Νέα

Tattoo & piercing chicks..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Κα-υ-λή αρχή λοιπόν... με την 18χρονη Σάσα Μπάστα :o
 

Συνημμένα

  • SasaBasta-ass_tattoo.jpg
    SasaBasta-ass_tattoo.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 110
  • SasaBasta-ass_tattoo2.jpg
    SasaBasta-ass_tattoo2.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 275
  • SasaBasta-ass_tattoo3.jpg
    SasaBasta-ass_tattoo3.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 102
  • SasaBasta-bellybutton_piercing.jpg
    SasaBasta-bellybutton_piercing.jpg
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 108

Επισκέπτης
θεμα που αφορα το επαγγελμα μου!!πολυ ωραια!!λοιπον,μαιρη μπουγα απο ελληνιδες!!!απο ξενες,shannyn sossamon,ashley scott.anjelina jolie,janine lindemulder,anastacia kai για να μαθαινουνε οι νεοι ,helena michaelsen τραγουδιστρια των angel!!!!!αυτα απο μενα....
 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
θεμα που αφορα το επαγγελμα μου!!πολυ ωραια!!

EΣΕΝΑ είχα στο νου μου συνάδελφε όταν δημιούργησα αυτό το Θέμα:)
Αλήθεια, πόσα χρόνια κάνεις αυτή την δουλειά; Φαντάζομαι θα'χεις να θυμάσαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ φάσεις από τις διάφορες γκόμενες... :grin: (και φυσικά κολοδεχούμενες και φώτος απ' το αρχείο σου) ;)
 

Επισκέπτης
Προσωπικά δεν μου κάνει "κλικ" το tattoo πλέον. Κι η κουτσή Μαρία πάει και χτυπάει ένα tattoo τώρα τελευταία. Αφήστε που είναι σε standard σημείο (μέση, κώλος, ωμοπλάτη) και τα περισσότερα σχέδια είναι εντελώς ελεεινά...
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Οφείλω να ομολογήσω ότι μερικά tattoo (αντε και κανά piercing στον αφαλό) είναι πολύ όμορφα ... προσωπικά με χαλάει το tattoo στο στήθος ... 

Αν το βρω (κάπου το έχω) θα δοκιμάσω να στείλω ένα βιντεάκι με piercing κλειτορίδας .. ήταν άπαιχτο.

Για την ώρα ... απολαύστε την Anastacia



 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
θεμα που αφορα το επαγγελμα μου!!πολυ ωραια!!λοιπον,μαιρη μπουγα απο ελληνιδες!!!απο ξενες,shannyn sossamon,ashley scott.anjelina jolie,janine lindemulder,anastacia kai για να μαθαινουνε οι νεοι ,helena michaelsen τραγουδιστρια των angel!!!!!αυτα απο μενα....
waaaaaaarrrhhoooooooollllllll!!!!!!!που εισαι φιλαρακι?....για σενα ειναι το τοπικ....αντε με τις υγειες σου.......
 

ENTY7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2005
Μηνύματα
128
Like
172
Πόντοι
1
Παρτε και μερικες απο μενα extreme..................
 

Συνημμένα

  • 035.jpg
    035.jpg
    63,4 KB · Εμφανίσεις: 91
  • ad3291.jpg
    ad3291.jpg
    37 KB · Εμφανίσεις: 84
  • 006.jpg
    006.jpg
    60 KB · Εμφανίσεις: 93
  • ad10.jpg
    ad10.jpg
    61,9 KB · Εμφανίσεις: 98

Επισκέπτης
αυτη τη δουλεια τη κανω 10 χρονια!!λιαν συντομως θα ανεβασω και φωτογραφιες απο δουλειες μου!εχουν τυχει μερικα απιστευτα σκηνικα,οπως να σκαει μυτη στο μαγαζι πιρσιρικα 17 χρονων και ενω της εκανα τατουαζ να μου λεει οτι θελει μαζι με μια φιλη της  να κανουν παρτουζα με αντρα και να με ρωταει αν μενω μονος μου και τι ωρα κλεινω το μαγαζι!!η δε βιζιτουδες αστο!να με καλουν σπιτι τους για να με ευχαριστησουν για το ταττοο!απο εκει εμαθα που μενουν ολες αυτες!να σκανε μυτη γκομενες και ενω τους εβαζα σκουλαρκι στο μουνι αυτες να εχουν καυλωσει και να ειναι υγρο το μουνι τους!!ευχαριστω που ανοιξατε θεμα για κατι που με αφορα!!!
 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
αυτη τη δουλεια τη κανω 10 χρονια!!λιαν συντομως θα ανεβασω και φωτογραφιες απο δουλειες μου! εχουν τυχει μερικα απιστευτα σκηνικα...

Τι σχέδια tattoo ή/και piercing και σε ποιά σημεία, προτιμούν να κάνουν οι περισσότερες;
 

Επισκέπτης
καταρχην να πω οτι πιο πολλες γυναικες κανουν ταττοο παρα αντρες!!συνηθως προτιμανε σχετικα μικρα και μεσαια σχεδια!!τα σημεια που προτιμανε ειναι πανω απο το κωλο,πισω στο λαιμο,ωμο ,ποδι και στην κοιλια!!οσον αφορα τι σχεδια προτιμουν να χτυπανε αυτο εξαρταται απο το στυλ και τη προσωπικοτητα της καθεμιας!!ξεχασα να αναφερω οτι τωρα τελευταια πολλες κανουν στα δαχτυλα των χεριων τους και στον καρπο!!
 

Επισκέπτης
και η αντριανα μου εχει ζητησει να κανω ενα cover up σε ενα ταττοο της που θελει να το αλλαξει!
 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
πoιο πολλες γυναικες κανουν ταττοο παρα αντρες...

Κι από piercing? φαντάζομαι οι περισσότερες θα κάνουν στον αφαλό...
Πόσες όμως (και δεν εννοώ πουτάνες) τρυπάνε το μουνί ή τις ρόγες τους ;;;
 

Επισκέπτης
οι περισσοτερες τρυπανε αφαλο,γλωσσα!!δεν ειναι λιγες και αυτες που τρυπανε το μουνι τους η τη ρωγα τους!ισα ισα !!ειναι αρκετες!στο μουνι ποιο λιγες απο οτι στην ρωγα!
 

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
εισαι η ζωη μου, η αναπνοη μου
 

Συνημμένα

  • gate13-a.jpg
    gate13-a.jpg
    56,8 KB · Εμφανίσεις: 129
  • gate13.jpg
    gate13.jpg
    49,3 KB · Εμφανίσεις: 132

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Επειδή με ενδιαφέρει το θέμα αν κάποιος έχει πετύχει CG ή strippers με piercing (εκτός από αφαλό που έχουν ένα σωρό) στην Αθήνα ας μας ενημερώσει. Εγώ μόνο τη Melanie στο Lolita έχω δει. Warhol στις ρώγες και στο μουνί ποιές κάνουν; "Επαγγελαμτίες" ή και νορμάλ κοπέλες;
 

Επισκέπτης
κανουν και πολλες κοπελλες που δεν ειναι ουτε βιζιτουδες,ουτε στριπερς!!και μαλιστα επειδη ειναι σε σημειο που δεν φαινεται,τελευταια το κανουν πολλες!!απλα πρεπει να ξερουν το μαγαζι που θα πανε να το κανουν,να εχουν εμπιστοσυνη στο ατομο που θα αναλαβει να το κανει!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Μερικά από μένα...
 

Συνημμένα

  • bmepb295848.jpg
    bmepb295848.jpg
    41,9 KB · Εμφανίσεις: 78
  • bmepb321771.jpg
    bmepb321771.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 80
  • bmepb294165.jpg
    bmepb294165.jpg
    38,7 KB · Εμφανίσεις: 74

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
:)
 

Συνημμένα

  • a goth slut 37.jpg
    a goth slut 37.jpg
    25,5 KB · Εμφανίσεις: 78
  • Fetish Goth Pierced & Tattoo.jpg
    Fetish Goth Pierced & Tattoo.jpg
    19,5 KB · Εμφανίσεις: 74
  • hj_purplemesh_011.jpg
    hj_purplemesh_011.jpg
    130 KB · Εμφανίσεις: 119

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Υπαρχει μια γκομενα στο μασσατζιδικο της γαλατσιου 1 η οποια εχει τον δικεφαλο αετο πανω απο τον κωλο της....οσοι αεκτζηδες....σπευσατε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom