Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 729K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Οκ με κάλυψες και με το παραπάνω. Αλλά η ερώτηση μου είναι η εξής.
Αφού εσκεμμένα κάνουν κακόβουλα σχόλια που ένας με την παραμικρή αντίληψη θα μπορούσε να το καταλάβει.
Το να τους απαντάς δεν είναι προς όφελος τους?

Δεν θα μπορούσες πχ να πεις εδώ είναι οι κριτικές μου και πάρε τώρα τον πουλο κλωνε.
Κάποιες φορές όμως, ένας που μπαίνει μόνο για ενημέρωση, αποστασιοποιημένος, χωρίς να έχει γνώση του σάη και πως λειτουργεί, σου λέει : "Για να μην απαντάς στις κατηγορίες, πάει να πει πως έχουν κάποια βάση", οπότε ο αντίλογος καλό είναι να υπάρχει!!!
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
81
Πόντοι
0
axaxaxax σου απαντουν σωστα , ασχολεισαι μαζι μου γιατι σε καιει η αληθεια , για ρωτα εδω μεσα , γαμανε ολοι με 100 ευρω ανετα ? εσεις προσφερετε γαμησια με 100 ευρω?
η μονο πασαλειμα με λαδια , γιατι απο μασαζ δεν νομιζω να το σπουδασατε !!! Τωρα αν εχεις κονε και σε βοηθανε και τα παιδια απο εδω μεσα μπορει να πληρωνεις καλη συνδρομη,λογικο
ειναι γιατι το σιτε το υποστηριζω , αλλα τις μπουφλες ΟΧΙ !! Τωρα το τι γουσταρει ο καθενας και τι πληρωνει ειναι αποφαση του πελατη και δεν θα σε βαλουμε εσενα να κρινεις
τα αρχιδια μας και τις ορεξεις μας , αλβανο ! Καλες γιορτες ....
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
axaxaxax σου απαντουν σωστα , ασχολεισαι μαζι μου γιατι σε καιει η αληθεια , για ρωτα εδω μεσα , γαμανε ολοι με 100 ευρω ανετα ? εσεις προσφερετε γαμησια με 100 ευρω?
η μονο πασαλειμα με λαδια , γιατι απο μασαζ δεν νομιζω να το σπουδασατε !!! Τωρα αν εχεις κονε και σε βοηθανε και τα παιδια απο εδω μεσα μπορει να πληρωνεις καλη συνδρομη,λογικο
ειναι γιατι το σιτε το υποστηριζω , αλλα τις μπουφλες ΟΧΙ !! Τωρα το τι γουσταρει ο καθενας και τι πληρωνει ειναι αποφαση του πελατη και δεν θα σε βαλουμε εσενα να κρινεις
τα αρχιδια μας και τις ορεξεις μας , αλβανο ! Καλες γιορτες ....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.659
Like
21.589
Πόντοι
5.506
axaxaxax σου απαντουν σωστα , ασχολεισαι μαζι μου γιατι σε καιει η αληθεια , για ρωτα εδω μεσα , γαμανε ολοι με 100 ευρω ανετα ? εσεις προσφερετε γαμησια με 100 ευρω?
η μονο πασαλειμα με λαδια , γιατι απο μασαζ δεν νομιζω να το σπουδασατε !!! Τωρα αν εχεις κονε και σε βοηθανε και τα παιδια απο εδω μεσα μπορει να πληρωνεις καλη συνδρομη,λογικο
ειναι γιατι το σιτε το υποστηριζω , αλλα τις μπουφλες ΟΧΙ !! Τωρα το τι γουσταρει ο καθενας και τι πληρωνει ειναι αποφαση του πελατη και δεν θα σε βαλουμε εσενα να κρινεις
τα αρχιδια μας και τις ορεξεις μας , αλβανο ! Καλες γιορτες ....
Τύπε, είχαμε ένα Δημήτρη Αποστολόπουλο στο στρατό που ακουγόταν πως έκανε πίπες στις τουαλέτες, γνωρίζεις κάτι;
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
axaxaxax σου απαντουν σωστα , ασχολεισαι μαζι μου γιατι σε καιει η αληθεια , για ρωτα εδω μεσα , γαμανε ολοι με 100 ευρω ανετα ? εσεις προσφερετε γαμησια με 100 ευρω?
η μονο πασαλειμα με λαδια , γιατι απο μασαζ δεν νομιζω να το σπουδασατε !!! Τωρα αν εχεις κονε και σε βοηθανε και τα παιδια απο εδω μεσα μπορει να πληρωνεις καλη συνδρομη,λογικο
ειναι γιατι το σιτε το υποστηριζω , αλλα τις μπουφλες ΟΧΙ !! Τωρα το τι γουσταρει ο καθενας και τι πληρωνει ειναι αποφαση του πελατη και δεν θα σε βαλουμε εσενα να κρινεις
τα αρχιδια μας και τις ορεξεις μας , αλβανο ! Καλες γιορτες ....
Μασάζ ξέρει το team της τεας και πάρα πολύ καλό μάλιστα....τώρα αν εσύ πιστεύεις ότι μασάζ και σεξ μπορείς να πάρεις ταυτόχρονα στη χώρα που λέγεται Ελλάδα από στούντιο ,γραφειακια,ή ανεξάρτητες...ε τότε πλανασαι πλανην οικτρά....αυτά από μένα...
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Κάποιες φορές όμως, ένας που μπαίνει μόνο για ενημέρωση, αποστασιοποιημένος, χωρίς να έχει γνώση του σάη και πως λειτουργεί, σου λέει : "Για να μην απαντάς στις κατηγορίες, πάει να πει πως έχουν κάποια βάση", οπότε ο αντίλογος καλό είναι να υπάρχει!!!
Αρκούδα μου ναι να υπαρχει αντίλογος. Όπως είπα μπορεί να δείξει κριτικές και να μη χάσει περισσότερο χρόνο με άτομα που αποσκοπούν κάπου.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Αρκούδα μου ναι να υπαρχει αντίλογος. Όπως είπα μπορεί να δείξει κριτικές και να μη χάσει περισσότερο χρόνο με άτομα που αποσκοπούν κάπου.
Άλλο πράγμα το ζωντανό, το live μαδομούνι βρε αδερφέ!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
Παρεμπιπτόντως, παίζεις τίποτα ή το νικνέιμ είναι άσχετο;;;
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Άλλο πράγμα το ζωντανό, το live μαδομούνι βρε αδερφέ!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
Παρεμπιπτόντως, παίζεις τίποτα ή το νικνέιμ είναι άσχετο;;;
Χαχαχα. Παίζω αλλά το νικ είναι από αυτό που λένε. Ρε τι μπαγλαμάς είναι αυτός.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.202
Κριτικές
2
Like
713
Πόντοι
96
το εχω πει απο την πρωτη στιγμη, σε ολες οσες εχω μια επικοινωνια ... και θα το ξανα πω!

ΔΕΝ απανταμε στις παπαριες!

το κακο με το site ειναι οτι δεν μπαινει και ενα μετρο απο τους admin!
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
το εχω πει απο την πρωτη στιγμη, σε ολες οσες εχω μια επικοινωνια ... και θα το ξανα πω!

ΔΕΝ απανταμε στις παπαριες!

το κακο με το site ειναι οτι δεν μπαινει και ενα μετρο απο τους admin!
Δεν γίνεται να μπει μέτρο δυστυχώς. Μπορεί να πει ο κάθε ένας την άποψη του και καλό είναι αυτό.
Αλλά εδώ μιλάμε για στοχευμενη επίθεση. Γιαυτό λέω να υπάρχει απάντηση απλά με κριτικές και να μην δίνεται άλλο πάτημα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
το εχω πει απο την πρωτη στιγμη, σε ολες οσες εχω μια επικοινωνια ... και θα το ξανα πω!

ΔΕΝ απανταμε στις παπαριες!

το κακο με το site ειναι οτι δεν μπαινει και ενα μετρο απο τους admin!
Το έχω πει τοοοσες φορές δημόσια κ παντού....
Έχω στερητικό σύνδρομο της εικόνας των τεράστιων καμπαναριων σου να κρέμονται και με το ζόρι μπορώ να βάλω έστω το ένα στο στόμα μου.. και κάνω κάθε φορά απεγνωσμένη προσπάθεια με πνιγμό και δάκρυ σάλια και υγρασία και προσπαθώ απεγνωσμένα να βάλω λίγο από το άλλο και δεν βγαίνει ρε φίλε.... Έλα γιατί πρέπει να εξελιχθώ ως άνθρωπος και ως προσωπικότητα.. είσαι το πείραμα μου έλα... δεν έχω δει πιο μεγάλα και κρεμαστά πού είσαι είναι Χριστούγεννα γιορτάζεις εκεί κάτω η περιοχή σου.. πότε θα έρθεις να σε γιορτάσω;;;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Δεν γίνεται να μπει μέτρο δυστυχώς. Μπορεί να πει ο κάθε ένας την άποψη του και καλό είναι αυτό.
Αλλά εδώ μιλάμε για στοχευμενη επίθεση. Γιαυτό λέω να υπάρχει απάντηση απλά με κριτικές και να μην δίνεται άλλο πάτημα.
Εγώ εσένα....
Εγώ.... Εσένα...:tits2::respect:
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Εγώ εσένα....
Εγώ.... Εσένα...:tits2::respect:
Εσύ εμένα σύντομα.....θελω πολύ να σε γνωρίσω....

Όσο για τα σχόλια το λέω περισσότερο γιατί σε όποιο θρεντ και να μπεις τσακώνονται και έχουμε χάσει λίγο το νόημα εδώ μέσα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
sexy angelina jolie GIF
 

Στηβ69

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
33
Like
63
Πόντοι
0
Προς ενημέρωση σας...
Η ελάτε να σας εκπαιδεύσουμε πως να το κάνετε σωστά η ενημερωθείτε ότι όσο περισσότερο έρχεται σε υπερδιέγερση το σημείο τόσο περισσότερα κ ευκολότερα έρχεται σε εξωτερικούς οργασμους sguirting μια γυναίκα που γνωρίζει το σώμα της.
Επιπλέον δεν λειτουργεί το ίδιο από γυναίκα σε γυναίκα η λίμπιντο και η διάθεση κ σίγουρα αυτοί που γνωρίζουν κατανοούν κ βλέπουν είναι οφθαλμοφανές δηλαδή τις κολπικές συσπάσεις γιατί πραγματικά είναι πολύ δυνατές κ την αλλαγή των τοιχωμάτων στον κόλπο κατά την διάρκεια των sguirting.
Επιπλέον η οσμή,η γεύση κ το χρώμα αλλά και η δομή των υγρών το κάνει ακόμα πιο ξεκάθαρο τι είναι κ τι δεν είναι.
Σαφώς κ μπορεί μια γυναίκα να έρθει σε οργασμό sguirting με οποιοδήποτε άντρα αρκεί να ξέρει να την φτάσει στην κορύφωση αν δεν ξέρει τον εκπαιδεύουμε η το κάνουμε μόνες μας μπροστά του.
Ακόμα κ κουκούλα να φοράς αρκεί να ξέρεις τον τρόπο... εγώ έρχομαι σε οργασμό μου βγάζει τρέλα, καύλα ,κ διάθεσή κ με χαλαρώνει και θέλω κ άλλο κ άλλο... Εσύ τι ζόρι τραβάς αν εγώ θέλω κ μπορώ να είμαι σε αυτή την κατάσταση μόνιμα κ όποτε θέλω...
Εμένα πάλι με " ξεπερνά "πώς με τρία μόλις μυνήματα στο ενεργητικό σου στο φόρουμ γράφεις εδώ κ ιδιαίτερα για γυναικείο θέμα... ρώτα ένα γυναικολόγο θα σου πει περισσότερα διαφορετικά βιωματικά με την ομάδα μου... προσφέρω κ δείγμα δωρεάν προς ανάλυση (κλαίω)
Εντάξει δεν υπάρχεις είσαι θεά!!!
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.202
Κριτικές
2
Like
713
Πόντοι
96
Δεν γίνεται να μπει μέτρο δυστυχώς. Μπορεί να πει ο κάθε ένας την άποψη του και καλό είναι αυτό.
Αλλά εδώ μιλάμε για στοχευμενη επίθεση. Γιαυτό λέω να υπάρχει απάντηση απλά με κριτικές και να μην δίνεται άλλο πάτημα.
Μια χαρα μπορει να μπει μετρο, μια χαρα μπορει η επιθεση με χαρακτηρισμους στις κοπελες να μπαναρεται αυτοστιγμη, μια χαρα μπορει καποιος που κανει επιθεση να θελει εγκριση στα επομενα Χ ποστ που θα κανει.... αυτο και μονο θα κανει τους κλωνους να μην μπορουν να γραφουν κατεβατα αηδιας... με μηδενικη προσφορα σε ολους μας.

Δεν μπηκαμε χτες στο ιντερνετ :wink:
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Μια χαρα μπορει να μπει μετρο, μια χαρα μπορει η επιθεση με χαρακτηρισμους στις κοπελες να μπαναρεται αυτοστιγμη, μια χαρα μπορει καποιος που κανει επιθεση να θελει εγκριση στα επομενα Χ ποστ που θα κανει.... αυτο και μονο θα κανει τους κλωνους να μην μπορουν να γραφουν κατεβατα αηδιας... με μηδενικη προσφορα σε ολους μας.

Δεν μπηκαμε χτες στο ιντερνετ :wink:
Σε αυτές τις περιπτώσεις ναι συμφωνώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom