Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 715K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ωραία ακούγονται όλα όσα διάβασα στο νήμα, οι κοπέλες φαίνεται να ξέρουν να γ@μούν το μυαλό μας και πραγματικά θα δοκίμαζα...
Όμως.....
Ξενοδοχείο 30 ευρώ
60 λεπτά 80 ευρώ
blowjob 20 ευρώ
ώπ, έβαλα και χεράκι για να βοηθήσω να σηκωθεί, άλλα 15 ευρώ...
Ωραία πόδια έχεις κούκλα μου, βάλτα λίγο πάνω μου (αααα, footjob, άλλο ένα δεκαρικάκι!)

Τα βάζω κάτω και βγαίνειμια 150άρα (χωρίς σεξ, που εμένα δεν με ενδιαφέρει, αλλά λέμε)

Ένας έμμεσος τρόπος για αυξημένες τιμές με πολλά πολλά extra!!!
Νομίζω ότι μια πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση, ξεφεύγει τελικά υπερβολικά σε κόστος. Σίγουρα δεν απευθύνονται σε ανθρώπους με έναν μέσο μισθό. Γιατί αν κάνεις κάτι που σου αρέσει -και δεν έχω αμφιβολία ότι θα μου αρέσει- θα θέλεις να το επαναλάβεις και αυτό τελικά είναι απαγορευτικό.

ΤΕΑ δεν θέλω να προσφέρω αυτό το πρόγραμμα στον εαυτό μου για μία μόνο φορά. Οπότε καλό θα ήταν να αναθεωρηθούν λίγο, τουλάχιστον τα extra....
Κατά τ' άλλα μπράβο για το στυλ και τις ιδέες σας.... Φυσικά και πληρώνονται αυτά, αλλά ως ένα σημείο....
Τα σέβη μου!
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
588
Κριτικές
28
Like
1.958
Πόντοι
1.196
Αγαπητε θα διαφωνησω και θα σε στενοχωρησω.
Φινετσα στυλ νευρο ΜΟΝΟ οι ΜΙΛΑΝΕΖΕΣ ALFA ROMEO !!!!!
Αν θες και καποια βαρια αμερικανικα κομματια "στριγκλες" κλπ
Οι χοντροκομενοι Βλαχοδημαρχοι Γερμανοι ακομα και σημερα που ο ασυλογιστος ΑΝΙΕΛΙ , πισα στα κοκαλα του , ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ τον Ιταλικο αερα στα αυτοκινητα με στυλ , ακομα και σημερα , που ουσιαστικα ειναι FIAT λογω του τρισκαρατου , οι ALFA ROMEO στο δρομο κελαηδουν και γοητευουν !!!!!
ΜΙΛΑΝΕΖΙΚΗ ΓΟΗΤΕΙΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ !!!!!
Νταξει άλφα Ρομέο.πολυ ομορφιά δεν το συζητάμε ...
Αλλά βαρανε πολύ μοτέρ ρε αδερφέ...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Νταξει άλφα Ρομέο.πολυ ομορφιά δεν το συζητάμε ...
Αλλά βαρανε πολύ μοτέρ ρε αδερφέ...
σωστα τωρα που ο τρισκαρατος εκλεισε το εργοστασιο και τα ενσωματωσε στη FIAT.
γι αυτο προσωπικα μετα την ALFA75 , αμαξωμα LANCIA , και με τον 6κυλινδρο κινητηρα original ALFAROMEO 2λιτρο δεν ξαναοδηγησα ALFA ROMEO διοτι πλεον ειναι FIAT !!!
και μια λεπτομερεια αγαπητε. την εστειλα αποσυρση με πραγματικο κοντερ 302000 χλμ .......
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Ωραία ακούγονται όλα όσα διάβασα στο νήμα, οι κοπέλες φαίνεται να ξέρουν να γ@μούν το μυαλό μας και πραγματικά θα δοκίμαζα...
Όμως.....
Ξενοδοχείο 30 ευρώ
60 λεπτά 80 ευρώ
blowjob 20 ευρώ
ώπ, έβαλα και χεράκι για να βοηθήσω να σηκωθεί, άλλα 15 ευρώ...
Ωραία πόδια έχεις κούκλα μου, βάλτα λίγο πάνω μου (αααα, footjob, άλλο ένα δεκαρικάκι!)

Τα βάζω κάτω και βγαίνειμια 150άρα (χωρίς σεξ, που εμένα δεν με ενδιαφέρει, αλλά λέμε)

Ένας έμμεσος τρόπος για αυξημένες τιμές με πολλά πολλά extra!!!
Νομίζω ότι μια πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση, ξεφεύγει τελικά υπερβολικά σε κόστος. Σίγουρα δεν απευθύνονται σε ανθρώπους με έναν μέσο μισθό. Γιατί αν κάνεις κάτι που σου αρέσει -και δεν έχω αμφιβολία ότι θα μου αρέσει- θα θέλεις να το επαναλάβεις και αυτό τελικά είναι απαγορευτικό.

ΤΕΑ δεν θέλω να προσφέρω αυτό το πρόγραμμα στον εαυτό μου για μία μόνο φορά. Οπότε καλό θα ήταν να αναθεωρηθούν λίγο, τουλάχιστον τα extra....
Κατά τ' άλλα μπράβο για το στυλ και τις ιδέες σας.... Φυσικά και πληρώνονται αυτά, αλλά ως ένα σημείο....
Τα σέβη μου!
Στο γραφειο της τεας μονο 20 τα εξτρα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Ωραία ακούγονται όλα όσα διάβασα στο νήμα, οι κοπέλες φαίνεται να ξέρουν να γ@μούν το μυαλό μας και πραγματικά θα δοκίμαζα...
Όμως.....
Ξενοδοχείο 30 ευρώ
60 λεπτά 80 ευρώ
blowjob 20 ευρώ
ώπ, έβαλα και χεράκι για να βοηθήσω να σηκωθεί, άλλα 15 ευρώ...
Ωραία πόδια έχεις κούκλα μου, βάλτα λίγο πάνω μου (αααα, footjob, άλλο ένα δεκαρικάκι!)

Τα βάζω κάτω και βγαίνειμια 150άρα (χωρίς σεξ, που εμένα δεν με ενδιαφέρει, αλλά λέμε)

Ένας έμμεσος τρόπος για αυξημένες τιμές με πολλά πολλά extra!!!
Νομίζω ότι μια πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση, ξεφεύγει τελικά υπερβολικά σε κόστος. Σίγουρα δεν απευθύνονται σε ανθρώπους με έναν μέσο μισθό. Γιατί αν κάνεις κάτι που σου αρέσει -και δεν έχω αμφιβολία ότι θα μου αρέσει- θα θέλεις να το επαναλάβεις και αυτό τελικά είναι απαγορευτικό.

ΤΕΑ δεν θέλω να προσφέρω αυτό το πρόγραμμα στον εαυτό μου για μία μόνο φορά. Οπότε καλό θα ήταν να αναθεωρηθούν λίγο, τουλάχιστον τα extra....
Κατά τ' άλλα μπράβο για το στυλ και τις ιδέες σας.... Φυσικά και πληρώνονται αυτά, αλλά ως ένα σημείο....
Τα σέβη μου!
❣️❣️❣️❣️
Καλησπέρα!!!!
σε όλα τα μέλη με ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ.
----------
Ενημέρωση:
Όπως κάθε χρόνο θα παραμείνουμε κλειστά
Από: 22/12 - 07/01
λόγω γιορτών.
❣️Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, αληθινούς ανθρώπους κοντά μας και
ΚΑΥΛΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ !!!
----------
❣️Καλώς ήρθατε στην ομάδα του Diamonds MassageTherapy Athens

❣️Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον Σε Αθήνα και Πειραιά.

Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Κατοικίες/ airbnb
Parties/ Events/Bachelors.
__________
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

☎️ VIBER MESSAGE
6979398952
__________

Πληροφορίες:Θεραπεία/υπηρεσία:

Μέσα σε μία συνεδρία μασάζ περιλαμβάνονται όλα τα παρακάτω:

❣️ before the session shower with the client &( αν το επιθυμεί ο πελάτης και στο μπάνιο extra services: blowjob/ handjob)

❣️ ‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru ‍γυμνό!!!
Body to body massage ( αν το επιθυμεί ο πελάτης extra services: blowjob/ handjob/ footjob)

❣️ barefoot ashiatsu massage therapy &

❣️ jacuzzi massage therapy & (extra services : blowjob /handjob /footjob)

❣️ Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

❣️60'/80€

❣️90'/100€

❣️120'/120€

⌛️Αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της Αθήνας επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Μετά τις 23:00 το βράδυ late night after επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Extras services:
❣️Blowjob +20€❣️
❣️Handjob +15€❣️
❣️Footjob +10€❣️

✅️( όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης τα έξτρα χωρίς κρυφές χρεώσεις Plus ++με προτεραιότητα τις υπηρεσίες μασάζ)

✅️❣️ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ 90' με προτεραιότητα πάντα όλο το πρόγραμμα μασάζ ακριβώς όπως αναγράφεται παραπάνω ακόμα και αν ο πελάτης τελειώσει 2 ή 3 φορές με στοματικό/ blowjob πληρώνει μόνο μία φορά το έξτρα blowjob +20€
Δεν υπάρχουν plus➕️plus κρυφές χρεώσεις.❣️✅️

Η επικοινωνία:
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

☎️VIBER MESSAGE
6979398952

⌚️Ώρες λειτουργίας γραφείου
Και τηλεφωνικού κέντρου:

⌚️Δευτέρα έως Παρασκευή (Κάποια Σάββατα εργαζόμαστε Αθήνα )

⌚️11:00-00:30

❌️Κυριακή κλειστά❌️
 
Τελευταία τροποποίηση:

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Καλησπέρα!!!!
σε όλα τα μέλη με ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ.
----------
Ενημέρωση:
Όπως κάθε χρόνο θα παραμείνουμε κλειστά
Από: 22/12 - 07/01
λόγω γιορτών.
Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, αληθινούς ανθρώπους κοντά μας και
ΚΑΥΛΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ !!!
Animated GIF

....:erection:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
❣️❣️❣️❣️
Καλησπέρα!!!!
σε όλα τα μέλη με ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ.
----------
Ενημέρωση:
Όπως κάθε χρόνο θα παραμείνουμε κλειστά
Από: 22/12 - 07/01
λόγω γιορτών.
❣️Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, αληθινούς ανθρώπους κοντά μας και
ΚΑΥΛΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ !!!
----------
❣️Καλώς ήρθατε στην ομάδα του Diamonds MassageTherapy Athens

❣️Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον Σε Αθήνα και Πειραιά.

Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Κατοικίες/ airbnb
Parties/ Events/Bachelors.
__________
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

☎️ VIBER MESSAGE
6979398952
__________

Πληροφορίες:Θεραπεία/υπηρεσία:

Μέσα σε μία συνεδρία μασάζ περιλαμβάνονται όλα τα παρακάτω:

❣️ before the session shower with the client &( αν το επιθυμεί ο πελάτης και στο μπάνιο extra services: blowjob/ handjob)

❣️ ‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru ‍γυμνό!!!
Body to body massage ( αν το επιθυμεί ο πελάτης extra services: blowjob/ handjob/ footjob)

❣️ barefoot ashiatsu massage therapy &

❣️ jacuzzi massage therapy & (extra services : blowjob /handjob /footjob)

❣️ Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

❣️60'/80€

❣️90'/100€

❣️120'/120€

⌛️Αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της Αθήνας επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Μετά τις 23:00 το βράδυ late night after επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Extras services:
❣️Blowjob +20€❣️
❣️Handjob +15€❣️
❣️Footjob +10€❣️

✅️( όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης τα έξτρα χωρίς κρυφές χρεώσεις Plus ++με προτεραιότητα τις υπηρεσίες μασάζ)

✅️❣️ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ 90' με προτεραιότητα πάντα όλο το πρόγραμμα μασάζ ακριβώς όπως αναγράφεται παραπάνω ακόμα και αν ο πελάτης τελειώσει 2 ή 3 φορές με στοματικό/ blowjob πληρώνει μόνο μία φορά το έξτρα blowjob +20€
Δεν υπάρχουν plus➕️plus κρυφές χρεώσεις.❣️✅️

Η επικοινωνία:
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

☎️VIBER MESSAGE
6979398952

⌚️Ώρες λειτουργίας γραφείου
Και τηλεφωνικού κέντρου:

⌚️Δευτέρα έως Παρασκευή (Κάποια Σάββατα εργαζόμαστε Αθήνα )

⌚️11:00-00:30

❌️Κυριακή κλειστά❌️
Η κοπελλα τα γραφει αναλυτικα..
Και οτι γραφει ετσι ειναι.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Ωραία ακούγονται όλα όσα διάβασα στο νήμα, οι κοπέλες φαίνεται να ξέρουν να γ@μούν το μυαλό μας και πραγματικά θα δοκίμαζα...
Όμως.....
Ξενοδοχείο 30 ευρώ
60 λεπτά 80 ευρώ
blowjob 20 ευρώ
ώπ, έβαλα και χεράκι για να βοηθήσω να σηκωθεί, άλλα 15 ευρώ...
Ωραία πόδια έχεις κούκλα μου, βάλτα λίγο πάνω μου (αααα, footjob, άλλο ένα δεκαρικάκι!)

Τα βάζω κάτω και βγαίνειμια 150άρα (χωρίς σεξ, που εμένα δεν με ενδιαφέρει, αλλά λέμε)

Ένας έμμεσος τρόπος για αυξημένες τιμές με πολλά πολλά extra!!!
Νομίζω ότι μια πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση, ξεφεύγει τελικά υπερβολικά σε κόστος. Σίγουρα δεν απευθύνονται σε ανθρώπους με έναν μέσο μισθό. Γιατί αν κάνεις κάτι που σου αρέσει -και δεν έχω αμφιβολία ότι θα μου αρέσει- θα θέλεις να το επαναλάβεις και αυτό τελικά είναι απαγορευτικό.

ΤΕΑ δεν θέλω να προσφέρω αυτό το πρόγραμμα στον εαυτό μου για μία μόνο φορά. Οπότε καλό θα ήταν να αναθεωρηθούν λίγο, τουλάχιστον τα extra....
Κατά τ' άλλα μπράβο για το στυλ και τις ιδέες σας.... Φυσικά και πληρώνονται αυτά, αλλά ως ένα σημείο....
Τα σέβη μου!
πραγματι ξερει να παρουσιαζει την..πραματεια της με μαστορια..και μη ξεχνας οτι απευθυνεται σε πεινασμενους
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Σημερινό δίωρο ραντεβού με την Νάγια το μεσημέρι με πολύ καλές εντυπώσεις. Η κοπέλα συνεπεστατη στην ώρα της, μου έκανε πολύ θετική εντύπωση ο επαγγελματισμος της, καθώς ήρθε με πλήρη εξοπλισμό, από αφρολουτρα, λαδια, κατάλληλη χαλαρωτική μουσική για την διάρκεια του μασάζ. Σε πρόβλημα που υπήρξε με το κλιματιστικό στο δωμάτιο, φρόντισε να το επιλύσει με την υποδοχή του ξενοδοχείου άμεσα . Για την εμφάνιση της έχουν γραφτεί αρκετές φορές, κοντοκουρεμένο έως ξυρισμένο κεφάλι, αρκετά τατουάζ στο σώμα, μικρό όμορφο στήθος, γυμνασμενο σώμα, μέτριο ανάστημα. Το πολύ δυνατό της σημείο είναι σίγουρα το μασάζ της, στο οποίο αφιερώνει πολύ χρόνο και στο οποίο προσφέρει πραγματικά μοναδική εμπειρία. Η σωματική της διάπλαση βοηθάει πολύ στο body to body που προσφέρει.Αφιέρωσε πολύ χρόνο στο ξεκίνημα κ στο τέλος στο να με πλύνει πολύ σχολαστικά αλλά κ με ιδιαίτερα αισθησιακό τρόπο. Εξαιρετική αργή, βαθιά περιποίηση με το στόμα της χωρίς να χρησιμοποιεί καθόλου χέρια.ο χαρακτήρας της πολύ δυναμικός αλλά ταυτόχρονα είναι πολύ περποιητικη. Συνεχώς ρωτάει για να βεβαιωθεί ότι απολαμβάνεις την εμπειρία αλλά κ για να την καθοδηγήσεις. Ήταν ένα πολύ όμορφο δίωρο το οποίο απόλαυσα κ που με ξεκούρασε με ένα εξαιρετικό μασαζ
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Σημερινό δίωρο ραντεβού με την Νάγια το μεσημέρι με πολύ καλές εντυπώσεις. Η κοπέλα συνεπεστατη στην ώρα της, μου έκανε πολύ θετική εντύπωση ο επαγγελματισμος της, καθώς ήρθε με πλήρη εξοπλισμό, από αφρολουτρα, λαδια, κατάλληλη χαλαρωτική μουσική για την διάρκεια του μασάζ. Σε πρόβλημα που υπήρξε με το κλιματιστικό στο δωμάτιο, φρόντισε να το επιλύσει με την υποδοχή του ξενοδοχείου άμεσα . Για την εμφάνιση της έχουν γραφτεί αρκετές φορές, κοντοκουρεμένο έως ξυρισμένο κεφάλι, αρκετά τατουάζ στο σώμα, μικρό όμορφο στήθος, γυμνασμενο σώμα, μέτριο ανάστημα. Το πολύ δυνατό της σημείο είναι σίγουρα το μασάζ της, στο οποίο αφιερώνει πολύ χρόνο και στο οποίο προσφέρει πραγματικά μοναδική εμπειρία. Η σωματική της διάπλαση βοηθάει πολύ στο body to body που προσφέρει.Αφιέρωσε πολύ χρόνο στο ξεκίνημα κ στο τέλος στο να με πλύνει πολύ σχολαστικά αλλά κ με ιδιαίτερα αισθησιακό τρόπο. Εξαιρετική αργή, βαθιά περιποίηση με το στόμα της χωρίς να χρησιμοποιεί καθόλου χέρια.ο χαρακτήρας της πολύ δυναμικός αλλά ταυτόχρονα είναι πολύ περποιητικη. Συνεχώς ρωτάει για να βεβαιωθεί ότι απολαμβάνεις την εμπειρία αλλά κ για να την καθοδηγήσεις. Ήταν ένα πολύ όμορφο δίωρο το οποίο απόλαυσα κ που με ξεκούρασε με ένα εξαιρετικό μασαζ
....ετσι ακριβως μαγκα μου! Να συμπληρωσω επισης οτι το καλυτερο ειναι να την παρεις για 2ωρο+ !!!! Ναι μεν, στην ωρα ή στην μιαμιση ωρα ειναι εξαιρετικη σε ολα της αλλα στο δυωρο που εχει χρονο να σε περιποιηθει οπως θελει, σε στελνει αδιαβαστο!!!
:hi::hi::hi:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
....ετσι ακριβως μαγκα μου! Να συμπληρωσω επισης οτι το καλυτερο ειναι να την παρεις για 2ωρο+ !!!! Ναι μεν, στην ωρα ή στην μιαμιση ωρα ειναι εξαιρετικη σε ολα της αλλα στο δυωρο που εχει χρονο να σε περιποιηθει οπως θελει, σε στελνει αδιαβαστο!!!
:hi::hi::hi:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20231222_224243_Lumii - Photo Editor.jpg
    Screenshot_20231222_224243_Lumii - Photo Editor.jpg
    255,6 KB · Εμφανίσεις: 82

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
❣️❣️❣️❣️
Καλησπέρα!!!!
σε όλα τα μέλη με ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ.
----------
Ενημέρωση:
Όπως κάθε χρόνο θα παραμείνουμε κλειστά
Από: 22/12 - 07/01
λόγω γιορτών.
❣️Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, αληθινούς ανθρώπους κοντά μας και
ΚΑΥΛΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ !!!
----------
❣️Καλώς ήρθατε στην ομάδα του Diamonds MassageTherapy Athens

❣️Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον Σε Αθήνα και Πειραιά.

Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Κατοικίες/ airbnb
Parties/ Events/Bachelors.
__________
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

☎️ VIBER MESSAGE
6979398952
__________

Πληροφορίες:Θεραπεία/υπηρεσία:

Μέσα σε μία συνεδρία μασάζ περιλαμβάνονται όλα τα παρακάτω:

❣️ before the session shower with the client &( αν το επιθυμεί ο πελάτης και στο μπάνιο extra services: blowjob/ handjob)

❣️ ‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru ‍γυμνό!!!
Body to body massage ( αν το επιθυμεί ο πελάτης extra services: blowjob/ handjob/ footjob)

❣️ barefoot ashiatsu massage therapy &

❣️ jacuzzi massage therapy & (extra services : blowjob /handjob /footjob)

❣️ Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

❣️60'/80€

❣️90'/100€

❣️120'/120€

⌛️Αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της Αθήνας επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Μετά τις 23:00 το βράδυ late night after επιπλέον επιβάρυνση + 20 ευρώ.

Extras services:
❣️Blowjob +20€❣️
❣️Handjob +15€❣️
❣️Footjob +10€❣️

✅️( όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης τα έξτρα χωρίς κρυφές χρεώσεις Plus ++με προτεραιότητα τις υπηρεσίες μασάζ)

✅️❣️ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ 90' με προτεραιότητα πάντα όλο το πρόγραμμα μασάζ ακριβώς όπως αναγράφεται παραπάνω ακόμα και αν ο πελάτης τελειώσει 2 ή 3 φορές με στοματικό/ blowjob πληρώνει μόνο μία φορά το έξτρα blowjob +20€
Δεν υπάρχουν plus➕️plus κρυφές χρεώσεις.❣️✅️

Η επικοινωνία:
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

☎️VIBER MESSAGE
6979398952

⌚️Ώρες λειτουργίας γραφείου
Και τηλεφωνικού κέντρου:

⌚️Δευτέρα έως Παρασκευή (Κάποια Σάββατα εργαζόμαστε Αθήνα )

⌚️11:00-00:30

❌️Κυριακή κλειστά❌️
Να περάσεις καλά υπέροχο πλάσμα....Σε περιμένουμε ανανεωμένη :sunglasses:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Neofitos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Μας τσάκισες με αυτό το κλείσιμο για 15ημερες Τεα.
Να περνάς καλά όπου και να είσαι
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
  • Like
Αντιδράσεις: dm_pap

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
το φαγαμε το μισο γαϊδουρι κυριοι. αλλες 8 μερες μεινανε.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
❆ ❆ ❆

Εύχομαι σε όλα τα μέλη του μπου!!!!
Ευτυχισμένο το 2024.
Αυτή τη χρονιά να καούμε στη φλόγα της αγάπης,του πάθους, των γούστων, της ελευθερίας, της αληθινής επικοινωνίας και όσο η φλόγα καίει να ζεσταίνει και να μαλακώνει τις καρδιές όλων.
Υγεία σε όλους!!!,χαμόγελα,
ευτυχία, αληθινούς ανθρώπους κοντά μας, ΚΑΥΛΑ και Καλή Χρονιά!!!
Φιλιά
ΤΕΑ.
 

Συνημμένα

  • 2023-12-31-075238844.mp4
    8,7 MB · Εμφανίσεις: 0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom