλακες θα μαθουν οι νεοι να σεβονται την "διαφορετικότητα"?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.176
Κριτικές
18
Like
16.176
Πόντοι
4.546

Προσπάθησαν να καταργήσουν την οικογένεια και ξεφτιλίστηκαν​

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.704
Like
23.193
Πόντοι
6.256
Καταδικαζω και εγω απεριφραστα την επιθεση που δεχτηκε ο Barock και ο γαμιας του στη Θεσσαλονικη....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.214
Like
11.820
Πόντοι
3.656
Αυτό το τζιμάνι δεν θεωρεί βία το γιουχάρισμα και το φτύσιμο 150 ατόμων σε 2....και δεν του αρέσει και η ελευθερία του λόγου στην Ελλάδα ενώ μέσω αυτής κάνει βίντεο στο youtube και λέει ότι θέλει...και πληρώνεται γιαυτό...

οπότε όλα καλά δεν υπάρχει πρόβλημα που τους έφτυσαν αφού ήταν αντίδραση στην ''ατζέντα''

θα ήθελα να δω τι θα γινόταν αν ένας από τους 2 βλέποντας 150 όρκς να τον κυνηγάνε πάθαινε κάνα κοκομπλόκο και έμενε στον τόπο....αν θα έλεγε τα ίδια ο καραφλοντουγάνης...

η αν ο ίδιος ο καραφλοντουγάνης θα έμενε τόσο ψύχραιμος αν τον κυνηγούσαν 150 ορκς να τον ''φτύσουν''


μιλάμε η μαλακία στην Ελλάδα έχει χτυπήσει κόκκινο....ο κάθε ηλίθιος λέει μια μαλακία και μαζεύει λεφτά από το youtube...:confused:
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
667
Like
1.413
Πόντοι
206
οσο μισητό είναι να χτυπάει ο νταβατζης το κορίτσι για δεν γαμήθηκε με οσους "επρεπε" για να πάρει τα φράγκα, αλλό τοσο μισητο είναι να δερνουν μια ομάδα ψευτομαγκες , ( που μπορει το βραδυ να πιπωνουν τρανς ) εναν ομοφυλοφιλο. τελείως σκατοψυχια. κι αν θέλετε να εχετε ισσοροπημενη αποψη για το θέμα, και για αλλα, το πρώτο βήμα είναι να κλεισετε και αποσυνδεσετε μιά και καλη τις τηλεοράσεις.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.214
Like
11.820
Πόντοι
3.656
οσο μισητό είναι να χτυπάει ο νταβατζης το κορίτσι για δεν γαμήθηκε με οσους "επρεπε" για να πάρει τα φράγκα, αλλό τοσο μισητο είναι να δερνουν μια ομάδα ψευτομαγκες , ( που μπορει το βραδυ να πιπωνουν τρανς ) εναν ομοφυλοφιλο. τελείως σκατοψυχια. κι αν θέλετε να εχετε ισσοροπημενη αποψη για το θέμα, και για αλλα, το πρώτο βήμα είναι να κλεισετε και αποσυνδεσετε μιά και καλη τις τηλεοράσεις.
τύπε τους ανθρώπους τους καταλαβαίνεις από τις αντιδράσεις δεν το γράφουν στο κούτελο....

μερικοί είναι ευεθσητούλιδες με τις πατρίδες τις θρησκείες και τις οικογένειες και όταν πρόκειται για αντίθετες απόψεις την δικαιολογούν την παρανομία...λέει ο μπετόβλακας ότι το φτύσιμο και το γιουχάρισμα δεν είναι βία...και σε άλλα βίντεο του (επειδή τον έχω παρακολουθήσει) λέει ότι δεν μπορείς ποια να εκφράσεις άποψη επειδή σου κάνουν μπούλινγκ (γιουχάρισμα) στο ίντερνετ και σε λένε ομοφοβικό...οπότε αυτό είναι βία...

από εκεί να καταλάβεις τι ντουγάνι είναι....ντράπηκε να καταδικάσει τη βία...επειδή απευθύνεται σε γκέιδες....και ανέφερε ότι ο ένας εκδίδεται...λες και αν εκδίδεται είναι ελαφρυντικό για να τον λιντσάρουν...

τα ίδια ισχύουν και για τους ''αναρχικούς'' μαλάκες που πήγαν και έκαψαν αυτοκίνητα....

ο κάθε μαλάκας δικαιολογεί τις μαλακίες του σύμφωνα με το τι τον συμφέρει....γιαυτό έχουμε μείνει και θα μείνουμε για πάντα η ουγκάντα των βαλκανίων....τίγκα στα θύματα έτοιμα για εκμετάλλευση.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
871
Κριτικές
1
Like
1.807
Πόντοι
206
οσο μισητό είναι να χτυπάει ο νταβατζης το κορίτσι για δεν γαμήθηκε με οσους "επρεπε" για να πάρει τα φράγκα, αλλό τοσο μισητο είναι να δερνουν μια ομάδα ψευτομαγκες , ( που μπορει το βραδυ να πιπωνουν τρανς ) εναν ομοφυλοφιλο. τελείως σκατοψυχια. κι αν θέλετε να εχετε ισσοροπημενη αποψη για το θέμα, και για αλλα, το πρώτο βήμα είναι να κλεισετε και αποσυνδεσετε μιά και καλη τις τηλεοράσεις.
οταν ημουμ μικρος η μανα μου μου ελεγε αν δεν φας το φαγητο σου , θα σε φάει ο μαύρος.Μεχρι που στα 14 γνωρισα στο τενις ενα μαυρο που μίλαγε τελεια Ελληνικα ,ε τον ρωτησα και μου ειπε πως ητυαν γιος του κυριου Δημητρη με το παρατσουκλι ο Γερμανος αφου ηταν ξανθος με γαλάζια μάτια ,απλώς ειχε παντρεθυτει Αφρικανη γυναίκα στο κογκο αν θυμαμαι καλα ,εκει εκανε και μεγαλη περιουσια .Και ετσι κάπως γινόμαστε ρατσιστες.Με ποιο δικαίωμα κραζουμε σχολιαζουμε η φτασαμε και σε σημειο τραμπουκισμου σε καποιον επειδη δεν μας αρέσει όπως ντύνεται η ποιες είοναι οι προτιμήσεις του στο σεξ? στο 2024 εχουμε ακόμη τη βλάχικη νοοτροπία του χωριου ,οπου έπρεπε όλοι να ξερουν τα πάντα για εσένα και να σε κρίνουν κι όλας ,και σχεδόν πάντα αρνητικα .αΛΩΣΤΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΣΙΚΑ ΤΟΥ ΓΕΊΤΟΝΑ περιγράφει νομίζω πολύ καλά τη σκατοψυχια που δυστυχώς έχουμε ακόμη εν ετη 2024.Αντι να πάμε μπροστά κάνουμε βήματα προς τα πίσω .Και δυστυχώς αυτοι οι σκατόψυχοι οι παπάδες σπέρνουν το μίσος ενάντια στη θρησκεία που δήθεν πιστεύουν.και τους πληρώνουμε κι ολας γιατι είναι δημοσιοι υπάλληλοι,μιας θρησκείας που βασικά ούτε που υπάρχει στη πραγματικότητα.ελλαδισταν ετος 2024 ,και μηνξεχνάμνε πως η Ελλας, ηγείται της τέταρτης βιομηχανικής επαν@κλασης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom