Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Καθε τοσο ολο και καποιος θα πιαστει απο κατι που θα γραψει καποιος αλλος και θα προσπαθησει να πηδηξει το νημα γεμιζοντας 2/3 σελιδες με ηλιθιες αντιπαραθεσεις.
Υπαρχουν και τα προσωπικα μυνηματα για αυτο το λογο. :idiot:
:hi: :hi:
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Τωρα, αν θες να παιξεις επι τοπου, και εισαι λιγο εμφανισημος, ενα καλο μερος ειναι το Πλατινουμ, ενα συγκροτημα με μικρομαγαζα, πισω απο το Σεντραλ γουορλντ, το κεντρικο μολ της Μπανγκοκ.
Πολυς κοσμος και πολλες πωλητριες. Κανε οτι ενδιαφερεσαι για χονδρικη, επαναλαμβανω αν εισαι λιγο εμφανισημος, θα βρεις ενδιαφερον το μερος.
:rockon:
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Συνεχεια....
Προετοιμασια για το ταξιδι.
Κατ αρχας διαβαζουμε το Ταυλανδη σεξ τριπ, για να μην εφαρμοσουμε τιποτα απο αυτα
που λεει.
Αγοραζουμε αντιηλιακα, προφυλακτικα, και χαπια για διαροιες απο εδω.
Ειδικα αν ειμαστε πανω απο 45 χρονων, καλο ειναι να κανουμε και μια ταξιδιωτικη
ασφαλιση.
Φτανοντας στη Μπανγκοκ.
Βγαινοντας απο τον ελεγχο διαβατηριων, και αφου παραλαβουμε τη βαλιτσα μας, καλο ειναι
να προμηθευτουμε μια ταυλανδεζικη καρτα σιμ για το κινητο. Καλλιτερη κατα τη γνωμη μου
η True. Εννοειται οτι προηγουμενως εχουμε αλλαξει ενα ελαχιστο ποσο απο ευρω (20-50 οχι
περισσοτερα), σε ανταλλακτηριο του αεροδρομιου για τις πρωτες αναγκες.
Αν ειμαστε πανω απο 2 ατομα και η ωρα δεν ειναι ωρα κυκλοφοριακης συμφορησης, συμφερει να
παρουμε ταξι, 400 εως 500 μπατ στη χειροτερη περιπτωση, (10-12 ευρω).
Αν ειμαστε μονοι μας μπορουμε να παρουμε το τρενο απο το αεροδρομιο με 45 μπατ (1,20 ευρω)
που θα μας παει στον τερματικο σταθμο Phaya Thai που συνδεεται με το BTS τρενο με κατευθυνση
Bearing που θα μας φερει στο κεντρο της πολης, η σε οποιο σταθμο κοντα ειναι το ξενοδοχειο
μας.
Αυτα για Μπανγκοκ, και ολα τα αλλα που εχουν γραψει τα αλλα παιδια.
Και μην ξεχναμε το βασικοτερο. ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ, ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ, ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ.
Σεβομαστε αυτη τη χωρα, ακομα και αν καποια πραγματα δεν μας αρεσουν, η δεν τα καταλαβαινουμε,
σεβομαστε αυτους τους ανθρωπους και τις συνηθειες τους, σεβομαστε τη θρησκεια τους και το
βασιλια τους, σεβομαστε ακομα και τις κοπελες που θα παμε μαζι τους, ακομα και αυτες που δεν
θα ανταποκριθουν στις απαιτησεις μας. Σεβομαστε ακομα και τα λειντυ-μποις και τα αποφευγουμε
ευγενικα, χωρις να τα χλευαζουμε.
Μη ξεχναμε οτι στη Ταυλανδη η κοινωνια ειναι ακρως συντηρητικη, η πορνεια υπο το πρισμα αλλης
κουλτουρας που εμεις ισως να μην τη καταλαβαινουμε, και ο κοσμος που ζει απο τη πορνεια ειναι
ενα πολυ μικρο ποσοστο, σε σχεση με τον πληθυσμο της χωρας.
:hi:
 

Laidback

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Τα νέα για το εστιατόριο του "Κινέζου" στο soi buakao, το Tin Cup, είναι καθησυχαστικά: το κατέβασμα των ρολλών δημιούργησε πανικό κι ένας farang ρώτησε στο δίπλα χρυσοχοείο όπου του είπαν ότι η οικογένεια πήγε διακοπές και περνάνε καινούρια πλακάκια...
Διαβάστε σχετικά: www.pattaya-addicts.com/forum/topic/290972-tin-cup-shutters-down/?p=3530746]http://www.pattaya-addicts.com/forum/topic/290972-tin-cup-shutters-down/?p=3530746[/url]
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
επετειακο ποστ μιας και το προφιλ μου μετραει 10 χρονια και μερικες μερες παρουσιας ! (συν ενα αλλο ξεχασμενο προφιλ στο παλιο φορουμ που δεν υπαρχει βαλε +1 χρονο επιπλεον !)

αυτο με καθιστα απο τα παλιοτερα ενεργα μελη της παρον κοινοτητας !

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
οσο για τις αψημαχιες που παρατηρω οτι εχουν δημιουργηθει μεταξυ σας ... ελπιζω να τις επιλυσετε  :2funny:

σκεφτειτε οτι πριν απο μερικα μολις χρονια θεωρειτο μεγαλο ταμπου να μιλα καποιος για αγοραιο ερωτα ... και τα συναφη ... αρα το οτι δημιουργουνται παρεες και αναλυουν πλεον ανοιχτα ολα αυτα ειναι κατι πρωτογνωρο και ευκολα μπορει να οδηγησει σε αψημαχιες ή διαφωνιες ή και ακομη σε παρεξηγησεις ... για πολλους και διαφορους λογους !

οσο το ποστ που διαβασα για το οτι ο πιπιν ειναι ασχετος ... ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του ...
σιγουρα δεν ειναι ο ιδανικος σου πει που θα βρεις κατι οικονομικο ή πως να κινηθεις με χαμηλο μπατζετ και περασεις ομορφα ... αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι εμπειρος μετα απο τοσα ταξιδια ...
απλα ανηκει σε αλλη κατηγορια πορνοτουριστα που επιθυμει να ψωνιζει απο το πανω ραφι , να τρωει στο καλο εστιατοριο και να μενει σε ενα καλο ξενοδοχειο και ολα τα επιπλεον ... χωρις να υπολογιζει το κοστος μιας και ξεκιναει με καποια οικονομικη ανεση ... και επιζητα το καλυτερο χωρις συμβιβασμους!

το οποιο βεβαια εγω το βρισκω λιγο υπερβολικο αλλα ειναι προσωπικη μου αποψη !

οπως επισης βρισκω υπερβολη το να πηγαινεις ενα τετοιο ταξιδι και να συναντας μια αντιθετη κατηγορια απο αυτη του πιπιν , που προσπαθει με απειροελαχιστα να την βγαλει ... μιζεριαζωντας ενω εχει την δυνατοτητα να κινηθει εστω μετρια !

 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
οχι ρε ο μανολης το εχει απο τη ροδο
οχι αλλα ειναι κοντα

A ok. Mόνο στον Παταγιάννη έχω πάει, στον συνονόματό μου ποτέ.

Στην ΒΚΚ υπάρχει ελληνικό εστιατόριο? Δεν το χω ψάξει να  πω την αλήθεια αλλά μιας και το έφερε η κουβέντα η όποια πληροφορία καλοδεχούμενη...
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
οσο για τις αψημαχιες που παρατηρω οτι εχουν δημιουργηθει μεταξυ σας ... ελπιζω να τις επιλυσετε  :2funny:

σκεφτειτε οτι πριν απο μερικα μολις χρονια θεωρειτο μεγαλο ταμπου να μιλα καποιος για αγοραιο ερωτα ... και τα συναφη ... αρα το οτι δημιουργουνται παρεες και αναλυουν πλεον ανοιχτα ολα αυτα ειναι κατι πρωτογνωρο και ευκολα μπορει να οδηγησει σε αψημαχιες ή διαφωνιες ή και ακομη σε παρεξηγησεις ... για πολλους και διαφορους λογους !

οσο το ποστ που διαβασα για το οτι ο πιπιν ειναι ασχετος ... ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του ...
σιγουρα δεν ειναι ο ιδανικος σου πει που θα βρεις κατι οικονομικο ή πως να κινηθεις με χαμηλο μπατζετ και περασεις ομορφα ... αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι εμπειρος μετα απο τοσα ταξιδια ...
απλα ανηκει σε αλλη κατηγορια πορνοτουριστα που επιθυμει να ψωνιζει απο το πανω ραφι , να τρωει στο καλο εστιατοριο και να μενει σε ενα καλο ξενοδοχειο και ολα τα επιπλεον ... χωρις να υπολογιζει το κοστος μιας και ξεκιναει με καποια οικονομικη ανεση ... και επιζητα το καλυτερο χωρις συμβιβασμους!

το οποιο βεβαια εγω το βρισκω λιγο υπερβολικο αλλα ειναι προσωπικη μου αποψη !

οπως επισης βρισκω υπερβολη το να πηγαινεις ενα τετοιο ταξιδι και να συναντας μια αντιθετη κατηγορια απο αυτη του πιπιν , που προσπαθει με απειροελαχιστα να την βγαλει ... μιζεριαζωντας ενω εχει την δυνατοτητα να κινηθει εστω μετρια !
ο πιπινος γνωστης θα τρελαθουμε τελειως
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Το ποστάρω και εδώ μήπως πάρω απάντηση.

Κάποιες τελευταίες ερωτήσεις πριν την αναχώρηση για Ταιλάνδη  :grin:

Πού είναι καλύτερα να αλλάξω λεφτά, που θα πετύχω καλύτερη ισοτιμία; Σε ανταλλακτήριο (οπότε να έχω μετρητά πάνω μου) ή απευθείας να τραβήξω από κάρτα (και πως είμαι σίγουρος πως η κάρτα θα λειτουργεί  :think: ).

Ποιος είναι ο φθηνὀτερος τρόπος να πάω από το αεροδρόμιο στην πόλη και τούμπαλιν¨
- ΒΚΚ σε Μπανγκόκ
- DMK σε Μπανγκόκ
- Chiang Mai CNX στην πόλη

Πώε μετακινούμαι στο Κο Σαμούι και στην Σιανκ Μάι; Ταρίφα;

Ευχαριστώ!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.778
Κριτικές
36
Like
35.645
Πόντοι
18.565
A ok. Mόνο στον Παταγιάννη έχω πάει, στον συνονόματό μου ποτέ.

Στην ΒΚΚ υπάρχει ελληνικό εστιατόριο? Δεν το χω ψάξει να  πω την αλήθεια αλλά μιας και το έφερε η κουβέντα η όποια πληροφορία καλοδεχούμενη...
Στην Μπανγκοκ μου εχει πει ανθρωπος που μενει σχεδον μονιμα εκει οτι υπαρχει Ελληνικο εστιατοριο. Θα μαθω περισσοτερα και θα σου πω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.778
Κριτικές
36
Like
35.645
Πόντοι
18.565
Το ποστάρω και εδώ μήπως πάρω απάντηση.

Ευχαριστώ!
Τα ανταλλακτηρια προσφερουν οπωσδηποτε καλυτερες τιμες απο το να τραβηξεις χρηματα απο τη καρτα που επιπλεον επιβαρυνεται και με 200 μπατ ως προμηθεια της τραπεζας (5 ευρω).
Συν του οτι η ισοτιμια απο τις τραπεζες δεν ειναι καλη.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Προς loverspieros..

Πρωτον δεν το επαιξα ποτε γνωστης..
Καλοπροαιρετα προσπαθω να μοιραστω με τη κοινοτητα εδω μεσα οποια καινουρια γνωση αποκομιζω απο τα ταξιδια μου.
Η οποια μπορει βεβαια και να ειναι λανθασμενη.Σε καμμια ομως περιπτωση δεν το κανω με σκοπο να παραπληροφορησω.
Αλλα οπως και να εχει..Εσυ μιλας για εναν "πιπινο" που ειπες πως συναντησες δυο φορες μαλιστα πριν λιγες μερες στη Πατταγια..Ο οποιος ειναι ασχετος και tech freak..
Θα σε στεναχωρησω αλλα δεν ειμαι πατταγια!
ΑΛΛΟΝ "πιπινο" γνωρισες! :grin:
 

stiv300

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
αν  εψηνεται καποιος για βολτα μεσα  στον απριλη ας στειλη εν pm ........!!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Το ποστάρω και εδώ μήπως πάρω απάντηση.

Ευχαριστώ!

BKK (υποθέτω εννοείς suvarnabhumi) προς κέντρο με το τρένο.

DMK προς κέντρο λεωφορείο (πρέπει όμως να βγείς εκτός αεροδρομίου στον παράλληλο κεντρικό δρόμο) μέχρι Chatuchak. Εκεί έχει κ BTS k MRT.

CNX προς κέντρο έχει taxi stands με το που βγείς στην κεντρική αίθουσα αλλά και στο πάρκινγκ του αεροδρομίου όπου προπληρώνεις 150Β και σε πάει όπου θέλεις, εντός ορίων πόλεως βάβαια. Δεν πληρώνεις τον ταρίφα αφού έχεις ήδη πληρώσει.

CM μπορείς με σονγκτάου (20Β) ή τουκ τουκ (παζάρι-πάνω απο 150 (άντε 200 για promineda που είναι εκτός πόλης) δεν υπάρχει διαδρομή με μέσο όρο τα 60 έως 100). Ταρίφες οκ αλλά σπάνια βάζουν μετρητή κ είναι σχετικά ακριβοι σε σχέση με τα τουκ τουκ..Λεωφορεία δεν υπάρχουν.

Κο Σαμούι δεν έχω ιδέα.

Τα ανταλλακτηρια προσφερουν οπωσδηποτε καλυτερες τιμες απο το να τραβηξεις χρηματα απο τη καρτα που επιπλεον επιβαρυνεται και με 200 μπατ ως προμηθεια της τραπεζας (5 ευρω).
Συν του οτι η ισοτιμια απο τις τραπεζες δεν ειναι καλη.

Με κάλυψε με μία απλά παρατήρηση. Ψάξε για ανεξάρτητα ανταλλακτήρια που έχουν καλύτερη ισοτιμία διότι έχουν και οι τράπεζες ανταλλακτήρια με χειρότερη ισοτιμια.

Υ.Γ.1 ΟΚ παρολίγον κουμπάρε. Περιμένω

Υ.Γ.2 Ο πιπίνος όντως δεν είναι και ούτε πήγε Παττάγια. Ταυλάνδη είναι αλλά σε άλλο μέρος.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
γαμω τα μουσλιμια σας μεσα και τον ΑΛλαχ τον πουστη που γαμιετε η μανα του  :pipa2: :2on1: :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom