Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.088
Κριτικές
1
Like
33.105
Πόντοι
6.256
Για τριημερο στην πρωτευουσα...Sukhumvit αναμεσα nana και soi cowboy η Khaosan?
Οχι καοσάν ρε φίλε, τρελλός είσαι?
Αθάνατη πεζοπορία στο στίβο μάχης ανάμεσα νανά σοι καουμπόυ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Στην μια φορα που πηγα ολο και ολο ειχα ρωτησει 5-6 για κωλο ,καμια δεν εδινε.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.088
Κριτικές
1
Like
33.105
Πόντοι
6.256
Στα λέιντι μποι για τέτοια, οι ταιλανδέζες ψιλοσπάνια
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
Επανέρχομαι με λεπτομέρειες. Ξεκίνησα να παίζω μπάλα με τη συγκεκριμένη μιλφ πριν κανά 5μηνο. Την πέτυχα στο thaifriendly και από εκεί κατά τα γνωστά πήρα Line και άρχισα να παίζω μπάλα εκεί. Μένει σε μια πόλη κανα 4ωρο από Μπανγκόκ, οπότε με το που το έμαθα, αν και καλό μιλφ, σταμάτησα να πολυασχολούμαι. Κρατούσα βέβαια μια τυπική επικοινωνία, κυρίως με πιρφορίσματα σε κάποιες φώτος που ανέβαζε στο Line κτλ.

Eκεί λοιπόν τύποι ανεβάζει σε κάποια φάση προ διμήνου κανα δυο φώτο με μια κοπελίτσα αγκαλιασμένες, της λέω τα κλασσικά «είσαι πολύ όμορφη» και τη ρωτάω ποια είναι η κοπέλα. Με το που μου λέει πως είναι η κόρη της ρε τύποι με πιάνει μια σατυρίαση και αρχίσω να της λέω πως και η κόρη της είναι πολύ ομορφη και θέλω να τη γνωρίσω και αυτήν, κτλ. Ηλικία της κόρης μου λέει η μάνα στα 19. Στην αρχή το πήρε λίγο χαλαρά (σε στυλ πως της αρέσει που της επαίνεσα την κόρη ως όμορφη) αλλά γρήγορα εγώ το έσκασα το παραμύθι: «θέλω να σας γαμήσω και τις δυο μαζί». Εκεί αυτή άρχισε τις μαλακίες:
α) Δεν είναι δυνατόν αυτό που ζητάς, είναι ενάντια στις ται παραδόσεις και κουλτούρα, μας προσβάλεις, κτλ, ΑΛΛΑ δε με διέγραψε αλλα συνέχισε να μου στέλνει, οπότε πέρασα στο παρασύνθημα.
β) Της ξεκαθάρισα πως θα υπάρξει δωράκι αν περάσουμε καλά, όπου άρχισε τα πως δεν είναι μπαρ γκέρλ κτλ.
γ) Μου πέταξε να το κάνουμε τελικά το τριολε, αλλά με άλλη λέει κόρη της, μικρότερη. Επειδή λέει η μεγάλη είναι παντρεμένη και δε γουστάρει ξένους, ενώ η μικρή ελεύθερη και γουσταρει ξένους φουλ. Μου έστειλε κιόλας και φώτο, αστεράκι και αυτή ΑΛΛΑ, πρώτον φοβήθηκα μην είναι καμια ανήλικη και δεύτερον και σπουδαιότερον υποψιάστηκα πως ήθελε να μου πλασάρει μια άσχετη ως «κόρη».

Αφού της ξεκαθάρισα πως μόνο για την πρώτη κόρη ενδιαφέρομαι άρχισε πάλι τα πως την προσβάλω κτλ. Αυτό τώρα τύποι το ψήσιμο κράτησε πάνω από μηνα. Εκεί λοιπόν για να μην το κουράζουμε, της ανακοινώνω πως έρχομαι Μπανγκοκ σε κανα μήνα, και η προσφορά μου ισχύει, να έρθουν Μπανγκοκ και οι δύο, θα περάσουμε καλά, έχω κλείσει και 5άστερο ξενοδοχείο, και θα πάρουν και το δωράκι τους. Να το σκεφτεί και να μου πει.

Αφού έπεσε νέκρα για κανα 2-3 βδομάδες μου έστειλε απο μόνη της, και εκεί αρχίσαμε τις διαπραγματεύσεις για τα διαδικαστικά. Τελικά κλείσαμε στα 5500 μπατ και για τις δυο, θα βρισκόμασταν Παρασκευή απόγευμα και θα έφευγαν Σάββατο μεσημέρι. Τύποι τελικά έκατσαν μέχρι Κυριακή αργά το απόγευμα, χωρίς επιπλέον χρήματα, όταν και σχεδόν τις έδιωξα μιας και περίμενα τη «μόνιμη» «σχέση» μου στην Ταιλάνδη. Αν κάποιος αναρωτιέται το λόγο για τον οποίο έμειναν παραπάνω δεν είναι βέβαια το οτι με ερωτεύτηκαν, αλλά επειδή μέναμε σε σουίτα σε 5αστερο ξενοδοχείο, πηγαίναμε σε καλά εστιατόρια, κτλ. Όλα αυτά βεβαια με την εταιρική κάρτα, αν ήταν δικά μου τα χρήματα δε θα τα ξόδευα έτσι...

Το σεξ αυτό καθεαυτό δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο εκ μέρους τους, εγώ τα έκανα όλα, αλλά μόνο και μόνο λόγω της φάσης ήμουν μόνιμα καυλωμένος, σε δυο μέρες μέσα έχυσα πάνω από 10 φορές. Μεταξύ τους δεν έπαιξαν πολύ, αλλά γενικά ήταν αρκετά υπάκουες. Εκτός από δυο φορές που έχυσα στο στόμα της μάνας, όλες τις άλλες έχυσα μέσα στο μουνί της κόρης, με είχε πιάσει κρεμπιεδομανία. Κορυφαίες στιγμές που θυμάμαι:
α) Την πρώτη φορά που μπήκα στη μικρή μου φώναζε η μάνα να φορέσω καπότα, λίγο τα παρακάλια της, λίγο η στενότητα της μικρής, λίγο η καύλα της όλης φάσης, λίγο το οτι είχα να γαμήσω κάμποσες μέρες, τέλειωσα πάρα πολύ γρήγορα, ενώ ένιωσα να αδειάζω όλος, τόσο πράμα έβγαλα.
β) Χύνω σε μια φάση στο στόμα της μάνας και τη βάζω να κρατήσει τα χύσια στο στόμα και να φιλήσει την κόρη της.
γ) Λίγο πριν φύγουν την Κυριακή (και πάρουν και το δωράκι τους) βάζω τη μάνα να με τσιμπουκώνει. Η κόρη δίπλα ξαπλωμένη να χαιδεύται. Με το που νιώθω τα χύσια να έρχονται πετάω τη μάνα πίσω, μπαίνω μέσα στην κόρη και τα αδειάζω όλα μέσα.

Αυτά τύποι, καλά να περνάμε και καλά να γαμάμε.

ΥΓ1. Ξέχασα να αναφέρω πως στις ασιατικές χώρες καλό είναι να ζητάτε διαβατήριο πριν κάνετε κάτι για να τσεκάρετε ηλικία. Μην μπλέξετε με καμια ανήλικη.

ΥΓ2. Υπάρχει άραγε κανας τρόπος να περνάω και τα γαμησιάτικα ως έξοδα;

Από το Συγγρος θεραπευτηριον έκανες μια βόλτα?
Ξέρεις εκεί στο καραβελ.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Εχυσες ακαποτα μεσα στην κορη; Κι αν την γκαστρωσες;

Το ξέρω πως δε με τιμά αυτό, αλλά αν την γκάστρωσα είναι δικό της θέμα.

Μπραβο τυπε dyskolieggrafi
η απολυτη φαντασιωση μου ,μανα με κορη ή δυο αδερφες που δεν καταφερα να πραγμζτοποιησω εως τωρα

Ευχαριστώ τύπε. Ήμουν τυχερός αλλά την χειρίστηκα και καλά την όλη φάση. Για αυτό και προτίμησα να εστιάσω σε λεπτομέρειες για το πως έγινε το ψήσιμο αντί για το γαμήσι, ώστε σε περίπτωση που τύχει κάτι ανάλογο σε κάποιον συναγωνιστή να μπορέσει ίσως να αντλήσει πληροφορίες.

Ναι,είναι σκοπός της ζωής της να έχει ένα μπάσταρδο από την παρτουζα που έκανε με τη μαμά της με έναν περαστικό φαρανγκ

Λογικά ειρωνεύεσαι, αλλά από την εμπειρία μου έχω παρατηρήσει πως η συντριπτική πλειοψηφία των Ταιλανδέζων δεν επιμένουν για χρήση προφυλακτικού.

Συναγωνιστές εσείς που έχετε εμπειρία απο Ταυλάνδη,     δίνουν κώλο η το αποφεύγουν;
Ρωτάω γιατί σχεδιάζω επίσκεψη.......

Δε δίνουν εύκολα, αλλά μετά από κάποιες μέρες "σχέσης" δε θα τολμήσουν να σου χαλάσουν το χατήρι.

Από το Συγγρος θεραπευτηριον έκανες μια βόλτα?
Ξέρεις εκεί στο καραβελ.

Κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ κάθε χρόνο. Και το σημαντικότερο πάντα πίνω φάντα μετά το γαμήσι  ;)

Τό άκρον άωτον τής πουστιάς νά πηγαίνεις στήν άλλη άκρη τού κόσμου γιά νά γαμήσεις παιδάκια.
Ξεκώλιασμα καί ευνουχισμό χρειάζονται όλοι αυτοί οι φραγκάτοι Δυτικοί, τών Ελλήνων συμπεριλαμβανομένων.

Αν λες για μένα, θεωρείς πως 19 χρονών η άλλη είναι παιδάκι;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
12
Like
6.424
Πόντοι
2.646
Το ξέρω πως δε με τιμά αυτό, αλλά αν την γκάστρωσα είναι δικό της θέμα.

Ευχαριστώ τύπε. Ήμουν τυχερός αλλά την χειρίστηκα και καλά την όλη φάση. Για αυτό και προτίμησα να εστιάσω σε λεπτομέρειες για το πως έγινε το ψήσιμο αντί για το γαμήσι, ώστε σε περίπτωση που τύχει κάτι ανάλογο σε κάποιον συναγωνιστή να μπορέσει ίσως να αντλήσει πληροφορίες.

Λογικά ειρωνεύεσαι, αλλά από την εμπειρία μου έχω παρατηρήσει πως η συντριπτική πλειοψηφία των Ταιλανδέζων δεν επιμένουν για χρήση προφυλακτικού.

Δε δίνουν εύκολα, αλλά μετά από κάποιες μέρες "σχέσης" δε θα τολμήσουν να σου χαλάσουν το χατήρι.

Κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ κάθε χρόνο. Και το σημαντικότερο πάντα πίνω φάντα μετά το γαμήσι  ;)

Αν λες για μένα, θεωρείς πως 19 χρονών η άλλη είναι παιδάκι;
τυπε εννοείται ότι ειρωνεύομαι.Επισης για τον τύπο που είπε για τα παιδάκια,5 φορές που έχω πάει από ένα μήνα περίπου κατα βάση πατονγκ,δεν έχω δει παιδάκια με φαρανγκ ακόμα εκτός από μια φορά στην παραλία που έπαιζε ένας με ένα τρίχρονο και η μάνα του ήτανε δίπλα.Οτσν λεω έπαιζε εννοω το έκανε τούμπες στη θάλασσα,με σωσίβιο ,μπάλα,στρώματα κτλ,όπως κάνει κάθε πατέρας.Αν έγινε τίποτα άλλο μετά δεν το ξερω
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τό άκρον άωτον τής πουστιάς νά πηγαίνεις στήν άλλη άκρη τού κόσμου γιά νά γαμήσεις παιδάκια.
Ξεκώλιασμα καί ευνουχισμό χρειάζονται όλοι αυτοί οι φραγκάτοι Δυτικοί, τών Ελλήνων συμπεριλαμβανομένων.

Η παιδοφιλία στην Ταιλάνδη τιμωρείται με ποινές εξοντωτικές.

Κάποτε πριν πολλά χρόνια έπαιζαν εκεί παιδοφιλοι.

Σημερα τα ποσοστά παιδοφιλίας είναι πολύ κάτω απο τον μέσο διεθνή όρο.

Είμαι φανατικός εχθρός των παιδόφιλων και θα συμφωνούσα μαζί σου επί των "ποινών".

Μη γράφεις όμως για πράγματα που δέν ξέρεις γιατί δημιουργείς λάθος εντυπώσεις.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ευχαριστώ γιά τήν πληροφορία. Χαίρομαι γιά αυτήν. Δέν τό γνώριζα, καί δέν είχα σκοπό νά δημιουργήσω εντυπώσεις ή νά παραπλανήσω.



:hi: :hi:

Και για του λόγου το αληθές


Απο αρκετά έγκυρη πηγή.

Αν ψάχνεις για παιδόφιλους μέσα στη πεντάδα "πολιτισμένοι" Αμερικανοί και Αγγλοι.    

 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Για τριημερο στην πρωτευουσα...Sukhumvit αναμεσα nana και soi cowboy η Khaosan?

Αγαπητέ φίλε δεν μπορώ να καταλάβω πως οι περισσότεροι θεωρείτε μονόδρομο την Nana plaza το soi Cowboy. Η Bangkok προσφέρει πολύ περισσότερα ίσως τα περισσότερα από οποιαδήποτε πρωτεύουσα του κόσμου. Είναι κρίμα να πάει κάποιος εκεί και να περιοριστεί μόνο στα δύο αυτά μέρη. Μιας και από ότι κατάλαβα θα μένεις κάπου στην Sukhumvit εγώ  θα σου πρότεινα και τα εξής:
Μεσημεριανή μπυρίτσα σε σπέσιαλ πίπα σε ένα blowjob bar. Τι πιο ωραίο στο μεσημεριανό λιοπύρι από μια παγωμένη μπύρα και special πίπα από μαστόρισσες του είδους. Τα κορίτσια  δεν είναι top class αλλά στην δουλειά τους είναι κορυφαίες. Επισυνάπτεται για ευκολία οδηγός με μερικές διευθύνσεις
Οπωσδήποτε μεσημεριανό ή απογευματινό μασαζάκι με όλα τα παρελκόμενα. Bangkok χωρίς full boby massage είναι σαν να κάνεις ταξίδι στην Αθήνα και δεν πας να δεις τους τσολιάδες στο Συνταγμα. Προσφέρεται σε πολλές παραλλαγές .  Απλό για χαλάρωση, με φραπεδιά για ξεμπούκωμα , με πίπα , full sex, soapy για να γλυστρά το γκομενάκι  με τις σαπουνάδες πάνω σου, nuru για την γιαπωνέζικη εκδοχή του, prostate για κάποιους μερακλήδες και τόσα άλλα. Και ειδικά στην Sukhumvit έχει άπειρα μαγαζιά. Στο σοι 7/1 στο 22, 24 24/1,23, 31, 33 είναι γεμάτο. Γκουγκλάρεις στο internet βρίσκεις αυτό που γουστάρεις καβαλάς ένα moto taxi με 20 μπατάκια και είσαι σε λίγα λεπτά στον παράδεισο.
Βραδυνή μπαρότσαρκα ξεκινώντας από το Oskar και συνέχεια σε Sugar , Levels, Insanity. Εκατοντάδες freelancers για όλα τα γούστα και από όλη την χώρα και όχι μαυροτσούκαλα Ισαανιωτάκια. Με λίγη τύχη και κοφτερό μάτι μπορείς να βρεις αστέρι. Μια παρένθεση εδώ για να ενημερώσουμε ότι η Climax disco έχει κλείσει από τον Απρίλιο. Τα γκομενάκια ψάχνουν τώρα για τους πελάτες τους στα υπόλοιπα παραπάνω μαγαζιά.
Καυλάντισμα με κορίτσια από sites, tinder κτλ αλλά όχι πουτανάκια ,Για να μειώνεται το ρίσκο του χαμένου χρόνου δίνεις ραντεβού το απογευματάκι για καφεδάκι ή φαγητό και βλέπεις πως πάει η δουλειά.  Αν στραβώσει έχασες δύο ώρες και ένα πιάτο φαι. Προχωράς στο πρόγραμμα με όλα τα υπόλοιπα. Αν κάτσει τη βγάζεις μια χαρά και οικονομικά.
Τέλος για τους μυημένους με χοντρό πορτοφόλι υπάρχουν και Gentelman clubs. Ποτό, φαγητό, διασκέδαση με specials shows και τα top of the top μουνιά της πρωτεύουσας σε χλιδάτους χώρους από το εστιατόριο μέχρι το δωμάτιο που θα πάρεις την γκόμενα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τέλος για τους μυημένους με χοντρό πορτοφόλι υπάρχουν και Gentelman clubs. Ποτό, φαγητό, διασκέδαση με specials shows και τα top of the top μουνιά της πρωτεύουσας σε χλιδάτους χώρους από το εστιατόριο μέχρι το δωμάτιο που θα πάρεις την γκόμενα.

Μόνο αυτό αρκούσε !! :grin:

Τι τα ήθελες τα αλλα ?? Αφού ολοι στο site είμαστε gentlemen με χοντρό πορτοφόλι !!! :grin: :grin: :grin:  
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Τό άκρον άωτον τής πουστιάς νά πηγαίνεις στήν άλλη άκρη τού κόσμου γιά νά γαμήσεις παιδάκια.
Ξεκώλιασμα καί ευνουχισμό χρειάζονται όλοι αυτοί οι φραγκάτοι Δυτικοί, τών Ελλήνων συμπεριλαμβανομένων.

Για να βάλεις οποιαδήποτε κοπέλα μέσα στα περισσότερα ξενοδοχεία ζητάνε και κρατάνε ταυτότητα. Όλες όσες είναι κάτω των 21 τους απαγορεύεται η είσοδος.
Και φυσικά όπως έγραψε και ο φίλος  Mindreader πέφτει πέλεκυς από το νόμο. Οι ποινές φτάνουν και τα 30 χρόνια στα "Hilton"  Ταϊλάνδης με τον κώλο του ανώμαλου καραγκιόζη να γίνεται σουρωτήρι από όλους τους τρόφιμους.
Για αυτό τύπε πριν ανοίξεις το στόμα σου να ξεφουρνήσεις την κουράδα σου φρόντισε να ενημερώνεσαι για είσαι εντός θέματος.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Συναγωνιστές εσείς που έχετε εμπειρία απο Ταυλάνδη,    δίνουν κώλο η το αποφεύγουν;
Ρωτάω γιατί σχεδιάζω επίσκεψη.......
Οι Ταϊλανδές από την δική μου εμπειρία δεν δίνουν κώλο. Το ποσοστό που το κάνει δεν υπερβαίνει το 10% με 15% . Αν εξαιρέσεις μερικές ηλικιωμένες και τελειωμένες δεν το κάνουν. Ακόμα και αυτές που λένε ότι θα το έκαναν πετάνε συνήθως ένα τρελλό για τα δεδομένα τους νούμερο για να το αποφύγουν. Αν τα σκάσεις θα τον φάνε και όταν θα ζορίζονται θα σκέφτονται τι θα αγοράσουν με τα big money που έδωσες......
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
Μαλιστα..να ρωτησω λοιπον καλοπροαιρετα.απο που προκυπτει οτι ηταν πραγματι μανα και κορη και οχι η φιλη της απο το χωριο;επιδειχθη καποιο πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης; :S :S :S
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.640
Κριτικές
36
Like
35.239
Πόντοι
18.565
Τό άκρον άωτον τής πουστιάς νά πηγαίνεις στήν άλλη άκρη τού κόσμου γιά νά γαμήσεις παιδάκια.
Ξεκώλιασμα καί ευνουχισμό χρειάζονται όλοι αυτοί οι φραγκάτοι Δυτικοί, τών Ελλήνων συμπεριλαμβανομένων.
nitty-15127480669338.jpg


Ετων 26 (+10% καποια ξεχασμενα καλοκαιρια) Γιατι να πας με ανηλικο; :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom