Νέα

Τεχνικές προσέλκυσης στρίπερ στο τραπέζι !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Υπουργός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Απλωνομαστε στον καναπε,πιανουμε και τα δυο τραπεζακια,ποτε σταυροποδι,το ματι να γυαλιζει και ... αν ερθει κανενας σερβιτορος και μας την πει τον στελνουμε αδιαβαστο  :ak: :ak: :ak: :ak:

DIKY περιμενω τα δικα σου σχολια και τη δικη σου πινελια !!!!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
οι παππουδες του ειδους ας βοηθησουν!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Απλωνομαστε στον καναπε,πιανουμε και τα δυο τραπεζακια,ποτε σταυροποδι,το ματι να γυαλιζει και ... αν ερθει κανενας σερβιτορος και μας την πει τον στελνουμε αδιαβαστο  :ak: :ak: :ak: :ak:

DIKY περιμενω τα δικα σου σχολια και τη δικη σου πινελια !!!!

Παρε κανα φραπεδακι ρε μινστρο και κοψε τις παπαροσυνες....ελεος πια!σε λιγο θα μας ανοιξεις θρεντ"τροπος προσεγγισης του ντι τζει στα στριπ!"ελεος ρεεεεεεεεε
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ποτε φραπε vaso / μονο χουρο και γλυψιμο στις ρωγες και στον κωλοχοριστρα .....

Αντε ρε DIKY ακομα παιζεις το πουλακι σου απο χτες ????
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Απλωνομαστε στον καναπε,πιανουμε και τα δυο τραπεζακια,ποτε σταυροποδι,το ματι να γυαλιζει και ... αν ερθει κανενας σερβιτορος και μας την πει τον στελνουμε αδιαβαστο  :ak: :ak: :ak: :ak:

DIKY περιμενω τα δικα σου σχολια και τη δικη σου πινελια !!!!

πινελια δεν μπορω να βαλω καθοτι δεν ειμαι δα και μπογιατζης!!
θα προσθεσω οτι το τραπεζακι πρεπει να βρισκεται σε αποσταση ανω των 30cm απο το τελος του γονατου για να εχει χωρο να κατσει το στριπακι. απαγορευεται το σταυροποδι, τα ποδια ανοιχτα και σταση σωματος ορθη γωνια καμαρωτο.Ξαποστελνουμε το διπλανο τραπεζακι πιο μακρια για να δημιουργουμε διαδρομους να περνανε τα στριπακια απο καθε μερια και να μπορουν να ερχονται απο πασα κατευθυνση. επίσης, αν πιασουμε αντι για εναν δυο καναπεδες και μας την πουν  διαμαρτυρομαστε αμεσως οτι ειμαστε τοση ωρα εδω και δεν εχει ερθει καμμια κοπελα στο τραπεζι μας. αμεσως τα γκαρσονια θα τις φωναξουν και επειδη θα ειναι εντολη σερβιτορου ή νταβά το στριπακι θα κατσει οση ωρα θελουμε τσαμπα. κοιταμε στα ματια την κοπελα και φροντιζουμε να εχουμε μεινει αγαμητοι καμμια βδομαδα για να γυαλιζει το ματι και να ξεχωριζουμε. θα κατσει διπλα μας...εγγυημενο!την ωρα του χορου κοιταμε την κοπελα που χορευει διπλα και στελνουμε φιλακι, μετα τον χορο θα ερθει σιγουρα να κατσει διπλα μας και κερδιζουμε κ αλλο χρονο μπαλαμουτιασματος. προσοχη μην ξεκανουμε στο ξυλο την ωρα του χορου την κοπελα γιατι θα τρομαξει και δεν θα ξαναρθει μεχρι να τις επουλωθουν οι πληγες..αυτα για την ωρα, αν το θεμα παρει διαστασεις εχω και αλλα να πω.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Respect στον ΝΤΙΚΥ / το παραπανω ποστ του ΝΤΙΚΥ ειναι απαυγασμα πολυχρονης εμπειριας ...

Απλα να προσθεσω οτι μετα πρεπει να χοροπηδατε σε στρωμα παρακειμενο του πεζοδρομιου και σουτ στα μαξιλαρια χαχαχαχαχα

ΝΤΙΚΥ σορρυ που σε διεκοψα απο τον καλλωπισμο του πεου σου / συνεχισε και αν προκυψει τιποτα θα σε ειδοποιησω στον βομβητη ....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Respect στον ΝΤΙΚΥ / το παραπανω ποστ του ΝΤΙΚΥ ειναι απαυγασμα πολυχρονης εμπειριας ...

Απλα να προσθεσω οτι μετα πρεπει να χοροπηδατε σε στρωμα παρακειμενο του πεζοδρομιου και σουτ στα μαξιλαρια χαχαχαχαχα

ΝΤΙΚΥ σορρυ που σε διεκοψα απο τον καλλωπισμο του πεου σου / συνεχισε και αν προκυψει τιποτα θα σε ειδοποιησω στον βομβητη ....

ενταξει καλο μου παιδι, τωρα ειμαι σε προοιμο σταδιο χαλαρωσης πριν αρχισω το πουτσομασαζ και μετα στην κομμωση...
μη μου θυμιζεις το μαξιλαρι, δεν επιτρεπεται να αστοχησω απο τοσο κοντα!! >:(
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
ακομη να ανεβει το βιντεο? :tickedoff:
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
στα αρχιδια σου μωρε, ανεβασε το και ας το βλεπουμε μονο εμεις...

δεν μπορω θα εκθεσω οικογενειες / φαινονται προσωπα και ακουγονται φωνες / αν το ανεβασω θα φαμε κατευθειαν Διαγραφη Λογαριασμου - ουτε καν mute χαχαχαχαχαχαχα
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
δεν μπορω θα εκθεσω οικογενειες / φαινονται προσωπα και ακουγονται φωνες / αν το ανεβασω θα φαμε κατευθειαν Διαγραφη Λογαριασμου - ουτε καν mute χαχαχαχαχαχαχα
φοβασαι μην χασεις το υπουργειο σου!! :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μπα δεν ξέρετε τι λέτε, μια είναι η τεχνική προσέγγισης, βάζεις στο τραπέζι μερικά 50 € και τσουπ κάθονται δίπλα σου χωρίς να το καταλάβεις....  :2funny: :2funny:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Μπα δεν ξέρετε τι λέτε, μια είναι η τεχνική προσέγγισης, βάζεις στο τραπέζι μερικά 50 € και τσουπ κάθονται δίπλα σου χωρίς να το καταλάβεις....  :2funny: :2funny:
προτεινω να τα πιανουμε με μανταλακι μη μας πεσει κανενα κατω και το χασουμε...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Εμένα μου έρχονται κατά κύματα τις φορές που δεν έχω πολλή όρεξη και αυτές που δε γουστάρω
 

Επισκέπτης
μια άλλη καλή τεχνική είναι να αφήσεις στο τραπέζι ένα διαμαντένιο δακτυλίδι σαν κι αυτό. Εκεί να δεις πόσες θα σου έρθουν  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • diamond.jpg
    diamond.jpg
    27,9 KB · Εμφανίσεις: 39

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Εγώ μια φορά (τη βραδιά της Γιουροβίζον) πήγα Ανατολή. Ήταν σχεδόν άδειο. Με έβαλε σε καναπέ ο "υπεύθυνος", οπότε νόμισαν οι εργάτριες ότι είμαι γνωστός του (μια μέ ρώτησε κιόλας). Ε δε προλάβαινα να τις διώχνω!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μια καλή τεχνική είναι να κάνεις σαν να
μην υπάρχουν
ούτε κοίταγμα στα μάτια ή σε άλλα επίμαχα σημεία  :grin:
ούτε βλέμμα τπτ τπτ....
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :dancing:
να δείτε για πότε έρχονται.....
της πιάνουν τα υπαρξιακά τους....  :2funny:  :2funny:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
μια καλή τεχνική είναι να κάνεις σαν να
μην υπάρχουν
ούτε κοίταγμα στα μάτια ή σε άλλα επίμαχα σημεία  :grin:
ούτε βλέμμα τπτ τπτ....
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :dancing:
να δείτε για πότε έρχονται.....
της πιάνουν τα υπαρξιακά τους....  :2funny:  :2funny:

Tι ποσοστο επιτυχιας εχει αυτο ?

Εγω ειμαι της παλιας σχολης..Φωναζω τον σερβιτορο και του λεω.."Φερε αυτη με το ταδε στριγκακι.."    ( ταδε = το χρωμα..). Εχει επιτυχια 100%.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom