Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Ευχαριστώ ολους τους φίλους του thread για τα θετικά τους σχόλια στα post μου.  :hi: :hi:

Ο μόνος λόγος που δεν ευχαριστώ τον κάθε ενα ξεχωριστά είναι για "οικονομία χώρου " στο ήδη μεγάλο thread.

Φίλε Λυστ εύχομαι όταν σύντομα ερθεις στη LOS να περάσεις ακόμα καλύτερα απο εμένα !!  :rockon:

Φίλε Στεφαν στο Cape Dara ζητούσαν 1884 μπατ για να αλλάξει ενας απο τους 2 ενοίκους του ξενοδοχείου που αρχικά κάνει check in. Ποσό απαγορευτικό βέβαια που σε "ωθεί" σε άλλες λύσεις. Θα σου γράψω σε άλλη φάση " εναλακτικούς τρόπους".

Για τους φίλους που ζητάνε με pm περισσοτερες φωτογραφίες θα προσπαθήσω οταν ευκαιρήσω να ποστάρω. Χρειάζονται και resizing για να ανέβουν πράγμα που απαιτεί χρόνο !!

Επίσης θα ποστάρω και μια ιστοριούλα που για κάποιους μπορεί να έχει ενδιαφέρον.

Να είστε όλοι καλά !!  :hi: :hi:
γιαυτο condo και παλι condo να εισαι κυριος του χωρου σου
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ωραιο το φωτο υλικο σου mindreader περιμενουμε και απο καμποτζη τωρα.
Στο κεντρο με μηχανακι πηγαινες?
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ωραιο το φωτο υλικο σου mindreader περιμενουμε και απο καμποτζη τωρα.
Στο κεντρο με μηχανακι πηγαινες?
Οταν γυρίσω ναί θα ποστάρω !!

Πάντα με μηχανάκι κινούμαι. Εκτός αν θελω να δώ καλά μια περιοχή οπότε περπατάω !!
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
τερμα και τα βιζα ραν απο 13 αυγουστου
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Ευχαριστουμε πολύ φίλε mind για το άψογο οδοιπορικό και τις ωραιες φωτο :rockon:
Αντε σε λίγες μέρες να παίρνουμε και εμεις σειρά.......
σε περιμενοθμε να σε απολαθσοθμε..
ειδικα με τισ παραβολες σου
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
7 από τις πιο ωραίες παραλίες στην Ταϊλάνδη

 

greece-poland1981

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο εμένα και πολλα μπράβο σ ολα τα παιδιά για όλες τις πληροφορίες .. Είπα και εγω μετά απο αρκετά χρόνια να αλλάξω τόπο προορισμού (με έφαγαν τα κρύα στην Πολωνια)και  να τολμήσω το  ταξίδι στην Ταυλανδη.. Διαβάζω ξανά και ξανά το φόρουμ  και έχω  κάποιες ερωτήσεις . Έχω καταλήξει στην Πατταγια,προτιμώ  να πάω την low season  αλλα να κάνω και κανα μπανάκι  ποτέ ειναι η καλύτεροι μήνες; Έχετε να προτεινετε κάποιο ξενοδοχείο σχετικά κοντά στην walking street ώστε να μην χρειαζετε μεταφορικό μέσο;  Θα κλείσω δυο δίκλινα καθώς θα πάω με φιλαράκι μου,στην περίπτωση που στο δωμάτιο θα φέρω 2 κοπέλες εξαρτάται απο το ξενοδοχείο αν θα τις αφήσουν ή θα θέλουν παραπάνω χρήματα;  Ευχαριστώ εκ των προτέρων  καλή συνέχεια ..
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Καλησπέρα και απο εμένα και πολλα μπράβο σ ολα τα παιδιά για όλες τις πληροφορίες .. Είπα και εγω μετά απο αρκετά χρόνια να αλλάξω τόπο προορισμού (με έφαγαν τα κρύα στην Πολωνια)και  να τολμήσω το  ταξίδι στην Ταυλανδη.. Διαβάζω ξανά και ξανά το φόρουμ  και έχω  κάποιες ερωτήσεις . Έχω καταλήξει στην Πατταγια,προτιμώ  να πάω την low season  αλλα να κάνω και κανα μπανάκι  ποτέ ειναι η καλύτεροι μήνες; Έχετε να προτεινετε κάποιο ξενοδοχείο σχετικά κοντά στην walking street ώστε να μην χρειαζετε μεταφορικό μέσο;  Θα κλείσω δυο δίκλινα καθώς θα πάω με φιλαράκι μου,στην περίπτωση που στο δωμάτιο θα φέρω 2 κοπέλες εξαρτάται απο το ξενοδοχείο αν θα τις αφήσουν ή θα θέλουν παραπάνω χρήματα;  Ευχαριστώ εκ των προτέρων  καλή συνέχεια ..
Δεν είμαι ο ειδήμονας (υπάρχουν άτομα εδώ μέσα με σαφώς ποιο πολλές εμπειρίες) καθώς έχω πάει Ταυλανδη όλες και όλες 2 φορες από τις οποίες ή μία ηταν μόνο στο koh samui και πουκετ αλλά για αρκετές μέρες.Και άλλη μία μόνο φορά παταγια κ μπαννκονγκ μαζί.Ενα ξενοδοχείο πχ που θα μπορούσες να πας ειναι το april suites αρκετά καλό οικονομικό joiner free με πισίνα στην ταράτσα.Το καλύτερο βέβαια είναι να κλείσεις κάποιο διαμέρισμα/condo για να έχεις απόλυτη ελευθερία κινήσεων.Πιστευω τα παιδιά αν έχουν χρόνο θα σου προτεινουν κάποιο καλό.Οσον αφορά την low season στην Ταυλανδη ξεκινά από μέσα με τελη Απριλή με μέσα με τελη Οκτωμβρη.Αν θες να πας όντως low season για κάπως  ποιο καλή θάλασσα για κολύμβηση πήγαινε Απρλιο.Διαφορετικα πήγαινε οποιαδήποτε άλλο μήνα της low season γουσταρεις και κοίταξε το ξενοδοχείο που θα επιλέξεις να έχει πισίνα (ρώτα βέβαια κ αν θα είναι ανοιχτή γιατί πολλά ξενοδοχεία κάνουν συντηρήσεις αυτή την περίοδο)Αναρωτιέμαι όμως αν θέλεις να κολυμπήσεις σε παραλία στην παταγια ...δεν αξίζει.Παρα μόνο ένα νησάκι λίγα λεπτά  με το καραβάκι έξω από την παταγια το koh larn.Και μετά οτιδήποτε άλλο παραλία/νησακι  μακρια απο την πόλη.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.314
Κριτικές
1
Like
33.446
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα και απο εμένα και πολλα μπράβο σ ολα τα παιδιά για όλες τις πληροφορίες .. Είπα και εγω μετά απο αρκετά χρόνια να αλλάξω τόπο προορισμού (με έφαγαν τα κρύα στην Πολωνια)και  να τολμήσω το  ταξίδι στην Ταυλανδη.. Διαβάζω ξανά και ξανά το φόρουμ  και έχω  κάποιες ερωτήσεις . Έχω καταλήξει στην Πατταγια,προτιμώ  να πάω την low season  αλλα να κάνω και κανα μπανάκι  ποτέ ειναι η καλύτεροι μήνες; Έχετε να προτεινετε κάποιο ξενοδοχείο σχετικά κοντά στην walking street ώστε να μην χρειαζετε μεταφορικό μέσο;  Θα κλείσω δυο δίκλινα καθώς θα πάω με φιλαράκι μου,στην περίπτωση που στο δωμάτιο θα φέρω 2 κοπέλες εξαρτάται απο το ξενοδοχείο αν θα τις αφήσουν ή θα θέλουν παραπάνω χρήματα;  Ευχαριστώ εκ των προτέρων  καλή συνέχεια ..
 

partouzos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις μπήκα ξενοδοχείο Pattaya.
Πρώτη φορά Ταϊλάνδη.
Έκανα το μπανάκι μου και παω να βρώ
τα κορίτσια!!!!
Μόνος ήρθα.... αν είναι κανένας τύπος εδώ ας
πει καμία κουβέντα...
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Καλημερα απο την Πατονγκ. Ολα ησυχα εδω. Το μόνο κακό ότι τα πάντα κλείσανε αιφνιδιαστικά στις 02.00 . Χρειαστηκαν καταδρομικές κινήσεις για γρήγορο φορτωμα.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλησπέρα και απο εμένα και πολλα μπράβο σ ολα τα παιδιά για όλες τις πληροφορίες .. Είπα και εγω μετά απο αρκετά χρόνια να αλλάξω τόπο προορισμού (με έφαγαν τα κρύα στην Πολωνια)και  να τολμήσω το  ταξίδι στην Ταυλανδη.. Διαβάζω ξανά και ξανά το φόρουμ  και έχω  κάποιες ερωτήσεις . Έχω καταλήξει στην Πατταγια,προτιμώ  να πάω την low season  αλλα να κάνω και κανα μπανάκι  ποτέ ειναι η καλύτεροι μήνες; Έχετε να προτεινετε κάποιο ξενοδοχείο σχετικά κοντά στην walking street ώστε να μην χρειαζετε μεταφορικό μέσο;  Θα κλείσω δυο δίκλινα καθώς θα πάω με φιλαράκι μου,στην περίπτωση που στο δωμάτιο θα φέρω 2 κοπέλες εξαρτάται απο το ξενοδοχείο αν θα τις αφήσουν ή θα θέλουν παραπάνω χρήματα;  Ευχαριστώ εκ των προτέρων  καλή συνέχεια ..

Σχετικά με τις ερωτήσεις σου :
Low Season οικονομικότερα, λιγότερος κόσμος, καλύτερες παροχές σε όλα τα είδη, ρίσκο με τον καιρό.
Μπανάκι στη θάλασσα, άς το καλύτερα ! Μόνο εκδρομή σε νησάκι...
Ξενοδοχείο, άποψη μου κεντρικό ναι, πολύ κοντά ή μέσα στη WS όχι, ιδανικό μπάτζετ για hotel 1000-1500 μπατ (25-35 ευρώ) θα βρεις πολλές εκατοντάδες !!! συντεταγμένες για ψάξιμο απο Soi7 ώς Soi13 (κάθετα) & Beach road ώς Buakhao (παράλληλα προς τη θάλασσα). Βέβαια αν μιλάμε για μεγάλο διάστημα υπάρχουν και άλλες λύσεις..
Για 2 κοπέλες εξαρτάται απο τη πολιτική του ξενοδοχείο, συνήθως ζητάνε το μικρό ποσό αναβάθμισης σε 3κλινο...200-500 μπατ....μπορεί και τίποτα !

Διάβασε το θρεντάκι με τις χρηστικές πληροφορίες !
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Blasts across Thailand in pictures
The attackers appear to be focusing on tourist hotspots. So far there have been:
Four blasts over 24 hours in Hua Hin where two people have died
Two blasts in Surat Thani where one person has died
Two blasts in the tourist beach town of Patong on Phuket island
One blast in Trang where one person has died
Blasts in the beach province of Phang Nga

Οι παρεικουντες στην Πατταγια καλο ειναι να προσέχουν.  Υπαρχουν και περιφερειακα kαλα μπαρακια. Καλο ειναι για σημερα να αποφυγουν WS .
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Το Χούα Χιν σήμερα μία μέρα μετά τις βόμβες

 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246

Βέβαια ακόμα υπάρχουν κοινά μπλόκα της αστυνομίας και του στρατού, κυριως στα σημεία εισόδου των πόλεων. Π.χ. στην Bang Na Trat όπου και μένω (είσοδος στην ΒΚΚ από Πατάγια), υπάρχει σταθερά κοινό μπλόκο, άρα και μποτιλιάρισμα, αμέσως μετά το mega bangna.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αν γινει κατι και στο αεροδρομιο θα καταληξει σαν τη Αιγυπτο.....προορισμος υψηλου κινδυνου
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
αν γινει κατι και στο αεροδρομιο θα καταληξει σαν τη Αιγυπτο.....προορισμος υψηλου κινδυνου

ποιο ρε? θα σταματησουν οι φαλαγκς να πηγανουν?μπαα σερνει καραβι η ταυλανδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom