Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

p@p@ras

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
............το θέμα είναι πως (για ενα πρωτάρη) είναι δυνατόν να αποφύγει τις περισσότερες κακοτοπιές (γιατί κάποια πράγματα θα τα πληρώσω παραπάνω σίγουρα!). Και για να προλάβω τυχόν σχόλια δεν σημαίνει οτι αν δωσω 500 ή 1000 μπατ παραπάνω θα ξεφύγω απο το budget ή θα πέσω έξω απλα δεν μου αρέσει να με πιανουν κώτσο!

Αν έχεις τα ματάκια σου ανοιχτά διαβάσεις πέντε έξι πράγματα εδώ και αλλού, δεν κάνεις το κοκκόρι με το παραμικρό,αν σεβαστείς ότι πας σε ένα τόπο με διαφορετική κουλτούρα και δεν μασήσεις ότι τα κορίτσια που θα νταραβεριστείς είναι κάτι άλλο από επαγγελματίες΄ελάχιστα στραβά μπορεί να σου συμβούν.

Τα ματια παντοτε ανοικτα (εκτος και αν τυφλωθουν απο τα κοριτσια), απο εκει και περα με την κουλτουρα δεν νομίζω να υπαρχει θεμα την ζω και εδω που ειμαι μιας και εχω σχεση με ταυλανδη (εδω που ζω) και συναναστρέφομαι με ταυλανδους... τωρα για τα κοριτσια να μασησω επειδη ειναι επαγγελματίες (δεν καταλαβαινω τι ακριβως εννοεις αλλα αν εννοεις να μην αγαπησω και τα σχετικα ... ε τι να πω θα προσπαθησω (τωρα αν πετυχει αλλο θεμα) να κρατησω τα προσχηματα αλλωστε παω για να διασκεδάσω!!! me jâo chóo )  ;)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Χτες κυκλοφορούσαν μερικά Top κορίτσια ! Αρκετών χιλιάδων baht !!!
Κανα δυό τα πέτυχα έξω απο το καινούργιο agogo (sensensions) που λειτουργεί για 2η μόλις μέρα. Πιθανόν να τις έχουν κατεβάσει απο Βκκ για να προμοτάρουν το μαγαζί που είναι πολυτελείας !

Στο i-bar είχε δυνατή μουνοθύελα, μεχρι αρκετα αργά. Η καλύτερη βραδυά σε ποσότητα και ποιότητα απο τις μέρες που βρίσκομαι εδώ !
Συνολικά όμως η είκονα δεν αλλάζει και η ποιότητα είναι χαμηλή. Δεν είναι δυνατόν να περιμένεις μόνο απο το Insomniα σε μια ολόκληρη Παττάγια.
Θέλει πολύ "κυνηγητό" και αρκετή τύχη για να μην απογοητευτείς με την επιλογή σου όταν ανοίξουν τα φώτα...

Φυσικά κορίτσια  υπάρχουν χιλιάδες  :tits2: αρκεί να  κάνεις κάποιες "υποχωρήσεις" στα στανταρ. Αυτο το αναφέρω επεξηγηματικά, διότι ισως να εδωσα την εντύπωση οτι δεν έχει κορίτσια εδω... Εχει και παραέχει, αλλά... πολύ μετριότητα και οι καλές περιζήτητες !

Εν τω μεταξύ λόγω της Κινεζοπρωτοχρονιας, τα Ξεν/χεια στην Βκκ είτε είναι Full, είτε ζητάνε να πουλήσεις κανα οικόπεδο για να μείνεις 2-3 μερες...

 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Στο i-bar είχε δυνατή μουνοθύελα, μεχρι αρκετα αργά. Η καλύτερη βραδυά σε ποσότητα και ποιότητα απο τις μέρες που βρίσκομαι εδώ !
Συνολικά όμως η είκονα δεν αλλάζει και η ποιότητα είναι χαμηλή. Δεν είναι δυνατόν να περιμένεις μόνο απο το Insomniα σε μια ολόκληρη Παττάγια.
Θέλει πολύ "κυνηγητό" και αρκετή τύχη για να μην απογοητευτείς με την επιλογή σου όταν ανοίξουν τα φώτα...
Θα πρεπει να συμπληρωθει οτι οντως στο ibar συχναζει αφροκρεμα με ξεκωλα ντυσιματα, αλλα πολλοι πιτσιρικαδες φορτωμενοι χρημα που ανοιγουν μπουκαλια και τιμες που ανταγωνιζονται την Οδησσο.
Σιγουρα η μπαλα εχει οριστικα πλεον χαθει στην Ταυλανδη, μια πανακριβη πλεον χωρα, με κακη πια νοοτροπια, τοσο γυναικων οσο και τσαμπουκαδων νεαρων ταυλανδων, ενω για να μενει κοπελα μαζι σου ολη μερα, αστερακι, οχι σειρας, θελει πλην καλου μεροκαματου, εξτρα εμβασμα χωριο για αρρωστια μανας, συν ενα χρυσο.
Οταν χορηγιες τον μηνα θεωρουνται σοβαρες πανω απο 40.000 , για μαυροτσουκαλα, μπορεις καταλαβεις τι μυαλα κουβαλαν.
Για να συμπληρωσω οτι ομορφο κοριτσι να ζητα λογκ 1000 sτην παραλια, οχι παλια καβατσα, εχω εγω προσωπικα να δω πανω απο δυο χρονια.
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
με 1000 μπατοπουλα βρισκεις αστερια ακομα και στο ibar για λονγκ και  το μπουκαλι βοτκα εριστοφφ που ειναι μια χαρα  1570 μπατ 
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
με 1000 μπατοπουλα βρισκεις αστερια ακομα και στο ibar για λονγκ και  το μπουκαλι βοτκα εριστοφφ που ειναι μια χαρα  1570 μπατ  
Εδω εχει να κανει οτι αλλο εγω θεωρω αστερι, αλλο εσυ και αλλο ο πιπινομανιακ. Εγω παντως επιμενω κατω απο 30 Με κοιλια πλακα, χωρις σημαδια, να κανει σοβαρο λογκ και οχι φορτωθηκα στις 3 εφυγα στις 6, οχι δεν εχει στο ibar αλλα ουτε πια στην παραλια. Δεν πιστευω να συζηταμε για ασπρες πιστρικες κατω απο 25, διοτι τοτε την ξεφτιλισαμε την συΖητηση.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
με 1000 μπατοπουλα βρισκεις αστερια ακομα και στο ibar για λονγκ και  το μπουκαλι βοτκα εριστοφφ που ειναι μια χαρα  1570 μπατ 
Φερε μου εσυ "Αστερι" του χιλίαρικου, και θα σε κάνω εγώ ντίρλα απο τις Ερίστοφ...

Τα μαυροτσούκαλα οι κοντές και τα ξέκωλα μπορεί να είναι μουνάρες και καυλωτικές, αλλά αστέρια δεν είναι με τίποτα !
Ασε που μόλις βγάλουν τις γοβάρες των 30 κιλών η καθεμία, γίνεται το "Τούμπανο", τουμπερλέκι...
Τ΄αστρα του ταιλανδικού ουρανού συνήθως συνοδευωνται, είναι καβατζωμένες σε τραπεζομπούκαλα και δυσκολα προσβάσιμες...

 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
Φερε μου εσυ "Αστερι" του χιλίαρικου, και θα σε κάνω εγώ ντίρλα απο τις Ερίστοφ...

Τα μαυροτσούκαλα οι κοντές και τα ξέκωλα μπορεί να είναι μουνάρες και καυλωτικές, αλλά αστέρια δεν είναι με τίποτα !
Ασε που μόλις βγάλουν τις γοβάρες των 30 κιλών η καθεμία, γίνεται το "Τούμπανο", τουμπερλέκι...
Τ΄αστρα του ταιλανδικού ουρανού συνήθως συνοδευωνται, είναι καβατζωμένες σε τραπεζομπούκαλα και δυσκολα προσβάσιμες...
δεν μου λες το χθεσινο μωρο δηλαδη δεν ηταν αστερι για αυτο ετοιμασε αποψε το μπουκαλι
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Η κοντη γυναικα για το κρεβατι,η ψηλη για τη παρελαση.

Παλαιο γνωμικο... ;)
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Καλησπέρα από Πατόγκ.
Τα αποβράσματα σε χαιρετούν απο τον παράδεισο Βραζιλιάνε :rockon:
Χωρίς πλάκα γίνεται κακός χαμός εδώ.
Για πρώτη φορά αποφάσισα να μείνω Soi San Sabai τουλαχιστον την μέρα είναι αρκετά καλά.
Φτάνοντας το πρωί και περιμένοντας να ετοιμαστεί το δωμάτιο κάθησα να πιώ ένα καφέ και χάζευα τα τίλακ που ξετρυπώνανε από τα ξενοδοχεία για να ανηφορίσουν για την Nanai.Χωρίς πλάκα η πρώτη εντύπωση από αυτά που πέρναγαν μπροστά μου ήταν πολύ καλή.Πολλά τα ιππεύσιμα. Τώρα για όσους ψάχνουν για μοντέλα να πάνε στα ντεφιλέ....
Ξεκίνημα ως συνήθως με μασσαζάκι για ξεμούδιασμα με επιδόρπιο πίπα.
Τώρα για τα βραδυνά θα δείξει.....
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα από Πατόγκ.
Τα αποβράσματα σε χαιρετούν απο τον παράδεισο Βραζιλιάνε :rockon:
Χωρίς πλάκα γίνεται κακός χαμός εδώ.
Για πρώτη φορά αποφάσισα να μείνω Soi San Sabai τουλαχιστον την μέρα είναι αρκετά καλά.
Φτάνοντας το πρωί και περιμένοντας να ετοιμαστεί το δωμάτιο κάθησα να πιώ ένα καφέ και χάζευα τα τίλακ που ξετρυπώνανε από τα ξενοδοχεία για να ανηφορίσουν για την Nanai.Χωρίς πλάκα η πρώτη εντύπωση από αυτά που πέρναγαν μπροστά μου ήταν πολύ καλή.Πολλά τα ιππεύσιμα. Τώρα για όσους ψάχνουν για μοντέλα να πάνε στα ντεφιλέ....
Ξεκίνημα ως συνήθως με μασσαζάκι για ξεμούδιασμα με επιδόρπιο πίπα.
Τώρα για τα βραδυνά θα δείξει.....
παιξε μπαλα γερα και μη μασας..... δωσε πιπες γαμα και κανα κωλαρακι αν σου κατσει η φαση....και ασε εμας εδω να ζηλευουμε!!!!
Ευχομαι ολα καλα...και θα ακολουθησουμε και ΄μεις παραυτα....
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Υπαρχει κανενας ετοιμοπολεμος ΒΚΚ σημερα για καμια κλαμπομπουρδελοτσαρκα? Μπικου?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Πολύ γκρίνια ρε γμτ. Με τπτ δεν είμαστε ευχαριστημένοι... Lyst καλά να περάσεις, όπως και όποιος άλλος βρίσκεται κάτω... 

Και νέα φρούτα όλο και κάνουν την εμφάνιση τους...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
ε απο αδεσποτα βληματα αυτη την εποχη ειδικα...αλλο τιποτα
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Υπαρχει κανενας ετοιμοπολεμος ΒΚΚ σημερα για καμια κλαμπομπουρδελοτσαρκα? Μπικου?
Ξεμεινα Παττάγυα, δεν μπορω να βρω ξενοδοχειο σε αξιοπρεπή τιμή. Ειναι ολα Full λόγω της κινέζικης πρωτοχρονιάς :headbang:
Κρίμα Φαντομά, γιατί έχασα την απόλυτη τσάρκα με τον πλέον "αρμόδιο" της Βκκ...

Πολλά στραβά σε αυτό το ταξίδι, μέχρι και με πυρετό την έβγαλα 2 μέρες...


 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Για παραμονη ταυλανδη πανω απο μηνα, μονο τα συνορα μπες-βγες ειναι λυση?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
οχι πανε στο imigration για ανανεωση με καποιο τιμημα ανανεωνεις
 

Shadow01

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2012
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Αν κάποιος γνωρίζει πώς λέγεται η περιοχή που βρίσκεται η Πρεσβεία μας στην ΒΚΚ και από θέμα ενοικίων τι γίνεται εκεί κοντά, για να εξυπηρετήσω κάποιον φίλο, ας ενημερώσει.

Για τους υπόλοιπου εξ ημών... 8 νούμερα στο ΚΙΝΟ ρεεεεεεεε !!! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom