Νέα

Ταξιδι στη Μοσχα για σεξοτουρισμο και αξιοθεατα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
και για πρίμες μπαλαρίνες?

Για πρίμες μαπαλαρίνες πρώτον μαθαίνεις ρωσικά, και έπειτα πιάνεις την ουκρανική και ρωσική επαρχια αν σε ενδιαφέρει αυτό που οι Αγγλοι λένε ''value for money''.

Χωρίς ρώσικα κάτσε καλύτερα στην Αθήνα και ψάξε εδώ  :2funny: :2funny:

Διαφορετικά ( μόνο με αγγλικα )απο αυτά που διαβάζω ( χωρίς να εχω πάει ) το πιο πρόσφορο μέρος είναι η Οντέσα στην Ουκρανία.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Σάπιε κλώνε αυτό από τον Δημητράκη !  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΒΓΑΛΕ ΤΟ BAN ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΣΤΟΥΣ ΣΑΠΙΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

δώσε πληροφορίες στον κλώνο σου.Και αφου εσυ πηγες τελευταια φορα σε ενα παραπηγμα 100+ χιλιόμετρα απο τη Μόσχα πριν απο 3 χρόνια και εφερες μαζι σου μια τελειωμένη απο την Οδησσό.Μόσχα εχεις να πας καμια 10αρια χρόνια τι πληροφορίες μπορεις να δώσεις?
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Σάπιε κλώνε αυτό από τον Δημητράκη !  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΒΓΑΛΕ ΤΟ BAN ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΣΤΟΥΣ ΣΑΠΙΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

δώσε πληροφορίες στον κλώνο σου.Και αφου εσυ πηγες τελευταια φορα σε ενα παραπηγμα 100+ χιλιόμετρα απο τη Μόσχα πριν απο 3 χρόνια και εφερες μαζι σου μια τελειωμένη απο την Οδησσό.Μόσχα εχεις να πας καμια 10αρια χρόνια τι πληροφορίες μπορεις να δώσεις?
Σε μενα αναφερεσαι φιλαρακο ??

Γιατι εγω Οδησο δεν εχω παει ποτε. Ουτε βεβαια εχω μεταφερει καμμια απο εκει. Αν και πολυ θα το ηθελα.  :2funny:

Μοσχα ομως παω τακτικα για επαγγελματικους λογους και σιγουρα δε μενω σε παραπηγματα. :2funny:

Πολυ περισσοτερο ουτε εχω κλωνους ουτε ειμαι κλωνος κανενος. !! Ριξε μια ματια στα μυνηματα και στα θεματα που γραφω και θα καταλαβεις.

Οσο για το δημητρακη, δεν εχω τιποτα μαζι του.

Λευτερια λοιπον στο δημητρακη. :rockon:




 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Το ποσοστό από όμορφα μουνάκια γενικά, ήταν καλό, αφού βολτάριζες στην πόλη ή παπάρια;
Φιλε μου θα σε απογοητευσω...μια βδομαδα στη Μοσχα και δεν ειδα καποια γυναικα που να γυρισω το κεφαλι μου...
Ειδα σαφως μια δυο,μονο...Σε αλλα στεκια σαφως κ θα υπαρχουν,αλλα στα μερη που πηγαινα εγω πραγματικα οι γκομενες ηταν μετριες...
Απογοητευτηκα γιατι κ γω περιμενα να δω θηρια και να μην προλαβαινω αλλα ειλικρινα λιγα πραγματα...
Στα κλαμπ κτλ σιγουρα θα μαζευονται ολες οι μουναρες αλλα εγω επειδη δεν πηγα δεν ειδα...
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε μου θα σε απογοητευσω...μια βδομαδα στη Μοσχα και δεν ειδα καποια γυναικα που να γυρισω το κεφαλι μου...
Ειδα σαφως μια δυο,μονο...Σε αλλα στεκια σαφως κ θα υπαρχουν,αλλα στα μερη που πηγαινα εγω πραγματικα οι γκομενες ηταν μετριες...
Απογοητευτηκα γιατι κ γω περιμενα να δω θηρια και να μην προλαβαινω αλλα ειλικρινα λιγα πραγματα...
Στα κλαμπ κτλ σιγουρα θα μαζευονται ολες οι μουναρες αλλα εγω επειδη δεν πηγα δεν ειδα...
ιδιο φιντμπακ απο φιλο που παει συνεχεια..βεβαια χειμωνα βασικα λογω φυσης δουλειας..τιποτα δεν ειδε 3.4 φορες ουτε σε δρομο ουτε σε εκθεσεις ουτε σε χπτελ που εμεινε.. μου ειπε κι αυτος..ακομα κ ρουμανια μου ειπε δεκα φορες καλυτερα ειναι στο τι βλεπεις..οποτε βαζω χ ...
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Τύπε μου ποτε ακριβώς πας Μοσχα; Αν δεν εχεις ήδη κανονίσει θα σου πρότεινα να την επισκεπτεις μετα τον Απρίλη, που θα έχει ερθει η άνοιξη και θα ειναι τα πάρκα γεμάτα κοπελίτσες για καμακωμα. Αν βρω το χρόνο θα προσπαθήσω να γραψω 2-3 πραγματάκια, μιας και το τελευταίο χρόνο πρακτικά ζω Μοσχα (αυτη τη στιγμή που μιλαμε γράφω απο Μοσχα)... Απο αγοραίο έρωτα βέβαια δεν ξέρω τίποτα, αλλα σε 10 μερες μεσα νομιζω πως μπορεις να βγάλεις ρωσιδουλα μη επαγγελματία.
δηλ να παει να χαλασει τα αντερα του για να βρει σε δεκα μερες ΜΙΑ γκομενα???
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Παρασκευή και Σάββατο βράδι στα μεγάλα κεντρικά club έχει γυναίκες και πολλές και όμορφες !!!

Καθημερινές, χειμωνιάτικα μεσ το ψωλόκρυο, και με την κρίση που τώρα αυτοί περνάνε στα περισσότερα μέρη νέκρα είναι !!!

Επίσης στα lobby κάποιων ξενοδοχείων και στα bars αυτών των ξενοδοχείων παίζεται παιχνίδι και μάλιστα απο σχετικά νωρίς, απο επαγγελματίες φυσικά και σε υψηλότερες τιμές !!  
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εν κατακλειδι,η Μοσχα ειναι ενα ωραιο μερος για τουρισμο.Θα δεις πολυ ομορφα πραγματα και αμα εχεις λεφτα,παιρνεις το τραινο κ πας πετρουπολη που θα δεις ακομα πιο ομορφα πραγματα.Για μουνια,θα πρεπει να ψαχτεις πολυ και μαλλον να εχεις καποιον γνωστο να σου δειξει τα κατατοπια...
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Για πρίμες μαπαλαρίνες πρώτον μαθαίνεις ρωσικά, και έπειτα πιάνεις την ουκρανική και ρωσική επαρχια αν σε ενδιαφέρει αυτό που οι Αγγλοι λένε ''value for money''.

Χωρίς ρώσικα κάτσε καλύτερα στην Αθήνα και ψάξε εδώ  :2funny: :2funny:

Διαφορετικά ( μόνο με αγγλικα )απο αυτά που διαβάζω ( χωρίς να εχω πάει ) το πιο πρόσφορο μέρος είναι η Οντέσα στην Ουκρανία.
και τα Γεωργιανά μπαλέτα τίποτα??
 

Kupidon-Ru

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2015
Μηνύματα
82
Like
48
Πόντοι
0
Μόσχα αξίζει μετά τον Απρίλιο μήνα,όταν σκάνε στους δρόμους τα ρωσίδια με τα μίνι  :boobies:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
οποιοι γουσταρουν μοσχα τον μαιο που θα παω θα κανω ρεπορταζ  γιατι σκοπευω να φερω κοπελα απο εκει στην ελλαδα
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
κανεις λαθος, προσπαθω να κανω τα καταληλα κονε πριν παω για να φερω σιγουρα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
οποιοι γουσταρουν μοσχα τον μαιο που θα παω θα κανω ρεπορταζ  γιατι σκοπευω να φερω κοπελα απο εκει στην ελλαδα

Ετσι όπως εξελίσονται τα πράγματα στην ελλάδα μάλλον αυτή θα σε φέρει στη Μόσχα !!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μόσχα αξίζει μετά τον Απρίλιο μήνα,όταν σκάνε στους δρόμους τα ρωσίδια με τα μίνι  :boobies:
Μεσα Μαιου ειναι καλυτερα.Ανοιξη με 25 βαθμους.Εγω οταν πηγα ειχε 28 βαθμους εκει και περασα ζαχαρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom