Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 35,3%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,6%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,5%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,4%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,6%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 32 37,6%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    85

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Έτσι είναι μαν.Αν την θέλεις εσύ είναι τελειωμένη δουλειά κατά το ήμισυ... :grin:
δεν μπορει να τρως χυλοπιτες απο ολες.καποια θα σου κατσει.το θεμα ειναι να αναγνωριζεις τα σημαδια που σου δινει η καθε γκομενα.αν το κανεις αυτο τοτε σιγουρα δεν θα φας χυλοπιτα.εγω οταν ειμαι στο μετρο σκαναρω τις γκομενες για σημαδια ενδιαφεροντος.μολις σιγουρευτω οτι καποια δειχνει πραγματικα ενδιαφερον ορμαω.με αυτο τον τροπο γαμησα100γκομενες τα τελευταια τρια χρονια
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
δεν μπορει να τρως χυλοπιτες απο ολες.καποια θα σου κατσει.το θεμα ειναι να αναγνωριζεις τα σημαδια που σου δινει η καθε γκομενα.αν το κανεις αυτο τοτε σιγουρα δεν θα φας χυλοπιτα.εγω οταν ειμαι στο μετρο σκαναρω τις γκομενες για σημαδια ενδιαφεροντος.μολις σιγουρευτω οτι καποια δειχνει πραγματικα ενδιαφερον ορμαω.με αυτο τον τροπο γαμησα100γκομενες τα τελευταια τρια χρονια

εγω διάβασα ότι γάμησες 3 γκόμενες τα τελευταία 100 χρόνια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
δεν μπορει να τρως χυλοπιτες απο ολες.καποια θα σου κατσει.το θεμα ειναι να αναγνωριζεις τα σημαδια που σου δινει η καθε γκομενα.αν το κανεις αυτο τοτε σιγουρα δεν θα φας χυλοπιτα.εγω οταν ειμαι στο μετρο σκαναρω τις γκομενες για σημαδια ενδιαφεροντος.μολις σιγουρευτω οτι καποια δειχνει πραγματικα ενδιαφερον ορμαω.με αυτο τον τροπο γαμησα100γκομενες τα τελευταια τρια χρονια
Λες ο λόγος που δε γαμάω διαφορετική γκόμενα κάθε μέρα να είναι που μένω μακριά από το μετρό και κυκλοφορώ με το αυτοκίνητο???  :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Λες ο λόγος που δε γαμάω διαφορετική γκόμενα κάθε μέρα να είναι που μένω μακριά από το μετρό και κυκλοφορώ με το αυτοκίνητο???  :2funny:
λογικο ειναι.γιαυτο το λογο και εγω μετακινουμε πολλες φορες με τα μεσα αντι για το αυτοκινητο.παιζει πολυ μουνι στο μετρο
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
λογικο ειναι.γιαυτο το λογο και εγω μετακινουμε πολλες φορες με τα μεσα αντι για το αυτοκινητο.παιζει πολυ μουνι στο μετρο
Πιό πολύ μουνί παίζει αν έχεις μερσεντες.
Λες να φταίει που δεν έχω ούτε ακριβή μερσεντές??  :grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πιό πολύ μουνί παίζει αν έχεις μερσεντες.
Λες να φταίει που δεν έχω ούτε ακριβή μερσεντές??  :grin:
κοιταξε να δεις εγω ενας μπουρδελακιας ειμαι. Θεωρητικος παπαρολογος και δεν σκαμπαζω απο αυτα.απλα παντα εχω αποψη για ολα :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
κοιταξε να δεις εγω ενας μπουρδελακιας ειμαι. Θεωρητικος παπαρολογος και δεν σκαμπαζω απο αυτα.απλα παντα εχω αποψη για ολα :grin:
Μην χαλιέσαι. ούτε ο einstein δεν μπόρεσε να καταλάβει τις γυναίκες.Εδώ που τα λέμε ούτε οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν τις γυναίκες.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Λες ο λόγος που δε γαμάω διαφορετική γκόμενα κάθε μέρα να είναι που μένω μακριά από το μετρό και κυκλοφορώ με το αυτοκίνητο???  :2funny:
ΝΑΙ, ασε το αμαξι στην ακρη και παρε μεσα μαζικης μεταφορας, εκει οι γκομενες ακουμπαν για λιγο στην ακρη την ασπιδα που εχουν περπατωντας στο δρομο για να αποκρουουν καθε σου κουβεντα. περισσοτερες πιθανοτητες εχεις διπλα της στο μετρο να ανοιξεις κουβεντα παρα με πεζη και εσυ διπλα με καμπριο!!! μεσα σε λεωφορεια εχω παρει καμια 60 τηλεφωνα και σε τραινα αλλα 5, τελικα εκατσαν 5 απο αυτες. στο δρομο ΜΗΔΕΝ απο μηδεν, παρα τις γενναιες προσπαθειες.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
ΝΑΙ, ασε το αμαξι στην ακρη και παρε μεσα μαζικης μεταφορας, εκει οι γκομενες ακουμπαν για λιγο στην ακρη την ασπιδα που εχουν περπατωντας στο δρομο για να αποκρουουν καθε σου κουβεντα. περισσοτερες πιθανοτητες εχεις διπλα της στο μετρο να ανοιξεις κουβεντα παρα με πεζη και εσυ διπλα με καμπριο!!! μεσα σε λεωφορεια εχω παρει καμια 60 τηλεφωνα και σε τραινα αλλα 5, τελικα εκατσαν 5 απο αυτες. στο δρομο ΜΗΔΕΝ απο μηδεν, παρα τις γενναιες προσπαθειες.
Ναι αλλά από την άλλη για να πάρω μετρό πρέπει να περπατήσω 20 λεπτά,να πάρω λεωφορείο,να πάρω το μετρό,να αλλάξω γραμμή στο σύνταγμα και να περπατήσω άλλη μισή ώρα για να πάω στη δουλειά. Γυρνώντας πρέπει να κάνω το ίδιο μόνο που τώρα για να φτάσω σπίτι μου έχω να περπατήσω 20 λεπτά σε ανηφόρα με αρκετά μεγάλη κλίση. Με το αυτοκίνητο κάνω 20 λεπτά συνολικά. Συγνώμη αλλά το να πάρω κάνα τηλέφωνο από τα γκομενάκια του μετρό δε με δελεάζει τόσο έχοντας στο μυαλό μου όλα αυτά.  :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Κι εγώ μέχρι τα 25 προτιμούσα τις ώριμες (αλλά όχι κατ' αποκλειστικότητα όπως εσύ). Δυστυχώς δεν ήξερα πως να τις πλησιάσω και τις χαιρόμουν μόνο στα πορνεία.

Όταν μεγάλωσα άρχισαν να μου αρέσουν οι μικρούλες.
όταν ήμουν 18 οι μικρές και σταδιακά μέχρι τα 27 που είμαι τώρα, ανέβαινε ο μ.ο. ηλικίας και έφτασε κοντά στα 50+
φαντάζομαι σε λίγο καιρό θα φτάσω στο επίπεδο του απόλυτου και του τακμαν  :grin:

εγω φετος το γυρισα στα 27 μου. Αυτην την περιοδο μονο οι κατω των 20 με συγκινουν.

κάποιες είναι πιο "ώριμες" και "ανεπτυγμένες" για την ηλικία τους  :tits: :kissass:  :grin:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ναι αλλά από την άλλη για να πάρω μετρό πρέπει να περπατήσω 20 λεπτά,να πάρω λεωφορείο,να πάρω το μετρό,να αλλάξω γραμμή στο σύνταγμα και να περπατήσω άλλη μισή ώρα για να πάω στη δουλειά. Γυρνώντας πρέπει να κάνω το ίδιο μόνο που τώρα για να φτάσω σπίτι μου έχω να περπατήσω 20 λεπτά σε ανηφόρα με αρκετά μεγάλη κλίση. Με το αυτοκίνητο κάνω 20 λεπτά συνολικά. Συγνώμη αλλά το να πάρω κάνα τηλέφωνο από τα γκομενάκια του μετρό δε με δελεάζει τόσο έχοντας στο μυαλό μου όλα αυτά.  :2funny:
παρε το μετρο οταν εχεις αφθονο χρονο ή για βολτα. περισσοτερες πιθανοτητες εχεις απο το να κατσεις σε μια καφετερια για καφε με τις ιδιες 5-10 ασυνοδευτες. στο μετρο μονο σε 10 λεπτα εχουν περασει απο διπλα σου δεκαδες ασυνοδευτες ασε που μπορεις να κατσεις ΑΚΡΙΒΩς ΔΙΠΛΑ, πραγμα που δεν μπορεις να κανεις ουτε σε καφε ουτε σε μπουζουκια που μαλιστα πληρωνεις πολλα παραπανω για να πας να γνωρισεις γκομενες
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
παρε το μετρο οταν εχεις αφθονο χρονο ή για βολτα. περισσοτερες πιθανοτητες εχεις απο το να κατσεις σε μια καφετερια για καφε με τις ιδιες 5-10 ασυνοδευτες. στο μετρο μονο σε 10 λεπτα εχουν περασει απο διπλα σου δεκαδες ασυνοδευτες ασε που μπορεις να κατσεις ΑΚΡΙΒΩς ΔΙΠΛΑ, πραγμα που δεν μπορεις να κανεις ουτε σε καφε ουτε σε μπουζουκια που μαλιστα πληρωνεις πολλα παραπανω για να πας να γνωρισεις γκομενες
Εγώ προτιμώ να πάω σε καμιά παιδική χαρά που πάνε οι μιλφάρες τα παιδιά τους να παίξουνε και να τις πείσω να με ''υιοθετήσουν'' και μένα για λίγο καιρό  :2funny:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Εγώ προτιμώ να πάω σε καμιά παιδική χαρά που πάνε οι μιλφάρες τα παιδιά τους να παίξουνε και να τις πείσω να με ''υιοθετήσουν'' και μένα για λίγο καιρό  :2funny:
ασ' τον χαβαλε εκει ντρεπονται ειναι μπροστα στο παιδι τους και την γειτονισσα, στα μμμ ειναι μεταξυ αγνωστων.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
παρε το μετρο οταν εχεις αφθονο χρονο ή για βολτα. περισσοτερες πιθανοτητες εχεις απο το να κατσεις σε μια καφετερια για καφε με τις ιδιες 5-10 ασυνοδευτες. στο μετρο μονο σε 10 λεπτα εχουν περασει απο διπλα σου δεκαδες ασυνοδευτες ασε που μπορεις να κατσεις ΑΚΡΙΒΩς ΔΙΠΛΑ, πραγμα που δεν μπορεις να κανεις ουτε σε καφε ουτε σε μπουζουκια που μαλιστα πληρωνεις πολλα παραπανω για να πας να γνωρισεις γκομενες
Αυτά τα κασκαντεριλίκια τύπε θέλουν προσοχή για να μην καταλήξεις με καμιά τσάντα στο κεφάλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom