Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Να λοιπον που η Ταυλανδη δεν ειναι μονο γυναικες και a go go αλλα για να την καταλαβεις πρεπει να τη γνωρισεις και για να τη γνωρισεις πρεπει να βγαλεις το πουλι σου απο τη Πατταγια και να πας και αλλου.

URL]]
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
307
Like
304
Πόντοι
21
Δηλαδή παιδιά να μην κλείσω τίποτα από εδώ (ίσως μόνο Bangong) και κλείσω hotel μόλις πάω Phuket, επιτόπου;
Για Bangong δεν ξερω αλλα για Πουκετ θα το κλεισεις εκει.Δες απο το ιντερνετ ποια σου αρεσουν,παιρνεις ταξι απο το αεροδρομιο και πηγαινεις τα βλεπεις απο κοντα.Κανεις παζαρια και τις απαραιτητες διευκρυνησεις(για τα μωρα) και κλεινεις οποιο σου αρεσει.
Ειναι παρα πολυ ευκολο,αν θες πες να σου προτεινω 2 γυρω στο 20Ε που εχω παει και ειναι πολυ καλα για τα λεφτα τους.
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν μετά το απόγευμα συναντήθηκα με τον Υδροχόο πήγαμε σε μερικά εμπορικά ,μετά κατά το βραδάκι αρχίσαμε τις βόλτες στην Walking street,μπαίναμε κοιτούσαμε άμα βλέπαμε κάτι καλο ρωτούσαμε πίναμε, κερνούσαμε, χαβαλές,
Πήγαμε στο στο Angels wings πολύ καλο show ,μπανίσαμε 2 καλά με μπίζαρες αλλα μας ζητούσαν τρελα λεφτά 5000 bht και 600 bar το bar το πληρώναμε εκείνη την στιγμή αλλα τις περνάμε όταν σχολούσανε LOL,ψοφήσαμε στα γέλια η μια έφυγε η άλλη πήγε και καλά να δει τι έγινε γύρισε μετά αλλα είχαμε ξενερώσει οποτε φύγαμε ,πήγαμε στα καπάκια στο lucifer εκεί ο Υδροχόος χτύπησε ένα καλο από τα πολύ λίγα καλά στο Lucifer,πήγε στο hotel αυτός εγώ συνέχισα για λίγο ακόμα μπας και βρω κάτι του γούστου μου.Τελικά ξαναπήγα σε ένα μαγαζάκι με αεροσυνοδούς πολύ γέλιο βρήκα μια σχεδόν αυτό που έψαχνα την πήρα, η mamchan μου ζητούσε 800 για bar και 3000 για long τις έδωσα 600 και 2000 .
Παίρνουμε αυτήν την βλακεία αυτή που είναι σαν ντάτσουν και φορτώνουν κόσμο να γυρίσω στο Hotel λίγο μακριά Σόι 2, με το που πληρώνω μου δίνη τα ρέστα στα γρήγορα και τσαλακωμένα ,μέχρι να τα ξεδιπλώσω και να τα μετρήσω ο ταρίφας έγινε καπνός
Αποτέλεσμα από το 1000 που του έδωσα (δεν είχα αλλα λεφτά πάνω  μου ) μου έδωσε ρέστα 120 ΣΕ 20 το τι νεύρα είχα δεν λέγεται μαζεύτηκαν και οι άλλοι οδηγοί από taxi και με ρωτούσαν άμα ηχώρα τον αριθμό του taxi για να τον βρούνε ,@@ τελικά έριξα κάτι καντήλια ,είχα και την κοπέλα να μου λέει συνεχεια sorry και sorry .τελοσπάντων πήγαμε στο hotel και ξέσπασα στο sex, Στο sex καλούτσικη αλλα πολύ ανοιχτή 2 παιδιά με κανονική γεννα όσο και να πεις την άνοιξαν :)
Το πρωί ένα από τα ίδια ,το καλο είναι ότι είχε αδρεφή την είπα άμα γαμιούνται και οι 2 μας αλλα μου λέει ντρέπονται .....τελοσπάντων μου έδωσε το τηλ τις μου την έδειξε και σε φωτό ,Τώρα είμαι μαζί με την αδερφή τις και τον Υδροχόο στο room μου έχω ρίχνει καρέκλες .Εγώ τις έριξα ένα τις μικρής πολύ καλή ψιλό άσχετη στην πίπα και δεν δίνη κόλο,πήραμε τηλ να έρθει καικαμία φίλοι τις αλλα με την βροχή που ρίχνει κανεις δεν κουνιέται.
Τέλος No2
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Για Bangong δεν ξερω αλλα για Πουκετ θα το κλεισεις εκει.Δες απο το ιντερνετ ποια σου αρεσουν,παιρνεις ταξι απο το αεροδρομιο και πηγαινεις τα βλεπεις απο κοντα.Κανεις παζαρια και τις απαραιτητες διευκρυνησεις(για τα μωρα) και κλεινεις οποιο σου αρεσει.
Ειναι παρα πολυ ευκολο,αν θες πες να σου προτεινω 2 γυρω στο 20Ε που εχω παει και ειναι πολυ καλα για τα λεφτα τους.

Θα με υποχρέωνες συναγωνιστή. Αν θέλεις στείλε μου PM ή γράψτα εδώ.

Σ'ευχαριστώ και εσένα και όλα τα παιδιά που κάνανε τον κόπο και μου απάντησαν!
 

axl33

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Poios syntrofos tha einai xristougenna katw??
bkk,pattaya,pouket??
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
για το gf σας τα ειπα και εγω...απο γκο γκο ειναι χαμενο.
Εγω μονο απο beer bar συναντησα gf και οχι ολες kai φυσικα πρεπει να γουσταρει
κξαι καργα η γκομενα για να προκυψει ασχετα με τα χρηματα...
Γενικα το πραγμα δειχνει οτι χαλαει εκει κατω και σε τιμες
και σε συμπεριφορα...προσοχη λοιπον μην το χαλασουμε περισοτερο
οσο αφορα εμας τους ελληναρες.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
τις ξεχειλωσατε τις γκομενες

ειπαμε καντε και λιγο κρατει να προλαβουμε και μεις που θα παμε αργοτερα  τιποτα εσεις

κωστα οταν θα δεις απο κοντα κανενα μωρο στο γκισε θα τα πουμε  λολ
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μου φαίνεται πως κατεβήκαμε οι Ελληναράδες στην Ταϋλάνδη και αρχίσαμε τα καλά που κάναμε στη Βουλγαρία και την καταστρέψαμε τελικά....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
κωστα οταν θα δεις απο κοντα κανενα μωρο στο γκισε θα τα πουμε  λολ
αμα δω κανα τετοιο μωρο θα του χυμηξω ρε κωστα.
bestathens θεωρεις οτι οι βουλγαρες εχουν σχεση με τις ταιλανδες?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δε συγκρινουμε γυναίκες... καταστάσεις και νοοτροπίες μόνο!!! εννοώ των ταξιδιωτών και όχι των κοριτσιών!! Εμείς τις κακομαθαίνουμε ....
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι eμείς ( εγώ τις κακό μαθαίνω ) όταν βλέπω μαλακες άραβες να πετάνε στην disco μάτσο από 20 bht στον αέρα και βλάκες κορεάτες να περνούν και να πετάνε καλάθια ολόκληρα από μπαλάκια μαζί με τις κοπέλες τους .και με τις πουτανίτσες που είχα αναφέρει ποιο πριν που ζητούσαν 5000 τελικά τις πήραν οι κορεάτες  τελοσπάντων.ʼAμα μπείτε και σε αλλα forum θα δείτε ότι δεν τις κακομαθαίνουμε μονο εμείς αλλα υπάρχουν και μερικοί που τους αρέσουν να τις κακομαθαίνουν και να το παίζουν μάτσο.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Σύντροφοι τι έχετε πάθει ?
Ποιός σας είπε ότι τις κακομαθαίνουμε ? Οι Έλληνες που πάνε Ταϋλάνδη είναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ σε σχέση με τους Αγγλοσάξωνες και τους άλλους που πηγαίνουν από το 1970. Καμιά σχέση με Βουλγαρία που όντως η πλειψηφία των κοριτσιών συναναστρεφόταν με Έλληνες πελάτες.
Γενικά οι τιμές στην αγορά του σεξ είναι σταθερές εδώ και 20 χρόνια τουλάχιστον. Και όσον αφορά το gfe δεν έχει σχέση πόσο ωραίος είσαι αλλά με το πόσο κιμπαρης είσαι ή τι προοπτικές υπάρχουν να γίνεις το μποϋ φρεντ της για όλο το χρόνο της παραμονής σας.
Γιατί φτάνει ο λιγούρης ο Έλληνας και από τα 3.000 μπατ που ζητάει η κοπέλλα το κατεβάζει στα 800 και στα 500 ακόμα  και έχει την απαίτηση αυτή να του τα κάνει ΟΛΑ και να βγάζει και το τέλειο gfe. Έλεος!!
Φυσικά και θα πάει έστω με αυτά τα ελάχιστα καθώς ο ανταγωνισμός είναι σκληρός αλλά μην περιμένετε gfe .
Δεν λέω να κάνετε μαλακίες σε στυλ Αράβων που αναφέρει σύντροφος παραπάνω (τόχω συναντήσει και εγώ), αλλά να μην είμαστε και ιδιαίτερα σκληροί με τα παζάρια γιατί ο κανόνας είναι γενικός και απόλυτος.Ότι πληρώσεις παίρνεις.
Θες gfe ? Πλήρωσέ το
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Οι μαλακες αραβες θα παραμεινουν και η μαλακια τους θα αυξανετε συνεχως γιατι αλωστε το εχουν στο πετσι τους το λιγδιαρικο,οπως ομως θα παραμεινουν και στην BLACK LIST των ταυλανδων ειδικα των γυναικων..το θεμα ειναι να ειμαστε εμεις κιμπαρηδες οπως πιστευω οτι ειναι η πλειοψειφια των ευρωπαιων και ειδικα των ελληνων (οχι οτι δεν υπαρχουν χοντρομαλακες) και να κραταμε τις ισσοροπειες σε καλη και συμφερουσα για την τσεπη μας κατασταση..να αξιζει τουλαχιστον γιαυτους που πανε μονο γιαυτο χιλιαδες χιλιομετρα μακρια..ειμαστε στις πρωτιμησεις των μωρων τους αλλα ας μην το παιζουν αυτοι που το παιζουν αρχιγκομενοι και γινονται γυφτοι αλλα και αυτοι αυτοι που ειναι χουβαρδαδες ας καταλαβουν επιτελους οτι καταστρεφουν τον τελευταιο παραδεισο του γαμησειου.
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6



Ο φιλος ο vonmakoulis εχει δικιο οταν πιγενουμαι να περνουμαι μονο τα απαρετιτα μαζι μας.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Δεν μιλαω σύντροφε να πετάμε τα μπατ σαν σκουπίδια, αλλά εξίσου απεχθάνομαι τα εξαντλητικά παζάρια με τις κοπέλες σε επίπεδο ξεφτίλας γαι να κερδίσουν κάποιοι 100 και 200 μπατ.
Αλλα ακόμα και οι Άραβες και οι Ιάπωνες που σκορπούν τα μπατ αλόγιστα ΔΕΝ ανεβάζουν τις τιμές, ούτε χαλούν την πιάτσα. Η προσφορά είναι μεγάλη και αυτό είναι η αιτία που βρίσκονται καθηλωμένες τόσα χρόνια στα ίδια επίπεδα.  
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε μου εγώ όταν πήρα κομπιούτερ στο κορίτσι μου κάποιοι με κατηγόρησαν. Γιατί πάνε και θέλουν να γαμεισουν τσάμπα. Ένας που λέει ότι είναι συναγωνιστής πήγε στην pattaya το έπαιζε ωραίος και πήρε μια κοπέλα από τον  tony disco και το πρωί του ζήτησε λεφτά την πλάκωσε στο ξύλο. (βλέπεις το κορίτσι έκανε  το λάθος και του ζήτησε λεφτά του άλυτη)
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Σικελέ αντί να γαμεις στην pattaya είσαι στο ιντερνέτ καφέ ξεκόλλα  φίλε μου
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συνεχεια αναφοράς για χτες βραδυ ,
αφού τελικά ξεπατώσαμε το μικρό μια εγώ μια ο υδροχόος και σταμάτησε η βροχή έφυγε και πήγε για δουλειά στο dolls Η2, εμείς πήραμε σβάρνα τα σόι να δούμε τι λένε τα μαγαζιά μιας και δεν είχα δει τι παίζει εκεί το βραδυ,τελικά κάπου σε ένα στενό ο υδροχόος μπανισε μια μινιατούρα και πήγαμε για ποτό στο 69 άμα θυμάμαι καλά ,δεν είχε και πολλά πράγμα αλλα καλή τιμή 500 bar και 1000 η κοπέλα για long πήρα και εγώ την φίλη τις μικρής και φύγαμε για hotel,
Τελικά η κοπελίτσα αν και όχι "μουναρος" για τα δικά μου γούστα αποδείχτηκε τρομάρα καλύτερη από κάποιες άλλες "μουναρες".Πολύ καλή πίπα ,κιμ ,cif  και anal που μπορώ να πω ότι αν και πονούσε καθότανε και περίμενε μέχρι να τελειώσω εγώ....τελοσπάντων 3 φορες σύνολο και anal και τις 3 φορες μονο 1000 bht αξίζει,όταν ήταν να φυγή κατά τις 12 το πρωί μου έκανε και ένα κλαρίνο και δεν ζήτησε ούτε tip ούτε τίποτα οποτε αυτήν για εμενα άξιζε να τις δώσω tip και τις έδωσα 500 (ps όταν δεν τελειώνω με γκόμενα η δεν μου αρέσει η εξυπηρέτηση τότε δεν ντίνο tip πείτε μου μαλακα αλλα δεν γουστάρω να ντίνο tip για κάτι που δεν μου άρεσε.)Ayth to axize.
Telos No3
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Re doct Δεν γίνετε να γαμάω και συνεχεια ρε si χρειάζεται και λίγη ξεκούραση και μάσα :) :rockon: :rockon:
Αντε παw για μασαζ  :dancing: τα λεμε¨ :sunglasses:

Ps: Den eimai se netcaffe exei internet to domatio :P kai katebazw kai tipota gia na blepw to bradi :P
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Στις 27 πεταμε 5 μαζι τελικα.
Περδικα σιτυ θα χυσουμε ολη την Πατταγια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom