Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 717K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Ας γραψω κι εγω μια κριτικη απο προσφατη συνεδρεία μου με την Τεα - κι εγω δυσκολευτηκα αρκετα ν την κλεισω. . . αλλα πραγματικα αξιζε τον χρονο μου....Πολυ επιγραμματικα - δεν θα αναφερθω σε προσωπικες στιγμες ...αλλα πρωτ απ ολα επειδη ημουν πιασμενος παντου επειδη παιζω ερασιτεχνικα πολυ μπασκετ...με Εσπασε κι ελυσε παντου σε ολο μου το σωμα ..και μετα την 2η ωρα μαζι της με εκανε να τελειωσω απολαυστικοτατα! Για μην πειτε πως την προμοταρω..μακρθα απ εμενα ...Οσοι ΔΕΝ θελουν καθαρα φοβερο μασσαζ κ πολυ καλο προγραμμα μασαζ κι εκτονωσης..αλλα ψαχνουν Μοντελε σωματα....βιζιτοφαση ..κ πανεμορφα προσωπα...τα κουβαδακια τς κ σε τελειως αλλη παραλια. κ οι 3 κοπελες της τεαςχ ειν καθημερινες κοπελες που προσφερουν ολοκληρωμενο μασαζ....απο εμφανιση ειν ολες τους αντικειμενικα μετριες!, με εκτιμηση σε ολους ΑΚ
Κρίμα που δεν τα έγραψες όλα κρίμα....
Σε ευχαριστώ πολύ για την κριτική από καρδιάς.
Ταραραααα ταραραραραα
Τι γέλιο που έπεσε ρε αγάπη
 

Arhs777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
19
Like
977
Πόντοι
990
Κρίμα που δεν τα έγραψες όλα κρίμα....
Σε ευχαριστώ πολύ για την κριτική από καρδιάς.
Ταραραααα ταραραραραα
Τι γέλιο που έπεσε ρε αγάπη
οκ....συμπληρωνω...εκτος του μασαζ κτλ ΤΟ γελιο που ριξαμε (*η τυπισα ειν οντως Ατομαρα απο τα λιγα) ειχα πολυ καιρο σε πρωτη γνωριμια με γυναικα να ριξω τοσο ακομπλεξαριστο Γελιο....Θα σε θυμαμαι γ παντα κοριτσαρα...κ συντομα αλο κοντα τ λεμε ξανα!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
οκ....συμπληρωνω...εκτος του μασαζ κτλ ΤΟ γελιο που ριξαμε (*η τυπισα ειν οντως Ατομαρα απο τα λιγα) ειχα πολυ καιρο σε πρωτη γνωριμια με γυναικα να ριξω τοσο ακομπλεξαριστο Γελιο....Θα σε θυμαμαι γ παντα κοριτσαρα...κ συντομα αλο κοντα τ λεμε ξανα!
Τελείωνε με τις προπονήσεις για να σε τελειώσω και εγώ μετά.
Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στη διαδικασία να γράψεις
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Αντράκλα μου εσύ!!!
Λεσβιακό θέλεις ??
Θα το έχεις και αυτό μανάρι κάτσε και περίμενε να δεις τι θα γίνει απόψε... Απειλή είναι αυτό απειλή χαχα... Αν δεν τελειώσεις τέσσερις φορές εγώ δεν φεύγω από το δωμάτιο.
Στα μπαλκόνια και στους διαδρόμους θα σε βγάλω απόψε.
...ενδιαφερον ακουγετε!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Καλημέρα!!!
Και που να δεις σήμερα τι θα του φέρω εγώ θα γίνει χαμός... Στα χέρια θα μας μείνει το αγόρι μου.
Μην το κάνεις αυτό γιατί τον χρειάζομαι την επόμενη βδομάδα σε καλή κατάσταση.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Μην το κάνεις αυτό γιατί τον χρειάζομαι την επόμενη βδομάδα σε καλή κατάσταση.
Για πες για πες τι τον χρειάζεσαι εσύ;;
Έλα μία βόλτα απόψε από το Μάντισον θα είμαστε παρέα όλοι
Για μίλα λίγο με το φίλο μήπως έρθεις και εσύ... Λυδία και εγώ είμαστε σίγουρα γιατί έχουμε κανονίσει τέσσερα χέρια τρίωρη .... Άκου εκεί τον χρειάζεσαι..
Ίσα-ίσα όλα αυτά τα χρόνια τον κρατάω σε άριστη φόρμα του δίνω ζωή του δίνω ενέργεια του δίνω ότι έχω και δεν έχω!! Χαχα
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Για πες για πες τι τον χρειάζεσαι εσύ;;
Έλα μία βόλτα απόψε από το Μάντισον θα είμαστε παρέα όλοι
Για μίλα λίγο με το φίλο μήπως έρθεις και εσύ... Λυδία και εγώ είμαστε σίγουρα γιατί έχουμε κανονίσει τέσσερα χέρια τρίωρη .... Άκου εκεί τον χρειάζεσαι..
Ίσα-ίσα όλα αυτά τα χρόνια τον κρατάω σε άριστη φόρμα του δίνω ζωή του δίνω ενέργεια του δίνω ότι έχω και δεν έχω!! Χαχα
Πρέπει να διαπιστώσω αν του εκπληρώσατε όλες τις κρυφές του επιθυμίες.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Πρέπει να διαπιστώσω αν του εκπληρώσατε όλες τις κρυφές του επιθυμίες.
Έχω συνεννοηθεί για όλα μην αγχώνεσαι την επόμενη εβδομάδα all together...
Τετράδα.
Πίστεψέ με θα το επιβεβαιώσει και ο ίδιος... Έφερα την Ανάσταση.
Σε φιλώ και θα τα πούμε ξέρεις πού ξέρεις πως.. δεν μπορώ να τα γράψω δημόσια θα σε ενημερώσει ο φίλος
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Έχω συνεννοηθεί για όλα μην αγχώνεσαι την επόμενη εβδομάδα all together...
Τετράδα.
Πίστεψέ με θα το επιβεβαιώσει και ο ίδιος... Έφερα την Ανάσταση.
Σε φιλώ και θα τα πούμε ξέρεις πού ξέρεις πως.. δεν μπορώ να τα γράψω δημόσια θα σε ενημερώσει ο φίλος
Έτσι να μου τον κρατάς σε φόρμα.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.452
Πόντοι
7.415
Απαπα τι ειν'αυτα,μεινετε εντος θεματος παρακαλω. Μιλαγατε πριν λιγες σελιδες για βαθος ψυχης,ταντρα,τσακρα και αποκατασταση ψυχοσωματικης υγειας ενος ατερμονου υπερεγω. Τωρα διαβαζουμε για λεσβιακα τσιμπουκια απο τριπλο λουπ με αναποδο σκασιμο. Ενοχληθηκε η ενέργεια μου.
shocked ron burgundy GIF
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Απαπα τι ειν'αυτα,μεινετε εντος θεματος παρακαλω. Μιλαγατε πριν λιγες σελιδες για βαθος ψυχης,ταντρα,τσακρα και αποκατασταση ψυχοσωματικης υγειας ενος ατερμονου υπερεγω. Τωρα διαβαζουμε για λεσβιακα τσιμπουκια απο τριπλο λουπ με αναποδο σκασιμο. Ενοχληθηκε η ενέργεια μου.
shocked ron burgundy GIF
...παει το "τσι" σου μαγκα?!?!!? :cheesy::cheesy::cheesy:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Απαπα τι ειν'αυτα,μεινετε εντος θεματος παρακαλω. Μιλαγατε πριν λιγες σελιδες για βαθος ψυχης,ταντρα,τσακρα και αποκατασταση ψυχοσωματικης υγειας ενος ατερμονου υπερεγω. Τωρα διαβαζουμε για λεσβιακα τσιμπουκια απο τριπλο λουπ με αναποδο σκασιμο. Ενοχληθηκε η ενέργεια μου.
shocked ron burgundy GIF

Αφού υποσχέθηκε σπαγκάτο scissoring τι να κάνουμε;
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Αντράκλα μου εσύ!!!
Λεσβιακό θέλεις ??
Θα το έχεις και αυτό μανάρι κάτσε και περίμενε να δεις τι θα γίνει απόψε... Απειλή είναι αυτό απειλή χαχα... Αν δεν τελειώσεις τέσσερις φορές εγώ δεν φεύγω από το δωμάτιο.
Στα μπαλκόνια και στους διαδρόμους θα σε βγάλω απόψε.
Αυτο το τελευταιο οντως ακουγεται απειλη... τι εννοεις :think::mrs-help:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

new_yorker

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
20
Like
68
Πόντοι
0
Κριτική σημερινή από Diamonds Massage αυτή τη φορά με Λυδια, κοντό φόρεμα στενό πέδιλο ψιλό, σακάκι στην πένα όλα, με το στανταρακι μου Τέα next week.
Λυδία στην ώρα της, κορμί απίστευτο με καλύτερο σημείο πάνω της ο κωλος της κ η ρογα της έχει ερωτισμό αισθησιασμό
Πολύ θερμή κοπέλα και όντως ξέρει μασάζ,στα του αγώνα χαμογελαστή μπαίνει μέσα αγκαλιές φιλιά βάζει κομμάτι στο κινητό και μου κάνει στριπτίζ με γδυνει με γλύφει στο όρθιο με πάει στο μπάνιο κ καταθέτω με πίπα όρθιος και η Λυδία στα γόνατα βαθιά πίπα.
Πάμε κρεβάτι εγώ μπρούμυτα μασάζ γυμνό με όλο της το σώμα το κατέχει το άθλημα με εναλλαγές δυνατό/αισθησιακό, μασάζ με τα πόδια της και ανάποδη πίπα αυτά της τα έμαθε η Τέα σίγουρα, περάσματα συνεχώς καυλωμένος όλη την ώρα χωρίς τελείωμα οριακά αυτό με τρελαίνει με αυτά τα κορίτσια.
Δαγκώματα, φιλιά, δάχτυλα,69, ανάσκελα και μου τα πετάει όλα sguirting από λυδια.
Μασάζ μπροστά κ σε όλη την περιοχή foot job κ τελείωμα με πίπα να με κοιτάζει στα μάτια.
90 λεπτά και δύο τελείωματα.. δεν άντεξα τρίτο γύρο. πληρωμή 100€ δωράκι 30€.
Κάθε φορά υπέροχη εμπειρία...κ η Τέα είχε δώσει οδηγίες να με τελειώσει τρεις φορές γάμας Τέα!!!!
Ραντεβού την επόμενη εβδομάδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom