Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
......
 

Συνημμένα

  • file.jpg
    file.jpg
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 60

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.323
Κριτικές
1
Like
33.467
Πόντοι
6.256
Το νου σας εκει κατω ε?
Ειδικα κατι ομορφοπαιδα και κατι κωλογεροι
 

Συνημμένα

  • 12417668_563816277110659_9168713912314287622_n.jpg
    12417668_563816277110659_9168713912314287622_n.jpg
    71,8 KB · Εμφανίσεις: 15

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.778
Κριτικές
36
Like
35.645
Πόντοι
18.565
BKK (υποθέτω εννοείς suvarnabhumi) προς κέντρο με το τρένο.

DMK προς κέντρο λεωφορείο (πρέπει όμως να βγείς εκτός αεροδρομίου στον παράλληλο κεντρικό δρόμο) μέχρι Chatuchak. Εκεί έχει κ BTS k MRT.

CNX προς κέντρο έχει taxi stands με το που βγείς στην κεντρική αίθουσα αλλά και στο πάρκινγκ του αεροδρομίου όπου προπληρώνεις 150Β και σε πάει όπου θέλεις, εντός ορίων πόλεως βάβαια. Δεν πληρώνεις τον ταρίφα αφού έχεις ήδη πληρώσει.

CM μπορείς με σονγκτάου (20Β) ή τουκ τουκ (παζάρι-πάνω απο 150 (άντε 200 για promineda που είναι εκτός πόλης) δεν υπάρχει διαδρομή με μέσο όρο τα 60 έως 100). Ταρίφες οκ αλλά σπάνια βάζουν μετρητή κ είναι σχετικά ακριβοι σε σχέση με τα τουκ τουκ..Λεωφορεία δεν υπάρχουν.

Κο Σαμούι δεν έχω ιδέα.

Με κάλυψε με μία απλά παρατήρηση. Ψάξε για ανεξάρτητα ανταλλακτήρια που έχουν καλύτερη ισοτιμία διότι έχουν και οι τράπεζες ανταλλακτήρια με χειρότερη ισοτιμια.

Υ.Γ.1 ΟΚ παρολίγον κουμπάρε. Περιμένω

Υ.Γ.2 Ο πιπίνος όντως δεν είναι και ούτε πήγε Παττάγια. Ταυλάνδη είναι αλλά σε άλλο μέρος.
Εννοειται οτι τα ανεξαρτητα ανταλλακτηρια δινουν καλυτερες τιμες απο τα ανταλλακτηρια των τραπεζων. Στην Σουκχουμβιτ τις καλυτερες τιμες τις δινει ενα κινεζικο  ανταλλακτηριο στο σοτ 7, μονο που πρεπει να εχεις το διαβατηριο μαζι.

Για το Ελληνικο εστιατοριο θα σε ενημερωσω στο τελος της βδομαδας που ερχεται αυτος που μου εχει πει γι αυτο.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Εννοειται οτι τα ανεξαρτητα ανταλλακτηρια δινουν καλυτερες τιμες απο τα ανταλλακτηρια των τραπεζων. Στην Σουκχουμβιτ τις καλυτερες τιμες τις δινει ενα κινεζικο  ανταλλακτηριο στο σοτ 7, μονο που πρεπει να εχεις το διαβατηριο μαζι.

Για το Ελληνικο εστιατοριο θα σε ενημερωσω στο τελος της βδομαδας που ερχεται αυτος που μου εχει πει γι αυτο.

image001-1438326931.jpg

 

tonybim

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ,

μαζι με αλλα 2 φιλαρακια ετοιμαζουμε 10ημερο (8 διαν/σεις)στην  Ταυλανδη τον Νοεμβριο που μας ερχεται!

Προσωπικά θα ειναι η 4η φορα που θα πάω μιας και το 2008-2009 επισκεφτηκα Phuket, Koh Samui & Bangkok 3 φορές.
Θα ηθελα ενα update σχετικα με ξενοδοχεία - αεροπορικές -  καθώς και τη γνώμη σας αν θα επρεπε να επισκεφτω καποιο αλλο μερος εκτος απο PHUKET που ηταν η βαση μου και στα 3 προηγουμενα ταξιδια  , βεβαια με την προυποθεση οτι οι φιλοι μου που θα  πανε για πρωτη φορα δεν θα χασουν κατι απο αυτα που εζησα εγω και οι περισσοτεροι απο εσας.

Σκεφτόμαστε για 3 ημερες Krabi kai 4 Phuket.

Εισιτηρια με Emirates 700e έκαστος.


θα εκτιμούσα ενα pm απο τους γκουρου του site περισσότερο για krabi που δεν εχω ιδέα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.778
Κριτικές
36
Like
35.645
Πόντοι
18.565
Χωρις να θελω να κανω τον ειδικο στα λειντυ-μποις, το πρωτο κριτηριο για αυτα ειναι το περπατημα. Τα λειντι-μποις κουνιουνται σαν βαρκες οταν περπατουν, σε αντιθεση με τις Ταυλανδεζες που ειναι πολυ συντηριτικες και δεν το εχουν.
Δευτερο ειναι τα μποτοξ που κανουν στα χειλη και στα ζυγωματικα. Και τριτο η φωνη και το μεγεθος χεριων ποδιων.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.778
Κριτικές
36
Like
35.645
Πόντοι
18.565
Με καμιά διάθεση ειρωνείας, το "ξανθό" μωρό βάση σωματότυπου και "καλυμένων"΄πλάνων μάλλον έχει υπηρετήσει στο πεζικό του ταυλανδέζικου στρατού...
Θα διαφωνησω λοιπον με τον φιλο τον Γεο70 διοτι κρινει μονο απο τις πλατες της συγκεκριμενης οι οποιες φαινονται λιγο πιο μεγαλες, δεδομενου οτι η καμερα ειναι πιο ψηλα απο αυτη, πραγμα που σημαινει οτι η συγκεκριμενη, εκτος του οτι δεν κουνιεται πολυ, ειναι και κοντη :grin:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Θα διαφωνησω λοιπον με τον φιλο τον Γεο70 διοτι κρινει μονο απο τις πλατες της συγκεκριμενης οι οποιες φαινονται λιγο πιο μεγαλες, δεδομενου οτι η καμερα ειναι πιο ψηλα απο αυτη, πραγμα που σημαινει οτι η συγκεκριμενη, εκτος του οτι δεν κουνιεται πολυ, ειναι και κοντη :grin:

:hi:  :hi:  :hi:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Χωρις να θελω να κανω τον ειδικο στα λειντυ-μποις, το πρωτο κριτηριο για αυτα ειναι το περπατημα. Τα λειντι-μποις κουνιουνται σαν βαρκες οταν περπατουν, σε αντιθεση με τις Ταυλανδεζες που ειναι πολυ συντηριτικες και δεν το εχουν.
Δευτερο ειναι τα μποτοξ που κανουν στα χειλη και στα ζυγωματικα. Και τριτο η φωνη και το μεγεθος χεριων ποδιων.
μαλλον γυναικα ειναι αλλα ΔΕΝ εναι ''ΜΩΡΟ'' πατημενα 30φευγα +
 

penecazzo

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Με καμιά διάθεση ειρωνείας, το "ξανθό" μωρό βάση σωματότυπου και "καλυμένων"΄πλάνων μάλλον έχει υπηρετήσει στο πεζικό του ταυλανδέζικου στρατού...

βάση σχολίων  δεν υπάρχει εργαλείο, πιθανόν 70% εγχειρισμένη και 30% γυναίκα είτε έτσι είτε αλλιώς δε με χαλάει καθόλου, περι ορεξεως κολοκυθόπιτα.  κανείς αναγνωρίζει ποίο είναι το μαγαζί στην αρχή του βίντεό; ίσως συχνάζει εκεί εφόσον βγαίνει από  εκεί. πατάγια δεν έχω πάει και δεν ξέρω, μόνο μια φορά μπανγκόκ και κο σαμούι
ευχαριστώ εκ των προτέρων


 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
βάση σχολίων  δεν υπάρχει εργαλείο, πιθανόν 70% εγχειρισμένη και 30% γυναίκα είτε έτσι είτε αλλιώς δε με χαλάει καθόλου, περι ορεξεως κολοκυθόπιτα.  κανείς αναγνωρίζει ποίο είναι το μαγαζί στην αρχή του βίντεό; ίσως συχνάζει εκεί εφόσον βγαίνει από  εκεί. πατάγια δεν έχω πάει και δεν ξέρω, μόνο μια φορά μπανγκόκ και κο σαμούι
ευχαριστώ εκ των προτέρων
pattaya ειναι φιλε walking street πρωι που σχολαν τα ξενυχταδικα i bar - insomnia σαν να λεμε ψυλλος στα αχυρα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
προφανως ξεμεινε αφορτωτη γιατι ανηκει στο ταργκετ γκρουπ των αραβοπακιων που γουσταρουν κατι σε ξανθο εστω και φεικ και με καποια περιττα κιλακια
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Ενημέρωση τηλεγράφημα  :grin:

5η μέρα σήμερα στην Ταιλάνδη. Τύποι με κάθε σεβασμό προς τους Ταιλανδόπληκτους και τους γενικότερα Ασιατόπληκτους, αλλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το λόγο... Ρε τύποι δεν το έχουν οι γκόμενες, τι να πω, εκτός κι αν είμαι τόσο γκανέμης πια  :headbang:  4/4 δεν ξέρουν να κάνουν καλή πίπα, στο γαμήσι καμία πρωτοβουλία... Πανεύκολες δε λέω, είμαι εδώ 4 γεμάτες μέρες και έχω πηδήξει 4 διαφορετικές γκόμενες, αλλά τι να το κάνεις... στο γαμήσι πάνω δεν τραβάνε. Τώρα που σας γράφω είμαι σκασμένος, μου έπαιρνε μια πίπα 20 λεπτά + και να με τελειώσει δεν τα κατάφερε, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ πίπα  :headbang:  τη σταμάτησα και πήγα για ντουζ. Καμία από τις 4 επαγγελματίας, μέχρι και το φαγητό τους πληρώνουν, μια πιτσιρίκα μάλιστα μου πλήρωσε και τα εισητήρια μου για να με κάνει τουρ στην πόλη επειδή δεν είχα τόσο ψιλά... Οι επαγγελματίες είναι 90% μαυριδερές και χειρότερα εμφανισιακά από τις μη επαγγελματίες, για μένα δεν αξίζει να ασχοληθείς στην Ταιλάνδη με επαγγελματίες. Εκτός κι αν μόνο οι επαγγελματίες ξέρουν από γαμήσι, οπότε πας σε αυτή τη λύση για καλύτερες υπηρεσίες...

Τέλος πάντων, συνοπτικά και με τις μέχρι τώρα εμπειρίες μου: Οι Ταιλανδές καλύτερες εμφανισιακά από οτι τις περίμενα, αλλά πολύ χειρότερες στο κρεβάτι από ότι άκουγα και φανταζόμουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom