Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.624
Κριτικές
36
Like
35.163
Πόντοι
18.565
Πολύ σωστά. Μου θυμίζετε το παρακάτω ανέκδοτο...

Σ' ένα πολυτελέστατο εστιατόριο γευματίζει ο πλούσιος και μουρντάρης κύριος με την σύζυγό του, όταν μία εντυπωσιακή νεαρά μπαίνει στον χώρο, τον πλησιάζει και του δίνει ένα "καυτό" φιλί στο στόμα.
- Τι κάνεις μωρό μου; Ισχύει το ραντεβού για το βράδυ, έτσι; τον ρωτά και αφού εκείνος της απαντά "φυσικά", τον ξαναφιλά και κάθεται σ' ένα τραπέζι λίγο πιο μακριά, όπου την περιμένουν δύο φιλενάδες της. Έξαλλη η σύζυγος ρωτάει τον άντρα της:
- Ποια ήταν αυτή και τι συμβαίνει εδώ πέρα; για να πάρει απάντηση με απίστευτη ωμότητα:
- Αυτή είναι η γκόμενά μου!
- Αυτό δεν θα το ανεχτώ, λέει η κυρία και μαζεύει τα πράγματά της για να φύγει, αλλά ο σύζυγος την προλαβαίνει:
- Ναι, αλλά την βίλα στην Εκάλη την ανέχεσαι, την κούρσα κάμπριο που σου αγόρασα την ανέχεσαι, το σαλέ στο Καρπενήσι το ανέχεσαι. Η σύζυγος το πιάνει το υπονοούμενο, μαζεύει τα κομμάτια της και ξανακάθεται. Δεν ανταλλάσσουν κουβέντα τα επόμενα δέκα λεπτά, ώσπου στο εστιατόριο μπαίνει ένας κοινός φίλος συνοδευόμενος από μία επίσης νεαρή ύπαρξη.
- Αυτός δεν είναι ο Παπαδόπουλος; ρωτάει η σύζυγος.
- Ναι, απαντά ατάραχος ο κύριος.
- Ναι, αλλά αυτή δεν είναι η γυναίκα του, επιμένει η σύζυγος.
- Όχι, απαντά το ίδιο εκνευριστικά ατάραχος ο σύζυγος. Η γκόμενά του είναι.
Η σύζυγος το καλοσκέφτεται, ξανακοιτά προς το μέρος του Παπαδόπουλου και αναφωνεί:
- Μμμ, σιγά την γκόμενα. Η δική μας είναι καλύτερη!
:2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Κεντριζω τον γυναικειο εγωισμο  :dunno:
και από ότι κατάλαβα πιάνει... Δηλαδή με 58,62€ σημερινή λαιβ ισοτιμία έχεις δύο ώρες το ασιατακι να σου κάνει ότι θες... Μιλάμε για vfm...υπάρχουν κάποιοι "κανόνες" που πρέπει να ακολουθήσω εκεί στη συνερευση η λίγο πολύ ισχύει ότι κ εδώ? Πληρωμή στην υπηρεσία κλπ.. Μ
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
Μια και καμία...!!!!  Δε βλέπω να κλείνω μάτι απόψε...Αναμονή τέλος. Όποιος βρεθεί στα πέριξ μέχρι και Τέλος Γενάρη pm για μπυρίτσα... :hi: Vamos ala playa.  :walkingpenis: :takethis: :rockon:
Είσαι ήδη 3 μέρες κάτω και μια ανταπόκριση δεν βλέπω να κάνεις.
 

Singhas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
45
Like
64
Πόντοι
0
Είσαι ήδη 3 μέρες κάτω και μια ανταπόκριση δεν βλέπω να κάνεις.

Έχεις δίκιο αλλά η Μπανγκόκ με ρούφηξε με το που πάτησα το πόδι μου. Κόσμος παντού, σχεδόν σε ότι είδους μαγαζί κι αν πήγα. Γυναίκες επίσης πάρα πολλές και σε πολύ καλό επίπεδο ομορφιάς. Έπιασα τον εαυτό μου στο insanity να μην ξέρει ποια να διαλεξει. Στα agogo σε nana και cowboy 700 το barfine με τα κορίτσια να κλείνουν s/t από 2.000 έως 3.000. Μένουν αρκετή ώρα στο δωμάτιο. Χαοτική πόλη άξιζε τον κόπο για 2 μέρες. Πριν λίγες ώρες εφτασα στο λατρεμένο ψαρονησι. Εύχομαι σύντομα να έχω καλα νέα κι από εδώ. Το Μπατ στα 33,45 στην καλύτερη περίπτωση. Vamos
 

pakkaki

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
120
Πόντοι
0
Βρε παιδια μια ερωτηση! Πρωτη μου φορα στην Ταιλανδη ειμαι στην Πατονγκ. Εαν πληρωσω το bar fine πρεπει να περιμενω μεχρι 01.00 η 02.00 η ωρα να τελιωσει η κοπελα και μετα να την φορτωσω η την παιρνω αμεσως και φευγουμε;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Βρε παιδια μια ερωτηση! Πρωτη μου φορα στην Ταιλανδη ειμαι στην Πατονγκ. Εαν πληρωσω το bar fine πρεπει να περιμενω μεχρι 01.00 η 02.00 η ωρα να τελιωσει η κοπελα και μετα να την φορτωσω η την παιρνω αμεσως και φευγουμε;
Τυπε το νοημα του bar fine ειναι οτι παιρνεις την πουτ εεεε την κοπελα κ φευγεις.

Αλλθως ειναι σα να εχεις κλεισει πρωτο τραπεζι πιστα αλλα περιμενεις να σηκωθει πρώτα ο αλλος
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
103
Πόντοι
1
υπαρχει και το αλλο θα το ξερετε η χ κοπελα μπορει να ερθει μαζι σου στην ελλαδα η οπου εισαι εσυ , αρκει να βαλεις εσυ ολα τα εξοδα και την κρατας οσο θες ...

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.624
Κριτικές
36
Like
35.163
Πόντοι
18.565
Χρονια πολλα, σε ολα τα παιδια που γραφουν, η, που εγραφαν παλιοτερα εδω, με υγεια και πολλα ταξιδια.

URL]]
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
υπαρχει και το αλλο θα το ξερετε η χ κοπελα μπορει να ερθει μαζι σου στην ελλαδα η οπου εισαι εσυ , αρκει να βαλεις εσυ ολα τα εξοδα και την κρατας οσο θες ...
Και δε χρειαζονται ουτε βιζες,ουτε αλλα εγγραφα,ουτε τιποτα διαδικασιες.
Ετσι οπως ειναι μικροκαμωμενες τις χωνεις μεσα στη βαλιτσα.
Γλυτωνεις και το αεροπορικο της  ;)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.932
Κριτικές
178
Like
39.564
Πόντοι
21.896
sos sos  sos  sos  sos

συλλεγω πληροφοριες για ραγκουν βιρμανια και εχω πολυ καλα feedback
εχει παει κανεις μπαγκαν ραγκουν στα κοντα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.057
Κριτικές
1
Like
33.035
Πόντοι
6.256
Χρονια πολλα, σε ολα τα παιδια που γραφουν, η, που εγραφαν παλιοτερα εδω, με υγεια και πολλα ταξιδια.

https://[URL unfurl="true"]www.dhresource.com/0x0/f2/albu/g3/M00/E8/30/rBVaHFZNcaiAaqPiAAGH4Py88Gk496.jpg[/img[/URL]]

[/quote]
Και του χρονου κωλογερε.
Σε οικο ευγηριας στη σουμκουμβιτ
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ολοι εμείς οι "παραδοσιακοί" τύποι έχουμε και να στολίσουμε το δέντρο !! :grin: :grin:

Χρόνια πολλά σε όλους !!  :hi: :hi: :hi:
 

Συνημμένα

  • IMG-9671e1a1d35d6507634fd49698f6c3ae-V.jpg
    IMG-9671e1a1d35d6507634fd49698f6c3ae-V.jpg
    112,6 KB · Εμφανίσεις: 21

Singhas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
45
Like
64
Πόντοι
0
Καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές από Πατάγια!!! Πολύς κοσμος φέτος από όλα τα μήκη της γης. Soi 6 υποτονικά αλλά τα στανταρακια δουλεύουνε. Soi made in Thailand ανερχόμενη δύναμη στη νύχτα της Πατάγια. Walking street χαμός. Τιμές αν ξέρεις, περνάς καλά , αν δεν έχεις ενγχειριδιο οδηγιών θα σε δαγκώσουν με το που πατήσεις το πόδι σου. Είναι το τελευταίο κάστρο της Ταυλανδης που μπορείς να περάσεις καλά με κάθε βαλάντιο. Σας μεταφέρω ότι κρατιέται ακόμα.... Για ποσο....δεν ξέρω. Vamos
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Χρονια πολλα, σε ολα τα παιδια που γραφουν, η, που εγραφαν παλιοτερα εδω, με υγεια και πολλα ταξιδια.

https://[URL unfurl="true"]www.dhresource.com/0x0/f2/albu/g3/M00/E8/30/rBVaHFZNcaiAaqPiAAGH4Py88Gk496.jpg[/img[/URL]]

[/quote]

Χρόνια Πολλά και Καλά Ταξίδια σε όλους τους νεαρούς στην καρδιά!!!!!
 

Aristarxos2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάλι μακρυά πεφτεις.
Εγώ θα είμαι 11 με 14 Γενάρη και 24 με 27 Bangkok. Στο ενδιάμεσο δεκαήμερο Phuket.

Μπανγκοκ θα είμαι και εγώ Γενάρη. μετά την επιστροφή απο τα νησιά
Στις 27 γυρνάω με Κατάρ
 

georgepre10

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλή χρονιά σε όλους! Πλησιάζουν οι μέρες για το ταξίδι επιτέλους συνολο 25 ημέρες. Πριν δυο χρόνια είχα πάει πουκετ και έμεινα ενα μηνα και ξέρω εκεί τι γίνεται πανω κατω. Τώρα σαν δεύτερη φορά λεμε να δούμε παραπάνω μέρη. Προσγειωνομαστε Bangkok και φεύγουμε απο Phuket. Πως θα προτεινατε να μοιράσουμε τις μερες? Σκέφτομαι 3 μερες bkk, 10 Pattaya κ 12 Phuket. Πιθανόν να αξίζει να κόψουμε απο πουκετ και Πατάγια και να πηγαίναμε σε κάποιο αλλο νησι κοντά στο πουκετ. Λογω σεζόν εδω στην Ελλάδα δεν ζούμε το καλοκαίρι και θέλουμε να παμε σε παραλίες να αναπληρώσουμε οσο γίνεται αλλα και να βολταρουμε το βράδυ όσο αντέχουμε.

Στο bkk και pattaya σε ποια περιοχή θα προτεινατε να μεναμε ήρεμη αλλά και ψιλοκοντα με μηχανάκι στις περιοχές δράσεις? Σε στυλ nanai στο πουκετ.

Επίσης bkk και Pattaya ποια bar προτείνετε με freelances στυλ tiger στο πουκετ?

Συγγνώμη αν κούρασα με τις ερωτήσεις αλλα το θέμα ειναι τοσο μεγάλο πια που δεν ειναι εύκολο να βρεις τοσο συγκεκριμένες πληροφορίες που σίγουρα εχουν γραφτεί.


 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
15
Like
11.377
Πόντοι
3.846
Πέρασα τρομερά σε Kho Tao και Kho Pa Ngan, όσον αφορά τα νησιά.
Καλά έχεις 27 μέρες και θα πάτε μόνο σε 3 μέρη; Τελείως χαραμίζεις τον χρόνο σου σε μια χώρα που έχει τόσα πράγματα να δεις.

Επίσης αν είχα χρόνο θα πήγαινα να μείνω σε Kho Landa, Kho Pi Pi
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom