Νέα

Ταραγμένος Νοέμβριος 1973 στην Αθήνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Καυλουκο εσυ, με την μεγαλη πουτσα, μηπως εισαι οπαδος του σαβουρογαμη που ηρθε και εσωσε την Ελλαδα απο
απο του ΧΟΥΝΤΙΚΟΥΣ (λεμε τωρα)

Φαε και εσυ τωρα μια πουτσα 300 Δις ευρω...

Ασε που θα ηθελα να γαμσω και εγω μερικες σαβουρες και ψαχνω σπονσορα.. :uglystupid:

Θα μου δανισεις 1.000.000€ που ψιλοζοριζομαι  :uglystupid:

ΑΡΕ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα δεν πειραζει ας εναι καλα το ΔΝΤ (ετσι δεν ειναι ρε καυλιαρη) :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
βρε μαλακα εγω δεν αναφερθηκα σε σενα εγω ειπα ποσο γαμησι θελουν καποιοι εννοωντας για τις πουστιες που παιζοντουσαν και για τον φοβο που επικρατουσε περι φακελωματος.... τωρα αν σε πειραξε τοσο επειδη εισαι και εσυ ενας απο τους "καποιους" κανε μπιτε στεισε κωλο και ερχομαστε, ειμαστε καμια δεκαρια εδω που εχουμε νοσταλγησει αντρικο χουντικο κωλαρακι
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
βρε μαλακα εγω δεν αναφερθηκα σε σενα εγω ειπα ποσο γαμησι θελουν καποιοι εννοωντας για τις πουστιες που παιζοντουσαν και για τον φοβο που επικρατουσε περι φακελωματος.... τωρα αν σε πειραξε τοσο επειδη εισαι και εσυ ενας απο τους "καποιους" κανε μπιτε στεισε κωλο και ερχομαστε, ειμαστε καμια δεκαρια εδω που εχουμε νοσταλγησει αντρικο χουντικο κωλαρακι

Ναι καυλα οτι πεις μονο να τιναξεις τα κωλαρακια σου να πεσουν οι καποτες πρωτα
και μετα να γαμησεις χουντικα κωλαρακια..
Εναλακτικα βρες τον αρχηγο σου να σου διδαξει σαβορογαμια  :jerking: :jerking: :jerking:

ΑΝΤΕ ΣΑΒΟΥΡΕΣ που σας φακελωσανε κιολας. και κατι ερεξε στα γυφτικα..

Καλα σας εξηγηθηκανε :uglystupid:

Τωρα δεν φακελωνουν Εξυπλακια, ΚΛΕΒΟΥΝ με ΦΑΚΕΛΟΥΣ καταλαβες.. :2funny:

Τα Ψυχικα του σαβουρογαμη εγω τα αποφευγω καταλαβες :uglystupid: :uglystupid:

(οποτε μαλλον αγαμητο θα μεινεις)

αυτα..


 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ναι καυλα οτι πεις μονο να τιναξεις τα κωλαρακια σου να πεσουν οι καποτες πρωτα
και μετα να γαμησεις χουντικα κωλαρακια..
Εναλακτικα βρες τον αρχηγο σου να σου διδαξει σαβορογαμια  :jerking: :jerking: :jerking:

ΑΝΤΕ ΣΑΒΟΥΡΕΣ που σας φακελωσανε κιολας. και κατι ερεξε στα γυφτικα..

Καλα σας εξηγηθηκανε :uglystupid:

Τωρα δεν φακελωνουν Εξυπλακια, ΚΛΕΒΟΥΝ με ΦΑΚΕΛΟΥΣ καταλαβες.. :2funny:

Τα Ψυχικα του σαβουρογαμη εγω τα αποφευγω καταλαβες :uglystupid: :uglystupid:

(οποτε μαλλον αγαμητο θα μεινεις)

αυτα..
ξερεις ποια ειναι η διαφορα της χουντας με το τωρα??? οτι τωρα μπορω και σου λεω "γαμιεσαι πατωκορφα πουσταρα και σου χυνω στην μαπα ψωλομουρη...."
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
και κατι ακομα σε γραφω στα τρικιλα αρχιδια μου και σενα και το συναφι σου...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
και κατι ακομα σε γραφω στα τρικιλα αρχιδια μου και σενα και το συναφι σου...

Ακου να δεις ΠΑΠΑΤΖΗ  βαλε τα αρχιδια σου τα τρικιλα στον κωλο σου
και μετα παιξε μπασκετ..

Πηγαινε και στην λαχαναγορα στου Ρεντη να παρεις 300 στραβαγγουρα
να τα ισιωσεις ΤΡΟΜΠΑΛΕΟΝΤΑ....

ΜΑΚΑΚΑ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ..

 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
και κατι ακομα σε γραφω στα τρικιλα αρχιδια μου και σενα και το συναφι σου...

αν ειχατε αρχιδια θα απαντουσατε με επιχειρηματα καραγκιοζηδες ψευτονεκροι..αλλα τετοιοι εισαστε ολα αυτα τα χρονια θολοκουλτουριαρηδες και επαναστατες του πουτσου..

επειδη ο πορνοπαπουλης και ο βολταιρος καταλαβαν οτι ξεμπροστιαζονται την εκαναν..συνεπως ειναι η ωρα να παρεις και εσυ τον πουλο πιθηκε της κνε χτυπωντας δυνατα το αριστερο σου ποδι σου οπως κανεις στις πορειες..

απλυτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Distro

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
αν ειχατε αρχιδια θα απαντουσατε με επιχειρηματα καραγκιοζηδες ψευτονεκροι..αλλα τετοιοι εισαστε ολα αυτα τα χρονια θολοκουλτουριαρηδες και επαναστατες του πουτσου..

επειδη ο πορνοπαπουλης και ο βολταιρος καταλαβαν οτι ξεμπροστιαζονται την εκαναν..συνεπως ειναι η ωρα να παρεις και εσυ τον πουλο πιθηκε της κνε χτυπωντας δυνατα το αριστερο σου ποδι σου οπως κανεις στις πορειες..

απλυτε

πορνοπαππλη

οσο περισσοτερο το κουραζεις τοσο περισσοτερο τσιμπουκι γινεσαι..στα προηγουμενα ποστ σου εχουμε γραψει τα παντα για λεπτομεριες

εσυ δεν μας απαντησες για την ηλενια και τα φερετρα με τις πετρες.

ο βολταιρος εκανε σωστα τα βηματα και καθως το νεο seat ibiza τον προσπερασε απογειωθηκε για μια χαμηλη πτηση σαν ΚΟΤΑΡΑ που ειναι!!!

μηπως να παρεις και εσυ πουλο σιγα σιγα γιατι μας πρηζεις και τα αρχιδια τσαμπα
Έχω ακουσει από κάπου, από πολύ εγκυρο κάπου. Η 7ετια ήταν το μόνο πολίτευμα εδώ και 2,.500 χρόνια όπου η Ελλάς είχε πλεόνασμα 200.000.000 (δισ) δραχμών, μιλώ για όταν έπεσε από κυβέρνηση. Στην τελική δεν είδα να καναε λεφτά πολλοί από αυτούς . Ο Παττακός π'εθανε 103χρονών στο 2αρι στην Πατισσίων, ο Παπαδόπουλος επίσης ενα δυαρι και ενα δυάρι που νοικιαζε. Ο Ντερτιλής 3 μήνες πριν πέσει η 7ετία είχε αγοράσει ενα ρετρέ στην Αγια Παρασκευή. Όπ[ου το ειχε γράψει ο μοναχογιος του Βασίλης στην μεγαλυτερη από της 2 του κ΄ρες που είχε από τον 2ο γάμο του. Η Αταλάντη (μεγάλη κορη) το πούλησε 2 χρόνια αφού πεθανε ο πατερας της το 2014. Ητανε τότε 18 χρονών .
 

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
Το λαθος του Παπαδόπουλου ήτανε οτι δεν εκανε εκλογές στην 4ετια επάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom