Νέα

Tania Kelly

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα little_boy_alex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 379K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επεσα στα πατώματα λεμε  :2funny: :2funny: :2funny:

Η καλύτερη trans στην Ελλάδα αυτό έχω να δηλώσω ... την έχω δεί απο κοντά στις κούκλες.... καμία σχέση με τους πούστηδες με στήθος ή χωρίς και σώμα χωρίς γυναικίες καμπίλες... η καλύτερη...
 

TOTTI

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
hotyan παρτεισ εσυ μια αλλη σιμ με εναν αριθμο τησ επιλογησ σου και δωστο στο κοινο.ο αριθμοσ αυτοσ ειναι αλλα επειδη μιλησα μαζι τησ δεν γουσταρει να τον δινουν για αυτο και σασ λεει αλλα των αλλων.οποιοσ θελει για να τελειωνουμε ασ παει απο τισ κουκλεσ που δουλευει να την συναντησει και να τισ πει οτι θελει....ποσο παει τι χρεωνει και οτι αλλο γουσταρει
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
hotyan παρτεισ εσυ μια αλλη σιμ με εναν αριθμο τησ επιλογησ σου και δωστο στο κοινο.ο αριθμοσ αυτοσ ειναι αλλα επειδη μιλησα μαζι τησ δεν γουσταρει να τον δινουν για αυτο και σασ λεει αλλα των αλλων.οποιοσ θελει για να τελειωνουμε ασ παει απο τισ κουκλεσ που δουλευει να την συναντησει και να τισ πει οτι θελει....ποσο παει τι χρεωνει και οτι αλλο γουσταρει
Ok αυτή χάνει...
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Αν δεν κάνω λάθος, που δεν κάνω, η Τάνια ήταν χθες στη Συγγρού. Μέσα σε ένα ροζ smart, παίρνει 80 ευρώ. Μου είπε ότι την λένε Τζία...
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Τα υδραυλικά τα έχει ακόμα ή έχει κάνει εγχείρηση;Πόσο χρεώνει;Ένα τηλ. θα βοηθούσε...
Τις προάλλες τη φώναξα για το νεροχύτη, :2funny: αλλά είχε ξεχάσει το κανάβι και δεν έγινε η δουλειά. 60 Γιέβρα το στάνταρ πακέτο plumbing services είπε. :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τις προάλλες τη φώναξα για το νεροχύτη, :2funny: αλλά είχε ξεχάσει το κανάβι και δεν έγινε η δουλειά. 60 Γιέβρα το στάνταρ πακέτο plumbing services είπε. :grin:

Την ψάχνω και γω να μου ξεμπουκώσει τον τουμποσωλήνα απ το αφρόγαλο!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Αν δεν κάνω λάθος, που δεν κάνω, η Τάνια ήταν χθες στη Συγγρού. Μέσα σε ένα ροζ smart, παίρνει 80 ευρώ. Μου είπε ότι την λένε Τζία...
βολεύει μέσα στο smart ή είναι στενάχωρα ?
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Τι ωρα την ειδες συναγωνιστη?Την εχεισ δει και αλλεσ μερες η' μονο χθες?
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Δεν γίνεται στο αμάξι, αλλά σε σπίτι εκεί κοντά. Τα 80 ευρώ είναι για το σπίτι.
Την είδα κατά τις 3-3.30 πρωϊνή.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν γίνεται στο αμάξι, αλλά σε σπίτι εκεί κοντά. Τα 80 ευρώ είναι για το σπίτι.
Την είδα κατά τις 3-3.30 πρωϊνή.

Ποιος κάθεται να ξενυχτήσει τετοια ώρα!
Τηλεφωνο πήρες?
 

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
Αν δεν κάνω λάθος, που δεν κάνω, η Τάνια ήταν χθες στη Συγγρού. Μέσα σε ένα ροζ smart, παίρνει 80 ευρώ. Μου είπε ότι την λένε Τζία...


Μα ειναι δυνατον ολοκληρη Τανια με το ονομα να αυτοαποκαλεστει Τζία???? Μπας και ηταν καμμια που της εμοιαζε??  :huh: :huh:
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
το μοβ πλαισο με ροζ σμαρτ ανοικει στη τανια κελλυ και το εχει μια φιλη της που και που και ενας φιλος της τα πρωινα

εχει και αλλο ενα σμαρτ παλι λιγο περιεργο πιατσα ομως με αυτα τα αυτοκινητα κανει μονο η τανια κελλυ

οποιος με θυμαται ξερει οτι αυτα που λεω ειναι σωστα

γενικα η τανια δεν πολυ βγενει για πιατσα αλλα πλεον οταν βγενει πιγενει ποιο κατω στη μεση της συγγρου και οχι στην αρχη πριν το φιχ που πιγενε παλια ....

αυτα

 

kellh

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
gia na liso kapie apories kapio apo do
 

kellh

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Έχει συζητηθεί πολύ μέσα στο forum αλλα επιτέλους ας μάθουμε αν κάποιος ξέρει πραγματικά. Ξέρω δουλεύει στις κούκλες αλλα δε θέλω να παο εκεί πως μπορούμε να την βρούμε ξέρει κανεις, βγαίνει πουθενά? κάνα τηλ? k τι παίζει ακριβώς με αυτή?
ela me psaxnis thes til i oti alo pezi giati den erxese koukles na se paro sto kamarini
 

MAR78

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
gia na liso kapie apories kapio apo do
σε εχω εδω δει και 3-4 χρονια και μου αρεσεις παρα πολυ περισσοτερο και απο πολλεσ κανονικες γυναικες..θα ηθελα να σε ρωτησω αν πας με καποιον για πρωτη του φορα??ειμαι 24 χρονων
 

muresan79

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
96
Like
18
Πόντοι
0
ΤΑΝΙΑ ΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΙΜΑ ΑΘΗΝΑ Η ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom