Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.382
Κριτικές
1
Like
33.611
Πόντοι
6.256
παιδες, το μεσημερι αναχωρω για το παρθενικο ταξιδι στην Ταυλανδη,πρωτα ο θες σε 24 ωρες θα βρισκομαι στο πουκετ. Επιφυλασσομαι για ανταποκριση απο την καρδια των γεγονοτων
Το παρθενικό ταξίδι είναι πάντα παττάγια και λίγη βκκ
Ποιος σε παρέσυρε και ξεκινάς απο το πουκετ.
Τεσπα
Δε σου λέω καλά να περάσεις γιατί είναι σίγουρο αυτό
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
καλα να περασεις...βρεχει αυτες τις μερες...αλλα κ ζεστη πολλη...30 με 32
 

ps4ks33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Το παρθενικό ταξίδι είναι πάντα παττάγια και λίγη βκκ
Ποιος σε παρέσυρε και ξεκινάς απο το πουκετ.
Τεσπα
Δε σου λέω καλά να περάσεις γιατί είναι σίγουρο αυτό

Ανάλογα.. μπορεί να μην πάει μόνο για να γαμήσει αλλά για να δέι και λίγο κανένα νησάκι και να κάνει και λίγο τον τουρίστα.. Εγώ έτσι πήγα την πρώτη φορά και έμεινα μόνο πουκετ. Απο την 2η πήγα πατάγια κλπ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα συναγωνιστές ύστερα από μια δύσκολη σεζόν τον Νοέμβριο σκέφτομαι να κάνω το πρώτο μου ταξίδι στην Ταϊλανδή ψάχνω εκτός από καλές παραλίες γυναίκες αν μπορείτε να με βοηθήσετε για το που θα είναι καλά από θέμα παραλίες να πάω περιοχές και το βασικότερο γυναίκες σας ευχαριστώ πολύ
Χμ... :think: Γυναίκες λίγο δύσκολο να βρεις στην Ταυλανδη.
Αλλά ακόμη πιο δύσκολο, έως αδύνατον, να μην σε βρουν εκεινες.  :grin:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Μετά από πολύ μεγάλη αποχή, να μαι και εγώ εδώ... σχεδιάζω απο Δεκέμβριο και πέρα και το αργότερο μέχρι μέσα Φλεβάρη να ξαναπάω στο...ψαροχώρι μας!
Βλέπω η ισοτιμία πήγε στο 35 στο Ιντερνετ, θεός φυλάξει, είχα ταξιδέψει με 52 ποιο παλιά!

Επειδη συνήθιζα να πηγαίνω Μάιο, ποτε λέτε να διαλέξω απο 15 Δεκεμβρίου έως και 15 Φλεβάρη? Απο θεμα τιμων και βροχων τι γινεται?
Υπαρχει low season kai high season ειδικα στις γιορτες? Σε αυτους τους μηνες ποτε θα διαλεγατε και γιατι?

Αν υπαρχει συναγωνιστης που ενδιαφερεται για παρεακι να στειλει pm να το δουμε.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Μετά από πολύ μεγάλη αποχή, να μαι και εγώ εδώ... σχεδιάζω απο Δεκέμβριο και πέρα και το αργότερο μέχρι μέσα Φλεβάρη να ξαναπάω στο...ψαροχώρι μας!
Βλέπω η ισοτιμία πήγε στο 35 στο Ιντερνετ, θεός φυλάξει, είχα ταξιδέψει με 52 ποιο παλιά!

Επειδη συνήθιζα να πηγαίνω Μάιο, ποτε λέτε να διαλέξω απο 15 Δεκεμβρίου έως και 15 Φλεβάρη? Απο θεμα τιμων και βροχων τι γινεται?
Υπαρχει low season kai high season ειδικα στις γιορτες? Σε αυτους τους μηνες ποτε θα διαλεγατε και γιατι?

Αν υπαρχει συναγωνιστης που ενδιαφερεται για παρεακι να στειλει pm να το δουμε.
Ρε Τζωνι, χρόνια και ζαμανια είχες να εμφανιστεις.
Φεβρουάριο ξεκινάει η Χάι σηζον, οι τιμές είναι λίγο ανεβασμένος, αλλά ο καιρος, πολύ καλός.
 

mpleastakos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
Πηγα φετος το φεβρουαριο. πατα με να σε πατω. χαμος
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Αρα γεράκο μου προτείνεις να πάω το αργότερο μέσα Ιανουαρίου? Σκεφτομαι να παω για ενα μεγιστο 15 ημερων και ελαχιστο 12.
Οταν λες ανεβασμενες εννοεις φαγητα και ετσι? γιατι οι αλυσιδες εχουν στανταρ τιμες. Η για τις κοπελιτσες λες?

Αν αντι 1000 ζητανε 1500 δεν ειναι και τοσο θεμα ας πουμε. Βεβαια στα go-go παιζει ρολο...
Ποσο παιζουν τωρα τα short kai long σε low kai high season σε free lancer kai go-go? ευχαριστω ρε μαγκες.
Ας αρχισουμε να ψηνομαστε!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Αρα γεράκο μου προτείνεις να πάω το αργότερο μέσα Ιανουαρίου? Σκεφτομαι να παω για ενα μεγιστο 15 ημερων και ελαχιστο 12.
Οταν λες ανεβασμενες εννοεις φαγητα και ετσι? γιατι οι αλυσιδες εχουν στανταρ τιμες. Η για τις κοπελιτσες λες?

Αν αντι 1000 ζητανε 1500 δεν ειναι και τοσο θεμα ας πουμε. Βεβαια στα go-go παιζει ρολο...
Ποσο παιζουν τωρα τα short kai long σε low kai high season σε free lancer kai go-go? ευχαριστω ρε μαγκες.
Ας αρχισουμε να ψηνομαστε!
Κοίτα, εγώ πάω πάντα Φλεβάρη. Επίσης Πουκετ πήγα πρωτη φορά εφέτος. Στείλε πμ στους Πουκετολογους του νήματος, Λυστ, η, Μητσιο, να σε κατατοπισουν.
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
898
Κριτικές
2
Like
2.434
Πόντοι
446
θα παω πουκετ δεκεμβριο μαλλον εγω..Πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα μερη απο οσο εχω ψαξει.Γιατι συνδυαζει και διακοπες και να δεις πραγματα και μουνακια.η καλυτερη εποχη για να πας απο οτι εχω διαβασει και δει σε βιντεο ειναι Δεκεμβρης-φεβρουαριος.Υπαρχει ξεχωριστο νημα για πουκετ γιατι εδω ψιλοχανεσαι και θελω καποια tips
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
δεν διαβασατε προσεχτικα συναγωνιστες... ΜΟΝΟ ΠΑΤΑΓΙΑ!
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
καλησπερα...εκλεισα χθες Phuket απο 2/08 εως 25/08
ειναι η εκτη φορα που παω αλλα η πρωτη που θα πεταξω με Turkish airlines...
εχει ταξιδεψει καποιος με αυτους να μας πει τη γνωμη του?
ολες τις αλλες φορες ειχα παει με Qatar και μια φορα με Ethihad...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
λοιπον αν αν και μισω την πολιτικη της τουρκιας και αποφευγω να δωσω τα λεφτα μου σε αυτους ομως πρεπει να πω οτι σε οικονομικη θεση ειναι κορυφαια κ σε χωρους κ φαγητο βασε αυτα που εχω δει σσ τελευταια 4 χρονια 110 πτησεις 41 εταιριες


καλη εταιρια η τουρκικη και με εμιρειτ που πεταξα ακομα καλυτερη η τουρκικη-παντα μιλω οικονομυ κλασ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
καλησπερα...εκλεισα χθες Phuket απο 2/08 εως 25/08
ειναι η εκτη φορα που παω αλλα η πρωτη που θα πεταξω με Turkish airlines...
εχει ταξιδεψει καποιος με αυτους να μας πει τη γνωμη του?
ολες τις αλλες φορες ειχα παει με Qatar και μια φορα με Ethihad...
Ωραία, να μας πεις τις εντυπώσεις σου, γιατί και εγώ θέλω να πετάξω πρώτη φορά με αυτούς.
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
ασε γερο κ δεν διαβαζω κ πολλα θετικα σχολεια για αυτους κ το καινουργιο αεροδρομιο...
αλλα δεν ειχα πολλες επιλογες απο εδω που ειμαι...δεν ειμαι ελλαδα να παω με Qatar που για μενα ειναι νουμερο ενα...
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.602
Κριτικές
12
Like
6.529
Πόντοι
2.646
Πέταξα μπίζνες το Φλεβάρη στο πήγαινε με ται με Α350 απο Ρωμη και στο ελα με τουρκις από Πουκέτ με Α340.Ανωτερη η τουρκις σε αυτά τα αεροσκάφη.Παλιοτερα είχα πετάξει με εμιρειτς μπιζνες, η οποία ήταν καλύτερη από τουρκις.Για εκονομυ τουρκις δεν ξέρω, αλλά τουλάχιστον θα δεις και το καινούργιο αεροδρόμιο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
κανεις για βιρμανια ξερει για να ρωτησω
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Εγώ εχω ταξιδέψει με τις περισσότερες και με σειρά οι καλύτερες μου είναι:
1. QATAR AIR
2. EMIRATES
3. SINGAPORE
4. ETIHAD
5. TURKISH
6. EGYPT
7. GULF AIR
Βέβαια καμία δεν συγκρινόταν με θρυλική THAI AIRWAYS προ δεκαετίας που έμπαινες βραδάκι στο Βενιζέλος και σε 9.5 ωρίτσες είχες φτάσει στον παραδεισο. Περασμένα μεγαλεία.....
Με τον Τούρκο 'εχω ταξιδέψει μόνο μία φορά.Τίποτα το ιδαίτερο.
Σχεδόν πάντα προτιμάω την QATAR για τιε μικρές αναμονές, τις σπάνιες καθυστερήσεις, τα Α380 για Ντόχα-Μπανγκοκ,  και τις πολλές πτήσεις ανά ημέρα για την περίπτωση που προκύψει καμία στραβή πχ καθυστέρηση.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
κανεις για βιρμανια ξερει για να ρωτησω
Καλησπέρα φίλε.
Καταρχήν σε ευχαριστούμε πολύ για τις τόσες και τόσες ανταποκρίσεις σου. Να είσαι καλά και να βολτάρεις στην υδρόγειο.
Για Βιρμανία ψαχτηκα και γω κάποια στιγμή αλλά δεν. Πρέπει να είκαι ωραία χώρα παρθένα ακόμα, έχει αρκετά πράγματα τα δεις αλλά μέχρι εκεί. Από μουνί σχεδόν πάπαλα,το 99% των βιρμανέζων γυναικών είναι χειρότερες από τις μουσουλμάνες, πρώτα παντρεύονται και μετά πηδιούνται. Δράμα κατάσταση. Οι πληροφορίες είναι απο Βιρμανό φίλο που δουλεύει στο Πουκετ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom