Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 719K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
18
Like
9.751
Πόντοι
7.595
Αντε καληνύχτα σε όλους κ εσπέσιαλι στην οικοδέσποινα @TEA !! :*
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Τέα θέλω την βοήθεια σου να κλείσω επιτέλους ένα ραντεβού μαζί σου,θέλω να εναρμονιστω με το πρόγραμμα σου αλλά δεν βοηθάς,τα φιλιά μου
Αφου εχει ολοκληρο τηλεφ ονικο κεντρο....
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303

Συνημμένα

  • IMG_20221006_012323.jpg
    IMG_20221006_012323.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 36

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Αργοπορημένη κριτική, αλλά καλύτερα αργά παρά ποτέ!

Επικοινωνία με το τηλεφωνικό κέντρο (που προσωπικά δίνω μπράβο σε αυτόν που το δουλεύει, γρήγορος/η και πάντα ευγενικός/η) εύκολη. Απόφασισα αυτή την φορά να δοκιμάσω με 4 χέρια, καθώς δεν έχω κάνει ποτέ μασάζ κατοίκον με 2 κοπέλες. Οι μόνες που ήταν διαθέσιμες ήταν η Ίριδα και η Λυδία (Τέα δεν βρίσκεις ποτέ! Το μόνο παράπονο) Με την Ίριδα έχω κάνει συνεδρίες αρκετές φορές, έχω αφήσει και κριτικές στο άλλο νήμα, με την Λυδία πρώτη φορά. Έκλεισα για 1:30 ώρα με κόστος 150 ευρώ για μασάζ και +20 στην κάθε θεραπεύτρια με όλα τα έξτρα, μου έκανε κάποια έκπτώση (20 ευρώ) το γραφείο.

Λοιπόν, εύκολη επικοινωνία, στην ώρα τους τα κορίτσια, καθίσαμε λίγο για την εισαγωγή και έπειτα περάσαμε στα ενδότερα. Ευγενέαστατες και οι δύο, μπήκαμε στο μπάνιο, ήταν πολύ ωραία η εμπειρία να έχεις δύο κοπέλες, η μία μπροστά και η μία πίσω να σε πλένουν, μάλιστα η Λυδία άγγιζε και αισθησιακά συνεχώς. Έχουν αναφερθεί για την εμφάνιση τους, αλλά και οι δύο αδύνατες, η Ίρις με μικρό στήθος αλλά ωραίο, λεπτό σώμα και η Λυδία λίγο μεγαλύτερο στήθος αλλά τέλειο κώλο.

Βγήκαμε από το μπάνιο και πήγαμε στο κρεβάτι, γύρισα και ξεκίνησαν το μασάζ, αρκετά καλό αλλά ίσως να το ήθελα λίγο πιο δυνατό για να ξεπιαστώ την επόμενη φορά. Απαλό και ήρεμο μασάζ, δεν ήξερα που ξεκινάγε η μία και που τελειώνε η άλλη. Έκαναν και με τα πόδια τους, η μία πάνω στην πλάτη και η άλλη από τα πόδια και πάνω, κάνοντας συνδυασμό στις κινήσεις τους. Έπειτα κάποια στιγμή γύρισα επιτέλους και ξεκινήσαν πάλι μασάζ από τα πόδια και πάνω και από το στήθος και κάτω, μέχρι που μετά από λίγη ώρα έφτασαν επιτέλους στο πολυπόθητο κομμάτι. Η Ίριδα έκατσε στην άκρη του κρεβατιου και άρχιζε να μου τον παίζει στην αρχή με τα πόδια της και μετά με το χέρι της, το ίδιο έκανε και η Λυδία, η οποία καθόταν πάνω μου με την πλάτη γυρισμένη σε μένα και εγώ της έπιανα το στήθος. Μετά από λίγη ώρα κατέθεσα.

Ευχάριστο και το τέλος γιατί άρχισαν να με χαιδεύουν απάλα για κανά 5λεπτο, μιλάμε για απόλυτη ηρεμία εκείνη την στιγμή. Μετά σηκώθηκαμε και κάναμε πάλι το μπανάκι μας, τα κορίτσια κάθισαν και τα είπαμε για λίγο γιατί είχε μείνει κανά 10 λεπτο ακόμη στον χρόνο μας και φύγαμε.

Έχω πάρει αρκετές φορές το γραφείο και πάντα εξυπηρετούμαι άψογα και όποια κοπέλα έχει έρθει (Alice, Ίριδα, Λυδία) έχει κάνει εντύπωση με την δουλειά και συμπεριφορά τους. Μόνο η Τέα έχει μείνει να δοκιμάσω από εκεί!
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
467
Κριτικές
24
Like
1.328
Πόντοι
1.071
καλησπέρα τέα. Να σε ρωτήσω εσύ τι μουσική ακούς και τι τρως συνήθως μιας και είσαι φανατική ταντίστρια και έχεις α΄λλη φιλοσοφία. Παίζει ρόλο? Και επίσης έχεις δοκιμάσει λεσβιακό στο παρελθόν?Αν θες μου απαντάς.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Αργοπορημένη κριτική, αλλά καλύτερα αργά παρά ποτέ!

Επικοινωνία με το τηλεφωνικό κέντρο (που προσωπικά δίνω μπράβο σε αυτόν που το δουλεύει, γρήγορος/η και πάντα ευγενικός/η) εύκολη. Απόφασισα αυτή την φορά να δοκιμάσω με 4 χέρια, καθώς δεν έχω κάνει ποτέ μασάζ κατοίκον με 2 κοπέλες. Οι μόνες που ήταν διαθέσιμες ήταν η Ίριδα και η Λυδία (Τέα δεν βρίσκεις ποτέ! Το μόνο παράπονο) Με την Ίριδα έχω κάνει συνεδρίες αρκετές φορές, έχω αφήσει και κριτικές στο άλλο νήμα, με την Λυδία πρώτη φορά. Έκλεισα για 1:30 ώρα με κόστος 150 ευρώ για μασάζ και +20 στην κάθε θεραπεύτρια με όλα τα έξτρα, μου έκανε κάποια έκπτώση (20 ευρώ) το γραφείο.

Λοιπόν, εύκολη επικοινωνία, στην ώρα τους τα κορίτσια, καθίσαμε λίγο για την εισαγωγή και έπειτα περάσαμε στα ενδότερα. Ευγενέαστατες και οι δύο, μπήκαμε στο μπάνιο, ήταν πολύ ωραία η εμπειρία να έχεις δύο κοπέλες, η μία μπροστά και η μία πίσω να σε πλένουν, μάλιστα η Λυδία άγγιζε και αισθησιακά συνεχώς. Έχουν αναφερθεί για την εμφάνιση τους, αλλά και οι δύο αδύνατες, η Ίρις με μικρό στήθος αλλά ωραίο, λεπτό σώμα και η Λυδία λίγο μεγαλύτερο στήθος αλλά τέλειο κώλο.

Βγήκαμε από το μπάνιο και πήγαμε στο κρεβάτι, γύρισα και ξεκίνησαν το μασάζ, αρκετά καλό αλλά ίσως να το ήθελα λίγο πιο δυνατό για να ξεπιαστώ την επόμενη φορά. Απαλό και ήρεμο μασάζ, δεν ήξερα που ξεκινάγε η μία και που τελειώνε η άλλη. Έκαναν και με τα πόδια τους, η μία πάνω στην πλάτη και η άλλη από τα πόδια και πάνω, κάνοντας συνδυασμό στις κινήσεις τους. Έπειτα κάποια στιγμή γύρισα επιτέλους και ξεκινήσαν πάλι μασάζ από τα πόδια και πάνω και από το στήθος και κάτω, μέχρι που μετά από λίγη ώρα έφτασαν επιτέλους στο πολυπόθητο κομμάτι. Η Ίριδα έκατσε στην άκρη του κρεβατιου και άρχιζε να μου τον παίζει στην αρχή με τα πόδια της και μετά με το χέρι της, το ίδιο έκανε και η Λυδία, η οποία καθόταν πάνω μου με την πλάτη γυρισμένη σε μένα και εγώ της έπιανα το στήθος. Μετά από λίγη ώρα κατέθεσα.

Ευχάριστο και το τέλος γιατί άρχισαν να με χαιδεύουν απάλα για κανά 5λεπτο, μιλάμε για απόλυτη ηρεμία εκείνη την στιγμή. Μετά σηκώθηκαμε και κάναμε πάλι το μπανάκι μας, τα κορίτσια κάθισαν και τα είπαμε για λίγο γιατί είχε μείνει κανά 10 λεπτο ακόμη στον χρόνο μας και φύγαμε.

Έχω πάρει αρκετές φορές το γραφείο και πάντα εξυπηρετούμαι άψογα και όποια κοπέλα έχει έρθει (Alice, Ίριδα, Λυδία) έχει κάνει εντύπωση με την δουλειά και συμπεριφορά τους. Μόνο η Τέα έχει μείνει να δοκιμάσω από εκεί!
Καλησπέρα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την όμορφη κριτική.
Έπρεπε να πεις τα κορίτσια να σου κάνουν ακόμα πιο δυνατό το έχουμε πίστεψέ με.
Όσο αφορά εμάς τους δύο.....χχμμμμ... Το καλό πράγμα αργεί να γίνει ελπίζω να τα καταφέρουμε να βρεθούμε σύντομα.
Σε ευχαριστώ πολύ από καρδιάς.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
καλησπέρα τέα. Να σε ρωτήσω εσύ τι μουσική ακούς και τι τρως συνήθως μιας και είσαι φανατική ταντίστρια και έχεις α΄λλη φιλοσοφία. Παίζει ρόλο? Και επίσης έχεις δοκιμάσει λεσβιακό στο παρελθόν?Αν θες μου απαντάς.
Καλησπέρα για άλλη μία φορά.
Στο λέω πολύ όμορφα και ευγενικά πιστεύω.... Όταν θα κάνουμε συνεδρία μπορείς να με ρωτήσεις ότι θέλεις... Ας περιοριστούμε λιγάκι στο νήμα σε σχόλια και κριτικές που αφορούν τις συνεδρίες. Αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του νήματος οι κριτικές και τα σχόλια πάνω στις συνεδρίες και στις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Οτιδήποτε άλλο θέλεις μπορείς να ρωτήσεις ιδιωτικά όταν θα κάνουμε συνεδρία...
Φυσικά και στα τέσσερα χέρια και στα ζευγάρια κάνουμε και λεσβιακό.
Ευχαριστώ
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
467
Κριτικές
24
Like
1.328
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα για άλλη μία φορά.
Στο λέω πολύ όμορφα και ευγενικά πιστεύω.... Όταν θα κάνουμε συνεδρία μπορείς να με ρωτήσεις ότι θέλεις... Ας περιοριστούμε λιγάκι στο νήμα σε σχόλια και κριτικές που αφορούν τις συνεδρίες. Αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του νήματος οι κριτικές και τα σχόλια πάνω στις συνεδρίες και στις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Οτιδήποτε άλλο θέλεις μπορείς να ρωτήσεις ιδιωτικά όταν θα κάνουμε συνεδρία...
Φυσικά και στα τέσσερα χέρια και στα ζευγάρια κάνουμε και λεσβιακό.
Ευχαριστώ
ok. συγνώμη αν σε έφερα σε δύσκολη θέση
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
18
Like
9.751
Πόντοι
7.595
Καλησπέρα
Έχουμε τρεις θεραπεύτριες προς ένα/δύο/τρεις/τέσσερις πελάτες ταυτόχρονα.
ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ;; Μας κακομαθαίνεις!
Κάθε μέρα ον-λάιν; :buck2:

Δικό σου.
Σε ευχαριστώ πολύ για όλα.
Καληνύχτα.
Αγκαλιά.
-Ευχαριστώ, με τιμάς!
- Χαζό είσαι παιδάκι μου; :buck2: Για ποιο πράγμα με ευχαριστείς;;;
- δεν λέω ακομα καληνύχτα!!

ΥΓ: εσυ είσαι πολύ γλυκό παιδί, έτσι εκτιμώ τουλάχιστον… :*
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Εν όψει επικείμενης συνάντησης με Τεα/Λυδια και διαβάζοντας παραπάνω πολλά
σχόλια για 4,5,6 χερια κλπ, ας γραψω για προσφατο ραντεβου μαζι τους

Τεα σπορ ντυμενη και φουριοζα, Λυδια με φορεμα, γοβες και ομορφο μαυρισμα.
Εφεραν κρασι (το περιμενα) και... πιτσες (απροσμενο αλλά τσακισα μια)

Μπανιο ολοι μαζι με πλυσιμο, χαδια και φιλακια απο Λυδια ενω Τεα γονατιστη...
Εδω να πω οτι οι χειλαρες της δεν παιζονται, απο τα πιο ωραια χαρακτηριστικα της.

Μασαζ ο,τι και να πω ειναι λιγο, ξερουν τι κανουν και το κανουν καλα και με ορεξη,
ανετα θα τις επελεγα ακομα κι αν ηθελα σκετο μασαζ. Σιγα σιγα βεβαια γινεται πιο
αισθησιακο, νομιζω το turning point einai sto b2b me βυζαρες Τεας (4αρι φυσικο),
με τα ομορφα ποδια της Λυδιας να πηγαινουν οπου βρισκουν χωρο.

Ανασκελα θυμαμαι κυριως 2 φασεις στο πρωτο μερος
- Λυδια να ασχολειται με τα παντα απο τη μεση και κατω ενω η Τεα με ειχε πλακωσει στα
γλωσσοφιλα (οσο δεν ειχα το στηθος της στο στομα)
- Πιπα και οι 2 μαζι, τεα μπροστα, Λυδια καθισμενη στο στηθος μου, εχει πολυ ωραιο κωλο
και στη θεα του, τα πιασιματα κλπ δεν αντεξα και τελειωσα με το γρηγορο ρυθμο της Τεας (νομιζω)

Μετα απο ντουζακι και λιγο κρασι, βρεθηκα μπρουμυτα με Τεα να κανει μαγικα με γλωσσα σε ολο μου το σωμα και Λυδια καθιστη μπροστα μου... μετα απο λιγο ειχα Λυδια να εναλασσει φουτ-τζομπ με πιπα και
Τεα να με ρωταει "δε θα με γλυψεις?"... αλλά ηθελε κι άλλα, εμφανισε ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα(!) και δονητη που τον εδωσε σε μενα... συντομα ειδα κι εγω το περιβοητο squirting της Τεας ενω μου εκανε εντυπωση οτι τελειωσε πολυ γρηγορα (το ζει πραγματικα, καταιγιστικη)
Τελειωσα κι εγω 2η φορα απο καποιο χερι, με λυδια να τριβεται πανω μου και να τη χουφτωνω... ολε.

Γαμάτο ραντεβου απο καθε αποψη. Τωρα θα μου πειτε τιποτα αρνητικο δε βρισκεις? Πού ειναι
η αντικειμενικοτητα σου. Πραγματικά δε ξερω τι να πω, ένα μόνο μου ερχεται... κριμα, πολυ κριμα
που δεν κανουν τιποτα μεταξυ τους... με λιγο λεσβιακό θα ήταν το τέλειο!

:hi:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Εν όψει επικείμενης συνάντησης με Τεα/Λυδια και διαβάζοντας παραπάνω πολλά
σχόλια για 4,5,6 χερια κλπ, ας γραψω για προσφατο ραντεβου μαζι τους

Τεα σπορ ντυμενη και φουριοζα, Λυδια με φορεμα, γοβες και ομορφο μαυρισμα.
Εφεραν κρασι (το περιμενα) και... πιτσες (απροσμενο αλλά τσακισα μια)


:hi:
Το έριξες στην υγιεινή διατροφή βλέπω.
 

Arhs777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
19
Like
986
Πόντοι
990
Καλησπέρα για άλλη μία φορά.
Στο λέω πολύ όμορφα και ευγενικά πιστεύω.... Όταν θα κάνουμε συνεδρία μπορείς να με ρωτήσεις ότι θέλεις... Ας περιοριστούμε λιγάκι στο νήμα σε σχόλια και κριτικές που αφορούν τις συνεδρίες. Αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του νήματος οι κριτικές και τα σχόλια πάνω στις συνεδρίες και στις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Οτιδήποτε άλλο θέλεις μπορείς να ρωτήσεις ιδιωτικά όταν θα κάνουμε συνεδρία...
Φυσικά και στα τέσσερα χέρια και στα ζευγάρια κάνουμε και λεσβιακό.
Ευχαριστώ
Ας γραψω κι εγω μια κριτικη απο προσφατη συνεδρεία μου με την Τεα - κι εγω δυσκολευτηκα αρκετα ν την κλεισω. . . αλλα πραγματικα αξιζε τον χρονο μου....Πολυ επιγραμματικα - δεν θα αναφερθω σε προσωπικες στιγμες ...αλλα πρωτ απ ολα επειδη ημουν πιασμενος παντου επειδη παιζω ερασιτεχνικα πολυ μπασκετ...με Εσπασε κι ελυσε παντου σε ολο μου το σωμα ..και μετα την 2η ωρα μαζι της με εκανε να τελειωσω απολαυστικοτατα! Για μην πειτε πως την προμοταρω..μακρθα απ εμενα ...Οσοι ΔΕΝ θελουν καθαρα φοβερο μασσαζ κ πολυ καλο προγραμμα μασαζ κι εκτονωσης..αλλα ψαχνουν Μοντελε σωματα....βιζιτοφαση ..κ πανεμορφα προσωπα...τα κουβαδακια τς κ σε τελειως αλλη παραλια. κ οι 3 κοπελες της τεαςχ ειν καθημερινες κοπελες που προσφερουν ολοκληρωμενο μασαζ....απο εμφανιση ειν ολες τους αντικειμενικα μετριες!, με εκτιμηση σε ολους ΑΚ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Εν όψει επικείμενης συνάντησης με Τεα/Λυδια και διαβάζοντας παραπάνω πολλά
σχόλια για 4,5,6 χερια κλπ, ας γραψω για προσφατο ραντεβου μαζι τους

Τεα σπορ ντυμενη και φουριοζα, Λυδια με φορεμα, γοβες και ομορφο μαυρισμα.
Εφεραν κρασι (το περιμενα) και... πιτσες (απροσμενο αλλά τσακισα μια)

Μπανιο ολοι μαζι με πλυσιμο, χαδια και φιλακια απο Λυδια ενω Τεα γονατιστη...
Εδω να πω οτι οι χειλαρες της δεν παιζονται, απο τα πιο ωραια χαρακτηριστικα της.

Μασαζ ο,τι και να πω ειναι λιγο, ξερουν τι κανουν και το κανουν καλα και με ορεξη,
ανετα θα τις επελεγα ακομα κι αν ηθελα σκετο μασαζ. Σιγα σιγα βεβαια γινεται πιο
αισθησιακο, νομιζω το turning point einai sto b2b me βυζαρες Τεας (4αρι φυσικο),
με τα ομορφα ποδια της Λυδιας να πηγαινουν οπου βρισκουν χωρο.

Ανασκελα θυμαμαι κυριως 2 φασεις στο πρωτο μερος
- Λυδια να ασχολειται με τα παντα απο τη μεση και κατω ενω η Τεα με ειχε πλακωσει στα
γλωσσοφιλα (οσο δεν ειχα το στηθος της στο στομα)
- Πιπα και οι 2 μαζι, τεα μπροστα, Λυδια καθισμενη στο στηθος μου, εχει πολυ ωραιο κωλο
και στη θεα του, τα πιασιματα κλπ δεν αντεξα και τελειωσα με το γρηγορο ρυθμο της Τεας (νομιζω)

Μετα απο ντουζακι και λιγο κρασι, βρεθηκα μπρουμυτα με Τεα να κανει μαγικα με γλωσσα σε ολο μου το σωμα και Λυδια καθιστη μπροστα μου... μετα απο λιγο ειχα Λυδια να εναλασσει φουτ-τζομπ με πιπα και
Τεα να με ρωταει "δε θα με γλυψεις?"... αλλά ηθελε κι άλλα, εμφανισε ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα(!) και δονητη που τον εδωσε σε μενα... συντομα ειδα κι εγω το περιβοητο squirting της Τεας ενω μου εκανε εντυπωση οτι τελειωσε πολυ γρηγορα (το ζει πραγματικα, καταιγιστικη)
Τελειωσα κι εγω 2η φορα απο καποιο χερι, με λυδια να τριβεται πανω μου και να τη χουφτωνω... ολε.

Γαμάτο ραντεβου απο καθε αποψη. Τωρα θα μου πειτε τιποτα αρνητικο δε βρισκεις? Πού ειναι
η αντικειμενικοτητα σου. Πραγματικά δε ξερω τι να πω, ένα μόνο μου ερχεται... κριμα, πολυ κριμα
που δεν κανουν τιποτα μεταξυ τους... με λιγο λεσβιακό θα ήταν το τέλειο!

:hi:
Αντράκλα μου εσύ!!!
Λεσβιακό θέλεις ??
Θα το έχεις και αυτό μανάρι κάτσε και περίμενε να δεις τι θα γίνει απόψε... Απειλή είναι αυτό απειλή χαχα... Αν δεν τελειώσεις τέσσερις φορές εγώ δεν φεύγω από το δωμάτιο.
Στα μπαλκόνια και στους διαδρόμους θα σε βγάλω απόψε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom