Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.769
Κριτικές
36
Like
35.635
Πόντοι
18.565

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Μην ακους βλακειες, εαν μπορεις να πας Βιρμανια ΠΗΓΑΙΝΕ αξιζει. ΑΛΛΑ επειδη οι μετακινησεις μεταξυ των πολεων γινονται αεροπορικως με μικρα αεροπλανα και χωρις κρατηση θεσης, σαν λεωφορεια να προσεξεις παρα πολυ τα εισητηρια, μην περιμενεις να τα βγαζεις επιτοπου. Δεν θα εχεις κανενα προβλημα οι ανθρωποι ειναι πολυ φιλικοι.

Οχι τιποτα ιδιαιτερο και αυτο μονο στη Ρανγκον, εχουνε κατι σαν καλλιστεια αντι για καραοκε που εχουν σε αλλες χωρες, ειναι αρκετα ομορφες και ερασιτεχνες οποτε παιζει και αγκαλιτσα. Παντως εαν ψαχτεις στη Ρανγκον βρισκεις ευκολα, καμμια σχεση με Ταυλανδη βεβαια.

απο την μια λες "μην ακους βλακειες" απο την αλλη λες "οχι τιποτα το ιδιαιτερο" , "καμια σχεση με ταυλανδη βεβαια" κτλ.  :dancing:

 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
λες να ακυρωσω το ταξιδι μου για να πω μυκονοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ναι με το μπατζετ που εχεις για διμηνο την βγαζεις δυο εβδομαδουλες χαλαρα ! βεβαια αλλη ποιοτητα ! θα δεις και θα καμακωσεις ααα' ποιοτητας γκομενες , θα φας ααα' ποιοτητας φαγητο ουτω καθεξης!

καμια σχεση το ενα μερος με τα αλλα ! απλα δεν συγκρινονται !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
(δυο εβδομαδουλες για σεπτεμβριο φυσικα) διοτι για αυγουστο εβδομαδα συζητησιμη με αυτο το μπατζετ!
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
αναμενουμε και τα πρωτα ποστ του παρμενιωνα μετα απο τον επαναπατρισμο του !
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
74
Πόντοι
1
αναμενουμε και τα πρωτα ποστ του παρμενιωνα μετα απο τον επαναπατρισμο του !
Έχεις γράψει 10post στη σειρά που δεν λένε απολύτως τίποτα, θα μπορούσε να είναι σε ένα και μοναδικό και σπαμάρεις συνεχώς και αδιαλείπτως ανοησίες.
Σεβάσου λίγο τους υπόλοιπους.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Έχεις γράψει 10post στη σειρά που δεν λένε απολύτως τίποτα, θα μπορούσε να είναι σε ένα και μοναδικό και σπαμάρεις συνεχώς και αδιαλείπτως ανοησίες.
Σεβάσου λίγο τους υπόλοιπους.

Τι ασχολεισαι τωρα ....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.769
Κριτικές
36
Like
35.635
Πόντοι
18.565
Έχεις γράψει 10post στη σειρά που δεν λένε απολύτως τίποτα, θα μπορούσε να είναι σε ένα και μοναδικό και σπαμάρεις συνεχώς και αδιαλείπτως ανοησίες.
Σεβάσου λίγο τους υπόλοιπους.
:hi: Το ίδιο κάνει και σε άλλα νήματα.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
:hi: Το ίδιο κάνει και σε άλλα νήματα.

Εγω φιλοι μου επειδη μεγαλωσα αρκετα και πλεον θεωρω αγαθο μεγαλο την ψυχικη μου ηρεμια εχω σταματησει να αντιδρω στη καθε παπαρια του καθε αρπαγμενου.
Και μαλλον ετσι περναω καλλυτερα.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Περιμένουμε με ανυπομονησία


Λίγη υπομονή και ολα θα γινουν

Καλώς τον (παραλίγο κουμπάρο). Τι έγινε ρε φίλε; Μας έγραψες κανονικά. Ακόμη πρωτεύουσα βολοδερνεις, η, βρήκες τίποτα καλό σε καμμιά επαρχια; Αναμένουμε ανασκόπηση  :coffee:

Δύο ωρες περιπου απόσταση εκτος πρωτευούσης ζω πλεον. και κουμπαροι μπορει να μην γιναμε αλλά γάμος θα γίνει τον Δεκεμβριο.  :helpsos:

Βρε βρε καλώς τα τα παιδιά!!!

Καλώς σας (ξανα)βρήκα   :grin:

Υ.γ. Το ρεπορτ θα γίνει την επόμενη εβδομαδα οπου θα ταξιδευω για διακοπες στην Ελλάδα.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
Ανέβασε καμια φτο απο καν Ανουνάκι ρε παιδιά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom