Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875

Συνημμένα

  • IMG_3707.JPG
    IMG_3707.JPG
    34,8 KB · Εμφανίσεις: 39
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
Σου το επιτρέπω τύπε
Εγώ τις έγλυφα 3 μέρες, πρωί - μεσημέρι - βράδυ...
ωχ παναγια...μου γαλα θα κατεβασουν το βλεπω!!!!
φανταζομαι θα εχει και σκουροχρωμα μουνοχειλακια
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Συνοπτικά λοιπόν με βάση αυτά που έχω επισκευτεί εγώ (εννοείται ότι θα υπάρχουν και άλλες δυνατότητες)
υπάρχουν τα εξής:

Αυτά και άλλα πολλά αν έχεις διάθεση και χρόνο για εξερεύνηση και ελπίζουμε να γράψεις κάτι από την εμπειρία σου όταν επιστρέψεις.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Τώρα τι είδους εξερεύνηση θα κάνω με 3 μέρες μεταξύ δουλειάς και ξεκούρασης δεν ξέρω.Αλλά αν έχω κάτι θα το γράψω σίγουρα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μιας και ο προδότης φίλος Μind ξεσαλλώνει με την Μαλαισία ποστάροντας φώτο μεχρι με Μογγόλικα βρώμικα και βιτρίνες παπουτσιών εγώ σαν πιο σταλινικός της Ταϊλάνδης να ποστάρω κανα φρέσκο γκομενάκι της προηγούμενης βδομάδας.....

Η ''λάσπη'' της προδοσίας  δεν με αγγίζει !!! :grin: :grin: :grin:

Ασία χωρίς λίγο LOS δεν λέει !!!

Μετά τη Μαλαισία συνέχισα στην LOS !!

Για όσους ενδιαφέρονται ας κοιτάξουν εδώ

 

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα τρελοπαρεα!! Θελω την βοήθεια σας όσοι έχετε επισκεφτεί την Ταϊλάνδη.. Περα απο εισιτήρια ξενοδοχεια ποσο πιστεύεται οτι χρειαζεσαι την μερα σε φράγκα για να κανεις ζωαρα εκει; δλδ ν εχεις καθε μερα ενα πουτανακι τουλάχιστον.. κ αν κτλβα καλα μπορεις ν βρεις κ πολλα γκομενακια ευκολα και χωρις φραγκα; Σε μερος τι προτείνεται Μπανγκόκ Πουκετ ή Πατταγια; ευχαριστώ πολυ καλή σας μερα
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Καλησπερα τρελοπαρεα!! Θελω την βοήθεια σας όσοι έχετε επισκεφτεί την Ταϊλάνδη.. Περα απο εισιτήρια ξενοδοχεια ποσο πιστεύεται οτι χρειαζεσαι την μερα σε φράγκα για να κανεις ζωαρα εκει; δλδ ν εχεις καθε μερα ενα πουτανακι τουλάχιστον.. κ αν κτλβα καλα μπορεις ν βρεις κ πολλα γκομενακια ευκολα και χωρις φραγκα; Σε μερος τι προτείνεται Μπανγκόκ Πουκετ ή Πατταγια; ευχαριστώ πολυ καλή σας μερα
Καλύτερα να πεις τι διαθέτεις για την ζωάρα για να σου πούμε τι παίρνεις.
 

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Θα κατσω κανενα δεκαήμερο αν παω δυστυχώς που δν ειναι πολυ οποτε ας πουμε 100 ευρο την μερα για ολα μου τα έξοδα εκει..
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Ρε σε Λυστ, γνωρίζεις κάποιο τρόπο (site ¨η κάτι άλλο) μέσω του οποίου μπορεί να νοικιάσει κανείς π.χ. στο Πουκέτ διαμέρισμα πιο μακροπρόθεσμα, λόγου χάρη για 2 βδομάδες σε High season? Και ασ είναι και 1-1,5 χλμ μακριά από Bangla και τα σχετικά.

Ρωτάω, διότι Γενάρη-Φλεβάρη βλέπω ότι οι τιμές είναι πολύ τσουχτερές (περίπου διπλές σε σχέση με το καλοκαίρι) και για δεν λέει να ξοδεύεις κανείς κοντά στο χιλιάρικο μόνο για ξενοδοχείο (αναφέρομαι σε μέσο πορτοφόλι, όποιος τα έχει, τα σκάει προφανώς). Χαρακτηριστικά αναφέρω ότι το ίδιο ακριβώς δίκλινο δωμάτιο σε 3στερο ξενοδοχείο που τον Αύγουστο έχει 27Ε τον Γενάρη φθάνει τα 59Ε ... και πανω κάτω ισχυει σε όλα τα ξενοδοχεία και τις πόλεις.
 

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Θα κατσω κανενα δεκαήμερο αν παω δυστυχώς που δν ειναι πολυ οποτε ας πουμε 100 ευρο την μερα για ολα μου τα έξοδα εκει..
Αφού αναφέρεις ξενοδοχείο πληρωμένο, με 100Ε (περίπου 3,800 Μπατ) είσαι πασάς σε Πουκέτ-Πατάγια σε Low season. Μπάνγκοκ πιο σφιχτά.
High season δεν έχω πάει, αλλά θεωρώ ότι βγαίνει πολύ σφιχτά με γκομενάκι μαζί... υπολόγισε ότι αντιστοιχούν περίπου σε 60-65 Ε της Low season.
 

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Συγκεκριμένα θελω να παω αρχες Νοεμβρίου.. δν ξερω αν θεωρείτε τότε high season ή low να σας πω την αληθεια.. Οποτε παιδια με 100 ευρο την μερα για πειτε πιο συγκεκριμενα τι καλυβω; φαγητο μεταφορες και τα γκομενακια με το ποσο πανε; γτ παιζουν διαφορα κ δν εχω ιδεα ... να δω αν με πέρνει να παω!! Πουκετ παταγια δλδ ειναι πιο φθηνά απο Μπανγκόκ ε;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.083
Κριτικές
1
Like
33.085
Πόντοι
6.256
Παττάγια  να πας,
Μη σε παρασύρουν οι φαν του πουκέτ, αυτοί έχουν πάει πολλες´ φορές και κατέληξαν πουκέτ,
Οι του νηπιαγωγείου ξεκινάνε απο παττάγια.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.206
Πόντοι
18.565
Καλησπερα τρελοπαρεα!! Θελω την βοήθεια σας όσοι έχετε επισκεφτεί την Ταϊλάνδη.. Περα απο εισιτήρια ξενοδοχεια ποσο πιστεύεται οτι χρειαζεσαι την μερα σε φράγκα για να κανεις ζωαρα εκει; δλδ ν εχεις καθε μερα ενα πουτανακι τουλάχιστον.. κ αν κτλβα καλα μπορεις ν βρεις κ πολλα γκομενακια ευκολα και χωρις φραγκα; Σε μερος τι προτείνεται Μπανγκόκ Πουκετ ή Πατταγια; ευχαριστώ πολυ καλή σας μερα
Με 100 ευρω εισαι ενταξει, αρκει να συγκρατηθεις τις πρωτες 2-3 μερες, μεχρι να μαθεις τα κολπα. Εξαρταται βεβαια και απο το τι εννοεις ζωαρα.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Συγκεκριμένα θελω να παω αρχες Νοεμβρίου.. δν ξερω αν θεωρείτε τότε high season ή low να σας πω την αληθεια.. Οποτε παιδια με 100 ευρο την μερα για πειτε πιο συγκεκριμενα τι καλυβω; φαγητο μεταφορες και τα γκομενακια με το ποσο πανε; γτ παιζουν διαφορα κ δν εχω ιδεα ... να δω αν με πέρνει να παω!! Πουκετ παταγια δλδ ειναι πιο φθηνά απο Μπανγκόκ ε;

Στα γρήγορα λοιπόν τα 100 ευρώ σου την μέρα ειναι 3800 μπατ.
Με αυτά εχεις:
2000 μπατ γυναίκα όλο το βραδυ (θα σου ζητάνε 3000 εύκολα πέφτουν στα 2000)
800 μπατ φαγητο
500 μπατ 2 ποτά στην ντισκο
300 μπατ ένα μασαζακι
200 μπαράκια 2 καφεδάκια.
Είναι αρκετά? Τσίμα τσίμα τα βλέπω.
Ούτε εκδρομες, ούτε έκτακτα,  ούτε κεράσματα σε ποτά κτλ
Αυτά αγοράζεις στο Πόυκετ σήμερα.
Πολλά λίγα αυτά είναι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.206
Πόντοι
18.565
Στα γρήγορα λοιπόν τα 100 ευρώ σου την μέρα ειναι 3800 μπατ.
Με αυτά εχεις:
2000 μπατ γυναίκα όλο το βραδυ (θα σου ζητάνε 3000 εύκολα πέφτουν στα 2000)
800 μπατ φαγητο
500 μπατ 2 ποτά στην ντισκο
300 μπατ ένα μασαζακι
200 μπαράκια 2 καφεδάκια.
Είναι αρκετά? Τσίμα τσίμα τα βλέπω.
Ούτε εκδρομες, ούτε έκτακτα,  ούτε κεράσματα σε ποτά κτλ
Αυτά αγοράζεις στο Πόυκετ σήμερα.
Πολλά λίγα αυτά είναι.
Θυμαμαι παλια, που εγραφε εδω ενας μιστερ Καμαγκρα, αν δεν κανω λαθος. Αυτος με τους υπολογισμους που εκανε εφευγε και με λεφτα απο την Ταιλανδη :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom