Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Ναι, μόνο με τις κριτικές παίρνεις μια καλύτερη ιδέα.
Και μιας και το αναφέρεις στους εχθρούς μας να προτείνουμε κάτι σαν και αυτό !
[URL unfurl="true"]http://hotels.bestbookingprices.com/Hotel.aspx?fileName=Jomtien_Holiday_Hotel&languageCode=EN&currencyCode=EUR&destination=city:Pattaya&radius=0km&Rooms=1&adults_1=1&returnPath=%2FPlace.aspx%3FlanguageCode%3DEN%26currencyCode%3DEUR%26destination%3Dcity%3APattaya%26radius%3D0km%26Rooms%3D1%26adults_1%3D1%26pageSize%3D25%26pageIndex%3D14%26sort%3DConsumerRating-desc%26showSoldOut%3Dtrue%26view%3Dhc_sr_summary%26scroll%3D2040%26open%3D3%2C2%2C1%2C4%2C7%2C6%26mapstate%3Dcontracted[/url]

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Οι φωτογραφίες είναι συνήθως πραγματικές.
Απλά τις βγάζουνε βεβαίως κάτω από ιδανικές συνθήκες.
Και δυστυχώς το Service δεν φαίνεται σε καμία φωτογραφία...



Μια προσεκτική ματια στα σχολια των προηγουμένων πελατών που περάσαν απο το εν λογο ξενοδοχειο , σου δεινει μια πολυ κατατοπιστική εικόνα ακόμα και του service!
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Απο Οκτωβριο θα παει καποιος?ας νου στειλει πμ
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
264
Κριτικές
3
Like
187
Πόντοι
1
Συνάδελφοι,

Οι φωτογραφίες απο τα ξενοδοχεία είναι τραβηγμένες απο επαγγελματίες έτσι ώστε να δείχνουν το καλύτερο απο το ξενοδοχείο.

Πριν κλείσετε ξενοδοχείο απο πανάκριβο έως πάμφτηνο επισεκυτείτε την ιστοσελίδα
] διαβάστε τα σχόλια και δείτε τις φωτογραφίες αυτών που έχουν επισκευτεί το ξενοδοχείο.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Πιπι, εμεινε κανα φραγκο για το νεο μωρο?
Η μηπως στα εφαγαν ολα τα ταιλανδεζικα μωρα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.747
Κριτικές
36
Like
35.579
Πόντοι
18.565
Το ευρω σκαρφαλωσε κοντα στα 40 μπατ. Ανεβαινε ψωραλογο.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Το ευρω σκαρφαλωσε κοντα στα 40 μπατ. Ανεβαινε ψωραλογο.

Καλό!

Οικονομικά μιλώντας πάντως, με την ανακεφαλαίωση των Τραπεζών σε όλη την Ευρώπη ετοιμαστείτε να δείτε το Ευρώ να πιάνει το 1,5 με το USD, άρα πολλαπλασιαστικά και με το Baht!
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Τι σας λέει το βιντεάκι μου ?
Σας ανοίγει την όρεξη για τροπικές παραλίες ?

 

LAKAMAS1912

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους σας
Καινούργια εγγραφή αλλά παρακολουθώ καιρό.
Αφορμή για την εγγραφή μου ήταν αυτό το thread. Πρέπει να είμαι ήρωας που αποφάσισα να το διαβάσω ΟΛΟ. Έχω ξεκινήσει εδώ και κανένα μήνα, είμαι σήμερα στην 930 σελίδα, και συνεχίζω ακάθεκτος και αποφασισμένος. Μόλις τελειώσω μου αξίζει για βραβείο ένα δωρεάν ταξίδι κάτω…  :grin: Θα τα λέμε...
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Χαιρετώ όλους σας
Καινούργια εγγραφή αλλά παρακολουθώ καιρό.
Αφορμή για την εγγραφή μου ήταν αυτό το thread. Πρέπει να είμαι ήρωας που αποφάσισα να το διαβάσω ΟΛΟ. Έχω ξεκινήσει εδώ και κανένα μήνα, είμαι σήμερα στην 930 σελίδα, και συνεχίζω ακάθεκτος και αποφασισμένος. Μόλις τελειώσω μου αξίζει για βραβείο ένα δωρεάν ταξίδι κάτω…  :grin: Θα τα λέμε...

Δύσκολα προλαβίνεις αυτή την εξεταστική , πας για Φεβρουάριο ...καλως ήρθες !!!
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
@@@@@@@  LYST

Eισαι και  πολυ ωραίος αδερφε γουσταρω με 1000,
ελπιζω να μαθουμε το αποτελεσμα του τεστ ντραιβ αγάπης...........
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Το τεστ ντραϊβ "αγάπης" είχε μάλλον επιτυχία. Το κορίτσι δήλωσε "very very happy" και ήδη όπως λέει φοράει την παλιόμπλουζα κάθε βράδυ.Βέβαιο ο κολλητός το παράκανε αφού την ψέκασε με το μισό axe που είχε αλλά  το αίσθημα δεν είχε πρόβλημα γιατί "smell good". :grin:
Την αλήθεια βέβαια θα την μάθω στο επόμενο ταξίδι.....
Ίσως με την αυτή την μικρή επένδυση των 120 μπατ κερδίσουμε μερικές μέρες πήδημα "free of charge" :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6

Ίσως με την αυτή την μικρή επένδυση των 120 μπατ κερδίσουμε μερικές μέρες πήδημα "free of charge" :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[/quote]Αυτο ειναι το μονο σιγουρο..... :headbang:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
πλησιάζει ο καιρός για την απόδραση μου...


το θέμα είναι ότι πήγα Ταϊλάνδη 4 φορές, σκέφτομαι ότι ίσως είναι καλό να κοιτάξω και κάναν αλλο προορισμό (φιλλιπινες,λαος,καμποτζη,βραζιλια,κολομβια,αγιος δομηνικος) η και κάπου αλλου

καμιά καλή πρόταση βρε μάγκες? να είναι φάση σαν Ταϊλάνδη ολονύκτια συνεδρία  

για κάνα μήνα διακοπών
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Το τεστ ντραϊβ "αγάπης" είχε μάλλον επιτυχία. Το κορίτσι δήλωσε "very very happy" και ήδη όπως λέει φοράει την παλιόμπλουζα κάθε βράδυ.Βέβαιο ο κολλητός το παράκανε αφού την ψέκασε με το μισό axe που είχε αλλά  το αίσθημα δεν είχε πρόβλημα γιατί "smell good". :grin:
Την αλήθεια βέβαια θα την μάθω στο επόμενο ταξίδι.....
Ίσως με την αυτή την μικρή επένδυση των 120 μπατ κερδίσουμε μερικές μέρες πήδημα "free of charge" :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
χχμμμ..μην παιρνεις και ορκο..cheep greek charly..χαχα πλακα κανω (ο τζαμπας στην ταυλανδη πεθανε)
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
χχμμμ..μην παιρνεις και ορκο..cheep greek charly..χαχα πλακα κανω (ο τζαμπας στην ταυλανδη πεθανε)
O τζαμπας δεν γεννήθηκε ποτέ στην Ταϊλάνδη.
Τις έχω πληρώσει αδρά και εννοείται ότι θα συνεχίσω όσο έχω να το κάνω.
Τα κορίτσια όμως πριν το μεγάλο δάγκωμα (μεγάλη χορηγία,visa,πιθανός γάμος κτλ)αφήνουν μια χαραμάδα ανοικτή ότι  δεν τα κάνουν όλα για το χρήμα. Όποιος τρυπώσει και καταφέρει να βγει εγκαίρως είναι κερδισμένος.Εννοειται ότι αυτά δεν γίνονται με την γκόμενα που γνωρίζεις στο τελευταίο ταξίδι.
Και φυσικά ξεκίνησα την πρόταση μου με το "ίσως"........
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
74
Πόντοι
1
πλησιάζει ο καιρός για την απόδραση μου...


το θέμα είναι ότι πήγα Ταϊλάνδη 4 φορές, σκέφτομαι ότι ίσως είναι καλό να κοιτάξω και κάναν αλλο προορισμό (φιλλιπινες,λαος,καμποτζη,βραζιλια,κολομβια,αγιος δομηνικος) η και κάπου αλλου

καμιά καλή πρόταση βρε μάγκες? να είναι φάση σαν Ταϊλάνδη ολονύκτια συνεδρία  

για κάνα μήνα διακοπών
Πολύ δύσκολη η απάντηση, αλλά και πολύ εύκολη. Από αυτά που γράφεις δεν έχω πάει στο Λάος. Όλα τα υπόλοιπα δύσκολα μπορούν να συγκριθούν με την Ταιλάνδη σαν συνολικό πακέτο. Δηλαδή γυναίκες, διασκέδαση, ξενοδοχεία, φαγητό, ασφάλεια και tourist attractions!
Αλλά εγώ θα σούλεγα αφού μπορείς έβγα να γνωρίσεις τον κόσμο. Αν ήμουν στη θέση σου θα ξεκίναγα από Λατινική Αμερική, ένας μήνας Ρίο, Μπουένος Άιρες και μια τζούρα από Κολομβία ή Βενεζουέλα. Τουλάχιστον όταν επιστρέψεις στην Ταιλάνδη θα ξέρεις το γιατί! :cheesy: :grin: :cheesy:
Αν πας καλοκαίρι να ξέρεις ότι εκεί θα έχουν χειμώνα. Με ήλιο και σχετική ζέστη, αλλά χειμώνα.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6

Αν πας καλοκαίρι να ξέρεις ότι εκεί θα έχουν χειμώνα. Με ήλιο και σχετική ζέστη, αλλά χειμώνα.
[/quote]
Και με αρκετά μεγαλύτερο μπάτζετ βεβαίως βεβαίως... :woldman:
Σε καμια περιπτωση Λατινικη Αμερικη και ειδικα Ριο (το Μονακο της Λατινικης Αμερινης το ονομασε ενας Αργεντινος) δεν θα την περασεις με τιμες Ασιας.Αν παντος το σηκωνει η τσεπη σου η συγκριση μεταξυ των δυο ανωτερω χωρων (Ταιλανση-Βραζιλια) γινεται αστεια υποθεση :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom