Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Έχει δει κανείς από εσάς φίδια στην Pattaya? Εννοώ στο δρόμο, σε σπίτι κλπ...(και δεν εννοώ τα όρθια όμορφα φιδίσια κορμιά 150-160m, αλλά τα σερνόμενα φίδια...χαχα)
Χωρίς να θέλω να τρομάξω όσους δεν έχουν πάει ακόμα και έχουν φοβίες, (εσείς ηρεμήστε...δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας)...απλώς κάτι διάβαζα σε ξένο άρθρο και θα ήθελα τις προσωπικές σας εμπειρίες στο συγκεκριμένο θέμα. :)
Αντε να δεις καμια κομπρα,κανα κροταλια,πεταξε τους λιγο ψωμακι και θα φυγουν.Αν δεις κανα ανακοντα,βαλτο στα ποδια.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Συγγνώμη ρε master αλλα στην Ταϊλάνδη πιο εύκολα βρισκείς φίδι παρά ψωμί οπότε η τοποθέτησή σου είναι λίγο άτοπη!!! :cheesy:
Πέρα από την πλάκα γενικά να γνωρίζετε πως τα φίδια απόφεύγουν τα θορυβώδη μέρη και μόνο από σύμπτωση η ατύχημα θα βρεθεί κάποιο μπροστά σας σε κατοικημένη περιοχή... Γενικά όπως τα αποφεύγουμε εμείς μας αποφευγουν και αυτά. Μόνο κάποια ήδη κόμπρας είναι αρκετά επιθετικά. Αν δε είσαι τυχερός και σου σκάσει στο δρόμο σου καμιά 4μετρη βασιλική ... κλείσε τα μάτια και προσευχήσου!!! Ο κανόνας λέει αν βρεθείς σε καμιά τυχαία συνάντηση μην κάνεις κίνηση που μπορεί να εκληφθεί ως επιθετική... Αυτά τα ολίγα και επιστρέφουμε στα φιδίσια ταιλανδέζικα κορμιά! :)
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Έχει δει κανείς από εσάς φίδια στην Pattaya? Εννοώ στο δρόμο, σε σπίτι κλπ...(και δεν εννοώ τα όρθια όμορφα φιδίσια κορμιά 150-160m, αλλά τα σερνόμενα φίδια...χαχα)
Χωρίς να θέλω να τρομάξω όσους δεν έχουν πάει ακόμα και έχουν φοβίες, (εσείς ηρεμήστε...δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας)...απλώς κάτι διάβαζα σε ξένο άρθρο και θα ήθελα τις προσωπικές σας εμπειρίες στο συγκεκριμένο θέμα. :)
  ακομα  και  στη  μπανγκοκ  εχει  σε  παρκα  καναλια  και  τη  λεγομενη  κολντ  σιζον  οκτωμβριο-φλεβαρη  τρυπωνουν  και  σε  σπιτια  για  να  μην  κρυωνουν    παντως  κεντρικα  και  μακρια  απο  νερο  δεν  υπαρχει  λογος  ανυσηχειας  ειναι  πολυ  σπανιο  αφου  καμια  φορα  το  δειχνουν  και  στις  ειδησεις  που  πανε  κατι  "εξειδικευμενοι"  υπαλληλοι  του  δημου?  και  τα  πιανουν  με  ειδικα  καλαμια  και  αποχες      παντως  αν  και  εχω  περπατησει  και  σε  μονοπατια  στη  ζουγκλα  αρκετες  φορες  δεν  εχω  δει  ποτε  ελευθερας  βοσκης      αυτο  που  μου  εχει  συμβει  2  φορες  και  γι  αυτο  το  αναφερω  ειναι  τα  θαλασσια  φιδια    τη  μια  φορα  παραλιγο  να  το  πατησω    καποια  απ  αυτα  ειναι  πολυ  δηλητηριωδη,  και  τις  2  φορες  σε  βραχια  και  σπηλιες    στη  θαλασσα    κο  πι πι  λε    και  την  αλλη  κραμπι
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
642
Πόντοι
3.025
Έχει δει κανείς από εσάς φίδια στην Pattaya? Εννοώ στο δρόμο, σε σπίτι κλπ...(και δεν εννοώ τα όρθια όμορφα φιδίσια κορμιά 150-160m, αλλά τα σερνόμενα φίδια...χαχα)
Χωρίς να θέλω να τρομάξω όσους δεν έχουν πάει ακόμα και έχουν φοβίες, (εσείς ηρεμήστε...δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας)...απλώς κάτι διάβαζα σε ξένο άρθρο και θα ήθελα τις προσωπικές σας εμπειρίες στο συγκεκριμένο θέμα. :)


Εγω προσωπικα δεν ειδα αλλα ο φιλος Theos_Panas που ειμασταν μαζι κατω μου ειπε οτι ρνω πηγαινε για το ξενοδοχειο ειδε ενα φιδι να περναει......αν ειναι θα σου πει ο ιδιος τι ακριβως ειδε...
 

Επισκέπτης
κατι που μου ξεφυγε.....ξερει κανεις αν το μεγαλο pattaya centre εχει προβλημα με guest ??? ευχαριστω
δεν εχει φιλε Στεφαν..αν και τωρα που ειμαι Pattaya και μενω διπλα μπορω να το ρωτησω!!!πολλα βεβαια ξενοδοχεια παιζουν τωρα με το only one guest......
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ρωτησα για ενα ξενοδοχειο αν εχει joiners fee ,και μου ειπαν οτι δεν εχει fee αλλα θα πρεπει να κρατησουν ταυτοτητα απο το guest ..θα υπαρχει προβλημα λετε με τις κοπελες η ειναι μιλημενες και εχουν  ταυτοτητες να αφησουν στην υποδοχη ??

επισης ξερουμε αν παιζει joiners σε αυτα που επισης καλοβλεπω



 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Μη δεχτεις ΠΟΤΈ να ανεβεί κάποια κοπέλα στο δωμάτιο σου,χωρίς να αφήσει ταυτότητα στη ρεσεψιον...
Στη καλύτερη δε θα συμβεί τίποτα...σε μια μέση κατάσταση μπορεί απλά να σε κλέψει και στη χειρότερη να βρεθείς χωρίς νεφρα...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
δεν εχει φιλε Στεφαν..αν και τωρα που ειμαι Pattaya και μενω διπλα μπορω να το ρωτησω!!!πολλα βεβαια ξενοδοχεια παιζουν τωρα με το only one guest......
θα το εκτιμουσα αφανταστα γιατι το συγκεκριμενο το εχω βαλει στο ματι πολλες σεζον τωρα γιατι εχει τα δυο - τρια βασικα: ειναι στη beach road εχει δωματια ψηλα με sea wiew ειναι στο soi 10 πολυ κοντα στο κεντρο και κυριως ΠΙΣΙΝΑ
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
ρωτησα για ενα ξενοδοχειο αν εχει joiners fee ,και μου ειπαν οτι δεν εχει fee αλλα θα πρεπει να κρατησουν ταυτοτητα απο το guest ..θα υπαρχει προβλημα λετε με τις κοπελες η ειναι μιλημενες και εχουν  ταυτοτητες να αφησουν στην υποδοχη ??

επισης ξερουμε αν παιζει joiners σε αυτα που επισης καλοβλεπω




Το Page 10 και το Tim Boutique σίγουρα δεν έχουν joiner's fee.
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μη δεχτεις ΠΟΤΈ να ανεβεί κάποια κοπέλα στο δωμάτιο σου,χωρίς να αφήσει ταυτότητα στη ρεσεψιον...
Στη καλύτερη δε θα συμβεί τίποτα...σε μια μέση κατάσταση μπορεί απλά να σε κλέψει και στη χειρότερη να βρεθείς χωρίς νεφρα...

Πολυ σωστος ο παικτης..αν σου εξαφανιστει τιποτα αντε βρες τη χωρις να εχει δωσει id..;)
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
οκ thanx απο τα συγκεκριμενα χοτελια προσθεστε και αυτο και πειτε μου ποιο θα διαλεγατε ???  


Μαλιστα σε αυτο το τελευταιο λεει Το Sea Me Spring Hotel προσφέρει υπηρεσίες μασάζ στο δωμάτιο  .ξερουμε τι μασαζακι παιζει ??

αν ειναι να κλεισω μεχρι αυριο πριν γινουν ολα Booked

επισης υπαρχει καποιο site αυτου του bell που λετε που θα με παει απο το αεροδρομιο Suvarnabhumi στην παταγια ?? γιατι το χοτελ λεει θελει 1700 βατ για μεταφορα ....

καποιος αλλος συντροφος που θα ειναι εκει  11-24 αυγουστου??
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Μη δεχτεις ΠΟΤΈ να ανεβεί κάποια κοπέλα στο δωμάτιο σου,χωρίς να αφήσει ταυτότητα στη ρεσεψιον...
Στη καλύτερη δε θα συμβεί τίποτα...σε μια μέση κατάσταση μπορεί απλά να σε κλέψει και στη χειρότερη να βρεθείς χωρίς νεφρα  :2funny: :2funny: :2funny:...

Σωστός  :2funny: ...

Και κάτι άλλο που έχω διαβάσει στο Pattaya Addicts: Στήνουν μια ανήλικη με πλαστό ID, εσύ δεν ξέρεις ότι είναι πλαστό και αφού δεν τσεκάρει και κάποιος πιο ειδικός (Ταϊλανδός ρεσεψιονίστ), την ανεβάζεις στο δωμάτιο, και με το που κλείσεις την πόρτα μπουκάρει μέσα η Αστυνομία και "σε πιάνει"¨με ανήλικη.... Και μετά σου ζητάνε (ποιοι ? οι αστυνομικοί φυσικά!) μίζα -που γράφουν στο pattaya addicts ότι φτάνει τις 200.000 μπατ (!) για να μην καταλήξεις στις όμορφες Ταϊλανδέζικες φυλακές !  :2funny:

Ένας από τους πολλούς λόγους που απέφυγα τις freelancers γενικά.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
οκ thanx απο τα συγκεκριμενα χοτελια προσθεστε και αυτο και πειτε μου ποιο θα διαλεγατε ???  


Μαλιστα σε αυτο το τελευταιο λεει Το Sea Me Spring Hotel προσφέρει υπηρεσίες μασάζ στο δωμάτιο  .ξερουμε τι μασαζακι παιζει ??

αν ειναι να κλεισω μεχρι αυριο πριν γινουν ολα Booked

επισης υπαρχει καποιο site αυτου του bell που λετε που θα με παει απο το αεροδρομιο Suvarnabhumi στην παταγια ?? γιατι το χοτελ λεει θελει 1700 βατ για μεταφορα ....

καποιος αλλος συντροφος που θα ειναι εκει  11-24 αυγουστου??

Για το Page 10 έχω ξαναγράψει, είμαι σίγουρος ότι είναι καλό, και σε πολύ καλή τοποθεσία.

Όσο για το μασάζ, για να ΜΗΝ κάνεις μασάζ με happy ending θέλει προσπάθεια.... με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα βρουν τρόπο να "σε πείσουν"  :grin:

Και είναι λογικό παντού να το προσφέρουν - όταν μασάζ μιας ώρας κάνει μόλις 200 μπατ (από τα οποία αμφιβάλλω ότι η κοπέλα παίρνει ένα καλό ποσοστό) και μπορούν να βγάλουν 200 - 500 tip από ένα happy ending, είναι προφανές ότι το προσφέρουν όλες. Και οι περισσότερες προσφέρουν και περισσότερα.
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
642
Πόντοι
3.025
Να ευχηθω Καλο ταξιδι στον Φιλο Suadam που εφυγε χτες για την "πατριδα".......Φιλε σε λιγοτερο απο μηνα θα τα πουμε και απο κοντα!!!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6

Φρεσκο απο Tai Pan... χθεσινοβραδυνο...
A ρε τυχερουληδες,οσοι θα πατε κατω....
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
642
Πόντοι
3.025
Και για οσα παιδια δεν εχουν στο χοτελ τους πισινα(για Πατταγια μιλαω) και θελουν να "δροσιστουν",σας παραθετω 1 παλαιοτερο μου ποστ


MIKE'S SHOPPING MALL SWIMMING POOL

Bρισκεται στον 10ο οροφο του ομωνυμου Εμπ.Κεντρου...Με Εισοδο 80 Μπατ(για τα παιδια 50) μπορεις να κατσεις εκει οσο θελεις..........εχει ξαπλωστρες και η θεα απο εκει ειναυ παρα πολυ ωραια............Καθαρο μερος και μεγαλη πισινα,,,,,εχει και αποδυτηρια(χωρις ντουλαπες για να βαζεις τα πραγματα σου) και τουαλετες...εχει και κυλίκειο.........Ειναι μια παρα πολυ καλη προταση για οποιν δεν εχει πισινα στο ξενοδοχειο του..




dscn0053tl.jpg

dscn0054k.jpg

dscn0055w.jpg

dscn0060b.jpg

dscn0061z.jpg

dscn0064.jpg

dscn0065f.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom