Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Τα ίδια και στο Πουκέτ.
Φαντάσου να έχεις πιεί κανα ποτάκι παραπάνω και να σκουντουφλήσεις νύχτα πάνω σε τίποτα τέτοιο  :S :S :S
 

Συνημμένα

  • 3.jpeg
    3.jpeg
    59 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    118,8 KB · Εμφανίσεις: 45
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Στην Καμάλα του Πουκέτ τον προηγούμενο μήνα όχι μακρυά από την παραλία πιάσανε δύο king κομπρες.
Ευτυχώς δεν συναντηθήκαμε  :badair:  :badair: :S :S :S :S
 

Συνημμένα

  • 5.jpg
    5.jpg
    134 KB · Εμφανίσεις: 52
  • Like
Αντιδράσεις: 968

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλε
Πηγαινε στο θρεντάκι με τις χρηστικές πληροφορίες.Έχω γραψει εκεί για Σαμούι παλαιότερα αλλα δεν έχουν αλλάξει και πολλά τα τελευταία χρόνια.

Sort ευχαριστω αλλη μια φορα για τις πληροφοριες.
Ελπιζω καποιος να εχει επισκεφτει Ko-Σαμουϊ προσφατα και να εχει φρεσκια ανταποκριση.
Τωρα για Πατονγκ,θυμαμαι ειχες ποσταρει μια βιλλα 2 υπνοδωματιων με πισινα..
Προτεινε καποιο καταλυμμα γιατι το 2014 που πηγα, ειχα μεινει στο Patong Tower και δεν θα ηθελα παλι στο ιδιο.

Ευχαριστω
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ρε μη φοβάστε τα ζώα !!!

Τα περισσότερα αθώα είναι !!

Τα ανθρώπινα ερπετά να φοβάστε !!! Σε όλες τις χώρες !!! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 20150426_150827.jpg
    20150426_150827.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 46
  • 20150426_151114.jpg
    20150426_151114.jpg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 61

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Sort ευχαριστω αλλη μια φορα για τις πληροφοριες.
Ελπιζω καποιος να εχει επισκεφτει Ko-Σαμουϊ προσφατα και να εχει φρεσκια ανταποκριση.
Τωρα για Πατονγκ,θυμαμαι ειχες ποσταρει μια βιλλα 2 υπνοδωματιων με πισινα..
Προτεινε καποιο καταλυμμα γιατι το 2014 που πηγα, ειχα μεινει στο Patong Tower και δεν θα ηθελα παλι στο ιδιο.

Ευχαριστω
Καλησπέρα
Για κατάλυμμα που θες πρόταση τι εποχή πας, τι λεφτά διαθέτεις, τι περιοχή προτιμάς και τι ανέσεις θες. Όλα αυτά καταλαβαίνεις παίζουν ρόλο΄.
Nομίζω ότι είχα προτείνει αυτό αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Ωραια αυτη η βιλα LUST ,αλλα εχει και εξτρα χρεωσεις ηλεκτρικου ρευματος και ειναι πολυ πιο ακριβη απο το budget μας.Επίσης είμαι σίγουρος οτι εσυ ή κάποιος άλλος φίλος εδω μέσα μου είχε δείξει άλλη βίλα.
Λεμε να κατεβουμε Ταυλανδη 1η με 15 Σεπτεμβριου αλλα εχουμε μια διαφωνια διοτι εγω θα προτιμουσα Πουκετ ή ακόμα και στο Κο Σαμουι που δεν εχω πάει αλλά ο συνοδοιπόρος μου έχει προτίμηση στην Παττάγια.
Με αποθάρυνες λίγο με τις πληροφορίες σου για Κο Σαμουί με τις συτεμένες γκόμενες ,οπότε αυτη την στιγμή ψαχνω σε διπλό ταμπλό δηλαδή και Πουκέτ και Παττάγια με προυπολογισμό μεχρι 450 - 500 ευρω το ατομο για 15 νύχτες.
Σε ενα που εχω κανει προκράτηση στην Παττάγια ειναι τα condominiums Unixx South Pattaya, διπλα στο παρκο με πολύ καλές τιμές και πολλές ανέσεις και είναι και ενα δεκάλεπτο περπάτημα στο τέλος της walking street.

Αν έβρικα κάτι πολυ καλό στο Πουκέτ δεν θα είχαμε καμοία αμφιβολία ως το που να πάμε.
Παίζει δηλαδή σημαντικό ρόλο η διαμονή ως προς την επιλογή προορισμου.

Οπότε αν έχει κάποιος πληροφορίες για καλά καταλύμματα και για Πουκέτ και για Πατάγγια , ας ενημερώσει.
Επίσης φρέσκια ενημέρωση κανεις απο Κο Σαμουϊ ;

Ευχαριστώ
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Καλησπέρα Νικόλα
Η προταση μου είναι για να μην βαρεθείτε κιόλας να το σπάσετε στην μέση. Μισές μέρες Πατταγια και μισες Πουκέτ ξεκινόντας από Πουκετ για να γλυτώσεις τα τρεξίματα στο αεροδρόμιο στην επιστροφή.
Στην Πατταγια αφου θες βίλα σου προτείνω αυτή που είχα πάει και εγώ προ διετίας.


Τρελό value for money στα 63 ευρώ. Στα επιπλέον είχαμε πληρωσει για ρευμα νερό και ένα καθαρισμό για 10 μέρες 5000 μπατ.
Στα 50 μέτρα στον κεντρικό δρόμο είχε moto taxi με 40 μπατ σε πηγαινε walking street. Επαιζε και bath bus. H βίλα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Για περισσότερα στο pm σου.

Για Πουκέτ τώρα σου προτεινω τα παρακάτω,
1. THE GIG HOTEL που αν περιμένεις θα το βρείς στα 32-35 ευρώ. Κορυφαίο.Προσοχή μόνο στο guest friendly που το αλλάζουν κάθε τόσο. Το καλοκαίρι πέρσι ήταν, τον Φλεβάρη χρεώναν extra 1000 !!!!!! μπατ. Απλά ρωτάς.


2. ΤΗΕ Κ HOTEL. Τα δωμάτια δεν είναι top αλλά σε όλα τα άλλα φυσάει. 100 μέτρα από bangla road και γαμάτο εστιατόριο. Προτίμησε deluxe room που είναι γύρω από την πισίνα. Για τα 30 ευρώ αξίζει μέχρι τελευταίας δεκάρας.


3. Το πρώην POPPA PALACE που ανακαινίστηκε και άλλαξε όνομα. Έχω μείνει εκει καμιά δεκαριά φορές.


4. Για χαμηλο μπάτζετ και χωρίς πισίνα.ΤHE CHAMBRE.Απλά δωμάτια και καθαρά.Θα το σε λίγο καιρό κάτω από τα 15 ευρώ.


5. Όλα τα ξενοδοχεία στο soi Patong Center αρκει να τσεκάρεις το guest friendly.Σχεδόν απέναντι από την πίσω μεριά του Jungceylon. Θα τα βρεις στα sites από 13-30 ευρώ. Σου βάζω ένα που είναι ολοκαινουργιο.


Γενικά βρίσκεις αυτά που γουστάρεις και τα ψάχνεις σε όλα τα διαθέσιμα sites γιατί έχουν τρελλές διαφορές.
Περισσότερα σε pm
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Μπραβο ρε lust...αυτη την πρωτη βιλλα μου είχες δείξει,το θυμάμαι.
Την πετυχα παλι στις προσφατες αναζητησεις μου..οι κριτικές όμως δεν είναι πολυ καλές.Λένε για βρωμιά,πότε πήγες τελευταία φορά?
Το k-hotel το είχα επισκευτεί σίγουρα για παζάρι τιμής το 2014.Πολύ ωραίο,δεν κατάφερα να μείνω τότε.
Είναι guest frendly?

Poppa Palace..στο όριο του budget.Το Chambre θα ήθελα να έχει πισίνα.Τo phoenix φαίνεται καλό αλλά και εκεί θέμα με τις κριτικές για θόρυβο λόγω εργασιών.
Το μοίρασμα ημερών το είχαμε σκεφτεί αλλά είδαμε οτι για 15 μέρες δεν αξίζει αυτή η ταλαιπωρία της μετακίνησης.Αν είχαμε παραπάνω μέρες θα το κάναμε.
Πάντως μου είχε αρέσει ολο στήσιμο του K-hotel.
Δυστηχώς δεν έχουμε δίπλωμα για μηχανάκι αλλιώς έχει φοβερά σπίτια στην Jomtien .

Eπίσης πάνω στο ψάξιμο βρήκα τυχαία πανω στο google maps, μια πολυκατοικία στην Πατταγια , 500 μέτρα πίσω απο το mixx club ,στην Walking street.
Eιναι δίπλα απο την πίστα κάρτ και δείχνει να είναι σε ήρεμο σημείο , πολυ κοντά στην δράση και με πισίνα.Σίγουρα θα του ρίξω μια ματιά αν κατεβω.


 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
greek fake passport....
δεν περιγραφω αλλο...!!
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Δεν ξερουν οι περισσοτεροι καν που ειναι η Ελλαδα οταν τους λες "Greece".Ελπιζω τελικα να μην ειναι Ελληνας και να αρχισουν να μας μαθαινουν κατ' αυτο τον τροπο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.201
Πόντοι
18.565
Περισσοτεροι(ες) ξερουν την Σαντορινη. Διαφημιζεται νομιζω και στη Ταυλανδεζικη τηλεοραση, σαν ενας απο τους 5-6 Ευρωπαικους τουριστικους προορισμους. Υπαρχει και ενα θεματικο παρκο που εχει θεμα τη Σαντορινη. Βεβαια πολλοι απο αυτους δεν ξερουν οτι ειναι στην Ελλαδα.
 

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
παιδια σκεφτωμαι να παω ολο τον δεκεμβριο στην ταυλανδη για ενα μηνα.ειναι καλα να παω μισο μηνα πουκετ κ μισο παταγια??
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Πες μας πως φανταζεσαι τι διακοπες σου.Να σου πω ποιο μερος απο τα δυο σου ταιριαζει περισοτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom